MGTOW Israel

אישה יקרה, למי הצבעת בבחירות?

נשים ישרעהליות מצביעות עם הפות שלהן. עושות copy-paste את הדעות של מי שנכנס למלוואח המטונף שלהן. כך פועלת הביולוגיה. זו הסיבה שגברים לא אוהבים להתווכח איתן, הנשים הישראליות הרעות. עד שלא נכנס הגבר פיזית לתוך האפיפית שלה היא לא מקשיבה ולא מכילה שום דבר. והגיון- בכלל אין בהן . אישה, היא יצור כמו תוכי. שחוזרת על מה שאמרו לו, בגלל 1. לחץ חברתי או 2. משיכה מינית. גם לואן בריזנדין חושבת כך! זו ה ב י ו ל ו ג י ה .

ולכן קיים קשר ישיר בין מי שהאישה הישרעהלית המצויה הכניסה לתוך פותה, ולבין ההצבעה שלה בבחירות ובנאמנות שלה. בקלפי היא למעשה מכניסה את מי שנכנס בפות שלה.

הקובבה הישראלית הממוצעת גודלה כפרינצסה על ידי אם חד הורית/בוצ'ה ואבא קאק סימפ מפחד מדמי זונות. היא חושבת שהכל מגיע לה ושהעולם מתנהל לפי גחמות הפות שלה.

אם הנשים הישרעהליות ממשיכות להיות זונות הייפרגמיות ששוכבות מלא ואז מחפשות בגיל 30 נסיך שיממן אותן – סימן שהן הצביעו ערבים/מרצ/ליכוד בקלפי הפות שלהן. הגברים מנושלים מנכס הפות של העם והנכס עובר לידי אירופאים, קומץ גברים זיינים, ערבים וסודאנים.

ברוך הבא לישרעהל 2021

כמעט שאף אחת מהנשים בישראל לא הצביעה בן גביר. כי 99% מהנשים הישראליות היהודיות הן בוגדות ששוכבות עם ערבים, באד-בויז וסודאנים ובעד לדלל ולבגוד בגברים היהודים. עובדה, כל שאר המפלגות נגד גברים. ובעד עושק מזונות, עידוד השתרמטות עם ערבים, גניבות זרע, המלטת ממזרים, ושאר תופינים.

כמובן שאני בעד סקס. המון, כמה שיותר. כמויות מטורפות, לכולם. אבל כדי שזה יקרה בצורה שוויונית זה חייב להיות בתוך מערכת משפחה מחוזקת. כשהאישה נישאת בתולה לגבר צעיר בשיא הטסטוסטרון שלו, והאישה תחתיו בלי אופציה להתגרש. וכמובן עונשים מחמירים כולל הלקאה למי שבוגדת או מאסר. זה חובה, מפני שהאישה טבעה הייפרגמי, וזה אומר שאת כל הסקס מקבלים 1-10% מהגברים. השאר מאוננים, נהיים נואשים, מאבדים שפיותם, והמצב במדינה מדרדר. גם הנשים שמגיעות לגילאי 25+ ונהיות פחות מושכות לחיזורים מצ'אד טיירון עבדאללה ועמוס… הן גם מגלות שפתאום כל הגברים שדחתה לא מושכים בעיניה ותשב על כספי הביטוח הלאומי בשלל קומבינות שעובדות אנטי-סוציאליות יעזרו לה להמציא מתוך "טוב ליבן". הרי הן בעצמן כאלה זונות הייפרגמיות!

הסיבה היחידה שנשים ישראליות מרשות לעצמן להתנהג ככה- לשכב עם ערבים, לא לתת לעבור בתור לסופר, לפלרטט עם אירופאים וערבים ישר בפנים של גברים יהודים במועדון.. זה כי הן מזלזלות בנו. זה מפני שהן בנויות על ידי הקב"ה להיות רכוש אך במקום זה הגברים הקאקס בחרו להיות הרכוש שלהן והעבדים. זוהי עבודה זרה שגורמת לקריסת כל הציויליזציה. אישה אינה מסוגלת לתפקד כמו גבר בעבודה או בכל מקום אחר. היא תסכסך בין הגברים בסביבה על מנת לבחור מי הכי אלפא, היא תזרוק מסרים מיניים באופן אוטומטי וזה ייגרום לגברים להתייאש מינית..

אישה היא יצור נוראי ואישה פרוצה היו פעם מכנים אותה "מכשפה". מפני שהמסרים המיניים שהיא זורקת , גורמים לייאוש גברים וכתוצאה מכך לחוסר שיתוף פעולה ביניהם. במקום לשתף פעולה אחד עם השני הם מסתכסכים על מנת להרשים את המכשפה המרושעת.

אחי, אתה חי במדינה של מכשפות. הגיע הזמן להתנתק מהמערכת, לשתות הגלולה השחורה וללכת בדרכך. להיות מגטאו. אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *