MGTOW Israel

מי היריבה הכי גדולה של אישתך? מי תגרום לך לעזוב אותה?

אישתך מפחדת. היא לא שמרה בתולין לחתונה, היא מזדקנת. הביטוח הלאומי קורס, ואף אחד לא ירצה סבתא זקנה פרוצה עם עור מקומט. היא שמה לב שאתה שמור- כושר,תזונה נכונה. הערך שלך עולה בשוק יחסי המין מגיל 40+. אתה משגשג בעבודה וכל השרלילות הישראליות עושות לך עיניים.

ולעומת זאת הערך שלה נהייה אפסי. היא הופכת להיות ה"אישה הבלתי נראית". הסבתא הסובייטית שיושבת בצד באוטובוס עם ריח של דג.

היא מתחילה לקנא, לחשוד, מתחילה לשטוף רצפה לשם שינויי..

אבל.. אתה מבפנים תמיד שמרת לה טינה על זה שהיית צריך לפתות אותה בהתחלה ושהיא עשתה לך שיט-טסטים, עשתה ממך ידיד בהתחלה, ציפתה שתשלם עליה. שמרה ידידים בצד למקרה שלא תבוא לה בטוב וזרקה לך מליון מוקשים בדרך כדי לבדוק אותך. כל זה- למרות שהיא הייתה משומשת בת 25+ והיו לה מליון זיינים לפניך שלהם היא נתנה את שנותיה הטובות כשהעור מתוח ויפה, הריח יותר מושך. אתה הרגשת לאורך כל הדרך שהיא משווה אותך לאקסים שלה ותמיד פחדת שהיא תעזוב אותך באמצע בגלל אלפי המחזרים. אבל עכשיו היא בת 40+ עם קמטים ואף אחד לא מעיף חצי מבט לעבר גוש הבשר העלוב ומקומט הזה.

מי היא האוייבת שבאה לגנוב את בעלה ממנה?מה השם שלה?

ברוך הבא נעים להכיר "גברת חיי הרווקוּת", AKA החופש שלך. אתה מבין שעדיף להיות לבד מאשר עם שרמוטה זקנה שלא כיבדה אותך ברגעים החשובים. במקום להעריך שאתה עובד קשה, מפרנס, ומתחייב אליה- היא תמיד חיפשה אופציות יותר טובות בצד (בין אם זה לפני שהכרתם או אחרי).

אחי, זה כבר לא משנה אם ילך לך עם נשים אחרות בחוץ או לא. אתה לא צריך אותן. תן לי להסביר לך למה אתה לא זקוק לשרמוטה הישרעהלית ההייפרגמית בוגדנית (ששוכבת עם הכל כולל ערבים ואירופאים):

הגבר יכול להיות בשני מצבים מבחינה ביולוגית:

  1. מצב מפרנס- גבר שצריך פוצי מוצי, מיטה חמימה עם אישה כל ערב. הוא נשי יותר, המשאבים שלו הולכים לאחרים והוא חסר תחושת טריטורייה ופרטיות. הוא עושה יותר טעויות, פחות מחושב.
  2. מצב צייד: הגבר דומיננטי. תחושות פרטיות עצמאות וטריטוריאליות חזקות. אחרי שהוא מזיין הוא מת שהנקבה כבר תעוף לו מהעיניים, כשהיא שוכבת איתו באותה המיטה זה מרגיש לו רע וגורש מהטריטוריה שלו. מזיין "פגע וברח". קול באס ויותר נמוך, מרוכז, מפוקס, חדור מטרה, מתוחכם וקל לו יותר להשיג משאבים.

מבחינת רמת אושר- דהיינו, רמת הדופאמינים שתקבל מכל מצב, זה תלוי רק בסיטואציה שלך. כך לדוגמא אם היית חי בסעודיה והאישה הייתה הופכת לך לנכס ששוטף רצפה ומחוייבת לתת סקס כל ערב כשאתה רוצה (אפילו כשלא בא לה) – אז כדאי להיות מפרנס. וזה גם בריא לחברה, וכולם מרוצים.

אבל אם אתה חי בישרעהל – יורקים עליך ברגע שאתה לוקח אישה. היא מנסה לדפוק אותך בכל פינה. היא לא בתולה והיא משומשת וזוכרת את כל האקסים ומשווה אותם אליך. הורסת לך המצב רוח. שיט טסטים. הורים רעים של הנקבה לא מעריכים את המאמצים שלך. ולכן ישתלם לך יותר להיות צייד. בתור צייד אתה תוכל לקבל רמות דופאמינים מטורפות מהתחביבים שלך, למצוא תשוקות בחיים, להקיף עצמך בגברים ולהסיר שרמוטות פרוצות שמתהלכות חשוף מהסביבה שלך- כי הן מגרות ומורידות את הפוקוס ורמת הדופאמין מהתחביבים.

תחשוב על הדופאמין כמו קופת חסכון: כמה שיותר לטווח הארוך, ככה יותר טוב! המטרה שלך היא לא ריגושים קצרים שאחריהם יגיע גיהנום. והיום, כידוע הסיכוי להסתבך עם ישרעהלית הוא 95% בין אם זה תפירת תיקי תלונת שווא, דמי-זונות, בגידה, שברון לב, נטישה אחרי שהשקעת בה משכורות של 10+ומעלה שנים ושהפסדת מלא הזדמנויות בגללה…

תקופת המעבר לוקחת בין שנה עד שנתיים.

לעבור ממצב למצב לוקח בערך שנה עד שנתיים. הגוף צריך להסתגל ללמוד לקבל דופאמין מהקלט החדש שבסביבה. זה מתבצע דרך חושי הריח,טעם,שמיעה ראייה ומישוש.

במקום שיפעל אצלך בגוף מנגנון של "אני רואה/מלקק/שומע/מריח/ממשש קובבה ישרעלית משומשת וחצופה" – יפעל אצלך בגוף מנגנון "אני רואה/מלקק/שומע/מריח/ממשש ציוד אלקטרוניקה שממנו אני מרכיב רובוטים"(לדוגמא). מבחינת תקשורת אתה מוצא חברותא, ומוודא שאלה לא יהיו נשים – כדי שלא יהיה טיזינג מיני. וזהו- אתה מסודר. בהמשך כשהתחביבים שלך יהפכו לכסף תוכל גם לזיין מלא זונות בנות 16-20 במדינות אחרות.

לעומת זאת אם היית ממשיך לרדוף אחרי האישה הישרעאלית היא הייתה מתהפכת עליך בשנייה אחרי שנים שלמות שמשקיע בה רגשית ופיזית, בוגדת/נוטשת/קורעת במזונות וגם השנים עצמם היו אומללות של בית מלוכלך, רפיסות וחוסר התפתחות אישית. היית מסיים בגיל 60 עם כרס וסכרת. (הגרושים שביננו יודעים על מה אני מדבר!)

3 תגובות על “מי היריבה הכי גדולה של אישתך? מי תגרום לך לעזוב אותה?”

האישה לא מפחדת יותר מדי מגירושין כי החוק מגן עליה. היא תקבל לפחות חצי מהרכוש ואת הילדים פלוס מזונות

מצבם של הגרושים לשיטתך יותר טוב מהנשואים, כי הם נפרדו מנשים ואילו הנשואים ממשיכים עם נשים.
אילו מצבם של הרווקים הוא הכי טוב כי הם יכולים שלא להתחייב. ממה שהבנתי גישתך היא קוראת תיגר על הנורמות המקובלות של הקמת משפחה. מה שאני לא מבין את הגישה השלילית לזקנה , הרי גם אתה גבר, הזדקנות היא בלתי נמנעת גם עבורך

תשמע אתה גבר אחושרמוטה.
אני נשבע לך שלא ראיתי דבר כמוך !!!! כל מה שכתבת מתאים למצבי 1 ל1 !!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *