MGTOW Israel

למה אתם חייבים ללכת בדרככם

מחד גיסא הנשים הישראליות הן הכי הייפרגמיות בעולם ואינן נאמנות לגברי העם היהודי. מאידך, הן יושבות ביחד עם הקאקס שלהן בכל תפקידי המפתח ומפעילות אלימות מערכתית נגד הגברים היהודים בארץ (גם אם תתחתנו לגויה). להיות מגטאו בישראל זו אסטרטגיית השרדות אם אתם רוצים להשאר בחיים.

אחים יקרים שלי יכול להיות שאתם עוד לא הפנמתם כמה המצב חמור. בישראל גם אם תהיו אנשים טובים מתוקים, מסורסים, מתורבתים, שומרי חוק ומנומסים בכל זאת הנשים היהודיות ינסו להשמיד אתכם. מדובר פה לא רק בקומץ של פמיניסטיות רשעות, אלא בכולן. זוהי התרבות שהתגבשה כאן, ונשים הן עדר שמעתיקות אחת מהשנייה. במילים אחרות- כל הישראליות רשעות וחייבים להתנתק מהמערכת כדי להנצל מהמפחידות האלה.

ראו לדוגמא את הבחור הזה בסרטון שקיבל תלונת שווא על עבירה שמישהו אחר עשה. כן, זה מה שקורה יום יום בארץ ואפילו יותר גרוע. התרבות כאן היא הייפרגמית, עם רבנים וחילונים יהודים שיד ביד עובדים את השטן ומותירים ליהודיות לבצע את זממן: לשכב עם גברי אלפא ואז להטיל את ההשלכות של מעשיהן על הגברים הטובים.

גם הרבנות מושחתת, ולהפך היא גם מקור רוב הרשע. הרבנים הפמיניסטים של היום פשוט שונאים חילונים וחוזרים בתשובה. המטרה שלהם זה למחוק אותנו כליל ולשלוט בנו כי מבחינתם אנחנו ערב רב.

כאן לדוגמא בחור שאשתו התגרשה ממנו ושברה לו את הלב, משתף איך היא שולחת לו סרטונים שלה ותמונות עושה סמים וסקס עם גברים זרים. היא מנסה לדרדר אותו להתאבדות, כל זה בזמן שהוא משלם מזונות בחסות בית הדין הרבני עוכרי ישראל. חברים אין ספק שבבית הדין הרבני הישראלי שורפים ספרי תורה! להביא מזונות לאישה שככה מורדת, ועוד עושה קוקאין עם הזיין שבגדה עימו בבעלה, בזמן שהיא מקבלת כתובה ומזונות מהגרוש שגירשה (המצאה חדשה של מכשפים שמחופשים לרבנים בישראל: האישה מגרשת את הבעל כי נמאס לה ממנו).

והנה עוד צינור כשר למהדרין של בית המכשפים הרבני: אישה שבגדה בבעלה, הביאה ממזר ועוד הוא משלם על הממזר מזונות *למרות שהוכיח שהילד לא שלו*. הרעבנים שם החליטו לעשות קומבינה הלכתית ולמנוע את הצדק לצאת לאור – כדי שהילד כביכול לא יצא ממזר. כך הם יוצרים מצב שיש 0 ענישה לחטאים נוראיים של נשים, שמפרקים את החברה מבפנים. אני לא אתפלא עם רבנים כאלה שגם חזיר הם יאשרו לכשרות בבד"צ.

אפשר להרחיב עוד הרבה על הרוע ושואת הגברים היהודים שמבצעים כאן הקהילה החרדית והישראליות הבוגדות. כמובן גם מלא שמאלנים ממזרים מטומטמים שכל הזמן נופלים לכשפי הנשים ושחסר להם הבנה בסיסית מה זה אישה בכלל. אבל עכשיו המערכת קורסת, כולם סובלים, והגיע הזמן שתחשבו על עצמכם.

אם לא תתנתקו מהנשים הישראליות והממסד שלהן אתם פשוט תמותו. מדובר בסכנת מוות ואין עוד ברירה אלא להציל את המעטים שעוד אפשר. אתם צריכים להיאזר בכמה שיותר כוח נפשי ופשוט להתחיל להפנים שהעם הזה שונא אתכם. אתם צריכים להבין שיש פה עסקת שטן בין הבומרים, הנשים ומעמד הכהונה : הם רוצים לחיות מכספי המיסים שלכם ובמקביל ליהנות מהנשים שלכם ותשארו לבד.

תיקחו את עצמכם בידיים ותתחילו ללמוד כישורי השרדות. תתרחקו מנשים כמה שאפשר, ובפרט מישראליות כי הן יביאו אתכם אל הקבר מהר מאוד (וגם ירקו עליו בסוף ). המשימה שלכם כרגע היא לשרוד את התקופה הזו בה המשטר הדיקטטורי מנסה להשמיד ולשעבד גברים בכל מחיר- השליטים הבומרים החרדים והנקבות ששם.

אין בכנסת ישראל גברים צעירים ולא יהיו גם: אנחנו לא מעניינים אותם. אנחנו בעיניהם רק כלי לחלוט ממנו משאבים, ואם מישהו יעז לאמר שהוא דורש סקס ודיור מהממשלה מייד יבואו עליו שוטרים, התקשורת תנופף בראשי חוצות שהוא פדופיל וכל ה'עמך' הערסיאדה המחוסנים יבואו עליו עם קלשונים לנסות לרצוח. לכן צריך לברוח מהארץ, ומי שלא הספיק מביניכם שפשוט יבין שהוא בשואה.

הנקבות היהודיות בוגדות בנו ומעודדות תלונות שווא. כל תלונה מבחינתן זה שווה ערך להרשעה. הן לא צריכות אותנו יותר – לסקס יש את הערבים, ואותנו רק מרחוק כדי לשלם עליהן מזונות (בלי שנראה אותן אפילו).

אתם צריכים לוותר על היהודיות ולהבין שהן נגדכם ושונאות אתכם. לתובנה הזאת יקח זמן לשקוע, וזה קשה. אבל בשביל זה קיים האתר שלנו ואני ממליץ גם שתפתחו קבוצות של גברים מגטאו. אני רוצה שתשארו בחיים, ושלא ירצחו אתכם החרדים מעמד הכהונה המושחת ולא הנשים הרשעות.

אתם צריכים להתרחק מהכל כמה שאפשר ולא לספר לאף אחד כלום. גם אם אתם חושבים שהשכנים שלכם בעדכם, רק בגלל שאתם גברים בבוא ההזדמנות הם ידפקו אתכם. גם החרדים "גומלי החסדים" בישראל הם פמיניסטים שהשחיתו את התורה ומיישמים חוק אחד לעצמם וחוק אחר למי שלא מיוחס. ה"שידוך" שיביאו לכם הוא לאיזו זקנה משומשת שסיימה שלב החגיגות ורוצה לנצל אתכם כספית. ה"מצוות" שתעשו גם כן לא שוות הרבה כי לא תהיה לכם שושלת וילדים להעביר להם את המסורת. ובעולם החילוני עוד יותר גרוע, כי שם בכלל הבנות שוכבות עם ערבים בפרהסיה ומנגבות רגליים על היהודים.

מי שהלכו בדרכן ראשונות הן הנשים הישראליות שהחליטו שאנחנו רק כלי לסיפוק צרכיהן ולא בני אדם. מגטאו היא תנועת הצלה למען הגבר היהודי. מדובר בהשרדות כדי לברוח מההשמדה הפמינאצית של גברי ישראל היהודים.

הרבה מחברי התנועה בחו"ל טוענים ש'אנחנו הגברים לא צריכים נשים', אבל זה לא נכון. מי שהלכו בדרכן זה קודם כל הנשים. מאז שהן קיבלו את כספי המיסים שלנו בחינם מהממשלה ומאז שיש חוק גיוס חובה שנגן עליהן בכפייה- הן פשוט הפסיקו לתמוך בנו. בני ישראל סובלים ואילו הנשים חוגגות. אולי בגיל 40 זה מתהפך וגם הן סובלות, אבל כלום לעומת מה שהגבר עובר כי הוא מצולק מילדות.

אבל אחים שלי , למרות שיש לכם צורך בסיסי לזוגיות אהבה ויציבות המחיר היום לדבר הזה הוא מוות. אין לכם ברירה אלא ללמוד לאהוב את הסבל, ולנסות לברוח ולהתנתק מהמערכת כמה שאפשר. ובסופו של דבר, בתאילנד עם הגויות תוכלו לחגוג ולכפר על כל מה שהישראליות עשו לכם. על כל הטרור הרגשי, הפיזי, והמיני.

לכן אתם חייבים ללכת בדרככם, לא בגלל שזה כיף (למרות שבאמת יש בזה הרבה הנאה). אלא בעיקר כדי לשרוד. הנשים הרשעות, החרדים, השמאלנים וה"ימנים" המתונים, הערסיאדה חסרת הכבוד העצמי: הם כולם נגדכם. אתם גברים שפויים עם כבוד עצמי, בעלי יכולות, שאיפות ורצון להקים משפחה בריאה. אבל כל האוכלוסיות האלה עושות הכל כדי למנוע זאת מכם. תתחילו להסתכל על המעשים שלהם ותבינו הכל לבד.

יש מלא ספרים של השרדות והתנתקות מהמערכת ואתם צריכים להתחיל לקרוא אותם (בעיקר באנגלית). ההתנתקות היא בעיקר נפשית, כי יקח זמן עד שתוכלו להרגיל את הביולוגיה שלכם להיות חלק נפרד מהמערכת. וזה קשה מאוד, כי כמו שמלפפון חמוץ בתוך צנצנת חמוצים יספוג עובש מחבריו, כך גם אתם בחברה הישרעלית תספגו עול מהאלימות הפיזית ונפשית כלפי גברים.

יש כל כך הרבה. עליכם פשוט ליטול ספר כלשהו ולהתחיל ללמוד לשרוד בלי המערכת. הנשים שלנו בגדו בנו והעם נכחד. אנחנו לבד אחיי היקרים, מספיק לחיות בפנטזיות שיש עדין נשים טובות. אנחנו חיים בסדום ועמורה הגרסא הפמיניסטית – רוב הגברים בישראל צדיקים אך 99.999% הנשים רשעות סדומאיות ששונאות אותנו ומנסות בכוח ובכוונת זדון להכחיד ולשבור פסיכולוגית.

לסיכום דעו כי תמיד יהיה יותר גרוע אם תסמכו על אישה או על סימפים ישראלים. תסמכו רק על עצמכם ועל חברי הקהילות הסגורות של מגטאו , כי כאן מקום המפלט של הגברים האמיתים והישרים האחרונים שנשארו.

תגובה אחת על “למה אתם חייבים ללכת בדרככם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *