MGTOW Israel

הפרזיטיות בהפגנה נגד עגלי המזונות ביום שלישי 3/8/2021 בתל אביב

המדינה קרסה כלכלית, והשרלילות החד הוריות ילכו להפגין. אך בניגוד לצפוי, הן לא יפגינו על המצב הכלכלי.לא. הן ילכו להפגין נגד הגברים הגרושים, היות ונגמר לגרושי פמיניסטאן הכסף לממן חיי פאר לעלוקות הגרושות.

הגרושה הישרעהלית חיה ביקום מקביל מאיתנו, בו אין משבר כלכלי עמוק

סלוני פדיקור מניקור, איפור יוקרתי, דיור חינם, בילויי סופשבוע במועדון, סטוצים, מימון מלא הוצאות רכב, אוכל מוכן מהמסעדה עד הבית. זו היתה נחלתה של כל כל גרושה ישראלית לפני הקורונה- והכל על חשבון הגרוש. הגבר הישראלי הנטוש, שאשתו עזבה אותו בגלל תירוץ מטופש כגון "לא יכולה יותר".

החגיגה נמשכה ביתר שאת, עד שכלכלת המדינה קרסה לא מזמן. כעת, ב2021, לעגלי המזונות אין כסף לממן חיי פאר לזונות המזונות, והן יוצאות להפגין על כך.

ה"מאבק" נגד משתמטי המזונות הוא בזוי ושפל. אותן "לוחמות הצדק”, הגרושות הישראליות, יכולות לעבוד כמו כולם. אך הן מעדיפות לשבת בבית רגל על רגל ולקבל מזונות מבלי למלא צרכיו של הגבר העובד קשה. צביעות ורדיפת בצע הם הדגל האמיתי של ה"הפגנה" ביום שלישי 3/8/21.

אילו אותן נקבות באמת היו בעד הפטריארכיה ובעד תלות בגבר,הן לא היו מתגרשות מלכתחילה. היו מקבלות את המימון של הגבר בתמורה לנקיון בבית, תמיכה נפשית בגבר, ושאר השירותים הכלולים בחבילת "נישואין" כפי שהיה נהוג בימים הקדומים.

גרושה ישראלית, נשמה, את לא עושה טובה לאף אחד

המלטת ילדים וטיפול בהם זהו מימוש האינסטינקט האימהי של האישה, וגבר שלוקח חלק בעסקה זו, עושה זאת בשבילה ומתוך אהבה כלפיה. העובדה שגרושות ישראליות היום מחרבנות ממזרים, לא אמורה להרשים אף אחד. כמו שגבר רוצה סקס טוב ותמיכה רגשית, כך גם אישה רוצה לממש את האינסטינקט האימהי שלה ולהמליט ילדים. מבחינה ביולוגית, גבר לא מקבל שום סיפוק מזה שהוא מממן ממזרים מרחוק. אמנם הם שלו ביולוגית (לא תמיד), אבל הם לא חלק מהשושלת שלו מפני שלא הוא חינך אותם.

הגרושה הישראלית ממליטה ילדים כדי לממש את האינסטינקט האימהי וכדי להתמודד עם רגשי בדידות- הילדים מבחינתה חיית מחמד לשעשוע עצמי.

מה אנחנו נראה מחר? קומץ בהמות נצלניות שלמדו כיצד לנצל גברים בתחכום רב, מגיל 0 בטלויזיה, סרטים ומהמורות הפרוצות. הן הורגלו לחיי פאר ללא עבודה, ואפילו למדו בעל פה את כל נדבכי מערכת הרווחה בפמיניסטאן. חלקן קיבלו דירת עמידר חינם מהמדינה כי הגישו תלונת שווא על הטרדה מינית, אחרות גם מקבלות קצבת ביטוח לאומי ופינוקים מהחבר החדש- בנוסף למזונות מהגרוש.

הנקבות האלו ילכו להפגין מחר בעד אכיפה מוגברת של תלונות שווא, הטלת גזירות על גברי ישראל, ובעד הגדלת המיסים – הכל בשם ה"מזונות", מונח שמשמעותו כבר רחוקה מאוד מההגדרה המקורית במילון העברי. במציאות כבר לא מדובר במזונות, אלא במותרות.

חובה מוסרית של כל גבר ואישה יהודים לגנות את מופע הסחטנות מחר

הן רוצות לה לא רק לגברים הגרושים, אלא גם לרווקים ורווקות שמשלמים מיסים. הן יטילו עוד הרס וחורבן על הבתולות החרדיות שלא יבינו מדוע כולם מפחדים מחתונה. גם נשים הגרושות שלא דרשו כלום יהפכו למודרות עם אות קין על המצח- כעת כל גרושה חשודה בשנאת גברים וסחטנות כלכלית.

האישה הישראלית דורשת צינור מאת עמוס היישר לתוך החור הבתול של כל גבר בפמיניסטאן

כמובן, כמו בכל הפגנה פמינאצית מן המניין, התשקורת והארגונים הפמיניסטים עוכרי ישראל ילכו לסקר את האירוע ולפמפם אותו. כאילו התרחשה מהפכה חברתית, coup-de-tat צבאי עם מגרפות, שריפת צמיגים ובקבוקי תבערה. אבל מה בפועל יתרחש שם? שוב פעם חגיגה של הגרושות המהללות את עמוס וצינורו הכביר.

הפגנה זו היא למעשה חגיגת בכורה לקראת חקיקות נוספות כנגד גברים. הגרושות הישראליות מביעות תמיכה מלאה בגל ההתאבדות האחרון של האבות הגרושים. הן ניצבות לצידו של עמוס, ודורשות עוד זכויות יתר על גברי ישראל, עוד מזונות, עוד כוח למס ההכנסה והוצאה לפועל, עוד איסורים וגזירות על העכבר הישראלי. את הזנות ההוגנת הן אסרו, וכעת נשאר לכפות את זנות-המזונות על כל גבר וגבר בפמיניסטאן.

האישה הישראלית לא תירגע עד שכל גבר יהודי בישראל יתאבד, על מנת שהאינבוקס שלה בפייסבוק יהיה מלא בחיזורים אך ורק מערבים סודאנים ואריתראים. היא לא תצא להפגין נגד האונס מן המניין כמו בתל אביב שבוע שעבר, כאשר סודאני פיצץ את הפנים ליהודיה ואנס אותה. היא דווקא אוהבת אונס על ידי עמים זרים.

אני לאחת מכריז על עצמי כמשתמט מזונות גאה, ובשם כל הגברים הגרושים שהתאבדו מכריז: עדיף למות מאשר לשלם מזונות!

תגובה אחת על “הפרזיטיות בהפגנה נגד עגלי המזונות ביום שלישי 3/8/2021 בתל אביב”

לא מומלץ להשתמט מזונות כי יפתח לך תיק בהוצאה לפועל. עשית טעות שהתחתנת, כמו בצבא תספור כמה דפוק נשאר לך עד השחרור ואם תשרוד תברח ותתנהל בזהירות מולן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *