MGTOW Israel

בגידת בנות ישראל

האוליגרכים שולטים בעולם בעזרת פמיניזם, והנשים היהודיות משתפות פעולה עם האוייב בהשמדת בני ישראל.

לאוליגרכים נוח מאוד במקומם, במיוחד היום כאשר 99.99% מהעושר של כל העולם מרוכז בידי 0.05% מהאוכלוסיה. בחיים לא היה חוסר שוויון כל כך גדול בין בני האדם, והשליטים הטחונים הללו עושים הכל כדי להשאר במעמדם.

מדובר באנשים שאינם מציגים פרצופיהם בחדשות ובקושי ניתן למצוא עליהם מידע בגוגל. כל ביקורת נגדם מצונזרת מייד, ובמקום התוכן הרלוונטי ידחפו לכם כתבות שמשמיצות את המריונטות של האוליגרכים הללו(לדוגמא ביבי במקום סורוס). על מנת לגלות את מעללי הנחשים האמיתיים צריך לחפש היטב בביטשוט, לקרוא ספרים, עיתונאות עצמאית ולצפות בסרטים דוקומנטריים.

הסדר הפמינאצי החדש

אך אינני בא בטענות כלפי אותם הבנקאים והאילומינטי שממררים לנו את החיים כרגע. תמיד היו רשעים שרצו להשמיד את עם ישראל, ותמיד הצלחנו להתמודד עמם בעזרת אחדות וחוקי התורה. אבל היום לעומת עבדות מצריים, בנות ישראל משתפות פעולה עם האוייב.

הנשים היהודיות התחילו לבגוד בעם ישראל עוד לפני כחמישים שנים, בתחילת גל הגירושין. היום זה הקצין והמרמור הגברי מבגידת הנשים וההיפרגמיה שלהן כבר הולך 5 דורות אחורה. זה לא משהו חדש, והיום כל הזקנים בישראל רואים את דור הצעירים בתור ממזרים קטנים שהושרצו מנשים בוגדות. כתוצאה מכך בומרים רבים אינם החלצים לעזרתנו בשואה שמתרחשת כרגע.

הכל בחסות האישה הישרעהלית הרשעה

אומר הרב עובדיה יוסף "עם ישראל ניצל מעבדות מצריים בזכות הנשים שנשארו נאמנות לגברים". אך היום פרעה המודרני משעבד את בני ישראל ורוצח אותם, בזמן שבנות ישראל מתפנקות בהטבות שהוא מספק להן תמורת בגידתן ושיתוף פעולה עימו.

ראו כיצד הישראליות משתפות פעולה עם האויב בשואת הגברים

הן אפילו לא מתביישות בכך, וממש שונאות גברים יהודים. אם אתה בן 30 רווק שלא מצליח למצוא זיווג הן יצעקו עליך "אינסל לך לטיפול" ויתלננו עליך לאתרים של פרעה כדי שהלו יצנזרו אותך. ולא רק זה, אלא גם מזדיינות במקביל עם ערבים שאתה נלחמת נגדם בצבא במטרה להגן על אותן הרשעות.

הנשים היהודיות של היום מתגרשות מגבר יהודי ומתרצות "ירד לי ממנו", ועוד מחרבנות עליו בתביעת מזונות. חלקן גם מורדות ובוגדות על מנת לאלץ את הגבר לרצות להתגרש, ממררות לו את החיים במשך שנים רבות ואז משקרות "הוא נטש אותי" ותובעות כתובה. ממש נבלות חדלות אישים.

האחריות לשואה הבאה שתבוא על עם ישראל נופלת על כתפי הנשים, ללא ספק. כבר מעל 50 שנים שהן מחלישות אותנו בשיטתיות וגורמות לגברים הישראלים להפוך לכלבלבים רעבים לסקס ובלתי מסופקים, מצב של נכות אמיתית.

במקום לתת גב לבני ישראל ולהיות אמהות אוהבות ששמרו בתולין לבעלן והתחתנו מוקדם, הן הולכות להתנדב להציל כלבים ולשכב עם גברים ש"מושכים" בעיניהן. הנשים הישראליות לא רק שמשתפות פעולה עם הצורר עוכר ישראל, אלא עושות זאת בתשוקה ומרץ רב.

זה לא שהן מסכנות ואבודות כפי שמתארים היום מלא רבני שקר מטומטמים. הרי הן בעיני עצמן פרס גדול, ניתן לראות מפרופילי הדייטינג שלהן. הן מסננות גברים יהודים כאילו הם זבל אנושי שאפילו לא ראוי ליחס. אנחנו בעיניהן ממעמד נמוך מאשר כלב, והן לעומתנו בעיני עצמן בנות אצולה בעלות דם כחול. אך במקום לחזק את בני עמן החלשים, הן בוחרות לרמוס אותנו עוד יותר. הן בוחרות לשכב עם האויבים שלנו, לנצל אותנו פיננסית ולבסוף גם לנטוש ולעבור לחמור הבא.

אדם טוב לב ירצה לעזור למי שחלש ונמצא במצוקה- לא לדרוך, להשפיל ולהשתיק אותו. אבל הנשים היהודיות בדווקא משפילות ורומסות את הגברים הישראלים ומתייחסות אלינו כמו לכלבים. הן רשעות גמורות שיורקות לבאר ממנו שותות ומוכנות למכור גם את אבא שלהן בשביל הפריוילגיה ללכת בבגדים פרוצים, להצטלם וליהנות מהלייקים באינסטגרם.

“אני לא מעוניינת אבל תמשיך תמשיך אתה בסוף תמצא מישהי טובה, כל הכבוד", תגיד לכם האישה הישראלית, בזמן שבעצמה הולכת ערומה ברחוב עם חזייה ומתכתבת עם ערבים בפייסבוק. היא משליכה את האחריות לתמיכה מינית על איזו צדיקה מסתורית שכן תרצה להיות נאמנה לעם ישראל, אבל בעצמה תמשיך הישראלית הפרוצה להיות עלוקה שחיה על חשבוננו ומענגת דווקא גויים. אנחנו מגנים בצבא ומחרפים הנפש במיסים ועבודות קשות, והן נהנות מההטבות ומתמזמזות לנו בפנים עם סודאנים.

הנשים הישראליות הזניחו אותנו ככ הרבה זמן, שאפילו הזקנים בני 60+ עדין מחפשים בנות 18. רובם לא קיבלו סקס ואישה בגיל צעיר, ולכן נשארו עם רגשי "פספוס" ומנסים לכפר על הילדות האבודה. אך למרות כל הכאב והצער של גברי ישראל, היהודיות לא מתמסדות עם צעיר בגילן ולא מתלבשות צנוע. במקום לנסות לתקן, הן בדווקא מתאהבות באירופאים וערבים (אהבה זו בחירה,תדעו כל מי שלא למד פסיכולוגיה) וגם על הדרך מייאשות אותנו בבגדים פרוצים שאנחנו נאלצים לראות כל יום בעבודה ולסבול בחרמנות 24/7 בלי שיהיה מה לזיין.

הן מתנדבות למועדוני נשים "ויצו" ו"נעמת", כל מיני ארגונים שברור כשלג לכולם מומנו על ידי האילומינטי במטרה לסרס את גברי ישראל. הן יושבות שם הדובות הפמיניסטיות ועוזרות לרשעות מורדות אחרות כמוהן להגיש תלונת שווא נגד בעל יהודי סובל שרצפתו לא נשטפה משנת 99’.

ובפייסבוק, במקום להגיב בעד גברים יהודים שסובלים, הן בוחרות לפרסם שיימינג נגד ישראלים תוך פרסום תמונות באיפור ועירום חלקי. משפילות אותנו אבל במקביל נהנות מהלייקים והעוקבים היהודים הנואשים שבאים ברבבות על כל קובבה מכוערת. לא אכפת להן שמתאבדים גברים יהודים בהמוניהם כל יום מרוב המזונות, הייאוש המיני, הבדידות וההשפלה. לא, אנחנו בעיניהן רק לייק בפייסבוק ולא בן אדם. אנחנו untermensch בעיני הרשעה הפמיניסטית שמשתפת פעולה עם פרעה בהנאה רבה.

הסתכלו היטב בפניהן הזחוחות של הישראליות ברחוב, ראו איך הן עושות עיניים לסודאנים וערבים. תנסו גם אתם לגשת אליהן וליזום פגישת שידוכין, על מנת שתוודעו למציאות העגומה. אכן, אתם תקבלו בעיקר צעקות משפילות ושאגות מפחידות שיגרמו לכם להחסיר שעות שינה. אך הערבי וסודאני שניגשים לישראלית? אלה מקבלים יחס 10/10.

אם גבר יהודי אינו 1.90מ'+ עם כושר ביטוי של שחקן קולנוע, הוא פשוט בלתי נראה בעיני האישה הישרעהלית. הן חושבות רק על עצמן, ומצידן שכולנו נשכב מדממים עם המעיים בחוץ, היא קודם כל צריכה להגיע לגמירה עם טיירון ורק אז אולי תשים לב שיהודי מת ברצפה מלפניה.

בדור הזה בעם היהודי כל הגברים צדיקים וכל הנשים רשעות. פשוט תראו מה הולך, איזה זוועות קורות יום יום בפמיניסטאן. עכשיו מרוב הרצח שבצעו הישרעהליות מביא עליהן הקב"ה את החיסונים של עמלק, זריקות המוות, עונש משמיים על כך שהן שכבו עם ערבים בזמן שהאינבוקס מפוצץ בעשרות אלפי יהודים בודדים. בדור הנוכחי כ90% מבני ישראל היהודים הם בתולים נואשים שמחפשים אישה לקשר רציני, במיוחד כל הקאקס הפמיניסטים שמתביישים להודות בכך. ואילו 99% מהיהודיות זונות ששכבו עם ערבים והיה להן שלל יזיזים וסטוצים, כולן משומשות פג תוקף.

תנסו לא לשלם על אישה ישראלית במסעדה ותראו איך היא נעלמת כמו בכישוף. פעם ישבתי עם מישהי, חשבתי היא רוצה לנצל אותי לסטוץ ח"ו אז עשיתי לה שיט טסט – אמרתי לה "בואי נתחלק בתשלום חצי חצי" והיא הנהנה. הסתכלתי שנייה הצידה, וכשסובבתי חזרה את הראש המושב היה ריק. כאילו עשתה teleport , היה חסר רק עטלפים כדי שזה יראה כמו הטריק של בטמן כשהוא נעלם. מאז בחיים לא שמעתי ממנה יותר, ככה בשנייה עברה הגולדיגרית הסטוציונרית לחפש את הקורבנות הבאים.

הגולדיגרית הישראלית מגרדת שחקים עם תאוות הבצע שלה, וכועסת על כל היתושים היהודים שמעזים להתחיל איתה מבלי שיהיה להם ערימה של מזומנים לבזבז עליה. אתם מבינים, אנחנו מהווים מטרד סביבתי אם אין לנו כספים לפנק את הגברת. ואם הבוגדת תגלה שאין למחזר היהודי רשיון+דירה+תואר+כסף, היא מייד תאמר "אתה מטריד אותי".

מי שלמד פיקאפ כבר יודע, שאותה הפעולה שעוזרת לטיירון להשכיב ויוצרת משיכה היא גם אותה הפעולה שעליה אינסליהו יקבל תלונת אונס במשטרה. מי שלא בעניינים עדין, אני מבשר לכם באופן חגיגי שהיום בפמיניסטאן רוב הגברים היהודים בתולים ואילו הנשים היהודיות שוכבות עם ערבים ומשפילות את הבתולים בפיסבוק ואתרי ההיכרויות. אין יותר בגידה מזה, אבל הן מצדיקות "פשוט לא היתה לי משיכה" ומשום מה זה עובר על סדר היום כאילו הכל בסדר.

אני רואה כל יום חמישי את החיילים חוזרים הביתה גמורים, בודדים, עם פנים מושפלות, הרי חייל לא יכול להרשות לעצמו לפנק במתנות וטיולים ולכן אף ישרעהלית לא רוצה אותו. ואילו החיילות? אלה מאושרות, פניהן קורנות ומחוייכות. איזה כיף להן, יש אחלה של שטיחים יהודים לניגוב הרגליים. ים של עוקבים אנונימים באינסטגרם שמאוננים עליהן וגם מצפה סופש רווי זיונים ואורגיות עם צ'אד וטיירון. בעת החזרה מהבסיס מחכה החבר המפרנס עם עוד מתנה חדשה לגולדיגרית ועוד תמיכה נפשית וכתף תומכת "מה עבר עליך בבסיס מאמי כולי אוזן". והחייל שחירף נפשו והסתכן בשדה הקרב? הוא אוכל חרא בבדידות ומשחק בPUBG, זה מה שהוא עושה בסופ"ש בבית.

גם במקומות העבודה הפמינאציזם הרשע חוגג, וכל המטלות הקשות נופלות על גב הגבר היהודי. הוא מאולץ להרים דברים, לשבור את גבו ולרוץ בזמן שהישרעהליות מפלרטטות בכיף שלהן עם מנהלים ולקוחות. ואם תנסה להתנגד להשפלה- היהודיות הבוגדות ידאגו כבר לסכסך בינך לבין שאר העובדים ולגרום למשמרות שלך להפוך לגיהנום אמיתי.

בנוסף, הבוגדות מקבלות קידומים בעד פלירטוטיהן עם המנהלים. יש להן כשרון טבעי בשנאת העם היהודי, ולכן פרעה השוויצרי דאג להעביר בפמיניסטאן חוקים לאפלייה "מתקנת" לשילוב הרשעות בכל מקום עבודה אפשרי. הן ממלאות תפקיד חשוב בשעבודנו ודרדור המצב הנפשי שלנו, כאשר המטרה הסופית לגרום לכל גבר ישראלי להתאבד. הטייקונים מרוצים מאוד ולוחצים לישראליות את היד בשלל הטבות פיננסיות על גבינו.

כמו כן הבוגדות אוהבות מאוד להחסיר את הכבוד של הגבר היהודי ולהשפילו. הן מתפקדות בשמחה רבה למילוי מקומות עבודה בעיתונים שמעודדים משכב עם ערבים "האהבה מנצחת", ורובן גם עושות זאת חינם בתור "ייעוצים" בפיסבוק אינסטגרם גוגל ושאר הרשתות.

הסתכלו היטב על שפת הגוף של הגברים היהודים הסובבים אתכם, ותיווכחו למציאות בה כולם שפופים מושפלים ונואשים שמנסים כל הזמן לברוח מן המציאות. הישראלים משככים את כאבם בעזרת סיגריות, סמים, משחקי מחשב, אוננות, אלכוהול , כל מיני דברים שמדרדרים אותם למוות מהר מאוד. הם יודעים שבמציאו ממתינות להם הרשעות שידאגו מייד להזכיר להם את הכבוד האבוד והעבדות, שיתלבשו חשוף בזמן שמקבלות את כספי מיסינו למימון חיי ההוללות שלהן.

יכול להיות גם אחרת

כרגע המצב הוא שאין מי שיתנגד לדיקקטטורה. כמעט לאף גבר יהודי בישראל אין תמיכה רגשית ומינית, ולכן כולם עבדים של הנשים הרשעות. כולם תקועים בצורך הנוראי לזיווג ומבזבזים את חייהם בנסיונות מציאה וייאוש תמידי, אך גם אלה שכביכול מצאו סובלים בנישואין עם אישה מורדת שממררת את חייהם. ואילו האיכותים שבגברים הולכים להתבולל עם גויות ומתרחקים מהדת, מפני שהדת מותירה את דמם ומחסירה מכבודם לטובת יהודיות בוגדות ש"חוזרות בתשובה" כדי למצוא מפרנס פראייר בתום קרוסלת הבולבולים עם ערבים ואריתראים.

ראו לדוגמא את שי דנון, בין היחידים בארץ שמצליח לפעול על מנת באמת לשפר את רמת החיים בישראל. לבן אדם הזה כמובן יש אישה מסורה בבית, כפי שאומרים באנגלית behind every great man is a great woman.

בעזרת השם

נשים משועבדות במטבח שמקבלות כפכף בראש זה מתכון לחברה ישראלית בריאה, בה נוכל כולנו לעמוד איתן בפני עמלק ולהחזיר את הכלכלה לימי השגשוג שלה. נוכל למגר שחיתות, לתקן את מערכת הבריאות ולטפל במשבר האקלים- כל זה בחסות נשים צדיקות שמקבלות מבעלן מכה בראש עם חציל ורצות לשטוף רצפה.

עם ישראל שנשותיו כנועות אוהבות ומתחתנות מוקדם+בתולין הצליחו לשרוד בגולה 2000 שנים, וצריך להמשיך את המסורת. בנות ישראל צריכות לרדת על 4 ולקחת בעל יהודי רווק בלי לבוא בדרישות. הן חייבות לנשק לו את את הרגלים כל יום ולאמר "תודה שאתה קיים" – רק אז יבוא המשיח.

השאול של עמוס צינורבשוילי לעומת החזרה בתשובה

כאשר בנות ישראל יפסיקו לשכב עם ערבים, ישמרו בתולין ויהיו נאמנות בלי גירושין עד שיבה טובה יהיה ליהודים המשאבים הנפשיים ופיזים הנדרשים על מנת לקחת חזרה את מושכות המדינה. אמנם המחיר כביכול כבד, בנות ישראל יקבלו כפכף בראש פעמיים ביום, אך בטווח הארוך גם הן יהנו מתנאים מעולים במדינה אוטופית עם רמת חיים גבוהה ביותר.

שואת ההזרקות תיפסק, משבר הדיור ייפתר, האוויר יהיה נקי וכולם מאושרים. הכל בעזרת הכפכף בראש שיקבלו היהודיות במטבח, בדיוק כפי שמקבלת אשתו הצדיקה של שי דנון. הן גם צריכות להזכיר לבעלן היהודי "מאמי שכחת להרביץ לי היום עם כפכף בראש" ואז בעזרת השם לכל בני ישראל יהיו הכוחו לפעול למען דורות העתיד, בדיוק הדבר שחסר לנו כדי שמדינת ישראל תחזור להיות מעצמת עולם ראשון.

תגובה אחת על “בגידת בנות ישראל”

אתם הגברים היהודים לאורך ההיסטוריה והדורות , התחתנתם עם גויות , וילדתם ילדים גויים. נו והנה עכשיו רואים את התוצאה של ההתבוללות שלכם. הצאצאים הגויים שלכם בזים ליהדות . אותן נשים וגברים עלאק ישראלים/יות אם יבררו לעומק בההיסטוריה המשפחתית הם בעצם גוים/ות שבמשפחה שלהם/ן הסבא רבא התחתן עם אישה גויה ויצאו לו צאצאים גויים שעכשיו יורקים על היהדות ורוצים מדינת כל אזרחיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *