MGTOW Israel

האישה תמיד אשמה

גברים רבים נופלים במניפולציה הרגשית של נשים שמטיחות בהם רגשי אשם. לא עוד!! זכרו, כי לא משנה מה הנסיבות- כל החרא תמיד בגלל האישה!

דעו גברים כי ככל שנשים יותר בהמיות ולא מחונכות, כך הן יותר מניפולטיביות. טבע האישה הוא לכשף, לשקר ולתמרן גברים כדי להוציא מהם משאבים פיזיים. זכרו כי בימי הג'ונגל, אישה לא יכלה לצוד נמרים ולכן הוטמעה בה עמוק התכונה של הטחת רגשי אשם. ואילו בנו הוטמע עמוק האינסטינקט להכנע ולתת לשרלילה את כל שללנו, כדי שהצאצאים ישרדו והגנים יעברו הלאה.

ההרגל המטונף של נשים לכשף תחושת אשמה על גברים מקורו עוד לפני ימי המערות אפילו, כאשר היינו קופים. על מנת לשרוד ולגרום לקוף לפרנס את צאצאיה, הנקבה הייתה מצביעה עליו באצבע נוקבת ונוהמת "בהובובוובהובוהבבהבוווווואואוא". עוד לפני שלמדו בני האדם לדבר, כבר היו הנקבות מוציאות קול גרוני בטון מאשים כדי שהזכר ירכין ראשו מטה, ויפרנס אותן במנת סטייק ממותה שבדיוק סיים לצוד בחוץ. וגם היום הבהמה הישראלית עושקת מאיתנו משאבים באותו האופן!

ככה זה בטבע. מספיק להיות חיות אדם! האישה אף פעם לא צודקת.

אבל היום זה בכלל לא רלוונטי! היום יש שפע של מזון, והשרלילה הישראלית לא תגווע ברעב במידה ותמנעו ממנה ארוחת ערב יוקרתית במסעדה. היום היא יכולה לחיות מלחם לבן עם ריבה, וברוך השם תשרוד טוב מאוד. בהתאם לסטנדרטים של ימי המערות האהובים, סכום המזונות אמור לעמוד על גג 100 שקל בחודש. כל שאר הדרישות של הנשים הן מותרות בלבד, והגברים שחושבים אחרת פשוט נפלו קורבן למלכודת רגשי האשם.

זה באמת עניין נורא פשוט! הביטוי מזונות נגזר מהמילה "מזון", ומבחינה קלורית אישה+ילד1 יכולים לשרוד משתי כיכרות פת לחם אחיד עם צנצנת ריבה בשבוע. נכפיל פי 4 (כי יש ארבעה שבועות בחודש), ולפי המחירון של רמי לוי נקבל את סכום המזונות האמיתי שאמור להיות במדינת ישראל. בעזרת השם כשאהיה ראש הממשלה ואתקן את החוק, המזונות יהיו 100 שקלים בחודש+הצמדה למדד.

נוזלים שהגברת תקבל מהברז, ומקלחות היא יכולה לעשות בטבע או במזרקה הציבורית. הרי אנחנו מדברים על מזונות, מהמילה מזון, ולא על פינוקים. אין שום סיבה שתרצו לפנק אישה ישראלית שמתגרשת ומורדת. יש היום זכויות לנשים, ולכן אם הגברת רוצה חופש מהבעל אז שתלך לעבוד ותפרנס את עצמה. בימי המערות כולם חיו בשדה והסתדרו יפה מאוד, וכל השפע של הציויליזציה בכל מקרה אינו בר קיימא. קל וחומר שנקבה אשר התגרשה מגיע לה לחיות ולגדל ילדים ברחוב, כמו בימים הטובים של שנת 15,000 לפנה"ס. על אחת כמה וכמה מגיע לה לחיות בתנאי הג'ונגלי אם היא מתלבשת בבגדים משוקצים כמו בהמה בטבע.

למעשה תמיד היה מקובל שאישה תתרום משהו לגבר בתמורה לכך שיסכים לקחת אותה. היום כולם סתם מכושפים בידי אמהות רעות שמטיחות בם רגשי אשם עוד מגיל 0, אך דעו כי זו אשליה. אתם צריכים להבין שאתם לא חייבים לאף אישה שום דבר, ולוודא שלא נותנים להן שום דבר במתנה. פעם נשים היו סורגות, תופרות, מבשלות ומנקות – נותנות משהו לבעל בתמורה כדי שלא יעזוב אותן. אך היום הן לא נותנות כלום ורק לוקחות, הן הפכו לעלוקות חסרות תועלת.

אני חוזר ומדגיש גברים יקרים, תמיד תקשיבו לרגשות של עצמכם. אם אתם מרגישים רגשי אשם ממישהי סימן שהיא שיחקה לכם ברגשות ובכוונת זדון גרמה לכם להרגיש כך. טבע האישה הוא לשקר ולנצל גברים כפי יכולתה, ולכן עלינו לזכור שהגבר תמיד צודק והאישה אף פעם אינה צודקת.

אשמה היא רגש, ורגשות הם דבר שגורם לבני אדם לפעול בצורה לא לוגית. על זה בדיוק בונות הישרעהליות, לגרום לכם לחוש אשמה כדי שתממנו אותן בלי סוף. מבחינתן שתמותו, העיקר היא תספיק לסחוט מכם את כל המיץ עד תומו. לכן זכרו להתקמצן תמיד בכל אינטרקציה עם נשים ודעו כי האישה היא זו שתמיד אשמה. היא גורמת לכם להרגיש רגשי אשם כדי לנצל אתכם, וזו אשמתה.

זכרו כי למרות שזה בטבען להאשים, זה לא מצדיק את המעשה הנבזי. בטבע זכרים אונסים ורוצחים, ואילו נקבות משקרות בוגדות ומסכסכות. אם כן, מדוע הנשים בפמיניסטאן אינן מרסנות את עצמן? בזמן שאנחנו מתורבתים ולא אלימים כמו הברברים לפני 6000 שנים, הנשים הישראליות בחופשיות משקרות, עושות מניפולציות רגשיות, בוגדות ומסכסכות. העובדה שהן לא מדחיקות את הדחפים הביולוגים שלהן מרחיקה את האנושות מן הנאורות חזרה אל החושך של ימי הביניים. הן רשעות תאוות בצע, חסרות גבולות ופושעות בדיוק באותה רמה כמו גבר רוצח, שמרשה לעצמו להתנהג כמו חיה. אסור לסלוח להן על הטרור, כי הן מובילות במעשיהן ישירות להרג אכזרי בכמויות סיטונאיות.

בסופו של דבר, הנשים הללו שעושקות במזונות, בוגדות והולכות פרוץ- הן גורמות אפילו עוד יותר רצח מאשר ערס שהתפרץ פעם אחת ודקר מישהו. לעומת הערס הדוקר, הנשים גורמות לגברים לגנוב אחד מהשני ועושות בלגן גדול בחברה שבסוף מוביל למלחמת אזרחים ושפיכות דמים. אם תסתכלו לאורך כל ההיסטוריה האנושית אתם תבחינו כי כל הנזקים אי פעם נגרמו בגלל נשים מחלחלות ריב, בדיוק כמו הישראליות של היום.לא משנה מה קרה, איך קרה, למה קרה -גברים תמיד צודקים ואישה תמיד טועה. וזו האמת מפני נשים הן יצור שפועל נטו מאינסטינקטים ואין בו שום הגיון. ואגב טוב שכך, כי אם היה בהן הגיון המין האנושי היה נכחד תוך דור אחד מהסיבה הפשוטה, שהרצון להתעבר ולסבול 9 חודשים הוא לא הגיוני. ולכן מראש אל תתפלאו שהן אומרות דברים משוגעים. אבל בכל זאת, לכל גבול יש תעלול, וכמו שגבר יכול לדכות את רצונו הטבעי לאנוס ולרצוח כך גם אישה מסוגלת להדחיק את הטרלולים שלה ולא לשבור פסיכולוגית אנשים תמימים חפים מפשע.

שוב פעם נקבה צועקת עליכם שעשיתם לה משהו רע? אל דאגה, זה האינסטינקט של הבהמה חסרת העכבים. תתעלמו מהמנוש המשוגעת, זה קורה היום בגלל שהיא חושבת שהכל מותר לה. חינכו אותה שגבר זה אסלה רגשית לחרבן לתוכה את כל הרוע שהצטבר בתוכה, ממש כמו שמחנכים פלסטינאים בבית ספר שלרצוח יהודים זה סבבה. הישראליות תמיד ינסו לפגוע בכם ולהטריד אתכם רגשית, ועליכם פשוט להתעלם ולהתרחק מהן ככל האפשר. תעשו ממש כמו החרדים, אל תסתכלו בפנים של המגעילות המטונפות הללו.

היא אשמה ומקבלת עונש משפיל מול סבתא והאחיות

כאשר אישה מתחילה להפעיל עליכם את התכונות הביולוגיות המרושעות שמוטמעות בה, מומלץ להציב לה גבול. ובמידה והשרלילה בכל זאת אינה מפסיקה פשוט תברחו. זה כמו עמוס צינורבשוילי: חינכו אותו שזה בסדר להכניס את הבולבול לכל מקום שרק יתחשק לו, ולכן אם תנסו להציב לו גבול זה לא יעזור. הוא ימשיך לנסות להוריד מכם את המכנסים ולכשכש בזרגו מולכם. כך גם האישה הישראלית, עדיף להיות חכם מאשר צודק. עדיף לברוח ממנה כמו מאש לפני שהיא תאנוס אתכם נפשית.

בנוסף גברים יקרים, עליכם ללמוד כיצד להאשים נשים. אש מכבים עם מים ולא עם רוח, ואם תנסו להסביר למישהי בהגיון למה אתם לא אשמים היא תמשיך לחפור למה אתם כן. היא למעשה כבר שלפה את הנבוט הפסיכולוגי, ומכה בכם מכות נמרצות. תבינו שהיא עושה את זה מתוך רצון אכזרי להקטין ולמחוץ, ולא באמת מתוך רצון לתקן עוול מוסרי כלשהו. עם בריונים כאלה אסור להתמקח כי הם לא מכבדים הסכמים, וגם האישה הישראלית היא בריון רשע שצריך ולהוקיע ולגנות עד שתהיה ילדה טובה עם ראש למטה.

נשים באבולוציה האנושית התפתחו כך, שבמקום להוציא אגרסיות באגרופים וקללות הן עושות זאת עם הפה. אבל נשי לווא דווקא מקללות כאשר מוציאות אגרסיה, אלא ממש מנסות לשבור פסיכולוגית את הבן אדם. מבחינה רגשית, כאשר עושות זאת הן מרגישות בדיוק את אותו הזעם של גבר רצחני שהורג. אך לעומת הגבר, כדי להשתחרר הן צריכות לראות יצור כלשהו שנשבר מנטלית כדי לספק את זעמן. הן רוצות לראות אתכם בוכים וקושרים חבל התאבדות סביב צווארכם.

תפסיקו ליפול בפח! אם אישה צועקת עליכם שאנסתם והטרדתם אותה, דעו שהיא מפעילה אלימות רגשית. אסור להוריד את הראש ולהסכים לטרור הפסיכולוגי הזה, כי כך גם היא תתחיל לחשוב שמה שהיא עושה זה בסדר. תלמדו לזהות נשים מנפולטיביות ותסננו אותן לפני שהן יעשו לכם נזקים.

עלינו להתאחד כולם על מנת לגנות ולהחזיר את הבושה לנשים הרעות הללו. ורק כאשר כולנו נתאחד ונתחיל לסתום פיות לנשים פושעות חצופות, יתחיל להיות סדר. ביחד נוכל לעשות זאת, כי לנשים יש מוח עדרי כמו של כבשה שהולכת אחרי חברותיה. אם תנסו להסביר אישית לכל אחת, המוח הפיצי של הנשים הישראליות לא יבין מה אתם מדברים. אבל כאשר כולנו יחד נתחיל לפתוח עליהן, לרכל ולנדות שרמוטות רשעות- אז באמת הן יתחילו להקשיב. כך פעלה כל קהילה מגובשת ובריאה משחר ההסיטוריה, וגם היום הגיע הזמן להחזיר לבנות ישראל את האחריות על מעשיהן ולהאשים אותן בהכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *