MGTOW Israel

המדריך לאישה הישראלית לשמירת בתולין

אישה ישראלית יקרה, יש לי בשורה בשבילך. אף גבר נורמלי לא ירצה להתחתן עם בחורה משומשת. ולכן רבינוביץ' ילמד אותך שלב שלב איך לשמור בתולין ולהיות נורמלית בעזרת השם.

בנישואין הגבר מקריב הרבה יותר מאשר האישה. למעשה היא לא עושה כלום חוץ מאשר לממש את האינסטינקט האימהי שלה ולהביא ילדים בשביל עצמה. לאחר מכן, היא יושבת איתם בבית בפנאן, ועושה בישולים וניקיון לרקע שירים נעימים עם מכונות חשמליות שמבצעות רוב העבודה בשבילה. תביני כבר, יא בטטה עצלנית: פעם לפני שגברים אשכנזים מוכשרים פיתחו לך את כל השפע הזה, הייתן נאלצות לבשל בקדירה, לסרוג, למשות מים כבדים מן הבאר, לחלוב פרות, לכבס בידיים, לאסוף חיטה בשדה, לנקות פשפשים, ג'וקים וכו'.

תעריכי את רמת החיים שסיפקנו לך, אישה ישראלית חצופה

לעומת זאת היום אפילו תפקיד מעיכת הג’וקים נופל על כתפי הגבר. הוא נאלץ לפרנס,לעבוד קשה בעבודות גבריות עם מנהלים רשעים שצועקים עליו. הוא מאבד מעל 20+ שנות חייו שבהן היה יכול להגדיל את ערכו ולהתעשר. יכל להשיג הרבה יותר סקס בעזרת הכסף הזה, ועם הרבה יותר נשים מאשר רק איתך שמזדקנת ומתכערת משנה לשנה. בנוסף הוא צריך להנהיג את הבית, להציב גבולות לבולשיט שלך בעדינות כדי שלא תיעלבי, ללמוד תורה, להעביר מורשת וזהות לילדים כדי שלא יהיו ממזרים חסרי שושלת, ואפילו לעשות שיפוצים בבית.

תעריכי, אל תהיי זונה.

אז מה הבעיה שלך לשמור בתולין?!? מה כבר ביקשנו? דבר אחד רק, פשוט: לשמור בתולין ולא לפתוח רגליים לכל עובר ושב. לחכות לבעלך העתידי. יאללה תרימי את התחת, עכשיו רבינוביץ' ילמד אותך איך לשמור בתולין ולהיות צנועה:

בתולין שלך -בחירה של אבא שלך. אמור לשדך אבל משום מה הוא קאק שנותן לך להסתובב כדרור החופשייה

למרבה הצער היום קשה לדעת מי רציני ומי לא, מפני שבתי המשחט והרע-בנות שוחטים גברים ומרשים לנשים הפכפכות לפרק משפחות. כתוצאה מכך, הגברים פוחדים לחתום חוזה נישואים עם נשים ותפקידך הוא לגרום לגבר טוב לסמוך עליך. את צריכה להוכיח לו שלא תהפכי לחזירת מזונות יום אחד או פתאום תבגדי בו עם 20 כושים אחרי שהילדים גדלו.

אך אל דאגה, הסטטיסטיקה לטובתך: רוב הגברים במדינת ישראלים טובים, בודדים, רוצים זוגיות רצינית ואיכותיים. זה קורה מפני שרוב הבנות בארץ שרמוטות ששוכבות עם ערבים ועושות אורגיות עם 10% המניאקים. לכן יש יותר גברים מנשים. וזה ימשך כך עד שלא יקרוס הביטוח הלאומי והמערכת שמאפשרים להן לעשות כל זה ללא השלכות.

שלב 1: כדי לשמור בתולין בהצלחה: במקום לפתוח רגליים, תפתחי ספר תורה.

תלמדי מה שאמרו רבותינו הקדושים וכל הלכות הצניעות. לא צריך הרבה, העיקר להבין את העיקר: "בתולה טוב, משומשת רע”. “צנוע טוב, חשוף רע". במקביל הצנעה תעזור לך להתגונן בפני עין הרע היות ובגדים צנועים שמכסים הכל הם כמו שריון מגן מול כישופים. רמת החיים שלך תעלה וערבים לא יצחקו עליך בפינה. פחות פתיינים עם כוונות רעות יבואו אליך ולא תצטרכי להלחם באגו שפתיינים עלולים להעלות לך. רבות נפלו בגלל שלא פתחו הלכות צניעות וטהרה, והתחרטו על כך בגילאים מאוחרים.

אל תהיי כמוה. היא אוכלת חרא של החיים עכשיו וגם בעולם הבא.

שלב 2: תעשי הכל הפוך ממה שאומרים בטלויוזיה וחדשות

הרשעים האלה רוצים לדלל את האוכלוסייה ולכן מעודדים נשים להיות נשים פרוצות. הם יודעים שגברים יעדיפו למות לבד מאשר להתחתן עם פרוצה, ועוד להשתעבד לה להיות מפרנס. ולכן הם נותנים כל העצות הכי גרועות שיש. עדיף בכלל לא להסתכל חדשות ואינטרנט, אבל היות והחרא וטינופת הזה נפוץ בכל מקום ואפילו במקומות עבודה דורשים סמארטפונים, אם כבר נחשפת לשיקוץ של המחטיאים תעשי ההפך.

שלב 3: תאמיני בעצמך

יש הרבה כוסונים שיאמרו לך "אף אחד לא יגלה". אבל זה שקר, כי לגברים יש חוש אינסטינקטיבי סופר חזק לבתולה/לא בתולה. לאורך הפרהיסטוריה קאקס לא שרדו היות והגנים שלהם לא הועברו הלאה. נוצר מצב שגברים "מריחים" מי משומשת ומי לא, מבחינה גנטית ומתאהבים באישה נקייה הרבה יותר בקלות. לכן את חייבת להתאמץ!! לשמור בתולין, ולהאמין שתצליחי. לא לוותר אפילו כשקשה לך! להיות פייטרית.

שלב 4: להתחתן מוקדם

אין מה לחכות. אם הגבר שאת מצפה לו לא מגיע סימן שהציפיות שלך גבוהות מדי. יש מלא גברים בתולים שישמחו להתמסד, גם אם הם אינם מושלמים. הוא לא צריך להיות סופר חתיך, עשיר,מפתה, משכיל וכד'. את מחפשת בעל, לא דוגמן. זכרי כי הגברים המבוקשים בחיים לא יתמסדו איתך, היות ויש עליהם עוד 20 בנות שמנסות "לאלף" אותו שיתמסד איתה. הוא פשוט יעדיף את כולכן לסטוץ. אל תפלי לפח ההייפרגמיה, תנמיכי דרישות והכל יבוא טבעי בעזרת השם. התאווה היא חור שחור ואינסופי שבולע הכל ובסוף תשארי עוד יותר ענייה ומסכנה. עזבי את התאווה והסתפקתי במועט – עזרי לבנות את הגבר שלך לסיפור הצלחה ותהני.

גברים למעשה סולדים מנשים שמחכות להם ב"פיניש ליין". במיוחד אם אותה בחורה השתרמטה בזמן שהוא עבד קשה להגיע למקום שהוא נמצא בו. הוא יסלוד ממך וירגיש כלפייך טינה. הוא יגיד לך "לא" כי את אמרת לו "לא" כשהוא היה צעיר. על מנת להצליח את צריכה לבנות ביחד עם הגבר, להיות הגב שלו. לעומת זאת אישה שמחפשת תוצר מוכן נתפסת במוח הגבר כעלוקה בלתי רצוייה ומתאימה לסטוץ בלבד.

בגיל 30+ כשהעור שלך כבר מקומט ונתת את השנים הטובות שלך לאחרים.. את לא מעניינת יותר ואין חשק להתמסד איתך. גם הגבר בגיל 30+ כבר בנה את עצמו ויעדיף ליהנות ממשאביו. את לא מילאת את חלקך בהסכם- לא עזרת לבנות ולא נתת גב בשנותייך הצעירות. ולכן הוא לא חייב לך כלום בשנותיו הטובות, 30+, כאשר הוא יציב ואמיד.

שלב 5: לאמר "לא" לערבים

כנ"ל לגבי סודאנים, אירופאים, אמריקאים, הודים,סינים, “מגיירים" ושאר מרעין בישין. מגוכך שאני צריך בכלל להזכיר את זה, אבל ישראליות היום ממש זונות ואין להן בעיה לחגוג עם כל דבר שזז. כמו בהמות ביער. לכן אני מדגיש, שערבים שומרים לנו טינה כי לא הצליח להם הפיגועים ולכן מחפשים יהודיות להשכיב ועושים וי. יש כאלה מפתים גם במשך שנים או מתאהבים באמת אבל בסוף עוזבים. ובכללי, גם אם ערבי היה מתאהב בך באמת ורציני לגבייך ואת הסכמת -אז את סתם בוגדת בעם ולכי לזדיין ולהשרף בגיהנום יא שרמוטה בוגדת טפי עליך.

לסיכום ישראלית הצעירה, כל הכבוד לך שקראת ואני מברך אותך להצלחה בשמירת בתולין. בקרוב בע"ה יצא קורס בתשלום בו אני מפרט לפרטי פרטים איך להיות בתולה למרות כל הזנות מסביב, השארו מעודכנות. וזכרו להוקיע פרוצות. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *