MGTOW Israel

ערביי ישראל טובחים, ואין מי שיגן על היהודיות ה"חזקות ועצמאיות"

מלחמה חדשה עאלק. המלחמה החלה עוד בזמן שישראליות היו פותחות רגליים ומחלקות סחורה לערבים. ככל שהזמן עבר הוחמר המחסור בפות, והגברים הבינו שאין טעם להיות פטריוטי.

עד עכשיו הן צחקו על גברים יהודים בפנים. הן ניגבו עלינו הרגליים למרות שאנו מגנים עליהן בצבא. דרשו מזונות, לא שמרו הבתולין לחתונה. הלכו לשכב עם ערבים בכל הזדמנות אפשרית. אבל עכשיו זה חוזר עליהן בבומרנג.

מזה כמה עשורים קיימת בפמיניסטאן תרבות בה הכל מותר לאישה ואילו לגבר הכל אסור. לא רק מבחינת זכויות היתר שהממשלה מחלקת, אלא גם מבחינת האיסורים וההיתרים החברתיים שמקובלים. לדוגמא האיסור הגרוע ביותר שבגינו הרבנים ששים לגנות כל יהודי הוא "זרע לבטלה" ו"משכב גויה". ריבוי האיסורים הזה ללא הצגת אלטרנטיבות גרם לסירוס פסיכולוגי של הגברים היהודים בישראל וחוסר היכולת שלהם להגן.

הרבנים,הבומרים, והנשים היהודיות תמיד היו דואגים להטיל מגבלות ואיסורים פסיכולוגיים החל מגילאי הילדות המוקדמים ביותר: "אל תתחצף לנשים", "תקשיב לאמא", "אל תאונן", "אל תלך לפה", "אל תלך לשם". כל הביקורת החברתית בישראל שתמצאו תמיד היתה ועודנה נגד גברים היהודים הצעירים כדי למנוע מהם לשמר את גבריותם ולספק את צרכיהם המיניים, ולכן בימינו כבר לא נשארו גברים חזקים שינהיגו את העם לנצחון ויגנו על הישראליות.

הם לא לוקחים בחשבון שאנחנו חיים בארץ קטנה מוקפים בזאבים שרוצים לטרוף אותנו. אבל עכשיו כאשר קמו על העם היהודי גם ערביי לוד, רמלה והבדואים תושבי הארץ פתאום הנשים הישראליות בוכות שאין מי שיגן עליהן. פתאום כל מיני נשים יהודיות פרוצות שהתעברו מטיירון במועדון ערסים וממאהבים ערבים באות אלינו היהודים הצעירים בטענות ש"אין מי שיגן, כולכם קוקסינלים".

מקור: פייסבוק, "ארצי כתב פלילי חלפון".

גבר ישראלי בדורנו בממוצע נשאר רווק מסכן ובתול לאורך כל תקופת השירות בצבא ועד גילאי ה30 המאוחרים. אין מוסד המשפחה ולא לכולם יש זמן וראש לרדוף לנסות לפתות נשים. לכן רוב הגברים הנחמדים פשוט נשארים בודדים ומתעסקים בקריירה שלהם או שלגמרי נשברים. ואת תפקיד התמיכה הנפשית והתפקידים בבית? הנשים הישראליות זנחו. הן העדיפו להשתרמט, לתפוס בכוח את העבודות הקלילות (באמצעות אפלייה "מתקנת"). הן לא העריכו את הבטחון, ההגנה והתנאים שסיפקנו להן והבגידה שלהן בגברי העם היהודי הביאה לקריסת כל המערכות שבנו אבותינו, מפני שהחלישו את הגברים היהודים שהיו אמורים לשמר את כל מה שנבנה.

כאן לדוגמא בסרטון, נקבה מלוד שחיה עד היום ב"דו קיום" ובפישוק רגליים לרווחה רואה את הצבא הפלסטינאי בלוד שהיהודיות בעצמן עזרו לבנות בכך שנתנו סקס ותמיכה רגשית לאויבים. ומה התגובה שלה? "אתם היהודים- רופסים! איך איפשרתם דבר כזה?" שומעים בטון שלה "איזה בזיון למה לא מגנים עליי המדינה הזאת ואזרחיה היהודים!" – היא מניפה את דגל פמיניסטאן ומקבלת ידויי אבנים עסיסי.

2021, לוד. נלקח מאת "נילי 21".

הנשים היהודיות היום נשואות לממסד ולמדינה, לא לגברי העם היהודי. ולכן אל תתפלאו שהמדינה בגדה בהן: גברי העם היהודי הצעירים שנבגדו כבר מזמן סולדים מהנקבות הישראליות והממשלה שלהן. הישראליות היום עושקות גברים במזונות ומאפשרות פריצות שמטרידה את הגבר, טרור פסיכולוגי של ממש. כל הטרור הזה, לדוגמא, איסור שימוש בזנות ובמקביל אי מתן סיפוקים מיניים ורגשיים ליהודים, גרם לדור הצעיר להיות בלתי מסוגלים לשמר את המערכת שבנו אבותינו.

זה ממש מצחיק, כי כל אותן הנשים היהודיות שפשעו בהייפרגמיה, בגידה, דרישות, חוצפה ליהודים, הן גם אלה שהביאו את זה על עצמן. אני בטוח שיש עוד הרבה חמורים בישראל שיסכימו להגן עליהן בפיגועי הצבא הערבי שרק מחמירים משנה לשנה, אבל מדובר בגברים הלא איכותיים עם האייקיו הנמוך. כל ה"נייס גאיז" שהישראליות דחו, נטשו והשאירו בפרנדזון שהיו אמורים להיות גנרלים ומנהיגים דגולים הפכו לשמאלנים או שנשברו לגמרי.

כלומר הסיבה למלחמה הזו שהולכת ומחריפה משנה לשנה, היא הנשים הבוגדות. והסיבה שבני ישראל חלשים היא כי בנות ישראל החלישו אותם. זה נגד הטבע של הגבר להגן על עם של נשים פרוצות, שהשאירו אותך בודד והלכו לבצע אורגיות הייפרגמיות באילת תוך שמתעלמות ממך. היום בני ישראל רואים את בנות גילם הולכות עם מבוגרים עשירים, ערבים, עם גבוהים ועושות איתם אורגיה. רוב בני ישראל נשארים לבד עד גיל 30 ואז פתאום אותן היהודיות נזכרות בקיומם של הגברים הנחמדים ורוצות שיפרנסו אותם. זה כבר הפך למצב המצוי והנפוץ בחברה היהודית, ובמיוחד בדור הצעיר הבחורים שרואים שזה מה שבנות ישראל עושות להם לא ששים להגן על אותן הפרוצות והבומרים שתומכים בהן.

מקור: askpeople.co.il

אין טעם לשרת בצבא ולהגן במלחמה הזו, ומי שיעשה כן לדעתי פשוט חמור. אין סיבה גם לנצח במלחמה שהחלה מול ערביי ישראל שהקימו צבא של ממש פה בפנים בתוך גבולות המדינה, עדיף כבר שהם ינצחו ויעשו מאיתנו סבון. הרי גם אם ננצח, כל מה שהעתיד בפמיניסטאן טומן בחובו זה חיים חסרי כבוד, שבני ישראל רואים את היהודיות עושות חגיגות עם סודאנים וערבים על חשבונים. ואז כאשר מסתיים שלב החגיגות של הבוגדות, הדיינים בבית הדין הרבני מתעלמים מכל הזכויות ההלכתיות של הגבר ומיישמים רק את מה שמגיע לאישה לפי ההלכה. הם גם מקמבנים שיהיה מזונות "למהדרין", כך שהמזונות יספיקו גם ללק ציפורניים ולפרנס את החבר החדש מתי שהיהודיה ההיפרגמית רוצה לחזור לשלב החגיגות שלה, הפעם על חשבונך ישירות.

ועכשיו הן מפרסמות פוסטים בפיסבוק ובוכות, כל אותן החד הוריות ה"לביאות" (כפי שהן קוראות לעצמן) שהשריצו ילדים ממזרים, או כל הגרושות הללו שחיפשו שמצאו להן חמור להתגרש ממנו בשביל לקבל ירושה ומזונות. הן בוכות שיגנו עליהן, איפה כל הגברים החזקים, בוכות שהיום כולם קוקסינלים, אבל עדין לא מוכן לקחת אחריות וללמד את הממזרות שלהן לבחור בחור נחמד ולענג אותו מגיל צעיר. לא חוזרות לגרוש, לא מתחילות לכבד, לא הולכות לענג מינית את החיילים הבודדים שסובלים מלראות כל יום את החיילות בבסיס שמתעללות בהם נפשית.

מקור: מהסרט full metal jacket, 1987

העולם הזה הוא עולם העשייה, ופה אין חינם. אם הרבנים כל כך תומכים בפמיניזם וחושבים שצורך הגבר הצעיר באישה פרגית טרייה החל מגיל בגרות מינית הוא זניח, אז שילכו להגן על עצמם. אם הבומרים חושבים שאנחנו צריכים לרוץ עם זרי פרחים אחרי הפרוצות שהם גידלו ושממשיכים להלביש בבגדי זנות כדי לספק את הניאוף שלהם, אז שיגנו על עצמם. אם היהודיות ההיפרגמיות חושבות שמותר להן לבזבז את שנותיהן הטובות על עצמן כדי להכנס למועדון יוקרתי ולא על בעל עני מגיל צעיר כדי לעזור לו לצמוח – אז שיגנו על עצמן.

הרי הנחת היסוד של כל יהודיה היום היא שההגנה והבטחון והתשתיות והמיסים שהן היו מקבלות- שכל זה מובן מאליו. מבחינתן לא צריך להודות ולקחת בחשבון את הגבר היהודי שסיפק להן את כל זה, וגם הרבנים תומכים בדעתן הגאוותנית הזו "זה הכל מקדוש ברוך הוא". הרבנים נטלו מאבותינו הציונים את הקרדיט על המאמץ של בניית כל הטוב שיש בארץ. אני גם דתי, שלא תטעו. אמנם זה הקב"ה שבנה את הכל, אבל את הכוח לבנות הוא נתן לצברים היהודים ולכן חובה להעריך ולאמר תודה בדיוק כמו שאומרים תודה לאדם שנותן לך מתנה. אלא שהיום היהודיות מייחסות את זה כחסר חשיבות, ובכל זאת מעיזות לחפש בן זוג יהודי אך ורק לפי מה שטוב להן ולא לפי מה שטוב לעם ישראל. לכן לטעמי אסור להמשיך לספק להן הגנה ובטחון, מפני שהן לא שילמו על כך ולכן זה לא מגיע להן.

קרדיט: אתר "מעריב".

לכן כפי שאתם רואים, בכל דור ודור שעובר הרצון של הגברים היהודים לעומת הציונים המקוריים הולך ופוחת. זה מגיע לרמת אבסורד ממש, שכל מיני בומרים וחד הוריות רואים בציונים עכשיו בתור "אויבים" שתכננו עוד מהמאה הקודמת לחסל את העם היהודי ולפגוע בילדים הממזרים שלהן. הן מסבירות את השחיתות השלטונית כביכול בתור "תכנית מרושעת וגאונית" של הציונים לפגוע בעם היהודי, בעודן בעצמן הסיבה העיקרית והראשית לפירוק העם. בפועל הן אלו שזלזלו בגברים היהודים, חטאו בהייפרגמיה, הרסו את התא המשפחתי וכבוד המשפחה עשקו במזונות מופרכים ושברו פסיכולוגית את בני ישראל. עכשיו שיאכלו את מה שבישלו לעצמן.

אני אישית לא אאשים קוראים שירצו לדפוק דוך כל פעם שמתחיל פיגוע בשכונה, ולהסתתר, לתת לקאקס הפמיניסטים וליהודיות שיגנו על עצמם. חבל שתיפצעו ותנסו להגן על האנשים שירקו עליכם כל החיים, כי בסך הכל אתם לא אשמים. ולהגן אתם לא חייבים על אף אחת כאן, אם לא קיבלתם אישה בהיותכם בני 14-18 בתולה שתמלא צרכיכם בעודכם ממלאים תפקידכם בעם ישראל (הגנה, שימור מסורת, חוב חברתי ועוד). עם שבו הגברים עושים הכל והנשים רק עלוקות, זה לא עם ששווה להגן עליו גברי מגטאו היקרים שלי.

3 תגובות על “ערביי ישראל טובחים, ואין מי שיגן על היהודיות ה"חזקות ועצמאיות"”

חחח כל הכתבות סוחטות הדמעות האלה מלוד על נשים יהודיות וילדיהן המופקרות לאלימות הפורעים הערבים. "אני וילדי פוחדים", "הילדים ואני". אין גבר בבית. גרושות או חד הוריות או שרלילות רווקות. שיחפשו פראייר אחר שיגו עליהן

כתבה מעולה!! חברי המגטאו היקרים- אנחנו לקחנו את ה-Red Pill.
אנחנו לא צריכים את כל השיט הזה מהשרמוטות המגעילות האלו.
הן יכולות להילחם הכלבות השרמוטות ונתמוך בהן עד אחרון החיילות האחרונות שבהן..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *