MGTOW Israel

אישה שלובשת חשוף היא מטרידה מינית

להרבה גברים נמאס משרמוטות שמנפנפות את האיברים שלהן בפרהסיה בפניהם של כל עובר ושב. מאחורי המיאוס הזה עומד הגיון פשוט! ברוך השם, ריבי מגטאו רבינוביץ' כאן לתת הסבר.

לצורך העניין -האם יצא לך פעם להתרחק מהעיר לכמה ימים? למקום שאין בו פריצות ונשים, שאין בו אינטרנט עם פרוצות..

התוצאה המורגשת אצל רוב הגברים בבתי מפלט כאלה בטבע, בסביבה ללא נשים- הם מגלים שפשוט אין להם צורך בסקס. שבוע שלם גבר גר בבקתה ביער ואפילו פעם אחת לא חושב על סקס.

למעשה, הצורך האינסופי בסקס שאנחנו חווים בערים הוא אינו טבעי, והוא מהונדס. את ההנדוס המרושע מוציאות לפועל הנשים הפרוצות, עם אינטרסים כלכליים וסדיזם רגשי.

מן הסתם שאתה תיירר ותרגיש ייאוש 24/7 בערים, ובכלל בישראל הצפופה. השיקסע הישראלית הולכות בביקיני ברחוב. חלקן במכנסי טייץ וג'ינס סקיני, כך שרואים את כל הצורה של התוכע'ס. ה"דתיות" בחצאיות קצרות ש"רק תרים טיפה ותזיין אותי". עם איפור בעיניים שמזכיר עיניים בעת אורגזמה, ושפתיים אדומות כמו תחת של בּבּוּן. הרגליים חשופות- יעני "בוא תלקק", והשיער בחוץ- יעני "בוא תמשוך ותזיין אותי מאחורה". מחשופים..

הרי כל צורת ההתלבשות הזו היא תקשורת בשפת הגוף, מסר פיזי של "בוא לזיין אותי". זה מה שהיא אומרת לך פיזית, ומילולית וחוקית "אסור לגעת". הן למעשה מתגרות בגבר, שהוא יצור ויזואלי שנדלק מהר כמו כפתור. בזמן שנשים נדלקות לאט כמו מתג מתכוונן, מ1 עד 100 לוקח לכוון אותו שעות בחיזורים. ואילו גברים נדלקים כמו כפתור – והן לוחצות על הכפתור הזה 24/7.

האישה הישראלית החצופה גורמת לכך שאתה תהיה דלוק ורוצה סקס באופן קבוע, ובאותו זמן מטיפה נגד "תרבות האונס" ונגד אפילו הבעה מילולית של כמה אתה דלוק וחרמן. בנוסף, הן מצביעות למפלגות פמיניסטיות שמחוקקות חוקים כמו "חוק הפללת צרכני הזנות". כלומר אוסרות לגמרי על הגבר כל דרך שהיא לפלוט את התסכול והצורך הזה שהן עוררו בו.

זה כאילו שחברת סוני שולחת אליך אנשי מכירות שמבטיחים למכור לך פלייסטישן. הם מפתים אותך כל הזמן- בבית, ברכב, בעבודה, בשעות הפנאי. עוקבים אחריך ומספרים לך כמה הפלייסטישן הזה טוב, אבל לא מוכרים לך במשך שנים שלמות.רק אומרים בוא תקנה בוא תקנה. בצד עומד אדון שוטר, ודואג שלא תגנוב את המוצר. והדרך היחידה בעולם הנוספת להשיג את המוצר, הפלייסטישן הזה, ללא אנשי המכירות – היא באמצעות חוזה מפלצתי שמשעבד אותך ל20 שנים מינימום (דמי זונות) ומלא מוקשים אחרים שבית המשחט אחרכך עלול לרצוח אותך משפטית בהם. ובנוסף תדמיין שהביולוגיה שלך בנוייה בצורך בסיסי לפלייסטישן הזה שתצטרך לשחק בו כשאתה רואה אחרת פסיכולוגית תרגיש ממוטט. זה המצב היום שחווים גברים בישראל. הנשים מפתות אותנו קבוע, לוחצות ומתגרות ביצרים המיניים שלנו, גורמות לנו לחרדות אינסופיות שרובנו אפילו לא מודעים לקיומן.

אישה לא צריכה לאמר במפורש "אני רוצה איתך סקס עכשיו" כדי לגרות אותך. למעשה, ד"ר אלברט מהרביאן מגדולי הפסיכולוגים של שנות ה40 (כשהמדע עוד היה חי) עד היום מצוּטט ברחבי האוניברסיטאות בעולם: בתקשורת אישית בין בני אדם כ-55% מהמידע מועבר בשפת הגוף, ואילו רק 7% (!!) דרך המילים.

מכאן נובע שהיום בישראל כל הגברים מוטרדים מינית על ידי נשים סחטניות ורשעות. הן באות במסרים מיניים חוזרים ונשנים, מעשים מגונים לשם גירויי, למרות שהמוטרד לא ביקש בכך. בטון הדיבור (38% מסך השיחה) ובשפת הגוף (55% מסך השיחה) האישה הישראלית המצויה מוסרת לך מסרים מיניים מובהקים. אך ובתקשורת הורבאלית (7% מסך השיח) היא אומרת לך "אני לא רוצה אותך אתה רק ידיד"/ "אני לא מעוניינית" / "יש לי חבר" וכו'.

מה לא איום בזה שאישה אומרת "זכותי להתלבש איך שאני רוצה"? היא למעשה טוענת שזו "זכותה" להטריד אותך בצורה בלתי-מילולית (פיזית, שפת גוף), רומזת שתתלונן תלונת שווא במשטרה, ובנוסף סוחטת ממך שתרשה לה להתלבש חשוף ובכך להתגרות בך מינית, להטריד ולצלק אותך נפשית.

כלומר "אסור לגעת! תסתכל רק, ותיירר. תהיה מוטרד ומרוכז במחשבות על סקס אתי !" אפילו בזמן שניסית לעשות משהו אחר , לאכול לדוגמא, להתרכז במבחן או לעבוד. והנשים הצבועות האלה נהנות לייאש גברים ולגרום להם לסבול. סדיזם והטרדה סדרתית לשמה.

כל זה נאמר ברצינות מלאה, בלי שמץ של ציניוּת. גברים בישראל סובלים מהטרדה ולא נותנים להם לדבר על כך. רבים מהם מצולקים נפשית וכתוצאה מכך הופכים להומואים, להט"בים ואפילו משנים מין. כל זה בתור מנגנון השרדותי, הדחקה נפשית של הצורך המיני שמעוררות הנשים הישראליות בצורה בוטה 24/7, ובו בזמן לא מספקות את הסחורה. זה לא מוסרי וזה פשע, בדיוק כמו שזה לא מוסרי לבוא מול ילד יתום בוכה שלא אכל חודש, ולדפוק לו שווארמה מול הפנים. אבל לאכול אותה ככה שכל השומן יטפטף וינזל ולאמר לו "הנה יא מניאק יתום בן 8, תראה כמה טעים לי. ולך- לא אתן אפילו ביס".

היום בפמיניסטאן גם אם הסתכלת עם בחורה יותר מ10 שניות זה נחשב הטרדה. החוק נקבע לפי מה שהנקבה אומרת, והרבה מהשופטות ושוטרות הן נקבות. הן מוציאות את הרשע שלהן על אזרחים.

זו הסיבה שפעם נשים הלכו צנוע, במיוחד בתנאי צפיפות כשהאוכלוסייה הייתה גדלה. על מנת שהחיים יהיו נעימים ונסבלים. ועל מנת שגברים יוכלו להתקיים בכבוד ולא להרגיש 24/7 כמו אדם שרוצה לחרבן אבל יש לו עצירוּת. מדובר למעשה בכאבי תופת רגשיים לכל דבר, במיוחד לגברים בני 14-25 , גילאים בהם רמות הטסטוסטרון בשמיים והיצר המיני גם ככה גבוה.

לבוש צנוע מביא לשלום חברתי, מונע סכסוך בין גברים שרואים רק מטרה אחת מול העיניים שלהם- לפרוק את התסכול שבכוונת זדון הטילה עליהם אישה פרוצה מטרידנית ההולכת בבגדי שיקוץ.

הפתרון

הנשים הישרעהליות לעולם לא יתגייסו לטובת הגברים היהודים הנחמדים שמקריבים חייהם למענן. הגיע הזמן להבין שהאישה הישרעהלית המצוייה גודלה על ידי הורים בומרים/מילניאלים (ילידי שנות 1940-1990) בשיטת "אישה = פרינצסה, גבר = מזבלה". היא כל כך רשעה שהיא מתגייסת להגן על סודאנים, ערבים וכל דבר אחר חוץ מאשר גברים גבריים שמתגייסים לצבא, מכבים שריפות, מתקנים מכוניות, מתים במפעלים ושומרים על גבולות המדינה מהאוייבים צמאי הדם.

ולכן חובה ליטול כל הזכויות מהנשים לאלתר ולחייב ואתן להתלבש צנוע. אחרת המצב רק ידרדר. גבר שנחשף לפריצות כזו לרוב ידחיק את הגבריות שלו מהר מאוד כי זה מצב בלתי נסבל ופצע נפשי כבד להלך כך בחיי היום יום. מילא, אם הנשים הישרעהליות היו דואגות לשיוויון גם בשוק מערכות יחסי המין. ככה שכמות הסקס שמקבלים כל הגברים (לא רק צ'אד וטיירון) תהיה שווה. אבל הן מייאשות את כולם ונותנות משאבים נפשיים ופיזיים (אהבה וסקס, שהם כסף לכל דבר, משאב אמיתי) רק לערבים,אירופאים, צ'אד וטיירון. העשירים מתעשרים והעניים נהיים יותר עניים.

ואם לא נטפל במצב, פשוט יכבשו את המדינה. אופס, זה כבר קורה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *