MGTOW Israel

מדריך מגטאו לזמן המלחמה

משל- היה פעם עם בשם "עוצליגוצלי" שכולן היו שרמוטות וכל הזקנים עשקו את הגברים הצעירים במיסים. כעבור כמה זמן באו ערבים ובזזו את הכל, רצחו את כולם. זה גם מה שקורה היום בישראל.

הנשים הופקרו על ידי דור הבומרים והמילניאלז הקאקס. הם הותירו להן חופש מיני, השפילו את הגברים הצעירים ודיכאו אותם במזונות, תלונות שווא, ייאוש מיני, חוקי הפללת צרכני זנות למיניהם, תלונות הטרדה..

הגברים נהיו חלשים משנה לשנה. בשנות ה90 הם כבר היו די חלשים אמנם, אך עדין עם מספיק כבוד עצמי כדי לנדות נשים ששכבו עם ערבים. כדי להצליח למצוא זיווג רוב הגברים וגם היה להם דיור. המדינה עדין הייתה מממנת את מרבית המשכנתא (עד 90%) ולא היה משבר. הם היו מספיק חזקים כדי לצאת החוצה נגד חלוקת נשקים מתנה לפלסטינים (אלה שכרגע בלוד ובשאר הארץ כובשים את המדינה מבפנים).

אבל הגברים של 2020 עברו פמיניזציה נוראית. קודם כל, הנשים החצופות שגודלו כ"פרינצסות", שוכבות עם ערבים. מהנסיון שלי, ראיתי אינספור נשים ישראליות מסתובבות עם ערבי. הידידות שלי- מרביתן שכבו עם ערבי. כן, אותם הערבים שעכשיו עושים צחוק מחיילות, מראים להן איבר מינם בגלוי ומנפנפים להן 200 שקל כמו בסרטון הבא, הן היו עושות את זה עוד מרצונן, עוד לפני המלחמה.

ולכן אח יקר, ישנה רק ברירה אחת בתקופה הקשה מאתגרת הזאת:

גבר שהלך בדרכו מכין פופקורן בטבע בשיטה פרימיטיבית כמו פעם. שם ז* על הישראליות, רשות המיסים, חברת החשמל וכל מי שעומד בדרכו לקראת החופש מהמערכת שונאת הגברים.

הפתרון הוא מה שהיית עושה עד עכשיו: מחפש כמה שיותר להתנתק מהמערכת, וצופה בה קורסת מהצד. ברוך השם! שום חידושים. הספינה מיטלטלת, הרוחות חזקות, אך צדיק המגטאו החסיד ממשיך בדרכו ושט כהרגלו אל המטרה הנכספת: חופש.

איזו נחמה! איזה כיף. הנטל של הגנה על השרמוטות הפרוצות בוטל. אותן הרשעות שהיו מנפנפות לנו בפנים את האיברים שלהן מבלי לרוקן ביצינו הכחולות. אותן הפרוצות שהיו בוחרות גברים אך ורק לפי קריטריונים של כסף, סטטוס, ומראה. אותן בנות שהיו חוגגות עם צ'אד וטיירון ועבדאללה בגילאים שבה היא נחשקת, ואז גורמת לך לקחת אותה במחיר מלא (חתונה) בגילאי 25+ כשהיא זקנה נרקבת – רק כדי לעשוק אותך במזונות וגניבות זרע אחריכן! תשלומים 20 שנה על ילדים ממזרים. היו גם גברים שקיבלו תלונות שווא על הטרדה, אלימות..

כל זה רק הוכחה לכך שהפעם, מותר לך לא להגן. נכון, ישנה סכנה של מוות. אבל ביננו, מה זה משנה? הרי מה ההבדל, לחיות בהשפלה או למות בכבוד? עדיף כמובן מוות בכבוד! מבלי להגן על אותן הנשים שבגדו בך, רמסו כבודך במשך עשורים שלמים ביחד עם הבומרים הזקנים המפונקים והמילניאלז המשוקצים- שמבחינתם זה בסדר, מצוין אפילו שהנשים שלנו שוכבות עם ערבים. מבחינתם לא צריך יותר מוסד השידוכין ופריצות זה מ ע ו ל ה! תשאירו את כל הדור הצעיר בתולים חסרי דיור , והעיקר אנחנו נרויח אחלה כסף כפריצי שכירות שגווים סכומי עתק!

מבחינתם מה טוב ומה נפלא שאתם תהיו משועבדים לנשים פרוצות במזונות ופיצויי הטרדה, בזמן שערבים מז**נים אותן. שאתם תמשיכו לשרת בצבא במשכורת צבאית זעומה, רק כדי להשתחרר ולהיות עבדים של סכומי שכירות מפלצתיים ותנאי עבודה יותר גרועים מאשר במחנות ריכוז של הגולאגים, ועם יותר שעות עבודה.

אבל הנה, הקארמה מגיעה, ועכשיו ברוך השם מלחמת האזרחים מתחילה. עכשיו ככל הנראה לראשונה גם הבומרים ישאו בתוצאה. בזמן הקורונה הם גערו בנו: אתם מפונקים, תעבדו (גם כשאין עבודה וגם כשהמשכורת לא תספיק בחיים לדירה). הם עודדו את הפרוצות המשוקצות שהם מגדלים להמשיך לבוא בדרישות לגברים יהודים, דרישות בלתי הגיוניות (דירה+רכב+תואר). ומרוב שיהודים לא עמדו בדרישות של החזירה הישראלית הממוצעת החזירה בחוסר הכבוד והזלזול הרב שלה, חצופה, הלכה לפתוח רגליים לערבים ולסודאנים ולאירופאים כמו זונה לצפות שישלמו עליה במסעדות וגם עד עכשיו זה קורה. אבל ככל שהמלחמה תסלים, כך גם הפרוצות ינמיכו את הציפיות שלהן ויבינו – שבלי הגב של המדינה, שאותה מימנו עד עכשיו אנחנו במיסינו ודמנו, אין להן אופציה לשכב עם ערבים ולהכנס להריון עם ממזרים.

הן תומכות במי שמזיין אותן, לא במי שמגן עליהן. בושה וחרפה, בוגדות.

למרות שזה מפחיד, יש בכך סוג של קתרזיס. סוף כל סוף הקארמה חוזרת, והעבדות שתכננו לנו הבומרים באמצעות חיסונים, מיסים סופר-גבוהים, נשים רשעות שמשעבדות במזונות ותלונות שווא משטרע, בתי משחט לאישור גניבות זרע.. כל זה עלול להסתיים, והמשטר שונא הגברים יהפוך לאיזור-מלחמה עקוב מדם ממש כמו סוריה. האמת שזה כבר קורה אבל מסלים ומסלים מיום ליום.

כדאי לך ללמוד כישורי השרדות, אם עוד לא הספקת לברוח מהארץ. התקופה ללא ספק קשה שעומדת בפנינו, אך זכור שאם היית ממשיך להיות סימפ תלוי במערכת הכל היה קשה עוד יותר בהרבה. ומי שיסבול הכי הרבה הוא מי שנהנה הכי הרבה וסמך על המערכת הכי הרבה. רמז- הנשים השטניות ששיעבדו גברים באמצעות משטר המזונות.

זונת מזונות ישראלית הממוצעת. עזבה את בעלה כי "לא אוהבת יותר, נגמר לי, לא יכולה יותר". ובפירוש לשפה עברית: "יותר קל לעשוק את הגבר באמצעות הממשלה מאשר להלחם על שלום בית. ואני זונה הייפרגמית שאי אפשר לסמוך עליה. לכן אעזוב אותו כי אני זונה שרמוטה בוגדנית".

תגובה אחת על “מדריך מגטאו לזמן המלחמה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *