MGTOW Israel

הדוניזם קיצוני

עד היום החברה הישראלית ירקה על הגבר היהודי הצעיר. עכשיו הם בשואה נוראית, ואנחנו הגברים היהודים החזקים לא ששים לעזור לאותם הסובלים. זה כבר לא הנטל שלנו לעזור להם.

מזה כמה עשורים שבנות ישראל, הזקנים ומעמד הכוהנים מנגבים עלינו רגליים, אבל עכשיו הגיעה שעת הדין. היום ברוך השם כולם מרגישים את המחיר של ההתעללות וניצול היהודים הצעירים.

כולנו הגברים במדינת פמיניסטאן מצולקים בצורה כזו או אחרת. חלקנו על ידי המורות הפמינאציות בבתי הספר, חלק סבלו מאמהות רשעות, חלק התפגרו מהכאב של נטישת בת זוג זונה ורבים אף נאנסו במזונות. אין גבר יהודי שלא עבר ייסורי תופת מהיחס המשפיל של הרבנים, הבומרים והנקבות היהודיות במעמדן האריסטוקרטי.

לאט לאט אבדה יכולת התפוקה שלנו ונחלשנו. הרבה מאיתנו התאבדו, צולקו נפשית, הדרדרו לעוני, איבדו את הכבוד ונושלו מנכסיהם. בני ישראל כבר לא מסוגלים לתחזק את המערכת ממנה חיות הנשים הבוגדות והפנסיונרים הנואפים הזקנים.

הזונות והבומרים שכחו שאנחנו היחידים שמסוגלים לשתף איתם פעולה, וכאשר הם ראו שאנו נחלשים- במקום לעזור ולתת לנו גב הם ייבאו לכאן ערבושים ועובדים זרים שינגבו להם את התחת ויחרשו את השדות. ואותנו? השאירו בלי פרספקטיבה לעבודה מכבדת בתנאים טובים בגלל התחרות שגרמו הזרים.

כך נוצר מצב שמלא מבני ישראל בתולים ומתביישים לדבר על כך, חסרי זיווג, חסרי דיור, מחוסרי כבוד וחשק לחיות. דרדרו אותנו לסמים, אלכוהול, דכאון וכל פעם שהיינו מתלוננים הנקבות הרשעות פשוט צינזרו אותנו בREPORT לפייסבוק, בפורומים, ואף הגישו תלונות שווא על הטרדה.

כן, מבחינתן ומבחינת הבומרים אסור לנו להתמרמר אלא מותר לנו רק להמשיך לדגדג להם בביצים, לשלם מיסים ולשרת בצבא בלי לשאול שאלות. הישרעהליות יוצאות עם ערבים בשנותיהן הטובות ואז מחפשות עגל מזונות יהודי לחתונה כשמתכערות בגיל 25+, ואילו הבומרים מכריחים אותנו להגן על הזונות הללו בצבא. ובהמשך כאשר אנחנו חלוטים לגמרי, בעת השחרור מהשירות הצבאי משליכים אותנו לשוק העבודה בתנאי עבדות של ממש ואינפלציה מטורפת.

אבל עכשיו הכלב הפרוע נושך את בעליו. יחסה המזלזל של החברה הישראלית כלפינו חוזר אליה בבומרנג דרך זריקות מוות, אונסים ברוטאלים ברחובות מהשב"חים, שחיתות מוחלטת בכל רבדי החברה והערבים שקמים על עם ישראל לרצחו.

כן, עכשיו כל האוכלוסיה שסמכה על הממשלה והתחסנה עומדים לסבול קשות ומרביתם גם למות מהחיסון. בנוסף, יותר לא יהיה לנקבות היהודיות הבוגדות ביטוח לאומי שידאג לממזריהן- עוד שנה שנתיים הוא קורס, אולי לפני.

הרי הן חיו בתנאים נפלאים עד עכשיו, נהנו וחגגו. איזה כיף זה לחיות בתור נקבה ישראלית – גם זכויות, גם זכות להעליל שווא, גם סקס בלי הגבלה כולל עם האויבים שאנחנו הקזנו דם ונפצענו בגללם בשדה קרב, גם מזונות, גם חיזורים, גם הרב הפמיניסט שמרחם עליה אחרי קרוסלת הבולבולים, גם האדמו"ר שמאשר לה לאנוס יהודי בכתובה אחרי שנאפה עם טיירון וגם זכות לרצוח גברים יהודים עם חנינה מהירה ועונש קל רק בגלל שהיא נקבה.

והבומרים, הו איזה חיים דבש היו להם! היו משכירים דירות לצעירים במחירי בועה, עושקים אותנו בפנסיות תקציביות, מייבאים עבדים זרים בזול (שאחריכן אנחנו נאלץ לממן במיסינו ובבועת מחירי הדיור והפות שהם יוצרים), וגם היו עושים ים סקס עם היהודיות הצעירות בנות דורנו תמורת כסף!

אבל עכשיו זה הזמן שלנו להסתכל להם בפנים ולא לעזור. עכשיו הם אוכלים חרא, מגלים שהחגיגה נגמרה, ומתעוררים למציאות המרה. אולי עכשיו הם יבינו שאין דבר כזה "המדינה דואגת לי", אלא זה אנחנו הגברים שהיו בלתי נראים בעיניהם, מאיתנו נטלו בכוח משאבים! אנחנו אלו שהגנו עליהם כל הזמן ואילו הם ירקו עלינו, עד שנחלשנו ואיבדנו היכולת להגן.

עכשיו הגיע הזמן שגם הם קצת יסבלו, הבומרים והנקבות הישראליות, ואנו לא נבוא לעזרתם ואפילו נרגיש הקלה מסויימת שהקארמה חוזרת עליהם. הנקבות והנואפים הזקנים הללו נזרקים לרחוב, מקבלים נכויות קשות וממשיכים לבוא בטענות לממשלה- אך דעו לכם שזו חוצפה גדולה מצידם, כי בסופו של דבר אני ואתם, הגברים הצעירים משלמי המיסים, אנחנו המדינה ואילו הם הזקנים והנקבות רק עלוקות שבוחרות ב120 חברי הכנסת כל שנה כדי שימשלו בנו. הם תמיד בחרו באלו שיעבירו את המיסים שלנו לזונות חד הוריות, לעמים זרים, לנצלניות ולצורך אכיפת חוקים שמשעבדים אותנו להגן עליהן בכוח.(1)

תראו, בעקרון אנחנו לא חייבים לחברה הישרעהלית כלום. אחיי היקרים, אף אחת מה"מתעוררות" לא באה בטענות אל השרמוטות שמפרקות את החברה מבפנים ושוכבות עם ערבים. אף אחד מה"עירניים חושפי שחיתויות" לא מוכן לגנות את הזונות שמתגרשות והורסות לגבר את החיים. אף אחד מהרבנים לא מנסה לשדך לצעירים בצורה הוגנת, אלא מכריח לקחת שרמוטה משומשת "בעלת תשובה" במחיר מלא של בתולה, כדי שהיא תממש את האינסטינקט האימהי שלה – תחרבן ילדים ואז תחזור להזדיין עם עבדאללה במקביל לקבלת דמי המזונות מהנבגד בעל התשובה. למעשה, הרב הישראלי נזכר בקיום הגבר היהודי המסורתי רק כאשר הגיע הזמן לאנוס אותו במזונות.

עד היום כולם מנסים לדפוק את הגבר הצעיר במזונות כולל הרעבנים המושחתים, אבל ההבדל הוא שעכשיו, הצבועים האלה מציירים לעצמם נוצות טווס של "לוחמי צדק". הם יעני נלחמים בבגצ, במשטרה שלא עושה כלום, בחברי כנסת, בביבי. אבל תנו לי לספר לכם סוד אחיי היקרים: מי שמשתף היום פעולה עם אויבי עם ישראל בבגצ במשטרה ובכנסת, אלה אותם הגברים הצעירים שירקו עלינו בצעירותם! ולכן עכשיו בסך הכל משתינים על כל החברה כולה ובצדק. למה ששופט מלומד בבגצ יסתכן באיבוד העבודה שלו, אם במהלך כל הלימודים הוא היה לבד וסבל מהישראליות ההיפרגמיות שהזדיינו עם ערסים וערבים במועדון בזמן שהוא למד קשה? למה לרופא לתרום משהו לעם אם הוא משלם מזונות? כך כל מלח הארץ, הגברים בתפקידי המפתח שלא שודכו בגיל מוקדם לכוסית בתולה פשוט דופקים את מי שדפק אותם בצעירותם, ובצדק.

כי במציאות הגסה של חיי הרחוב הכל נגמר ומתחיל בבגידת הפות. אנחנו, הגברים שגדלנו בודדים ומוכים עם אמא שרלילה חד הורית עשינו מה שצריך כדי לשרוד. בתור גבר יהודי ישראלי אנו נאלצים לבזבז כל שנותינו הצעירות בבדידות כדי לא לגווע ברעב, כדי שאיזה זונה ישראלית רק תשים אלינו לב ועל מנת למצוא משרה בשוק העבודה ההיפרגמי. להתקדם למשרת שופט בג"צ, משרה בכירה בעירייה, סייבר, ברפואה או כל דבר אחר – זה דורש עבודה נורא קשה בלימודים, יצירת קשרים, סבל שנים שלמות בבדידות וצילוק נפשי. אז בחיאת! עכשיו שלא יצפו הרשעות הישראליות שנקריב את עמדותינו הבכירות למענן, אחרי שהן ירקו לנו בפנים כל החיים והזדיינו עם צ’אד וטיירון ! אף אחת לא רוצה לעזור לחנון עני לגדול מ0, אז למה שלדוגמא אני בתור אח סיעודי אזהיר אנשים לא להתחסן ואאבד את מקום העבודה שלי? הרי המחוסנים הם אותם האנשים שמגיל יסודי ועד אוניברסיטה ירקו עליי ורק באו בדרישות, בזמן שאני למדתי קשה. או אם הייתי פוליטיקאי, מה פתאום שהייתי מסתכן שיפטרו אותי הCIA מתפקידי בממשלת ישראל אחרי שכל החיים הקרבתי ובזמן הזה בנות גילי הזדיינו עם ערבים?

או עוד דוגמא -למה שאני, בתור רופא שמאיימים עליו בפיטורין אם אזהיר נגד חיסונים, למה לי לסכן את מקום העבודה למען העם הסרוח הזה? בשביל מי אני אסתכן, בשביל הבנות אלה שהתיחסו אליי גועל נפש במכללה והלכו ערום כדי לגרות בלי לתת סקס? ועכשיו בגיל 25 רושמות לי "סיימתי שלב המשחקים רוצה מערכת יחסים רצינית בלבד"? היא נתנה את שנותיה הטובות לכל מיני דרעק אלימים שמרביצים ומשתלטים על ערימה של כוסיות, מזיינים אותן במקום לשדך לאחיהם,היא שכבה איתם מול הפנים של אותו הרופא מיסודי עד צבא באורגיות מטורפות, ועכשיו יעני מצפים שהוא יאבד את העבודה שלו בשביל הזבל האלה? זה קהילה זה? זה העם שלו שצריך להגן עליו? סורי נשמות, אבל העולם לא עובד ככה. לגברים יהודים היום יש מספיק כבוד עצמי כדי לא ללכת להזהיר את הערסיאדה והישראליות הבוגדות לגבי סכנות שכאלה- וכתוצאה מכך היום במדינת פמיניסטאן כל אחד דואג לעצמו. ובצדק.

אבל בני ישראל היקרים, אל תחשבו שזה רע ואל תתחילו להכנס לי פה למרמור. אנחנו עומדים לשמוע ולראות עוד הרבה מאוד שחיתויות בזמן הקרוב, פשעים, מלחמה ומוות וזה אמור ליצור אצלכם סוג של קתרזיס. כל זה בסה"כ הצדק של הקב"ה והנקמה בנשותיו וזקניו של עם ישראל אשר ירקו על פני בניהם במשך שנים רבות. שינינו קהו כבר מלא שנים פה בגלל הבוסר שאכלו אבותינו, אבל עכשיו גם הישראליות יאכלו קצת צואה. לא נורא, שיהיה להן בתאבון.

התפקיד שלנו כרגע הוא רק להסתכל ולצחוק, להשתין מבחינה פסיכולוגית על היהודיות החד הוריות בדיוק כמו שהן היו עושות לנו כששכבו עם ערבים בשנותיהן הטובות. בזמן ש80% מאוכלוסיית הגברים הצעירים רווקים בודדים בישראל עדין הן הולכות לערבים. כרגע זמננו להתמלא בשמחה לאיד על כל בומר ושרלילה שצולעים ברחוב בגלל החיסון, כי הם כבר לא חלק מאיתנו. הם בגדו בנו עוד מזמן כאשר החליטו לשתף פעולה בהקרבת בני ישראל והפיכתנו למצרך חליטה חד פעמי. כל יהודי שאינו מזווג בעם ישראל או כל אחד שמשלם מזונות הוא נבגד וצריך לדעת זאת. ומי שמגטאו הוא שפוי שרואה מראש שאין פה במי להשקיע בכלל.

ראו את הנקבות הסובלות. ככה הקב"ה מעניש את הרשעות. אין מה להציל ואין מה לרחם על הרשעות,כי מ שמרחם על רשעים יתאכזר לצדיקים. הסיבה העיקרית שהן סובלות כרגע, היא בדיוק מפני שהן סמכו על הממשלה והאלילו את עצמן. הן אמרו "הממשלה דואגת לי ולכן מותר לי להתיחס לבני ישראל כמו לזבל ולטנף עליהם כשהם פוגעים לי ברגשות– כי הרגשות שלי יותר חשובים מהבטחון הפיזי שלהם!”. הן חיו טוב מאוד בתנאים דלוקס, עד שהגיעה שנת 2020 וממשלה דחפה להן בשושו את זריקת המוות.

הרי מה זה אומר שאישה ישראלית סומכת על הממשלה ובמקביל באה בדרישות ומזלזלת בגברים יהודים? זה אומר רק דבר אחד: שהיא בוגדת בעם, שהיא תומכת בעושק ואונס גברים יהודים במקביל למחייה מחשבונם. הרי ממשלה היא בסך הכל כלי לניצול גברים, לא פחות ולא יותר. הממשלה לא עושה שום דבר אחר חוץ מאשר לקחת ממונם של גברים ולחלק ל"חלשים"(הסודאנים וערבים שחיים פה חיי פאר).

ה"חלשים" האלה כבר לא חלק מאיתנו, הם כבר אפילו לא חיים איתנו ביחד. אין היום מוסד המשפחה ואין קהילה: הנקבות מחפשות חתן רק אחרי קרוסלת הבולבולים ובלבד למטרת שיפרנסו אותן. הן "חלשות" בגיל 25+ אחרי שהזדיינו כל החיים והשפילו זכרי בטא יהודים – למרות שזכרי הבטא הם אלו שתורמים הכי הרבה לחברה. חברה שיורקת על זכרי הבטא שלה היא חברה ששונאת את מפרנסיה, ולכן קל וחומר שזה כבר לא תפקידנו להשתתף איתם במשאבינו. כלומר הערך של יחסים בין בני אדם הוא אפסי היום בדיוק בגלל שהנקבות והזקנים עברו לסמוך על הממשלה במקום לאכול ישירות מכף ידם של הגברים היהודים גם אם ידם אוזלת.

לדוגמא: אם אבא שלי עני, האם אלך לחפש אבא עשיר אחר שיאמץ אותי? לא, ברור שלא, כי זו בגידה. אבל הנקבות הישרעהליות והבומרים עזבו אותנו ומסרו את תפקידנו לממשלה. ואותנו, במקום לספק רגשית מינית ולדאוג לנו לאווירת חום בבית, השליכו לכלבים. אותנו נתנו בידי אותו הגוף הפרזיטי "הממשלה", המפלצת הזו שמתעללת בנו. בנות ישראל והזקנים בגדו בנו עם הממשלה. ושלא יבוא אליכם אף אחד בטענות שזה בגלל שהגברים היום קוקסינלים חלשים- מי שעשה את הגברים קוקסינלים זה הנקבות כי לא נתנו גב בבית. גבר בלי אישה הוא חצי אדם, ולקבל שרמוטה בת 30 שסיימה להזדיין זה לא לקבל אישה בכלל, זה אותו דבר כמו להיות לבד. אפשר לטעון שכל הגברים בישראל רווקים לפי הלוגיקה הזאת, כי כולן מזדיינות לפני החתונה ולרוב גם עם ערבים וערסים מגעילים. אז מה הפלא שכולם קוקסינלים? אם היו בנות ישראל נשארות נאמנות לעם היו דואגות למצוץ היטב לבעליהן והגברים היו נשארים חזקים. אבל קרה בדיוק ההפך- הן הלכו למצוץ לערבים ולכן היהודים נהיו חלשים והערבים חזקים.

וכמו כל טפיל, כאשר הממשלה סיימה לאכול את הקורבן הראשון היא עברה לקורבנה הבא. הגברים היהודים כבר שבורים לגמרי, רצוצים, בודדים, מתאבדים ברבבות, מורעבים לפות, רודפים אחר המנוש בנואשות רבה ואין יותר מה לקחת מהם. לכן כעת הקורבן הבא של הממשלה הוא הנשים והזקנים, ועכשיו שלא יצפו מאיתנו שנגן עליהם. מה פתאום שנגן על בומרים ויהודיות הייפרגמיות אחרי שכל החיים סבלנו והם התעלמו מהסבל שלנו? ולא רק שהתעלמו, אלא גם השתיקו ושיתפו פעולה עם הממסד. אז עכשיו זה בסדר גמור ומרגש שסוף סוף גם הם קצת יאכלו מהחרא שבישלו לעצמם.

יהודיה מתחננת לאוכל ועזרה? אין חינם, שתשלם. מישהי רוצה חתונה? תסכימו לזוגיות בלבד, כי אנחנו כבר יודעים מראש שהיא חותרת למזונות ובגידה. פנסיונר נזרק לרחוב? בעיה שלו, אנחנו כבר בלי בית מגיל 0 בגלל בועת הדיור שיצרו הוא ובנות ישראל שלו שמזדיינות עם ערבים. עד עכשיו הם קיבלו דירות עמידר, הנחות בשכירות, יחס מיוחד, פריוילגיות (פשוט מגישה תלונת שווא הטרדה ומקבלת כל מה שרוצה מכספי המיסים שלנו). ואפילו לא אמרו תודה, אלא להפך ירקו על הצרכים שלנו. עכשיו עלינו לנטוש אותם ולהיות מגטאו, לצפות מהצד על החברה הקורסת בהנאה רבה.

אין ייאוש בעולם

באמת משמח ומרגש לראות את הישראליות הרשעות אוכלות מה שבישלו. ישתבח שמו של הקב"ה על הצדק והחיל שמנחית ברשעים הבומרים והבוגדות שהתיחסו לבני ישראל כמו לטיטול חד פעמי. ברוך השם, שיאכלו גם הם קצת צואה עכשיו.

(1) ואם יש כמה בודדים ובודדות שאינם כאלה- ברור שאני לא מדבר עליהם אלא על הנטייה הכללית 99% הבומרים ונקבות במדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *