MGTOW Israel

מדריך הפיקאפ האולטימטיבי להצלחה עם נשים ישראליות

ההצלחה מובטחת ב100% ואתם תתחילו להשכיב בערימות, השיטה אומתה בשטח ועובדת כמו שעון שוויצרי. תתכוננו להעמיס מלא יהודיות החל מחרדיות ועד חילוניות, השיטה הזו היא HACK של החיים בפמיניסטאן, כל הסודות שבנות ישראל לא רוצות שתדעו נחשפים כאן במדריך הזה!!!

חותם לכם על הנייר שזה עובד, אין שום עוררין על כך וגם העובדות בשטח מדברות בפני עצמן. על פי הסטטיסטיקה, עבודת ניתוח נתונים קפדנית ואינספור תחקירים הגענו לשלבים החד משמעיים ומתומצתים ביותר שמובילים להצלחה עם יהודיות בארץ הקודש. בדקנו את צרכי האישה הישראלית בדיוק מרובה, השווינו פוסטים של אלפי גברים שדיווחו לגבי נסיונם עם ישראליות בפייסבוק. תיצפתנו על כל הבעת פנים ותנועת גוף המזערית ביותר שלהן כדי להבין מה גורם בסופו של דבר לישראליות להסכים לתת כבוד לגבר ואפילו להתאהב בו מהר מאוד. הפכנו את הפיקאפ הישראלי למדעים מדוייקים ועכשיו ההזדמנות שלכם ללמוד גם אתם את הסודות המופלאים.

אם תעשו את מה שאני אחשוף כאן במדריך, הישראליות יפלו לרגליכם, יתחננו שתתחתנו איתן, ישפילו עצמן, יבלעו את ילדיכם כל יום וגם יביאו עוד חברות לחגיגה לפי שיטת "חבר מביא חבר". יהיו לכם ים אורגיות עם בנות צעירות טריות ואתם תבואו מסופקים כל יום הביתה לדירה עם אישה יהודיה מכופפת שהגב שלה משמש בתור שולחן לכוס קפה, השניה מגישה ספל חם והשלישית מענגת לכם את האיבר. בואו נתחיל, בסך הכל יש 5 שלבים:

שלב 1: משפט פתיחה

עליכם לצעוק על האישה הישראלית כדי שהיא תשים אליכם לב. היא טרודה בצפיית תכני פריצות בטיקטוק, מחשבות על טיירון והחגיגות במועדון הערסים של שישי שעבר. לכן צריך לתפוס את כל המרחב החברתי ולהשתלט על הריכוז הפיצי שלה שבקושי מספיק כדי להבין את הסטורי המשוקץ באינסטגרם. כאשר תפתחו עליה צרחה ב300 דציבלים "ההההיייייי!!!!!!” והיא מסתכלת עליכם במבוכה ניתן לעבור לשלב הבא. אגב, שאגה מפחידה של מנוע ושריקה גם כן פועלים (ראו ערך במילון המגטאו השלם: “ערסים וערבים").

הן כלכך רוויות בסגידה העצמית שלהן שהאייקיו ממש יורד ל50 נקודות. חובה לדבר בקול רם אחרת לא שומעות.

שלב 2: יצירת משיכה

אנחנו פה בפיקאפ מתעסקים רק בנשים מושכות ופוריות בגילאי 16-24 ולכן השיטה בהתאם (עם בנות בגילאי 25+ כשהן "סיימו שלב החגיגות" השלה הזה טיפה שונה) . עליכם לגרום לנקבה להרטיב בתחתוניה ועל מנת לעשות חובה להבין בדיוק מה מוקד המשיכה של הנשים הישראליות. היות וטבע האישה הוא לרצות תמיד לבגוד עם האוייב שנתפס בעיניה עויין ומסוכן שגם רוצח יהודים מדי פעם, עלינו להסתגל למציאות. הטקטיקה הכי טובה בימינו היא פשוט לאמר לאישה הישראלית "אני ערבי" ומייד היא תשפריץ למטה. ואם תגידו "אני מחבל ערבי שחולם להרוג יהודים אבל היום במצב רוח טוב להשכיב יהודיות" במבטא כבד, היא בכלל תזיל דמעות מרוב התרגשות ותחבק אתכם תוך חיכוכים מגונים ומגוון אמירות סוטות (כפי שהוכח בכתבה הנל).

מומלץ גם לבוא עם דגל פלסטין מראש כדי שהנקבה היהודיה תוכל בעוד יותר שחצנות והפגנתיות להחל להתחכך בגופכם ואפילו מול כולם ברחוב לפתוח רגליים שתגעו בה (כפי שהייתי עד לא מזמן בתחנה מרכזית אחת בת 18 עשתה את זה). הדגל הפלסטיני זה מה שנקרא בעגת הפיקאפ "quick escalation", טכניקה המזרזת את תהליך יצירת המשיכה והגברת התוצאות.

הערבים בסך הכל מקשיבים לצרכיהן של אחיותינו ה"קדושות". הרי זה לא שהן נאנסות – הן פותחות רגליים מרצונן החופשי. ובהתחשב בכך שהפמיניזם אומר תמיד להקשיב לצרכי האישה, הפיקאפ מסתגל לצרכי האישה הישראלית המועצמת

שלב 3: יצירת חיבור ונוחות

בינתים הנקבה כבר מרטיבה ורגליה מתכווצות כדי להסתיר את המים הניגרים מהחצאית הקצרה הזנותית שלה (או הגינס סקיני, היינו הך, דתיות לייט הן גם פרוצות). היא לבושה כמו זונה בהתאם למה שהיא ולא מתביישת, ולכן השלב הזה ממש קליל ופשוט. כל מה שעליכם לעשות זה להגיד במבטא של גויי טמא "חאביבתי אני רוצא עותך תאעל הון" ולהוביל אותה כמו שמוליכים כלבלב להליכה בפארק. קוראים לזה באמנות הפיתוי "lead", דהיינו הובלה: הולכים קדימה כמה צעדים והנקבה מהאינסטינקט הטבעי שלה תלך אחריכם (רק במידה וביצעתם את שלב 2 כמו שצריך).

זה כמו בטבע, שהאדם הולך והכלב אחריו. כך גם הישראליות ששונאות יהודים ואת אבא שלהן, כשהן רואות דמות סמכותית ומסוכנת פשוט נמשכות ואפילו יעזרו בביצוע כל מבוקשם כולל הברחת נשקים כפי שהצגתי בכתבה הקודמת. לכן עליכם להרגיש לגמרי בנוח, כי בין אם תיישמו את אמנות הפיתוי שהיום אני חושף בפניכם ובין אם לאו, ערבים סודאנים אריתראים ומחבלים מבצעים את זה כל יום ויהודיות אומרות להם על כך "תודה" ומתחננות לעוד. במיוחד מול יהודים עוברי אורח מומלץ לעשות את זה, כי אז הריגוש שתחווה היהודיה הבוגדת יגדל עוד יותר, ובמיוחד אם זה מלווה בהערות כגון "אני אעשה x וy לאבא שלך" (מסתבר מהראיונות שערכתי שזה לא מפחיד אותן, אלא הן להפך מתחננות "כן כן תרצח את אבא שלי היהודי אני בוגדת בעם ואז אחייה מכספי המיסים שאחים שלי משלמים ואגדל את הילד שלך"). לא מאמינים לי? הנה תראו מה הן עושות בימים אלה שערבים שוחטים יהודים חופשי ברחובות(ולא רק בלוד):

שלב 4: לוגיסטיקה

כעת עליכם לקחת אותה לפינה יחסית פומבית ומשפילה בה היא תוכל לעשות בושות לעם ישראל, לדוגמא בשירותים ציבוריים. עדיף מראש להיות מוכן עם פינה או דירה באיזור הפיתוי, כדי להזרים את הישראלית חיש מהר, לעשות את מעשה הזממה ולגרשה. לרוב הן אפילו לא מנגבות את הזרע ויוצאות ככה- פעם ראיתי יהודיה תל אביבית הולכת עם זרע בפנים ברחוב בלי לעשות מזה ביג דיל אפילו. ברגע שהיא תדע שאתם חמורים גויים ועוכרי ישראל, מייד האטנסטינקט של בנות ישראל מהדור הזה הוא לפתוח רגליים ולגנוח.

לכן מומלץ לבחור מקום לפי נוחותכם וצרכיכם, היות ו"צרכי האישה" ו"כבוד כלפי נשים" אלו קטגוריות שתקפות רק ליהודים הבתולים משלמי המיסים ומשרתים בצבא. אבל לאוייבי עם ישראל אף אחד לא בא בטענות "למה אתה לא מכבד נשים", ולהפך שמאלנים מדגדגים להם בביצים "זה כי חסר לך זכויות מסכנציק, קח עוד זכויות וגם את אחותי בוא אני אשדך לך" – לא מזמן שמעתי על רב ששידך לגוי מתגייר את אחותו בזמן שעמדו לה בתור לשידוך איזה 50 גברים יהודים מעוכבי זיווג.

בסרטון דלעיל מעמד הכוהנים המושחת והרקוב. הם יעדיפו לשדך לערבי, מחבל או לאיזה תאילנדי אירעי יותר מאשר למליוני היהודים המסכנים והבודדים שאני רואה כל יום ברחוב ובמיני המוסדות הישראלים. ושאף אחד לא יספר לכם סיפורים ש"הממסד הדתי מציל את מוסד המשפחה".

שלב 5: סגירה

שלב זה הוא הפשוט ביותר: כאשר אתם עם היהודיה על האסלה הציבורית או במיטה, פשוט תשימו לה את הכלי שלכם ביד והיא תדאג לכל השאר. היא תרשה לכם לעשות לה הכל כאוות נפשכם, אך אם אתם גם ערלים מומלץ להזהר כי זה עלול לגרום לגירוי יתר אצל הישראלית הבוגדת: היא עלולה לצרוח מאורזגמות חזק על כל הבניין ולעשות לכם פדיחות.

כמובן לאחר שתגמרו ותשלחו אותה הביתה, חשוב לזכור שבעוד כמה שנים כשהיא "תסיים את שלב החגיגות" ותחזור בתשובה הרב הצדיק יגיד לה "הכל נמחל ונסלח" וכל יהודי שיבוא לבקש ידה יהיה "לא מספיק גבוה/עשיר/משכיל/יציב/יפה" וכד'. החוזר בתשובה שיקח אותה יחתום עליה כתובה מלאה ושמנה כי הרב אמר "להתקמצן בכתובה זה חטא", והוא יפרנס את אותה אחת שליקקה לכם את חריץ העכוז ביחד עם עוד 3 בנות בגלל שחשבה שאתם גוי ערבי שדוקר יהודים בכלא.

בהצלחה ! אתם עוד תגידו לי הרבה תודה על כך שחשפתי את השיטה הסודית הזו שעובדת 99.999999% מהפעמים עם נשים ישראליות בגילאי שיא הפוריות המינית והיופי שלהן! כמובן שגם יהיה מאוד קשה לסמוך על ישראליות אחרי הזוועה הזאת שתגלו עליהן, אבל עדיף לחיות במציאות מאשר באשליות ואז לפגוש את עמוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *