MGTOW Israel

תמריץ כלכלי חדש לגברים שיהיו קוקסינלים

למרבה השמחה, בפמיניסטן גברים כן מקבלים סוף סוף משהו. אלא מה, הם כבר לא כל כך גברים עד שמקבלים אותו.
image

למרבה השמחה, בפמיניסטן גברים כן מקבלים משהו. אלא מה, הם כבר לא כל כך גברים עד שמקבלים אותו. מסתבר שבישראל גברים צריכים לסרס את עצמם על מנת לא לגווע ברעב ולקבל פירורים מכספי המיסים שלהם.

מסתבר שהביטוח הלאומי משלם לאחר כ-2 ועדות לכל "קוקסינל" קצבת נכות , כפי שנחשף באונליין TV בתאריך 25.4.21.

סרטון: מתוך ערוץ היוטוב של "אונליין טיוי"

כנראה שגם הביטוח הלאומי מבין, שהגברים הדחויים והמצולקים נאלצו לשנות מין לא מרוב שטוב להם. ההתעלמות מצרכיהם המיניים של היהודים בפמיניסטאן גורם למצב בו הם מעוותים את עצמם ומטילים מומים פיזיים בגופם.

לא ברור מי היה קיים קודם, הביצה או התרנגולת. כלומר, לא ברור האם העניין שעכשיו טרסג'נדרים מקבלים כסף מהמדינה הוא בגלל שאכן נמצאו הרבה מהם ברחובות שרועים ללא יכולת לעבוד- או האם לחלופין ה"מדינה העמוקה" (deep state) מנסה כך לזרז את פירוק התא המשפחתי היהודי, במתן תמריצים פיננסים כאלו.

אבל בכל מקרה, המצב כיום הוא כזה שטרנסיות מקבלות כסף מהממשלה. ככל שהפמיניזם מתרבה וגברים נאלצים לברוח אל עולם הסטיות המיניות כדי לא להינזק מהנשים בדורנו- כך גם העול גדל על כתפי משלמ/ת המיסים. וזה עוד כלום, כי בנוסף יש את העול שמאלצות אותנו לסחב החד הוריות שסיימו להשתרלל והביאו ילד ממזר שגדול פי עשרות מונים.

נלקח מאתר "kolzchut.org.il".

כפי שמסבירים באתר זכותי, מדובר בבעייה נפשית שהנחת הבסיס שלה היא שאכן גבר הוא גבר ואישה היא אישה. כלומר, מבחינת הפסיכיאטרים שתיקנו את הסעיף הזה, להיות טרנסג'נדר זו אכן סטייה מן הנורמל.

כך נוצר מצב שכל אחד שמצהיר שהוא טרנס ורוצה להיות אישה יכול לקבל כסף ולא להיאלץ לעבוד. סך הכל פיתוי לא רע, בהתחשב בכך שהיום התנאים בשוק העבודה גובלים בעבדות של ממש.

אך מה יקרה כאשר יתרבו ה"קוקסינלים" (כך קורא לעצמו משי קזז בגאווה- כנראה שאכן אין מדובר בביטוי גנאי) עד מאוד? מה יקרה כאשר זה יהפוך לנורמל, ולא יהיה יותר סטייה מבחינה סטטיסטית בחברה הישראלית?

ובכן, אם בכלל נצליח להגיע למצב הזה מבלי להכבש קודם על ידי עמים חזקים שיציבים יותר נפשית, הביטוח הלאומי יאלץ להסיר את הסעיף הזה. המילה "מחלה נפשית" מרמזת על מחלה, כלומר מצב נפשי שסוטה ממה שמקובל בחברה. ואם החברה תהיה מורכבת ברובה מגברים טרנסקסואלים ונשים חד הוריות שהרו מערבים, הרי שדווקא הסטרייטים ייחשבו חולי הנפש בשל יחודיותם וחוסר ההתאמה למערכת.

ואכן, נראה שבמדינות פמיניסטיות הממשלה עומלת קשה כדי לחסוך כסף. במדינות בהן מחלת הנפש הזו התפשטה (הנחת היסוד שלי היא שמחלות נפש הן מדבקות בדיוק כמו מחלות רגילות), נראה כי הממשלות מנסות לנרמל את סוגיית הטראנסים בתור דבר מן המניין.

מקור: נלקח מאתר wikipedia.org.

בכדי לחסוך סכומי עתק מכספי ביטוח לאומי, ממשלות בעולם מצהירות על טרנסים בתור דבר נורמלי. כלומר יש כבר כל כך הרבה סוטים, שאין כסף לשלם לכולם כסף. ולכן הממשלות מסתגלות ומאפשרות לשנות את המין בת.ז. לאנשים שחותכים לעצמם איבר מין.

לא בטוח כמה זמן העניין הזה ישרוד, לפני שתתרוקן לגמרי הקופה הציבורית. אך בינתיים, יש לקחת בחשבון שכל מי שמצהיר על עצמו היום בתור קוקסינל דיספורי (או איך שלא קוראים לזה), זכאי לקבלת קצבה. אמנם דורשים בועדות ביטוח לאומי להוכיח נטילת הורמונים/ניתוח להסרת הבולבול, אבל אני בטוח שהרבה אנשים מזייפים מסמכים היום בפמניסטאן מדינת הקומבינות.

אני אישית מאמין שיש פה אינטרס זר של ממשלות עוינות, בכדי לערער את התא המשפחתי וליצור דיספוריה זהותית. באמצעות תמריץ כלכלי לגרום לגברים להיות עוד יותר מבולבלים, ולבלבל גם את האחרים. אלה שוב פעם העמלקים, ימח שמם וזכרם, שמפתים את עם ישראל בחטאי הומוסקסואליזם נוראיים.

אך בין אם זה נכון או לא. בין אם מדובר בבעיה אורגנית, שאכן צריך לתת מענה בביטוח לאומי לאנשים שסבלו מפמיניזם, או בין אם מדובר בתמריץ כלכלי של ממשלה עויינת. בכל מקרה, יכול להיות שכדאי לכם ללכת להצהיר על עצמכם בתור קוקסינלים בביטוח לאומי. אולי גם תקבלו משהו- מי יודע?

ובמיוחד היום, כאשר רוב הנשים בפמיניסטאן חיות מביטוח לאומי ואנו נאלצים לפרנס אותן- חבל שלא תנצלו את ההזדמנות. זה לא הגיוני שהן יקבלו מימון על הממזרים שלהן מגברים ערבים, ירשו לעצמן להיות חד הוריות, יקבלו קצבאות- וכל זה בזמן שאנחנו נאלצים להרמס תחת עול המיסים שהן מייצרות בהתנהגותן חסרת האחריות והבוגדנית.

ולכן גם אני משלם מיסים נדפק, שתורם לחברה ובמקביל חוטף מהן כל יום רק יחס מגעיל וסינונים. גם לי משי קזז גרמה לי לשקול ברצינות ללכת יום אחד, להתפטר מהעבודה, ולהצהיר בביטוח לאומי שאני קוקסינל.

6 תגובות על “תמריץ כלכלי חדש לגברים שיהיו קוקסינלים”

אולי שווה ללכת לביטוח לאומי לאמר שאני קוקסינל
האם יבדקו שאני באמת מקבל בתחת?

היייי אני פמיניסטית
יופ תהיו קוקסינלים ואני אלך ערומה ברחוב ורק ערבים יטרידו אותי ואני לא אתלונן עליהם כי אני בוגדת בעם ושונאת יהודים אוהבת רק שמשפדים אותי סודאנים

ודובדבן לקצפת אני גם חיה על חשבונכם ממיסיכם על ביטוח לאומי לחד הוריות 🙂

אומרים באנגלית
"never trust the government"
תראו לאן הולכים המיסים שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *