MGTOW Israel

גברים זהירות! האויב עבר ללוחמה בשיטת גרילה!

האישה הישרעלית יצור מתועב ורצחני, מסתננת לתוך קבוצות הגברים הנרמסים ומעמידה פני מזדהה. מסווה עצמה במסיכה של רחמנות. אך בפועל ממשיכה להיות שרלילה בוגדת בעם שלא משתעבדת ולא נותנת תמיכה לגברים.

האישה הישרעלית 2021 הבינה שנמצאת כעת דחוקה בפינה, היות ונחשפות עוד ועוד עדויות לכך שרצחה מאות אלפי גברים יהודים ובגדה בעם. התקשורת החלה מדברת על אבות גרושים מתאבדים, ולפשפש בקצוות שואת הגברים שמתרחשת לפני השטח. גם הממשלה מעט מתעוררת.

במקום לקחת אחריות על רצח העם שמבצעת הזונה השטנית, היא מטילה אשם על המדינה. הנחשה הישרעלית באה בטענות לממשלה: “תראו זה הכל בגלל השופטים, הבג"צ!! בגלל מושחתים!!”. אבל בעצמה הבת של אלף זונות לא מתחתנת מוקדם עם גבר ברמה שלה. לא, היא ממשיכה לפרק את החברה מבפנים עם ההייפרגמיה הקיצונית והבקשות בגיל 30 כשהכוס שלה רקוב כמו ביוב- דורשת מינימום נסיך לחתונה.

השרלילה הישראלית בקבוצות למען זכויות גברים. אל תשכחו: היכן שיש פות, אין חופש הביטוי.

למה? כי המדינה זה גוף שמתחזקים גברים. למעשה, כל הריקבון במדינה נובע מכך שגברים יהודים הולכים בדרכים ומפסיקים לתרום ולשלם מיסים. אך מכיוון שלאט לאט זה נהייה פחות מקובל חברתית להאשים הגברים בהכל – הזונה הישרהלית עוברת להאשים את הגברים בעקיפין, ומאשימה את הממשלה. זה נותן פתח לגברים זרים, ובפרט לערבים שהזונה הישראלית מבצעת איתם סטוצים, לקחת את המושכות בממשלה.

הגבר היהודי הנרמס תחת עול ההייפרגמיה והדרישות מהזונה לא מסוגל לקחת את המושכות בתפקידי מפתח – מכיוון שטבע הגבר הוא להתנתק מהחברה כאשר חווה בדידות ואי סיפוק מיני. בגלל ההתנהגות של בנות ישראל, ליהודים אין משאבים הנפשיים הנדרשים כדי לתקן את המערכת.

לכן הזהרו גברים, ושמרו נפשותיכם מתשלום מיסים, שירות צבאי ותרומה למדינה. אל תעזרו לנשים להרים סלים כבדים ואל תכבדו נקבות בהריון שמחפשות מקום לשבת. כמו כן, איסור הלכתי להגן עליהן מערבים מחבלים שבאים לרצוח. אם הן כאלה חזקות ועצמאיות שלא שומרות בתולין לחתונה, ומזדיינות חופשי, מתגרשות ובוגדות- שיגנו על עצמן לבד מהמחבלים! הרי הן "חזקות". לא צריכות את גבעתי, דובדבן צנחנים ושאר הגברים הגיבורים שמתים כל שנה במלחמות ישראל.

אבל הן לא יגנו על עצמן, כי הן עלוקות שחזקות רק על חלשים. הן בגדו בעם ולכן הבוגדות גורלן לסבול. מתקפת הערבושים הרוצחים זו הקארמה של בגידת האישה הישרעלית בגברי ישראל. יבואו עוכרי ישראל, יעשו כאוות זעמם הרצחני בישראליות וכלבלביהן הקאקס.. לנו אין סיבה להגן עליהן! אנחנו, 90% הגברים שהיו בלתי נראים בגילאי 9-25 בעיני הישראליות, בזמן שהן עשו אורגיות עם צ'אד וטיירון- לא נגן עליהן. שיעשו זאת הקאקס הנשיים והחלשים.

כמובן, שהם לא יצליחו ולא מצליחים- אין בעיה, not our problem. יבואו עלינו? מה אכפת! עדיף מוות מהיר, מאשר עינוי סיני ואיטי. היינו הך, החיים העכשויים, מלאי הטרדות והשפלות על ידי שרמוטות ישרהליות טמאות. אני לאחת, לא מתרגש מהפרספקטיבה להצטרף לשורות הזקנים הנואפים ולחיות על גבם של דורות הצעירים הבאים, ולכן המוות לא מפחיד אותי. ערבים לא מפחידים אותי, וגם אני לא ממהר להגן על הישראליות הבוגדות וכל שאר העורף השמאלני שבמדינת ישרעהל.

תוצאות מעללי האישה הישראלית 2021, ובפרט: הייפרגמיה, בגידות, חוסר תמיכה בגברי העם היהודי.

צפו בשמחה הממלאת פניו של המגבניק. הוא כל החיים סבל מהשרמוטה הישראלית. היא הייתה מזדיינת לו בפנים עם הצ'אד של השכבה, כל אחת ואחת מהן באורגיות מטורפות. והוא התגייס בתול, בעל כורחו, להגן על אותה הזונה הסרוחה. חסר גב רגשי, חסר מפלט לייאוש המיני של גילאי העשרה המוקדמים, הוא מחוייך ושמח. עמוק בפנים הוא מרגיש שעדיף כבר באמת למות ולהדקר, מאשר להמשיך בחיים חסרי הכבוד הללו.

הוא הולך ברחוב ומוטרד מינית יום יום בלי הפסקה. החלאה היהודיה החילונית הולכת בבגדים חשופים ומתמזמזת עם ערסים וערבים. החלאה הדתייה באה בדרישות ויושבת באפליקציות עד גיל 30 כדי להספיק "להתנסות" לפני החתונה. כל זה בזמן שגברים ישראלים מתאבדים כמו זבובים: חלקם מתאבדים במנות יתר של סמים/אלכוהול, אשר נטלו כהתמודדות מול הבדידות וההטרדות. אחרים נופלים על החבל כדי לברוח מעול המזונות.

והזבל הישראלית? ממשיכה ללכת בעירום, כאילו שאנחנו לא מתחזקים בטחון פיזי שמאפשר לה ללכת ככה. אנחנו, השומרים עליה מאנסים ורוצחים- בלתי נראים בעיניה. היא רצה להזדיין עם ערסים וערבים, בו בזמן מחכה לנסיך מפרנס עשיר וחוסכת מגבר יהודי הממוצע את שנותיה הטובות. לוקחת אותנו, הגברים הממוצעים משלמי המיסים כמובנים מאליו. כאילו שאנחנו חייבים להגן עליה ואנחנו סתם בשר תותחים שלה בזמן שהיא מזדיינת והולכת ערומה. זאת לא אישה, זאת מזבלה כפויית טובה שצריך להפסיק להגן עליה. צריך דחוף לפרק את הצבא והמשטרה.

מוטרד ושבור מעול ההייפרגמיה וחוסר התמיכה הרגשית ופיזית( סקס). תוצאות ההייפרגמיה ובגידת האישה הישראלית, ישראל 2021

עד שכל גבר בישראל לא יקבל בתולה, ועד שכל בוגדת שבאה בדרישות בטינדר לא תקבל הצלפות ומאסר– אסור לשתף פעולה עם הממסד. המשיכו גברים ללכת בדרככם, ואל תמעדו בכשפי הזונה הישראלית. אין אמון בהן, אחרי כל הרצח שהן ביצעו בנו עד הלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *