MGTOW Israel

תפסיקו להרשות לבנות שלכם להסתובב ערומות כמו זונות!

היום אבות בישראל נכנעים לטרור הפמיניסטי ונותנים לבנות שלהם להתלבש כמו זונות ולעשות סקס מגיל 12. למה זה קורה, מה ההשלכות, ואיך לעצור את התופעה?

חלק 1: רקע

1.1: התפקיד המסורתי של האבא בתא המשפחתי

לעומת המצב האבסורדי של מדינת ישראל פמיניסטן 2021, לאורך ההיסטוריה היה זה תפקיד האבות במשפחה לשים גבולות לבנות שלהם. לעצב מהן דמות אם נאמנה שתספק חום ואהבה לבני ביתה בעתיד. חכמי הדורות ידעו שבלי אבא חזק תגדל בת פרוצה בוגדנית ובן חלש רכרוכי.

הצבת גבולות והנהגה הן יכולות הוריות שמובנות ביולוגית בכל גבר. נוכחות של אבא חזק חיונית לתהליך ההתפתחות הרגשית של כל ילד/ה, כאשר את התפקיד מסוגל למלא אך ורק אבא מסור ונאמן לילדיו שלו. למעשה, נוכחותו המלאה של האבא חשובה הרבה יותר מאשר נוכחות האם. אישה בחיים לא תוכל לתת לילד/ה מה שאבא מסוגל לתת: בניית אישיות, יציבות נפשית, זהות, מורשת, חוכמת חיים, רוחניות וכישורים. הסטיגמה של בתי המשחט ש"הילדים צריכים לעבור לאמא" היא שקר גס עם אינטרסים זרים לחלוטין מאשר טובת הילד/ה1.

בכל חברה משגשגת בהיסטוריה האנושית אהבו והעריכו את הגבר, האבא הקדוש.

בני אדם חכמים תמיד הבינו את חשיבות האבא בחינוך האישה והילדים, ולכן לאורך מרבית ההסיטוריה נשים וילדים היו תחת מרות הגבר בבית. הנשים היו חייבות להקשיב לגבר ולהשתעבד לרצונו: לרוקן אשכיו בקביעות, לבשל לו, לנקות, לתפור וכו’. במידה והאישה לא קשובה היה מותר לו לחנך אותה באמצעות מכות. הילדים היו עושים מה שאבא אומר, היות וזכותו המלאה להעניש אותם.

גם היום, למרות כל שקרי הפרופגנדה הפמיניסטית, המציאות והמחקרים מוכיחים שאישה בחיים לא תוכל לספק סמכות הורית לילדיה כי היא לא בנוייה לכך. היא בנוייה לסיפוק אווירת חום ואהבה בבית, הנקה ותמיכה רגשית. אך מבחינת גידול הילדים תפקידה מסתיים בגילאי 3-4. יש לקחת מייד לאחר מכן את הילדים ממנה למסגרת חינוך גברית או לחינוך ביתי עם האבא והדודים, אחרת היא תהפוך אותם ל"כלבלבי מחמד" על מנת לספק את צרכי הצומי האינסופיים שלה.

ההתערבות החיצונית העיקרית של השלטון/חברה/משפחה מורחבת בתא המשפחתי היתה נדירה, ורק כאשר העניינים יוצאים משליטה. לדוגמא,אם אבא אלים כלפי אישתו בצורה סדיסטית שאינה חינוכית – אביה ודודיה של האישה נכנסים לתמונה ונותנים לו מכות. דוגמא נוספת: אם האישה בגדה – השלטון הדתי משפיל אותה בפומבי ומוציא להורג.

בסיטואציה כזו כולם מרוויחים. הגבר אשר חש בסמכותו מרגיש משמעותי ומתומרץ לתרום לתא המשפחתי שלו, לפרנס בכבוד ולא להחסיר מילדיו ואשתו שום דבר. אבא של תקופת בית ראשון היה יודע שברגע שביתו תגיע לגיל 14, הוא יארס אותה לגבר אחר כראות עיניו, והיא תמשיך את המסורת והערכים שהוא מאמין בהם. הוא יודע שאשתו מחוייבת להשאר נאמנה לו למרות הטבע ההייפרגמי שלה, וזה מספק לו רוגע ורצון להיות מפרנס טוב.2

זוהי הסיבה שבכל חברה אנושית בריאה עד היום, ביתו של גבר הייתה תחת מרותו בכל גיל עד שהוא משדך אותה לגבר אחר ומעביר את הסמכות עליה לחתן. גם אחרי גיל 18 אם עדין לא התחתנה –לא היתהן לאישה זכות לצאת מבית הוריה. זה החלק בהסכם שהאישה ממלאת בהיותה חלק מהעם היהודי, כתנאי הכרחי להמשך שגשוג החברה ובתמורה לגברים שמקיימים שפע ובטחון. לא היה דבר כזה "חופש לנשים". זו אשלייה שנוצרה לאחרונה בלבד, בזכות אבות וגברים חזקים ששומרים ומקיימים בטחון פיזי ושפע תזונתי במדינות הרווחה שלנו. אם לא היו משטרה, כבישים סלולים, ביטוח לאומי וחקלאות מתקדמת – אישה "חופשייה" כזאת היתה מתה מרעב ונאנסת על ידי ערבים ביום השני לצאתה מבית הוריה.

1.2: מה קורה היום ולמה

היום החוק מצודד באישה ויהי מה. הכל מותר לה החל מבגידה ועד מרידה בבעלה. ובנוסף- קצפת לדובדבן, אם יום אחד היא תחלה במנשת נפוצה וימאס לה מבעלה היא תנשל אותו מכל נכסיו ותאנוס אותו כלכלית ל20 השנים הבאות. כל זה בסיוע מערכת הרע-ווחה ועובדות אנטי-סוציאליות שישבו וירחמו עליה כמה היא מסכנה, בזמן שהיא אונסת את הגבר ומביאה אותו לידי התאבדות. הנשים הישראליות הרשעות הצביעו וקידמו אג'נדה של שליטה בגברים יחד עם הבייבי בומרים, היות ומבחינתם זה משתלם כלכלית. וכעת גלגלי השיניים של המערכת הפמינאצית משומנים ופועלים היטב.

בנוסף, מוסד השידוכין הוזנח והפך לבדיחה רעה: נקבות באות בדרישות "עשיר גבוה 1.90מ' תארים עובד קובע עתים לתורה עוזר בבית עם משפחה מיוחסת", חור שחור של דרישות שהיא נקבה הישראלית. זה משתלב טוב עם האג'נדה לחוקי הייבוש מיני לגברים: לדוגמא, אם הסתכלת על אישה יותר מ10 שניות זה יכול להחשב הטרדה מינית. ואפילו "חוק להפללת צרכני הזנות"- כפל מבצעים, הזונה גם הרויחה עליך כסף וגם השוטרת הגיעה ולקחה ממך עוד קנס שעובר לזונה במיסים. נוצר מצב שגברים בפמיניסטאן נואשים ונאלצים לקחת נקבות משומשות פג תוקף שבאות בדרישות.

הם משלמים מחיר מלא על מוצר פגום ומשומש, ובכך מנציחים את הבעיה.

אבא שנשוי לאישה ישראלית מפחד ממנה פחד מוות. יש לה אקדח ביד 24/7: אם "ירד לה ממנו" היא יכולה לרצוח אותו נפשית כלכלית ופיזית. וזה לא משנה אם הוא נשוי לאישה הכי חמודה וכנועה בעולם, כי הפמינאציות נתנו לה נשק ביד לרצוח אותו, והנשק בידיה 24/7. מספיק שיחה אחת לאדון שוטר, והבעל מחוק ולא קיים יותר. הוא יסתבך בתיק על הטרדה/אונס/אלימות נגד אשתו, בזמן שהיא תחגוג בבתי מלון לנשים מוכות ותשתה פינה קולדה תוך שמשתזפת בשמש ו"אמני פיתויי" מעלים לה את האגו במחמאות.

הגבר הישראלי המצוי יובש מינית במשך כל כך הרבה שנים, ובעיקר בצבא ובית ספר תוך כדי שראה את חברותיו לכיתה ערומות. הוא מפחד לאבד את אישתו. אפילו הגברים שלא מודעים עדיין לצינור 40 צול שביד הגברת מבחינת מזונות ותלונות שווא, מפחדים מהצינור הנפשי 2 צול של פרידה. הגבר הישראלי הסימפ המצוי יעשה הכל מה שהאישה אומרת וחינוך הילדים יסתכם ב: “אמא אמרה". “תשאל את אמא". “אני לא יודע שאמא תחליט". הוא הופך לסמרטוט רצפה, צל של בן אדם, וסך הכל בצדק. רצה להתרבות וחיי זוגיות בריאות – קיבל במקום זה סוכן ק.ג.ב בבית עם אקדח טעון שמתצפת עליו. מילה אחת לא במקום ו"אני אגיד אותך לאדון שוטר". השוטרים מאוד אוהבים לטפל ב"גברים יהודים אלימים". הגבר היהודי חלש ופגיע, לכן קל לאסור אותו על כלום, לקנוס. מבחינת השוטר זה עדיף מאשר לטפל ברוצחים ושודדים אמיתיים, היות והסכנה לא מצדיקה את שכר המינימום.

האבא הישראלי מדחיק את עצמו וערכיו, מאבד את אישיותו והופך למכונת סיפוק צרכי אשתו. הוא עושה את זה בצורה אוטומטית, מבלי לעצור רגע ולחשוב. העבודה, הפוצי-מוצי לאישה, הריבים, כל זה לא מותיר לו זמן אפילו לעצור רגע ולהזכר מי הוא ומה הוא רוצה מהחיים. עד שהילדה שלו מגיעה לגיל 10 הוא נכנס חזק לתפקיד ה"כספומט ממלא הצרכים" וכאשר בילדה מתעוררים היצרים הבהמיים להיות שרלילה ולהזדיין, הוא מרשה לה. כי הוא בעיניו ובעיניי אשתו וילדיו סך הכל מכונה לסיפוק צרכי נשים, לא יותר ולא פחות.

" הוא נכנס חזק לתפקיד ה'כספומט' וכאשר בילדה מתעוררים היצרים הבהמיים להיות שרלילה ולהזדיין, הוא מרשה לה. כי האבא הישראלי בעיניו ובעיניי אשתו וילדיו סך הכל מכונה לסיפוק צרכי נשים, לא יותר ולא פחות. “

הילדה שאבא שלה תמיד אומר לה "כן כן" לומדת מאמה, בין היתר, איך לשעבד את אבא. לפעמים האישה הישראלית מגרשת את האבא ושולטת בו עם "שלט רחוק" באמצעות מערכת האשפט ודמי-הזונות. גם במקרה הזה הילדה לומדת להתלבש חשוף ולהשתמש במערכת, שקרים ומניפולציות על מנת לקבל משאבים חינם מגברים, בלי עבודה פיזית קשה.

הלבוש החשוף הפך לנורמה והוא למעשה סממן מעמד האריסטוקרטי בו נמצאות נשים ישראליות הרשעות. כפכפים, גופיית בטן, מכנסוני "דפוק אותי" ואיפור הם צורת לבוש שמעבירה מסר "אני לא עובדת בעבודת כפיים קשה". לעומת זאת הגברים בישראל לבושים לרוב במכנסיים ארוכים, מגפיים, לבוש פשוט. הם מעמד העבדים למעשה, שסוללים את הכבישים, מתים באתרי הבנייה ו"מככבים" על האנדרטאות של צה"ל.

זוהי בגידה קשה ובלתי נסלחת בגברי העם היהודי- עצם העובדה שהנשים הישרע-הליות החליטו לא לשתף פעולה עם הגברים יותר. אנחנו סיפקנו להן שפע ובטחון, עד רמה שהן יכולות להרשות לעצמן ללכת ערומות ברחוב ולשכב עם ערבים. אך במקום להעריך ולתת לאבות היהודים נחת וסמכות, האישה הישראלית הרשעה מחפשת גבר לפי פרמטרים אנוכיים בלבד ולאחר מכן גם דואגת לשעבד את מי שנפלה עליו.

חלק 2: השלכות המתירנות של אבות ישראלים ביחס לבנותיהם

2.1: השלכות על הילדה

האבא השמאלני הישראלי קונה לביתו כאלה בגדים, שאפילו זונה אוקראינית תתבייש ללבוש בחוץ. היא הולכת ככה לבית הספר, ומתחילה להזדיין. כתוצאה מכך, היום רוב הבנות מתחילות את חיי המין שלהן מגיל 10-12. המצב מטורף וחלקן אפילו "עולות דרגה" בסולם השרמוטות וכבר בגיל 14 שוכבות עם ערבים בגירים. הן עולות על קרוסלת הבולבולים, והאגו שלהן נהייה תפוח ברמה קיצונית.

אלא מה, אין לילדה הזאת אבא שיספר לה על צרכיו של הגבר. היא חושבת שעצם העובדה שרוצים אותה לסטוץ, בהכרח מעידה שגם יקחו אותה ברצינות למערכת יחסים. אף אחד לא אומר לה, שבקרוב עורה יהיה מקומט וגברים לא ימשכו אליה מעצם היותה זקנה משומשת ומשוקצת. הגבר מטבעו מתאהב ומוכן להשקיע פיננסית/נפשית אך ורק בבחורה שיודע שהיא שלו 100%. ואם היא עשתה סקס עם אחרים הוא כן ירגיש משיכה, אך לא אהבה.

השרמוטה הישראלית המצוייה מגיעה לגיל 25+ ועורה המקומט, חצופה, שונאת גברים, ודורשת את כל התכונות הטובות של כל הזֳייֳנִיםְ שהיו לה עד עכשיו: “1.80 ומעלה(סימן שזיין אותה מישהו 1.80 ומעלה), רשיון (סימן שזיינו אותה גברים עם רשיון), תואר (סימן שזיינו אותה גברים עם תארים), עצמאי (סימן שזיינו אותה עצמאים), אינטיליגנט (סימן שזיינו אותה אינטילגנטים), שרירי (סימן שזיינו אותה שרירניים) וכן הלאה.

בגיל 25 היא מצפה לכל התכונות האלה ועוד שגבר יתמסד עליה, ישלם לה משכורות למשך 20 שנים הבאות ויהיה איתה בכל מצב. אבל היא אפילו את בתוליה לא יכלה לשמור, השרמוטה הזולה. וכך הרבה שרמוטות רקובות מבפנים כל כך, שלא מוכנות להוריד את הדרישות שלהן ונשארות רווקות. מבחינתן "אין צורך בגברים יותר, טוב לי לבד" – תוך שחיה מכספי המיסים והביטוח לאומי של אותם גברים שהיא משאירה בודדים. אך ברוך השם, הביטוח לאומי עומד לקרוס3, כמו כל שאר תשתיות המדינה, ואותן שרמוטות ילכו לחטט בפחי האשפה ברחוב לחפש אוכל לממזריהן שהמליטו מסטוצים.

למעשה כאשר אתה שולח את ביתך לבושה כזונה, אתה דן אותה להיות שרמוטה שחיה מכספי המדינה ותלויה במדינה, שפחת מין בוגדנית של ערבים, חסרת כבוד ומלוכלכת. רבות מהן גם מדרדרות לסמים כאשר מתנפצת האשליה שאפשר להתמסד בקלות עם גבר איכותי אחרי קרוסלת הבולבולים, והופכות לזונה ציבורית באונליפאנס.

2.2: השלכות חברתיות

אמנם ניתן להבין את האבות שנקלעו לסיטואציה הבלתי נעימה, שהאישה נמצאת מעליהם מבחינת החוק, המערכת, וגם בעיני השרלילה עצמה. אבל אנחנו פה מגטאו בליאט, לא קו חם לאבירים לבנים. ורבים האבות שתומכים בפה מלא בכך שהבנות שלהם יתלבשו כמו זונות. יש אפילו כאלה שהולכים ומפגינים בעד "זכויות נשים", או ליתר דיוק "פריוילגיות נשים". חלקם מפגינים בעד זכות הבנות שלהם לשכב עם סודאנים וערבים. הפריצות הופכת לדת, ומוקד הסגידה הוא האישה הישראלית.

שמאלני נלחם על זכויות סודאנים שלא יתחצפו אליהם בזמן שהם שוכבים עם בנות ישראל בתחנה המרכזית.

היום, אם רק תנסה לדבר על נשים בטון בו מדברים על גברים היום, בפייסבוק לדוגמא תוך כמה דקות מתקפת המנושים המתלוננים תעטה על המשתמש שלך ואתה תקבל באן. ביוטיוב עוד יותר גרוע, מהנדסי תוכנה אבירים לבנים המציאו אלגוריתמים שחוסמים אוטומטית תכנים שמחללים את כבוד הפות. אם תנסה לעשות זאת בפומבי בשמך ופנים חשופות אתה עלול לחטוף תלונת שווא על הטרדה ולשבת 48 שעות במעצר, כאשר החוק קובע כי "נטל ההוכחה שלא הטריד חל על הגבר".

המתירנות של האבות הישראלים והמחסור בכאפה אחושרמוטה לפנים של נשים חצופות מאת דמות אב חזקה, גורמת לכך שהמדינה מדרדרת לדיקטטורה פמינאצית שונאת ומתנכלת לגבריה. הנשים כל כך מזלזלות בגברים יהודים, שהולכות ושוכבות עם אוייבים בפנים של גברים ישראלים צעירים, בזמן שאלו מסכנים חייהם כל 3 שנים במלחמה כדי להגן מהם. והגברים האיכותים לעומת זאת- מעדיפים להתנתק מהמערכת ולצפות בה קורסת מהצד. מי שעוד לא התעורר לרשע האישה הישרעהלית – סימן שנכנע לכישופי הפות וממשיך לחזר. נמצא במסלול ישיר לצינורו של עמוס, בטיסה הלוך ללא חזור, “ניגריה אביאיישנז"..

זה רק עניין של זמן עד שיכבשו את המדינה מבחוץ. עם של נשים בוגדות וגברים חלשים הוא עם בלי עמוד שדרה, וגם אם כולם במדינת ישראל יהיו נאורים שמאלנים, זוכרי שואה ואומרים "אסור לנו להיות גזענים כמו הנאצים" – הרי שעמים אחרים כן יש להם גאווה לאומית וזיקה לאדמה; ישמחו לבוא לאנוס את הישרע-הליות ולכבוש את האדמה, ממניעים כלכליים בין היתר. התוצאה של סגידת נשים היא הרס וחורבן טוטאלי.

הפות הישראלי אינו יודע שובע, מחריב את כל המדינה והעולם.

חלק 3: כיצד למנוע מהבת שלך להתלבש כמו זונה

תן לה כאפה4 כל פעם שהיא מתמרדת. בנות הן כמו כלי ריק שהגבר ממלא בתוכן. מקשיבות למי שסמכותי מעליה ולא חושבות בביקורתיות. זה רע אם נותנים להן חופש (יתמרדו באבא), וטוב בחברה בריאה שלאבא יש סמכות. לכן אם כבר התרבית במערכת הרקובה של היום, עליך לסמוך על הקב"ה ולתת כאפה מנטאלית לביתך כל פעם שתתמרד. כאפה אוהבת, מלטפת, אשר תנחית בה את הסמכותיות שהיא כל כך משוועת להרגיש ממך. היא לא רוצה לחשוב- זה מעייף אותה והמוח שלה לא בנוי לזה. היא רוצה שתגיד לה מה לעשות, ש"תתן לה יציבות" – הווי אומר שתציב גבולות ברורים, חד משמעיים וקבועים לגבי מה מותר ומה אסור, כמה מותר ואסור, ואיך מותר ואסור. למעשה זה די פשוט. בנות מטבען רוצות להיות תמימות, דאגניות וממושמעות. שים לב מדי פעם לילדות קטנות איך הן מחפשות להאכיל חתולים וללטף- עושות מהחתול רחוב המסריח תינוק. כי זה טבען, הן רוצות לדאוג לכל מיני יצורים חמודים ושיהיה ברקע גבר שנותן פקודות.

עד היום, במדינות משגשגות ומתוקנות עם רמת אושר גבוהה- מותר לבעל להכות אישה מורדת.

מטרתך היא שהבת תהיה כנועה, ממוקשבת ומחפשת לעזור לזולת. זה סימן לחינוך מוצלח. סימן שהאינסטינקט האימהי שלה פועל והיא תמימה. אך אם לעומת זאת היא צעקנית, גאוותנית ומתווכחת – סימן שהיא במסלול להיות ממלטת ממזרים רשעה ובוגדנית ששוכבת עם ערווים. עליך לשים לב שאשתך לא צועקת ולתת כאפה גם לאישתך אם היא מתמרדת ולובשת חשוף/מתחמקת משטיפת הרצפה. מדוע? מפני שדוגמא אישית שווה 1000 מילים, והבת שלך עלולה להעתיק התנהגות מאמה.

זו הבת שצריך כל גבר לשאוף לתת בגיל 18 לחתן שימצא.

צריך פשוט לתת פקודה, דוגמא אישית, ופחות הסברים. ביתך לא רוצה לפקפק ולהרהר לגבי מה אסור ומה מותר. כנקבה, אין לה יכולת חשיבה ביקורתית, והיא חושבת ופועלת מרגש. מוחה בנויי כמו פות מכיל, לעומת מוח הגבר שדמוי לספרייה. היא מגיבה ב"איכס" לגבי מה שלימדו אותה שאסור, ו"יאייי" לגבי מה שלימדו אותה שטוב ומותר. ואם אתה לא תגיד לה מה טוב ומה רע המורות השרלילה והחברות שלה יגידו לה ויהרסו אותה. או הפמיניסטיות הרשעות באינטרנט, רחמנא לישזבן. יהפכו אותה ל"אישה חזקה ועצמאית" חד הורית +2 , שבגיל 27 עושה זיונים מול הפנים של הממזרים שלה בדירת חדר של עמידר, וצועקת עליהם כמו שצועקים על עכברוש מסריח מהביוב.

תשלח אותה לבית ספר חרדי. שיהיו לה חברות צנועות ותקבל דוגמא טובה איך להתלבש. עם הפרדה מלאה בין בנים בנות. היום זה חשוב מאוד, היות ואסור לחתן בנים ובנות מגיל 14 כמו בימים הטובים של התנ"ך. הממשלה הפמינאצית החליטה לערבב בנים בנות בוגרים מינית בכוונה על מנת שיזדיינו כל הבנות עם ה"מקובלים" של השכבה, ולאחר מכן יהפכו לא אטרקטיביות לחתונה בגיל 18. אם לא תדאג שהיא תופרד מבנים עד גיל 18 הואגינה המשתוללת שלה תחפש על מי לשבת, ותקבל שרלילה מזדיינת בגיל 18 שבאה בדרישות לגבי בן הזוג שהיא רוצה. היא תהיה טיפוס קריר, רע ועצבני שמוציא עצבים שלו על כל הגברים הטובים בעולם בגלל שקומץ הגברים הרעים רצו אותה רק לסטוץ. ולכן תשלח אותה לבית ספר חרדי ותאסור על הפות שלה להפגש עם בולבולים לפני החתונה.

תאסור עליה להשתמש באינטרנט ותסביר לה שזה כלי של הע.ס. לגרום לבנות ישראל להיות שרלילות. האינטרנט מלא תכני פריצות שמעודדים בנות להיות פרוצות ומציגים את זה כ"זכות"; “זכותי להיות שרמוטה" יספרו לה במאקו, ווינט ושאר מרעין בישין. ובמקביל הפסיכולוגים שלהם במחלקת השיווק יחשבו את כל הכישופים הפסיכולוגיים האפשריים כדי לשבות את תשומת לב הקהל ולהעלות רייטינג, לגרום לתוכן שלהם להרגיש סמכותי ואמין. כאשר בפועל מדובר באינטרנט פרוץ, שעוכרי ישראל מחו"ל תורמים כספים לארגוני ענק על מנת שיפיצו בו תכנים לקדם האג'נדה שלהם. אחת האג'נדות העיקריות של אותם עמלקים היא לשרמט את בנות ישראל ולעשות אותן בלתי ראויות לחתונה, פרוצות ורשעות.

פרופילקטיקה: אל תביא ילדים עם אישה מתוך תאווה. תתחתן עם מישהי בגלל הערכים שגודלה עליהם- שמרנות, תא משפחתי חזק, אישה שגדלה עם אבא ורואים עליה שאבא הרביץ לה כמו שצריך בילדות. כמה שהיא נראית יותר מוכית ובתולה יותר טוב. אך רוב הסיכויים שלא תמצא כזאת בין כל הבְּרֳרָה הישראלי, המזבלֶה. ולכן עליך לשקול להגר לחו"ל למדינה עם חוקים בעד הגבר ולגדל ילדים שם.

תשקול לא להביא ילדים בכלל ולא להתקרב לנשים ישראליות. תבין, לא משנה כמה תנסה להיות חזק – אם האישה מעליך לפי החוק היא יכולה להתקשר בשנייה לשוטר, שירותי הרע-ווחה ובתי המשחט ולרצוח אותך כלכלית נפשית פיזית. אתה תפחד ממנה והיא תשבור אותך בעזרת מניפולציות רגשיות ותמיכת כל המערכת, ולא משנה כמה תהיה אבא טוב ומנהיג מעולה, הילדה שלך תעתיק את מודל ההתנהגות מאמא שלה השרמוטה הישראלית. ולכן זה game over מראש עם אישה ישראלית רעה ששכבה עם מלא גברים ולא מעריכה אותך. עם כזאת אישה בכל מקרה הילדים היחידים שיצאו לך הם ממזרים חסרי מסורת ושושלת שאוכלים בלי מלח כל מה שיאכילו אותם במדיה ובמערכת. לכן עדיף לא להביא בכלל ילדים במצב כזה, אחי היקר.

השם יברכך וישמרך מצינורו של עמוס. אמן.

הערות:

1 היום בבית ישראלי הממוצע האמא החד הורית נקרעת בין 2 תפקידים: א': סיפוק תמיכה רגשית לממזריה ו-ב': הצבת גבולות והנהגה. אך כיוון שאין לה יכולת להנהיג היא הופכת למפלצת דו פרצופית, שפעם צורחת ומפחידה ופעם אחרת מחבקת ומרחמת. המסרים הכפולים הללו גורמים לילד/ה לא לסמוך על בני אדם ודופקים לו/ה את המוח: “אם אני לא יכול/ה לסמוך על אמא שלי אפילו, איך אפשר לסמוך על בני אדם בכלל בעולם הזה?”. זהו סירוס חברתי, הלכה למעשה, שחווים ילדי ישראל ובעיקר בדור הנוכחי.

2 לא כמו היום, שאבות פוחדים מגירושין לאבד הכל ולכן תורמים המינימום האפשרי ומשחקים במשחקי מחשב. היום הם מרגישים שהכל יכול להלקח מהם בן רגע בגלל גחמת האישה ולכן מעדיפים מראש לא להלחם קשה מדי בשביל השגת משאבים והתפתחות.

3 למרות התחזית בכתבה, סביר להניח שזה יקרה הרבה לפני. הממשלה מבזבזת בכוונה את כספי הביטוח לאומי בתקופת הקורונה, ומדובר בקריסה שממש או-טו-טו קורית.

4 האחריות חלה על נותן הכאפה לבדוק את חוקיות העניין לפי איזור מגוריו. החוקים משתנים ממדינה למדינה.

תגובה אחת על “תפסיקו להרשות לבנות שלכם להסתובב ערומות כמו זונות!”

אני לא הייתי מתחבר לממסד הדתי, הרבנות זה גם מגרסה נוספת של הגבר. פשוט לרדת מהרכבת ולהיזהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *