MGTOW Israel

האם הספקת להכיר את עמוס??

עמוס יכול לבוא באורך וקוטר משתנים. יש אנשים שמקבלים מזונות בגודל 50% מהמשכורת שלהם ויש אנשים משלמים מזונות 120% מהמשכורת שלהם ונכנסים לחובות. סך הכל בחור קשוח.

עמוס יכול לבוא באורך וקוטר משתנים. יש אנשים שמקבלים מזונות בגודל 50% מהמשכורת שלהם ויש אנשים משלמים מזונות 120% מהמשכורת שלהם ונכנסים לחובות. סך הכל בחור קשוח.

זה עמוס. נעים מאוד.

קצת רקע

מבחינה פילוסופית, היקום מתנהג אלינו ברגש. לפעמים מלטף, לפעמים מכה. לפעמים משמח, לפעמים מעציב אותנו. פעם נותן, פעם לוקח, והקב"ה מחייה ומקיים את הכל בכל רגע ורגע בעזרת חוקי הפיזיקה של העולם הזה. מספיקה סטייה אחת ב1% מכוח הכבידה, לדוגמא, וכל העולם יתהפך וכולנו נמות. הוא בורא הכל ומחייה בכלרגע מחדש כך שהמשך הקיום של העולם ימשיך להתאפשר. הקב"ה ברא גם את האישה הישראלית בצורה כזאת, שלהיות איתה זה כמו לפגוש את עמוס.

כאן נכנס עמוס לתמונה. דמיין לעצמך אחי איך עמוס יתנהג אליך במידה ותהיה איתו בחדר לבד. החדר אטום, קירות סגורים, מרוחק מהעיר. אתה עם תחת חשוף, מכופף, אזוק בברכיים מפושקות, והוא ערום עם זקפה, עצבני אחרי יום עבודה קשה ברמי לוי, בפלאשבקים של הילדות הקשה בשכונה ץ' סופית בשיכונים של טבריה עלית. ובנוסף, עמוס גדל על סרטי כלא שבהם נופלים הרבה סבונים.

הוא מסתכל לך עמוק בטחור ושוקל האם לחדור או לא. החריץ שלך משומן וחלקלק כמו המגלשה המהירה בימית-2000. אתה לא מבין איך מצאת את עצמך שם, וכרגע אתה נתון לחסדיו של עמוס. פתאום אתה קולט שיש בחדר רמקולים בכל פינה שחוזרים במנטרה "עמוס, תחדור. עמוס תכנס בו. עמוס, קדימה יאללה ". מה הסיכוי שתקבל ואחד חדירה? ובכן ידידי, הסיכוי שעמוס יכניס לך שלונג הוא בדויק כמו הסיכוי לקבל צינור כשאתה מתעסק עם ישראלית המצויה. ובמיוחד אם תשפריץ לתוך הטופלטה המלוחה שלה.

חפרת כבר, רבינוביץ'. מי זה עמוס בליאט?

עמוס הוא דמות אוניברסלית. במקור נולד למרוקאית ישראלית עם אולר ואבא אביר לבן מושבניק מצביע מרצ. עד היום לא ברור מדוע יצא שחור עם צינור 30 ס"מ. ידוע שעמוס חי בסימביוזה סינרגטית עם הישראלית המצויה, והרבה מהישראלים מדווחים שפגשו אותו כבר למרות הנסיון להתחמק. אף הבטחה בעל פה או בכתב לא יבטלו את העמוס שאישה ישראלית יכולה לדחוף לך.

במידה ובכל זאת החלטת להמשיך להיות באינטרקציה עם נשים ישראליות, רוב הסיכויים שגם לך יזדמן להכיר את עמוס לעומק!

פגישה ראשונה עם עמוס נעים מאוד

היום לנסות להכיר בחורה בישראל זו סכנה משפטית אמתית. היא יכולה להחליט שהטרדת אותה ולהתלונן למשטרה. המשטרה לא מחוייבת לבדוק את המקרה בכלל ונטל ההוכחה עליך – זה החוק.

48 שעות מעצר הגבר אוטומטית בעת תלונת שווא, נטל ההוכחה של אנס/הטריד/תקף – על הגבר. זה החוק בפמיניסטן, לא אני המצאתי..

כשהמצב הבטחוני מסלים, וצריך להגן על הגרושות החד הוריות בשיכונים שברחבי הארץ: חבּיבּי, תסתפק במשכורת צבאית זעומה, פרוטות שבקושי יספיקו לסיגריות. כל הכסף הלך למימון הממזרים. זה בעצם עמוס אומר: "אם לא תגן על השרמוטות בזמן שהן שוכבות עם ערבים ומקבלות דמי ביטוח לאומי תלך לכלא צבאי מסריח".

ואם תתאהב בישראלית בכל זאת, עמוס יהיה שם מהרגע הראשון. הוא כבר באנשי הקשר שלה עם מוקשי חיוג מהיר. מספיק שהיא מתחרטת על הסקס- מבחינת המדינה זה אונס. מספיק שהיא תחליט לגנוב לך זרע כדי לקבל מזונות – בית המשפט מאשר גניבות זרע וכופה תשלומי מזונות על גברים. אסור אפילו לבדוק שהילד שלך בגלל החוק שלא מאפשר בדיקות DNA. הרבה ישראלים מקבלים תלונת מזונות מאישה שאפילו לא שכבו איתה, ומשלמים מזונות על ילד ממישהו אחר.

עם ישראליות העמוס תמיד אורב בפינה.

בפמיניסטאן אי אפשר לברוח מהעמוס. הוא חדור מטרה, הוא חד משמעי. המדינה, הזקנים והנשים החליטו לשעבד את הגברים הצעירים ולכן זימנו את העמוס ודאגו שיהיה בכל פינה.

אתם הולכים לסופר והיא שואלת אותך "מאמי הבאת ארנק?". אתה מסתכל רגע על המחיר של הצלי בשר ומבין שאין לך כוח לארח את כל המשפחה של השרמוטה שיושבת כל היום בבית רגל על רגל ומפילה עליך תלונות, דרישות ובקשות.

הרוב ישלמו כי אם תהיה קמצן היא תעזוב אותך בלי שום חמלה. עובדה, אף אחת בישראל לא יורקת אפילו לכיוון שלך עד שאתה לא פותח הארנק או מוכיח את נפחו וקיומו. ישראליות רוצות רק כסף. רעות מרושעות.

עמוס זה גם צלקת נפשית

אתה מפשפש בין כל הזבל הישראלי בטינדר, אוקייקיופיד, שליש גן עדן, ריצ'דייט, פייסבוק, אינסטגרם. מחפש ובורר בין כל הזבלה הישראליות ההייפרגמיות. ולבסוף אתה מוצא סוס פוני ורוד- אישה נחמדה שלא רוצה כסף. אתה נקשר אליה רגשית והכל סבבה. מגדלים ילדים והילדים מגיעים לגיל 18. פתאום אישתך רוצה להשתרמט וחילופי זוגות, בגיל 45. ידידי, ברכותיי. קיבלת עמוס.

תספר לי בבקשה על אורך הצינור שקיבלת. אני רוצה לשמוע הכל אני מקשיב כולי אוזן

במקום להשקיע בעצמך 20 שנים ולהיות מליונר שמסוגל לזיין את חצי תאילנד בכמה עשרות אלפי שקלים, בזבזת את הכל במשך 20 שנים על זונה ישראלית וצאצאיה, כדי שהיא תממש את האינסטינקט האימהי שלה ואז לחזור להיות שרמוטה.

הבחירה בידיך: להתנזר מישראליות או לפגוש את עמוס !

7 תגובות על “האם הספקת להכיר את עמוס??”

גם היום השופט יזיין את אישתו
או השופטת תזדיין עם בעלה
יגמור בפנים האדון
ולא יהיה היריון הפלא ופלא…
אבל לגנוב זרע זה בסדר נורמטיבי

אישה על תרומת זרע תשלם
והילד/ה שלה לא יקבלו דמי זונות מאף אחד

טובת הילד? האמנמנמנם??? חחח
אבל אם אישה תשקר לגבר כי נוח לה ותפקיר את הרחם שלה
בתרגיל עוקץ מסוג גניבת זרע
הלא הוא שקר שמנצח פלוס אקט מיני
והופ זוכה במעמד חד הורית ויש דמי זונות ל 18 שנה חביבי כל חודש כמו שעון
כפתה חיים על גבר
המערכת יחד איתה כופה על הגבר לשלם דמי זונות תחת סנקציות טרור של עבריינים

רקוב
שמתקופת המקרא ועד היום
אפשר לגנוב זרע
מפקירים גברים

לא חוסמים את הפירצה

יש לי חבר בשם עמוס אנחנו חברים מאוד טובים
לדעתו לפחות

עמוס אוהב גברים גרושים, באופן כללי בישראל רדיפת גברים שוברת שיאים יחסית לעולם. הרבה מיתוסים מתנפצים בגירושין ביחס למין הנטען להיות "יפה"

הפמיניזם הרס דמויות מיתולוגיות בתרבות כמו ג'ימס בונד, הראשון נחשב אנס בתרבות החולנית של הפמינציות. את האחרון כבר אני לא מסוגל לראות

A motivating discussion is definitely worth comment.

I do believe that you ought to publish more on this
subject matter, it might not be a taboo subject but typically people do not speak about these
issues. To the next! All the best!!

הכרתי את עמוס של הפסיכופתית שהייתי נשוי לה. התעללות רגשית ופיזית אלימה.
לאחר מכן פחד אלוהים מהמערכת בגירושין. כמו קוף שמחזיק נשק אוטומטי.
בגלל שאני לא רוצה להכיר את עמוס פעם שניה. מצטרף ל MGTOW

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *