MGTOW Israel

אהבה קשוחה

גבר אמיתי לא מתפשר על פחות מאהבה אמיתית, מחוספסת, גסה וקשה כמו בטון.

במדינת פמיניסטאן אין אהבה אמיתית. יחסים חזקים ופורחים יכולים להתקיים על ידי מכות בלבד, מפני שכך הקב"ה ברא את יחסי הגומלין בין גבר לאישה. לכן היום, אין טעם בכלל להכנס למערכת יחסים עם אישה ישראלית כל עוד החוק לא מאפשר להרביץ לה.

אלימות תמיד קיימת בכל מקום בעולם, אבל בפמיניסטאן הזכות לאלימות שמורה רק לשוטרים. לכן אני מציע הפרדת רשויות, היות וזה חלק מהותי מאוד והבסיס של כל דמוקרטיה שמכבדת זכויות אדם. אני מציע שהסמכות לאלימות בבית תשאר בידי הבעל.

מכות לנשים תמיד יהיו בשפע. השאלה היא האם זה יבוא מבעל אוהב ומפרנס, או מאנשים זרים במדים?

אני ממש לא ממליץ להרביץ כרגע, כי עלולים להסתבך עם החוק(2). אך השינוי כבר בדרך בעזרת השם: הרוב הדומם של עם ישראל מבינים את חשיבות האהבה הקשוחה ומצביעים בעד מדינת הלכה דתית. בסייעתא דשמיה נוכל כולנו ללטף עם חגורה את האישה והילדים בבית מבלי להסתבך עם החוק, ולעצור את מגיפת הנשים החצופות.

יש מכות? יש מבינה. אין מכות? אין מבינה.

אישה היא יצור רפה שכל וגשמי. אין בה שום רוחניות, רק תאוות ורצון להשתעבד. מבחינה שכלית היא איננה יודעת להבחין בין רע לטוב אלא אם מראים לה באסרטיביות. הקב"ה ברא אותה כך, שהיא מסוגלת ללמוד ולהשכיל אך ורק ממי שנמצא מעליה ביחסי מרות.

לכן רבותינו ציוו להרביץ באהבה לאשתך. בת מלך האמיתית עם כתר כיסוי ראש חוטפת כאפה בכניעות מלאה מבעלה היהודי החזק, ומתאהבת בו כל יום מחדש בקדושה. ואילו השרלילות הרווקות לא שוות שירביצו להן, מנת חלקן לגרד שקלים באשפתות אצל גויים ולשתות מנה חמה פג תוקף בין משמרות העבודה כזונת מלצרות.

בעזרת השם כל עם ישראל יצביעו מדינת הלכה ונחזור לנתיב האבות הקדושים

בהלכה מופיעות הנחיות כיצד להרביץ לאישה, מתי, איך וכמה. ברוך השם הכל מפורט מובהר ומוסבר בדקדוק רב, ואין צורך לעשות ניחושים. חכמת הדורות תועדה היטב כדי שכולנו, נשים וגברים יחדיו נוכל לחיות בשמחה ואושר עצומים.

חינוך ביתי כשר למהדרין מדינת הלכה 2035

בעזרת השם נחזור לימי המסורת האהובים ונצביע כולנו כאחד, עם ישראל, למפלגות חרדיות פונדמנדליסטיות שיחזירו לאבא היהודי את סמכותו במשפחה. רק עוד קצת צדקה וחסד, והממסד הדתי יתחזק מספיק כדי שהארגונים הרפורמים המושחתים ייפלטו ממנו החוצה. בעזרת השם נוכל להחזיר לעצמנו את האהבה של בנות ישראל באמצעות בעיטות וסתירות לחי מלטפות, מבלי לבלות אחריכן את הלילה בתחנת המשטרה.

כי אהבה אמיתית, זה ביד חזקה ובזרוע נטויה. שלום בית בין בעל לאשתו כולל גם צעקות, דרמה, מכות וסקס טוב לסיכום.

אלימות בעד נשים לאחר תיקון החוקים בפמיניסטאן

אהבה אמיתית זה כשאכפת לו ממנה, כשהוא רוצה לדעת איפה הסתובבה כמה למה ועם מי. כשהיא יודעת שיש מעליה גבר עם ביצים מברזל כמו של wolverine, שמקנא לה ומאיים. והיא גם מכבדת אותו, כי אם תשקר אז תקבל "עלא-ראס", הלכה למעשה.

אהבה אמיתית זה כשלא צריך שק אגרוף בבית: אין משקולות, אין מכשירים, האוכל משמין, אף אחד לא עשה פה שכיבות מאז 1998, דופקים שווארמה כל יום. אבל בכל זאת כולם בכושר, למרבה ההפתעה.

ברוסיה יש פתגם חכם שאומר: "אם הגבר מרביץ, סימן שהוא אוהב אותה מאוד"

אהבה אמיתית זה עם פנסים בעיניים, שריטות, נשיכות וסימנים. לא תמיד יש גמירה, אבל המילה האחרונה היא בהחלט של הגבר. הלוא סתירה, זו סך הכל התבטאות באמצעות שפת הגוף.

אהבה אמיתית זה כשאין טינה ושקרים. הבעיות נפתרות על המקום, האזניים מצלצלות, ותסמיני המנשת הנפוצה נעלמים כלא היו. לכולם חם נעים ולבבי, כל חברי המשפחה יודעים מקומם תחת האבא ויש להם סדר בראש. במידה והאישה או הילדים יצטרכו שוב תזכורת מי פה בעל הבית, אז ברוך השם יש מספיק חגורה לכולם.

"בלי שחור אין לבן. בלי מלחמה, אין שלום". -הפסיכולוג המפורסם jordan peterson ממליץ להחזיר את חוקי הפטריארכיה האהובים

אבל גם גברים טועים לפעמים, אנחנו סהכ רק בני אדם. ולכן, בעת הביקור בבית החולים של מדינת ההלכה שתהיה בישראל, ידריכו הרבנים את הבעל כיצד להרביץ לנקבה כך שלא יגרמו לה נזקים לטווח הארוך. כי טובת האישה- מקום ראשון!

"נצ נצ נצ, אני רואה עצמות שבורות, זה נגד ההלכה. פעם הבאה בבקשה להקפיד שלא ישברו."

הגויים לוקחים דוגמא מהעם היהודי החזק ואצילי

כן, גם המדע המודרני של תרבות יוון המתקדמת מוכיח, שהאישה אשר מקבלת מכות מדמות סמכותית מייד חוזרת להתאהב בו ורמת האושר שלה נהיית גבוהה יותר. היא מקבלת תזרים דופאמינים ישירת לאיזור המוח הרפטיליאני ושוטפת רצפה במסירות ושמחה רבה.

כאשר לא ברור מי שולט בעניינים קיים בלבול ורמת האושר של חברי המשפחה יורדת.

וכיום באמת, בכל המערב נשים מפנטזות בסתר על אהבה קשה ובוחרות לצפות בסרטים כאלו ואחרים. כרגיל, צריך להקשיב למעשיהן על מנת להבין מה הן באמת רוצות- לא לפקה פקה שנפלט מפיהן. לא שבאמת מעניין אותנו "צרכי האישה", אבל בסדר, אפשר להתפשר קצת ולספק את הסחורה אם הרצפות של בני ישראל יהיו שטופות היטב והשולחנות ערוכים.

הנקבות בוחרות לצפות ולאונן דווקא על זבל שכזה. -המזכירה, 2002.

ראו לדוגמא את ההייפ סביב השתלטות הטאליבן במזרח. האם נראה לכם שזה באמת מזיז למישהי את הביצית מה שקורה באפגניסטאן? רוב הנקבות המתלוננות על המצב שם בפייסבוק הן רווקות שחיות בזבל בתנאים יותר קשים מאפריקה. הן שותות מים מזוהמים ואוכלות ג'אנקפוד מרוסס בכימיקלים, זונות נרקומניות חסרות כבוד עצמי שמשתמשות באינסטגרם שלהן בתור מועדון חושפנות אישי.

בפועל השתלטות הטאליבן זה פורנו למראה עיני האישה ה"חופשיה", אשר בסתר מפנטזת להשתעבד במטבח דתי, לגדל ילדים, ולקבל אהבה קשוחה כל ערב מהבעל שחוזר עצבני אחרי העבודה. אך למרבה הצער הן כבר פספסו את הרכבת, ואף אחד לא יקח ברצינות שרלילות משומשות פג תוקף. לכן הן מסתפקות בפורנו טליבאן המשודר בחדשות ומאוננות בסתר על taliban-chads.

צפו במערב הפמיניסטי של 2021, איך הוא קורס והכלכלה כולה בפח. ואילו לעומתם במזרח, במדינות המתוקנות בהן מותר לגבר להכות את אשתו – יש שגשוג ועלייה ברמת החיים!

אצל הגויים הבינו במהלך הדורות שאהבה קשוחה זה הכי סבבה, למדו מן האימפרייה העברית וניסחו מחדש את חוקי הפטריארכיה האהובה שלנו בתור 'נצרות' ו'איסאלם'. עד היום הם מיישמים את המנהגים החביבים.

גם אנחנו, העם העברי, צריכים לרענן קצת את הזכרון לגבי נסתרות האלימות הביתית, לתקן את החוק וכך בעזרת השם תהיה הרבה אהבה במדינת ישראל. כל בית ובית יקרין אור ונזכה לשמוע צווחות אהבים בכל ערב כאשר הבעלים חוזרים כעוסים מהעבודה לבית שרצפתו אינה שטופה. “מה שלא הורג אותך מחשל", והרצפה תהיה מאוד נקייה אחרי סשן תורה קצר. ברוך השם כמו שהיה בדורות אבותינו החכמים.

אהבה קשוחה גם לגברים

כיום עמוס ועבדאללה מסתובבים חופשי ומטנפים את בנות ישראל. הזונות ששכבו איתם בגיל 17 נשארות בעיני עצמן הרכוש של אותם הפתיינים שלקחו מהן הבתולין.

כך נוצר מצב שכל בעל חדש שיבוא ויקח את השרלילה המשומשת לא יהיה סמכותי בעיניה ושלום הבית שלו יפגע. הזונה הישראלית תיזכר כל הזמן באקסים, ויהיה צריך הרבה חינוך מחדש ואהבה קשוחה כדי לתקן זאת. העניין מהווה בעיה, מפני שיותר מדי שיעורי תורה הארדקור עלולים לגרום לנכויות בברווזה הישראלית המגוכחת.

לכן חובה לאהוב קשוח גם את צ'אד טיירון ועבדאללה, ולהעניש כל פתיין מטונף שמפתה אישה בתולה ולא מתמסד איתה. הפתיין הזה למעשה הרס לגבר אחר בישראל את שלום הבית, מפני שהשרלילה כבר לא תוכל לאהוב באמת את הגבר שאינו הראשון שלה. אך כמובן, לבוא בטענות כלפי גברי אלפא חוטאים יהיה אפשר רק אחרי תיקון מוסד המשפחה וביטול דמי המזונות(1). ברוך השם, גם התיקון הזה כבר בדרך.

הקלפי הוכיח כי העם דורש מדינה פטריארכלית ללא זכויות לנשים, ברוך השם

בהלכה ובתורה הקדושה ישנם כל מיני פתרונות מסורתיים נפלאים לאהבה קשוחה של שרמיטים ושרמוטות כגון סקילה באבנים, השפלה פומבית בידי כהן, הצלפות וכד'.

לעומת זאת, הענישה המבוצעת כיום בגברים איננה אהבה קשוחה אמיתית אלא שנאה ורוע. מענישים במזונות דווקא את הגברים שבקצה השני של מעללי צ'אד וטיירון, אלו שהתמסדו עם זונה משומשת וללא חוק המותיר להם לנסות לחנכה מחדש. צריך להפך, למצוא את אלו שבותלים בנות בתיכון ולחייב אותם במזונות. ואילו לאבות שאשתם מורדת בהם – לתת חגורה ביד והדרכה כיצד להכות אישה מורדת.

נלחמים על זכויות גברים!

כאשר מגטאו יבחרו לראשות הממשלה, אנחנו בעזרת השם נחוקק שיהיה מותר לגבר להכות את אשתו במידה ומתחצפת. יהיו הנחיות כלליות כיצד להכניס בנבונות את הפיצוצים, מאילו זוויות וכו כדי שהיא לא תיפגע חס וחלילה.

הנחת היסוד שלנו היא שכל גבר אוהב את אשתו כל עוד היא תחתיו ונתונה לחסדיו. ככה בנוי הטבע הגברי, וכמו שסומכים היום על גבר שלא יכה את החתול שלו למוות, כך גם יש לסמוך עליו שלא יתעלל באשתו שלא לצורך.

בית חם זה בית עם אישה מוכה, ולכן הגיע הזמן לשנות את החוק.

אישה מעמדה הטבעי הוא בדרגה של חיית מחמד, אולי רק טיפל'ה יותר גבוה: אנחנו מאוד אוהבים אותה, מאוד חמודה, אבל לא נותנים לכלבה להנהיג את הבית. וכאשר הבהמה שלך מיוחמת ומטרידה מינית עוברי אורח ברחוב או נובחת על הילדים, חובה עליך בתור בעלה לחנך ולרסן אותה. אחרת היא מהווה מטרד סביבתי והפקח העירוני יביא לך קנס.

בעזרת השם, נזכה שכל גבר יהודי טוב בישראל יזכה לשעבד אישה בתולה ולאהוב אותה קשוח, ללא פשרות. החוק ישתנה כי לגברים נמאס, והכל יחזור להיות סבבה כמו במאה ה18.


(1) כי אי אפשר לבוא בטענות לגבר אלפא אם לא הבאת לו את האופציה האלטרנטיבית- חתונה עם בתולה כולל זכויות מעליה. אם האופציה היחידה האלטרנטיבית שלו היא נישואי עבדות ומזונות, כמובן ימשיך גבר האלפא לפרק את החברה מבפנים ולהחטיא מלא נשים, היות והיצר המיני שלו גדול מדי והוא לא יצליח לתפקד ביוםיום בלי הסקס.

(2) זוהי רק דעתו האישית של הכותב, והוא אינו נושא אחריות במעשי אנשים שיחליטו לעבור על החוק ולהכות אישה.אנחנו במגטאו אזרחים מצייתי חוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *