MGTOW Israel

שביתת הארנקים

הפותות הישראליות דורשות שנשלם עליהן מחיר כבד, מבלי לתת שום דבר בתמורה. לכן אנחנו מכריזים חרם צרכני וסוגרים את ברז השקלים.

זרם המגטאו תפס לאחרונה תאוצה רבה, וגרם לכולם להבין שבנות הדור הזה חיות בסרט עם הדרישות שלהן. אנחנו התכנסנו שבוע שעבר בדלתיים סגורות ודנו רבות בנושא. העלינו את סוגיית החוצפה שלהן, חוסר שמירת הבתולין, חקרנו לעומק את תופעת ההשמנה והתווכחנו לגבי מגיפת משכב היהודיות עם ערבים. לבסוף, הגענו להחלטה הסופית בפה אחד: משביתים את משק צריכת הפות הישראלי.

"..מעולה גברים יקרים, היה אחלה כנס. ולסיכום: יותר לא צורכים את הפות ישראלי הרשע"

מפסיקים לצרך את הפות הישרעהלי, ונותנים להן לשאת בהשלכות של הצואה אשר בישלו לעצמן. מעתה, נקבות פמיניסטאן לא שייכות אלינו ולא אכפת לנו מבטחונן. בדור הזה כל הנקבות שרמוטות רשעות, ולכן אוטומאטית הן כולן מנודות ואנו מטילים עליהן חרם טוטאלי, במיוחד מבחינה כלכלית.

אין יותר תשלומים במסעדה

אין דייטים במסעדות יותר, סיימנו

מעכשיו אנחנו "דן חסכן" אמיתי, ולא מוכנים להוציא אף פרוטה על השרלילות הללו. דייט יהיה במקרה הטוב בקופיקס, עם חלוקה חצי חצי בתשלום על הסנדויץ. וזה עוד נחשב להיות לארג'.

“את רעבה מאמי? כן? יופי, אז תקני לעצמך משהו. גברת אני לא אבא שלך, ואת לא שווה שאשקיע בך אפילו פחית קוקה-קולה". זה היחס שמצופות לקבל היהודיות החצופות בעתיד הקרוב.

לא מגיע להן

בושה לשבת במקום ציבורי עם הנשים האלה שהולכות חצי ערומות ברחוב, ועוד במיוחד במסעדה. הפרספקטיבה לסקס ויחסים עם הזונה הישרעלית ששכבה כבר מתיכון עם מלא גברים לא מצדיק אפילו השקעה של חצי מנה פלאפל.

אין יותר חיזורים ורומנטיקה

לא בונבוניירות, לא זרי פרחים, לא מחמאות ולא שום מתנות. כל המעשים הרעים, הבגידות והנטישות של השרלילות הישרעהליות הוכיחו לנו כמה חסרות כבוד הן. לא שוות אפילו את ההליכה ברגל לחנות כדי לקנות מתנה.

לא יקבלו יותר זר פרחים, כולן בעונש

שילכו לערבים שהן כל כך אוהבות לקבל מהם מתנות, מעולה, שיהיה פחות עול כלכלי על בני ישראל. לשלם על האישה הישראלית המגעילה חסרת הערכים זו השפלה ועדיף למות מאשר להביא לה משהו במתנה.

אפילו בלונים ליום הולדת לא יקבלו הזונות. מעניין לנו את התחת שגדלה איזה שרלילה בשנה – נהייתה עוד יותר פג תוקף וסימן שהספיקה לעשות עוד יותר זיונים עם ערבים וסטוצים. ובתור עוגה הן יקבלו מקסימום מאפין 2 שקל מקולקל מהשוק ובתוכו נר חנוכה+שערת אשכים מקורזלת. זה מה שמגיע להן, לחצופות.

אפילו מתנה 5 שקל זולסטוק לא יקבלו

אין יותר שירותי הסעות

שיסעו בתחבורה ציבורית וינשמו את האוויר הממוחזר ומעופש של האוטובוסים. בעזרת השם שיקבלו שם אסטמה כולל כל החד הוריות עם הממזרים שלהן מטיירון, ושיהנו מריחות בתי השחי של הסבתות הסובייטיות בתחנה מרכזית.

שילכו ברגל החצופות

הזונות אפילו לא שוות את הדלק כדי להגיע לאסוף אותן לפגישות שידוכין, ומגיע להן שילכו ברגל קילומטרים רחוקים ויתפגרו בחום. אפילו בתולין-שפתים לא שמרו לחתונה הזבל, חס וחלילה עוד להסיע אותן אחרי דבר כזה.

אין יותר להציל נקבות

גם בקבוק מים לא ניתן להן כאשר גוססות מהחום בחוץ, נזכור להן בעת צרה את היחס המגעיל בגילאי 20+ ב7 ברכות ואת הסינונים ימח שמן וזכרן. לדוגמא במפגש עם נקבה שרועה ברצפה אחרי שהתעלפה מומלץ לאמר "אני לא רופא, תחכי שיבוא מישהו מוסמך" ולהשאיר אותה שתסבול במדרכה, בלי לדאוג לה אפילו לבקבוק מים "אני לא מבין ברפואה עדיף שתתיעצי לפני כן עם רופא". ואת האמבולנס שתחפש קאק אחר שיזמין לה, כי "נגמרו לי השיחות".

שיצילו את עצמן

זמן זה כסף, ולכן שביתת הארנקים כוללת גם חסכון זמננו היקר מהגנה על השרלילות בצבא ומילואים. נשתמט בכל דרך חוקית אפשרית, היות ואיננו מוכנים להגן יותר על הבוגדות. הן עשו מאיתנו צחוק, חשפו איברים בפומבי מול הערבים שמתו בגללם חללי צה"ל במלחמות. וכל זה אפילו בלי לדאוג לענג את היהודים הנואשים מסביב, ורובן גם מפלרטטות עוד עם הערבים האלה כל יום בפנים שלנו. לכן לא מגיע להן שום הגנה בחינם, ואם הן רוצות להנצל מדקירת מחבל ערבי ברחוב או מאנסים אז שישכרו לעצמן שומר פרטי.

גם בפעם הבאה שיתחילו פרעות בטחוניות המשטרה תשתה קפה ולא תעשה שום דבר, מפני שמי שבאמת היה מגן כאן עד עכשיו על האזרחים זה אנחנו הגברים אשר שירתו בצבא, במשטרה ובשירותי הבטחון. אין באמת גוף כזה משטרה, אלא אנחנו היהודים שממלאים בו תפקידים שונים. אך בנות ישראל בגדו בנו ולכן גם בפרעות הבאות כאשר ערבושים יבואו לשרוף דירות עמידר ולאנוס מושבניקיות חצי ערומות אנחנו נשב בשקט ולא נגן עליהן. הן לא מהעם שלנו יותר, מבחינתנו הן כרגע סתם זבל שנתן במתנה את התמיכה המינית והרגשית לאוייבים שהקזנו דם כדי להגן על המדינה מהם, ובדווקא ייאשו אותנו ועשו מאיתנו צחוק ביחד עם הרבנים במזונות והזנחת הצרכים של בני ישראל.

שיסתדרו לבד בזמן מלחמה

אין יותר קצבאות, עמותות, וסיועים ממשלתיים

עם ישראל החליט לא לשלם יותר מיסים על השרלילות העלוקות, ואנחנו מצטרפים בהמונינו לישיבות. נשתמט ונאכל בורקסים כל היום בין התפילות שחרית-מנחה-ערבית ברוך השם, חיים טובים רגועים ומינימליסטיים. העיקר לא לשלם ביטוח לאומי ומס הכנסה על השרעילהיות הבוגדות שחגגו במקום להתחתן מוקדם עם יהודי- שישלמו הן עלינו מיסים למרבין ויקרעו את התחת בעבודה קשה 12 שעות כל יום.

שיסתדרו בלי ביטוח לאומי

ברוך השם ביטוח לאומי כבר על סף קריסה היות וגרעון המדינה מאוד גדול. בקרוב, לא ישאר בכלל כסף וכל השרלילות החד הוריות יזרקו לרחוב לישון באוהל ביחד עם הממזרים שלהן וגם יחטטו באשפה. במיוחד אלו מהן שחגגו עם צ'אד וטיירון וחיפשו להתמסד רק בגיל זקנה (25+) אך בסוף נשארו רווקות בגלל דרישותיהן ותאוות הבצע. להן לא ישאר כלום וגם יבוטלו כל האפליות המתקנות שהיו בעדן, לדוגמא החוק שמחייב בעלי עסקים לשכור את שירותי הזוועות הביפדאליות הללו.

יופי שתישאר לעת זקנה ברחוב על הרצפה, ביחד עם הגעגועים שלה לצ'אד האקס מהתיכון

כל המדינה קורסת אבל אנחנו במגטאו נמשיך ללמוד תורה ולשאוף לשלם כמה שפחות מיסים על העלוקה הישרעהלית הפרוצה ששכבה עם ערבים והלכה לא צנוע. אין יותר פינוקים, רשתות בטחון ומיסים מאת ארנקם של בני ישראל – אנחנו בשביתה מוחלטת.

אין יותר מערכת יחסים רצינית וחתונה

בשביתה הזו אף גבר לא יתחתן עם הישרעהליות מכוערות הנפש ואף כתובה לא תיחתם. גם אנחנו סיימנו את "שלב המשחקים", וכעת מוכנים להתפשר על סטוץ בלתי מחייב.

שיתחתנו עם הכלב והחתול

כל הזונות הללו ישארו לבד בגיל 35+, ויגלו שאין יותר מחזרים על שרלילות זקנות כמו שהיה עליהן ביקוש בשנותיהן הצעירות. מגיל זה המדרון מאוד חלקלק לסמים אלכוהול והשמנת יתר, ואנחנו הגברים השובתים נצפה בהן מהצד ונצחק בהנאה רבה למראה הישרעהליות הפג תוקף שעושות סמים כדי להתמודד עם הבדידות.

זהו, סיימנו עם הטבעות, האירועים, הצילומים והכנסת הכלה השרמוטה הלא כשרה. נגמר הסיפור, כעת כל בני ישראל משחקים בסבבה בפליסטיישן ונהנים בשיעורי תורה כל ערב, בזמן שהזונות הזקנות שוכבות מסוממות ברצפה ומתפללות לזיווג אחרי שהערבוש מקלקיליה נטש אותן עם תינוק ממזר.

שיחשבו טוב טוב על המעשים הרעים שלהן. כולן בעונש

דרישות השובתים

התנאים שלנו להפסקת החרם הכלכלי על הפות הישרעהלי הרשע הם כדלקמן:

  1. תבואו להתחנן על 4 שנבטל לכן את כל הזכויות ותקיימו הפגנה בה אתן הולכות עם שלטי "סליחה שבגדתי"
  2. כל מי שרווקה משומשת שתעשה ניתוח איחוי קרום בתולין
  3. תתלבשו צנוע, חובה לכסות הכל מכף רגל עד קודקוד הראש
  4. תשטפו רצפה, תעברו בית בית כולל ספונג'ה אצל כל בני ישראל הרווקים
  5. תרכלו על נשים פרוצות. תשפילו אותן ותוקיעו את כל אלו ששכבו עם גויים כך שתהיה בושה חברתית גדולה לכל אישה בוגדת, כמו שהיה במאה ה17 האהובה.
  6. תשתעבדו כל אחת מכן לגבר יהודי רווק מהעדה שלכן ותנשקו לו רגליים כל יום במשך 30 דקות לפחות

רק לאחר שבנות פמיניסטאן יעמדו בדרישות הללו, יחזרו להפתח הארנקים של העם היהודי ולפרגן להן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *