MGTOW Israel

הכירו את האישה הישראלית, נעים מאוד

הנקבה הישראלית (שמה המדעי: zevelisraelitus, ידועה בכינוייה העממי “מזבלה ישראלית”) היא זן יונק פרימיטיבי ממחלקת הבהמות, ומשתייכת לממלכת בעלי החוליות הפויקולותרמיים (בעלי "דם קר”).

ממוצע תוחלת החיים של הבהמה הישראלית נע בין 75-80 שנים. יש לה חוש ריח ושמיעה מפותחים מאוד: היא מסוגלת להריח כסף מזומן מקילומטר, כמו העכברוש אשר מריח גבינה צהובה. ידועה בכישורי עשיקת כספים יוצאים מן הכלל. בהתאם לכך, סוברים כמה פרשני המקרא כי היא משתייכת לרשימה של שמונת השרצים המטמאים.

הישראלית המצויה היא זן פולש סתגלני ומשגשג בערים ובמשכנות האדם. מאחר והיא נושאת מחלות רבות, בהן מחלות מידבקות, היא נחשבת מזיק לאדם שפגיעתו גדולה ורעה.

הקשרים החברתיים של הנחשה הישראלית ופיגורה השכלי מסייעים לה בשרידתה – ישראליות מסוגלות להצביע בהמוניהן למפלגות שונאות גברים, וכך מגבירות את בועת הצמאון לפות באיזור תפוצתן. בנוסף, היא מסוגלת לקשר בין אירועים כמו קבלת דירת עמידר מתנה והגשת תלונות שווא במשטרה. כשמדובר בגניבת כסף של גברים, האייקיו שלה עולה במספר מונים עד רמה גבוהה כמו של השימפנזה.

חוקרים מאקרו ביולוגים אשר ערכו תצפיות על יחסי הגומלין של הבהמה הישראלית עם האדם, הקנו לה את הכינוי: “נשים נשים שק של נחשים".

ישנם זנים שונים של האישה הישראלית: זונת מזונות אדומת שפתיים, שרלילת הסלע, גולדיגרית חדקונית מצויה, גרושת הבית, פמינאצית צמרירית, אונפת התחנה המרכזית, ועוד. מרבית זני המזבלה הישראלית נתפסים בידי האדם כמזיקים ומסוכנים לגבר משלם המיסים. אולם, הישראלית משמשת גם לניסויים מדעיים של הממשלה בהזרקת רעלים, וכחיית מחמד לערסים וערבים כשהיא בגילאי 14-25 (תקופת השיא המינית שלה).

אנטומיה, מבנה ומידות גוף

1. סיגריה העשירית בשעה האחרונה. 2. מחשוף למשיכת עגלי מזונות פוטנציאליים. 3. קילוגרם איפור להסתרת קמטים. 4. שיערות סבתא מוחלקות וצבועות 5. מועדון ערסים. 6. צורת ישיבה של טורפת מזונות פראית. 7. טרנקויליזטורים לשיכוך הגעגועים כלפי צ'אד וטיירון. 8. לק ג'ל מכספי המזונות. 9. פות משומש שהיו בו מאות גברים. 10. מכנסוני "זיין אותי". 11. חולצה שחורה להסתרת הצלוליטיס. 12. קפלי שומן. 13. אקססוריז לצורך כישופים.

ישראלית הבר היא אחד מהמינים הגדולים ביותר במשפחת הפריים המגוונת, שניה רק לגאור החי בדרום מזרח אסיה. בנוסף, היא היונק הגדול ביותר במזרח התיכון. גובה הכתפיים של ישראלית הבר בוגרת נע ממטר וחצי עד למטר שמונים (180-140 ס"מ). בהתאם למשקלה הרב, משקלה של האישה הישראלית עשוי להגיע ל135 קילוגרם (135 ק”ג), ואורך השדיים והגוף נע בין מטר וחצי לשלוש ורבע מטרים (330-150 ס"מ). הבטן שמנה מאוד ונעה בין 60 ל-100 ס"מ ושדיה נפולות כמו זוג פוליגונים מלבניים שווי שוקיים. הנקבות גדולות באופן ניכר מהזכרים, והמשקל שלהם נמוך ב-30% ממשקל הישראליות ועומד על כ-70 ק"ג בלבד. ישראלית הבית הצדיקה קטנה באופן ניכר מישראלית הבר במסת הגוף: משקל ישראלית הצדיקה החרדית 40 עד 58 ק"ג; עם זאת, בגובה הכתפיים ובאורך הגוף הן עשויות להיות די דומות לישראלית הבר המצויה.

האישה הישראלית המצויה נצפתה רובצת בשמש בפארק הירקון.

ישראלית הבר מתאפיינת במבנה גוף מוצק בכבדות עם מראה מגושם ומרשים בו זמנית, רגליים חסונות, ופרסות שסועות גדולות ומעוגלות; הן קצרות ורחבות למדי ומותאמות עבור התנועה על רצפת מועדון הערסים העבה. על הכתפיים יש חטוטרת גדולה ורחבה שמעניקה לישראלית את גובהה היוצא דופן, ומיד לאחריה יש צניחה חזרה לגובה הרגיל שגורמת לראש להיות בתנוחה נמוכה מהכתף. הצוואר עבה, רחב וקצר, ובגרון יש לעיתים דלדול עור האופייני לשיער מרוסס בכימיקלים. הראש של ישראלית הבר דומה במובן מסוים לביזון: הוא גדול ורחב מאוד ובעל מצח עגול ואוזניים קטנות ועגולות. החרטום של הישראלית נבדל משאר הנשים בכך שהוא רחב וארוך מאוד, והמבנה של האף רחב, מרובע ומזכיר במקצת את הגנו, עם נחיריים מחורצים וגדולים שמתרחבים בעת הריצה כדי לקבל מנה גבוהה של חמצן. לנקבות יש שני עטינים בדומה לבקר הבית. העטינים של הנקבות קטנים ושעירים כהגנה מפני הקור העז. האף של הישראלית כאמור ארוך מאוד, והוא נבדל מזנב החזיר או פרים רבים בכך שהוא שעיר בכבדות ורגיש לניחוח כספים מזומנים; האזור היחיד שלא שעיר הוא בסיס כפות הרגליים, ובעת שהישראלית מרוגזת או מציגה דומיננטיות היא נוהגת להניף את כפכפיה המטונפות והפטרייתיות הנדמות למניפה.

רבייה ומחזור חיים

עדר בהמות ישראליות בתקופת הרבייה, הקרויה "קרוסלת הבולבולים". בהמשך, תיגמר תקופת החגיגות ויגיע שלב המזונות.

ככלל, הישראלית קופצת על הרבה בובולים של גברי אלפא בגילאי 14-23. ביום ממוצע היא מקבלת 2-5 קילומטר של זיון מצ’אד וטיירון, אך יש כאלה שמסתפקות בהפרשת קוטג' פטרייתי מבלוטות הנמצאות בפות על ידי גירוי ידני. הליך הסטימולציה הידנית מתבצע בהעלאת תמונות עירום לרשתות החברתיות וקבלת לייקים. כאשר השרלילה המצויה מגיעה לגיל 25-30 ופוגעת בקיר, היא מתנהגת בתוקפנות כלפי בני אדם ובעיקר כלפי תינוקות.

לאישה הישראלית אין עונת רבייה, היא בייחום תמידי. היא תעשה כל דבר חוץ מאשר יחסים מונוגמים יציבים עם זכר ממוצע בן שבטה. מפני שאינה מסוגלת לשמור על טמפרטורת הפות ההייפרגמי שלה בכוחות עצמה, היא פועלת בצורות שונות כדי להתאימה חזרה לרמה התקינה:

* חשיפת איברים: בבוקר הזונה מתעוררת והולכת להשתזף ערומה לאור השמש, ולאחר שהתחמם מספיק היא יוצאת לפעילויות השגרה תוך חשיפת איבריה בצורה פרובוקטיבית. בעת חיפוש ערסים במועדון, בדרך כלל בשעות הערב המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות, היא עושה שפתיים אדומות כמו תחת של בבון היערות.

* מתקופת הבגרות המינית והייחום שלה בגיל 12 היא מבצעת תנועות מיניות וחושפת ומתפיחה את השת ואיבריה. מהלך זה נקרא 'זונת רשתות חברתיות".

* הבלטת העכוזים ואיברי המין בטייצים

הבלטת איברים הנה אסטרטגיית הבהמה הישראלית להטרדת החייל הבודד הנמצא בשטחי המרעה שלה. היא לא נותנת סקס ומתייחסת גועל נפש, אך מבליטה איברים.

* פעירת הלוע והתפחת שפתיים כמו ברווז. פעולה זו נעשית בעיקר על ידי זן השרלילות הרוצות להצטרף לאורגיה ההייפרגמית השכונתית.

במהלך מסעה המפרך במעלה הקרוסלות וההרים של בולבולים, יכולה הישראלית לשחות 1,400 ק"מ של זרמי אורגזמה חזקים, לזנק במפלי שפיך בוקקה שוצפים עם גברים זרים שגובהם 2 מטרים, ולהעפיל לסה"כ קילומטראז' מיני 20,000 ק"מ עד גיל 25. בין השורדות יותר ממחזור אחד של קרוסלת בולבולים, נצפו אחוזי רקבון אישי גבוהים. כמו כן החוטמים שלהן היו בשמיים לאחר הזיונים עם צ’אד וטיירון. לאחר החגיגות, הישראלית מסוגלת להסיק אך ורק מסקנה אחת: מגיע לה לחתונה גבר שהוא בעל רכב, משכורת עתק, דירה, רשיון, אלוף חיזורים, 1.90+, שרירי, וסטטוס חברתי גבוה.

אך בתום מחזור קרוסלת הבולבולים בגיל 35+ הבהמה הישראלית מגלה שאותם הגברים שהיו בלתי נראים בעיניה והתחצפה אליהם בתחילת דרכה – לא מעוניינים להתחלק איתה בשלל: במשכורת ההייטק השמנה שתלך לזונות תאילנדיות טריות וצעירות. לרוב בשלב זה היא גונבת זרע וחיה ממזונות וקצבה עם צאצא ממזר. יכולה להשריץ עד 2-3 ממזרים במכה.

בעל החיים הישראלית ושרציה העדינים

התנהגות והתמודדות עם הסביבה הטבעית

אחרי שסיימה את קרוסלת הבולבולים ונתנה את השנים הטובות שלה לצ'אד וטיירון, השרלילה הישראלית מגלה שאותם הגברים השקדנים חכמים ושקטים שהיא דחתה בגילאים צעירים- עכשיו לא רוצים לפרנס אותה. לכן היא הולכת לחיות מכספי הביטוח הלאומי ובכל זאת עושקת מהם את כספיהם- בעקיפין. למרות מסוגלותה הפיזית ללכת לעבוד כמו כולם, היא מעדיפה לחיות מכספי מיסים. היא סוברת שעלינו לממן אותה רק בגלל הפרצוף ה"יפה" שלה, גם בגיל 50.

יחסי הגומלין בין הבהמה הישראלית לבין צאצאיה הממזרים

כאשר אין גברים בסביבה לשפוך עליהם את זוהמתה, היא שופכת את עצביה על עוללים חסרי ישע. היא בדרך כלל מרביצה בידיים, אך נצפו גם שרלילות ארצישראליות ששמות תינוק במכונת כביסה. לפי הקונצנזוס המדעי היא מפגינה כך את המרמור מזכויותיה הרבות כרימון, ומשליכה בצורה פסיכולוגית את הכאפה שבסתר מפנטזת לקבל מדמות גבר חזק בבית.

אסטרטגייה עיקרית נוספת של האישה הישראלית היא להתכער בכוונה על מנת שגברים לא ירצו אותה. קיימות כמה השערות לגבי נטייתה זו. ברם, רוב המקורות המדעיים הגיעו להסכמה שהיא מתכערת על מנת שלא ירצו אותה גברים הישראלים. לאחר שקיבלה את שללם, היא מתחילה טוחנת ממתקים ופיתות למרבין. לבסוף, כאשר משיגה את המטרה ואף גבר לא רוצה אותה- מתחילה מייללת ומייבבת לשאר חברות העדר הפמיניסטי בשטח המרעה.

בהמת קרקס מבוייתת ארצישראלית בעת עונת טחינת הפיתות

כמו כן, בשטחי המרעה הישראלית המצוייה נתקלת בהרבה קערות מיסים חינם, וזוללת הכל משיקולי שימור אנרגיה. היא ניחנת בזכרון מופלא לגבי מיקום סניפי הביטוח הלאומי והמחלקות במשטרה להגשת תלונות שווא. גם תופעה זו גורמת להשמנת יתר, ואף מסכנת את שאר הבהמות המתקבצות סביב כלי המזון במגיפת "מנשת נפוצה".

הישראלית מסמנת טריטוריה,תקשורת כימית באמצעות ריח השתן. אולי יום אחד גם את הכביש היא תדרוש בתור מתנה על גירושין- “הילדים צריכים לאכוללל".

נקבה הישרעלית היא חיה טריטוריאלית מאוד, כפי שרואים בסרטון מסמנת טריטוריה. לעתים היא שואגת "אני לא יכולה יותר" ונוטלת לעצמה את כל הדירה של העגל שנפל בכורי העכביש שלה. השנים שבהן העגל הזכר הארצישראלי עבד ומימן לה שכירות חינם נשכחים כלא היו, והוא מצופה לשלם כפליים.

ציד

בעל החיים הישראלית בולעת את טרפה בשלמותו. עושקת את הגבר הנמצא מולה מכל פרוטה אפשרית עד יעבור זעם והוא יתאבד.

כאשר המזונות אינם נמצאים בשפע הגרושה הישראלית מסוגלת לעמוד בפני "תקופות רעב" באופן מרשים. היא מבזבזת קצת פחות כסף על איפור ומועדונים, תהליך הנקרא "תרדמת מזונות". כמו כן, תהליך העיכול שלה מאט והיא יוצאת לחגיגת בזבוזים במועדון רק פעמיים בשבוע במקום 3. ההטרותרמיות של הנחשה הישראלית מאפשרת לה להסתפק בקצבאות ביטוח לאומי, עמידר, הטבות ופינוקים, גם כאשר אין בסביבה קצבת מזונות שמנה.

בבוא העת, כאשר החוקר הפרטי שלה מביא בשורות טובות היא מחליפה אסטרטגיה. במידה והגרוש התחיל להרויח טיפה יותר, חושפת האישה הישראלית את מלתעותיה המלאות בשיניים חדות ללכידת הטרף ושיניים טוחנות למחיצתו. היא מרעיבה בכוונה את הממזרים שלה וקוראת בקול רם "הילדים צריכים לאכוללללל", על מנת לנקר כל שקל אפשרי מן הגרוש, והוא נזרק חזרה לרחוב. חוקרים סוברים כי ב95% מהמקרים קיים קשר ישיר בין פרפספקטיבת הגדלת המזונות לבין צורך הילדים לאכול. זאת בניגוד לדעה העממית הרווחת, שאכן חסר כסף להאכלת הילדים.

צריכים לאכוללללל

כאמור, הישראלית דורשת מזונות כדי לשגשג, ובמקומות בהם גברים הולכים בדרכם היא מתקשה להתקיים. חום גופה יורד, היא הופכת לאיטית ונטולת מרץ, ולא יכולה להיות פעילה בכל עונות השנה, כמו שעושים מיני יונקים ועופות מסוימים. הישראלית מפסיקה לנדוד למרחקים ארוכים מאוד, כאשר מגלה שאף שייח' סעודי לא מוכן לקחת זונה חד הורית, והיא חייבת להסתגל לחיים בסביבה הקיימת. ככלל, רוב החיות הישראליות עושות זאת באמצעות צלילה אל תחתיתו של בית חולים פסיכיאטרי, שם היא נובחת "אני בדכאון”, וחוטפת את הטרף שלה -קצבת הנכות. לאחר מכן היא מסתתרת במערת עמידר ושוקעת בתרדמת מזונות עד שתמצא עגל חדש.

3 תגובות על “הכירו את האישה הישראלית, נעים מאוד”

כמה שזה מדוייק ונכון ! נשים ישראליות חולות כסף , משוגעות ולא יצובות , נרקססטיות , הן לא מחפשות אהבה ולא שותפות , רק פראייר שיקנה לה ישלם לה וישרת אותה , הטמבל המצוי מאמין שהאישה שלו מיוחדת ולא כזאת …אבל לאחר החתונה + 2 ילדים הוא מגלה את האמת הכואבת . היא מתחילה לזלזל בו , לשקר לו , להתחצף , וגם לבגוד . מהר מאוד הוא מוצא את עצמו זרוק ברחוב , ניכור הורי שלא נותן לו לראות את הילדים , דמי מזונות בגובה השכר שלו גורמות לו לעוני דכאון ולהרבה גברים גם התאבדות . אחרי שמסר לה את כול כספו ורכושו היא ממשיכה להתעלל בו בבתי המשפט , למי אכפת מהגבר המיסכן . היא בנתיים מקבלת מזונות , עובדת , מקבלת ביטוח לאומי , וגם בנתיים מוצאת לה חמור חדש שיממן אותה ויפנק אותה , ישלם לה ויקנה לה ויפרנס אותה …..בקיצור מרויחה מיכול הכיוונים . המזל שלה שישנם מספיק טמבלים כנועים שבשביל חיבוק וזיון מוכנים לתת הכול , ולשלם הכול …כן אלה שמפחדים להיות לבד , אז יסכימו לחיות בניצול והשפלה ובסוף גם לישון לבד בסלון .
אין מחיר לחופש ! וגברים היום לא צריכים לגור או להתחתן עם אישה . אפשר לבלות זה מספיק . להזהר מיכול הפמנסטיות שרק רוצות להשפיל ולנצל את הגברים .

הכללה לנשים ישראליות לא ברורה, בישראל החקיקה והפסיקה מעניקה להן זכויות יתר ולכן יוצרות מציאות כזו. אם זה לא היה המצב, לא היתה שנאה כזו לנשים. יתכן וזו תופעה חובקת עולם, כי קיימת תנועה זהה בארה"ב. יחקור הכותב ויגלה לקוראים

זה רק עניין של זמן עד שהיא תחשוף את הטבע האמיתי שלה, לאחר 1-3 ילדים כבר אין לה צורך בך והיא רק צריכה את הכסף בלי לראות את הפרצוף שלך כל יום ומבלי לשמוע אותך כל יום, היא מתה כל יום לחזור לתקופת קרוסלת הבולבולים בצעירותה ומפנטזת על צ׳אד וטיירון, נראה לכם שכמה ילדים יעצרו בעדה? משפחה? פחח, אחוז הגירושין הוא מעל 80%, הממשלה משקרת, תתעוררו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *