MGTOW Israel

גזירות משמיים על בנות ישראל (מפחיד)

גזירות כבדות משמיים עומדות על ראשיהן של בנות ישראל, כי הקב"ה ראה מה הן עושות לנו. אתם לא תאמינו איזה עונשים נוראיים הן עומדות לקבל בשנה-שנתיים הקרובות.

הקב"ה זועם על בנות ישראל. במשך כמה עשורים הן התעללו בגברים היהודים שהגנו עליהן, ולכן בקרוב הן ישאו בתוצאות. ערביי ישראל חמושים במאות אלפי רובים, הם חרמנים ואלימים, צבאות ערב שמסביב מאוחדים נגדנו, ואילו היהודים מסורסים בלי נשק להלחם בהם. אין ספק שהמדינה בקרוב תיכבש, ואני אספר לכם בפוסט זה מה יקרה ליהודיות הבוגדות תחת שלטון הערבים- הסיום הטראגי לפרשת התפרעות הפות היהודי המתבולל עם ערבים בארץ הקודש.

רקע: למה הקב"ה כועס על בנות ישראל

הן התעללו בנו באמצעות אלימות מינית (טיזינג), חוצפה, הייפרגמיה, גירושין, מרידה, מזונות, דרישות, חוסר תמיכה רגשית, משכב עם גויים וערבים. לא היתה להן שום בושה לפשוע כך ולהחלישנו, כל זה בזמן שאנחנו מגנים עליהן בשירות משטרתי והצבאי. עד היום, תמיד כאשר אני מנסה להגיב בנושא בנושא בשלל הקבוצות ברשתות החברתיות הן מתלוננות וחוסמות אותי במקום לנסות אפילו להקשיב או להראות סימני חרטה לבגידתן בעם ישראל. בשכונות פמיניסטאן הנקבות גם כן מתלוננות ומסיתות נגד כל אחד שמעז לפצות פיו על מעשיהן הנבזים. פשוט חוצפה.

במקביל אני רואה גברים מעוכבי זיווג נואשים, אבות גרושים, מעוללי שווא, בעלים מוכים, כל מיני יהודים מסכנים שנאלצים להגן ולשלם מיסים על אחיותיהם המרושעות ולקבל בתמורה רק יחס גועל נפש. הם רואים אותן עושות אורגיות הייפרגמיות של 3-10 בחורות על גבר אחד, שוכבות בשירותים עם ערבים (כן כן, שוכבות עם אותם הרשעים שרוצחים אותנו במלחמות ופיגועי טרור כל שנה) ולאחרונה גם התגלה שהחיילות בנות ה18 שוכבות בכלא עם מחבלים אמיתיים שכבר הורשעו והודו בכך שרצחו ופגעו ביהודים. אין שום ספק שבנות ישראל בגדו בנו, כולל הדתיות.

התשקורת מכריזה שסרסרו, אבל כל מי שעיניו בראשו מכיר את השקרים של הנשים הישראליות. תמיד אחרי שהן מזדיינות ונהנות הן הולכות להאשים גברים חפים מפשע מסביב, כדי לא לצאת שרמוטות. כך למעשה השרלילות שהזדיינו עם ערבים מנסות להגדיל את סיכוייהן למצוא מפרנס פראייר שיסלח להן על בגידתן בעם, לאחר שיסיימו את קרוסלת הבולבולים בגיל 25+.

זוהי תופעה היסטורית שחוזרת על עצמה תמיד כאשר אימפריה קורסת, וזה גם מה שיקרה כעת בנפילת בית שלישי. הנשים שחיות בשפע פתאום מתחילות לחוש את עצמן, מחלישות את בני עמן ובסוף בא עם זר וכובש. וגם אנחנו היהודים היום, בלי נשקים בזמן שהמשטר הפמינאצי אוכף את המגבלות לאחזקת נשק רק עלינו ועל על ערבים לא. הסיבה שאין לנו זכות להגנה היא בגלל הנקבות בבתי המשחט, במשטרה ובצה"ל שפועלות נגד בני עמן, מתוך חרמנות על ערבים ושנאת חינם כלפי אחיהן היהודים. הגוי החמור הערבי/סודאני מתחנה המרכזית מצטייר בעיניהן כחזק ואלים ששולט בעניינים. לכן בעודן מרטיבות על בולבולים שחורים 30ס"מ, הן נטפלות אל אחיהן היהודים המוחלשים שבערים בדווקא ולא אל החמולות המסוכנות שבונות קרקע ומזהמות את הסביבה. במקום לחזק את בני עמה, האישה הישראלית מחזקת את האויבים ונותנת להם תמיכה רגשית+פות.

אני לתומי חשבתי שבעם ישראל זה לא יקרה, ושהיהודיות ה"קדושות" (כפי שמכנים אותן הרבנים) יהיו נאמנות לנו. אבל ההפך הוא הנכון, ומסתבר שהיהדות הושחתה והפכה לדת של רמיסת גברים צעירים. בשיתוף פעולה, הזקנים והנשים שולטים ועושקים את הגבר הצעיר במיסים, מניעה מינית וטיזינג. יאמר הרב הפמיניסט: “רוצה זיווג? לך תתפלל לשידוך עד גיל 35. ובינתים אני אמשיך לשדך את הנשים לגויים ואויבים שמנסים לרצוח אותך. אה, ואם הן הולכות ערומות אסור לך להעיר להן, תשפיל ראש למטה, וגם אל תאונן בבית". להיולד היום בתור גבר יהודי זו לא זכות, אלא עונש ונסיון מר. וככל שעוברות השנים זה מחמיר: הרבה מהיהודים הופכים קוקסינלים שמאלנים מתוך מנגנון הגנה פסיכולוגי: “אם אחיותיי ואבותיי ככה שונאים אותי, סימן שזו אהבה. ולכן גם אני צריך לאהוב כך את אחיי באותה צורה- לסרס ולפגוע בהם, הרי זה אהבה! אין מצב שהרבנים שלי ובנות ישראל שונאות אותי, הרי הם מהעם שלי והם טוענים שאוהבים אותי. אה, סימן שצריך לסרס גברים כנראה זה לטובתם!” כך נוצר מצב שיושבים לך כל מיני קוקסינלים לוחמי צדק במפלגות כמו מרצ והולכים להפגין בתל אביב עם שלטים "welcome aravim ve sudanim” כל פעם שעוד מחבל דוקר יהודים בירושלים. כלומר את הפמיניזם ותופעת השמאלנות יצרו הרבנים הנואפים הזקנים והיהודיות הפרינצסות הבוגדות באמצעות הטרור הנפשי שלהם נגד יהודים צעירים החל מהמאה ה18. בהחלט ניתן להבין את הציונים פורקי עול תורה ומצוות שהתרחקו מהיהדות בגלל שנואפים זקנים החליטו לשדך יהודיות לגויים. הם חשבו שתפתור את הבעיה מדינה בלי נואפים זקנים שסולחים לשרמוטות, אבל הנה הם התרבו גם פה והחלו לעוות את התורה שוב.

וכעת מתפוגגת לאט לאט האשליה שיש עדין צבא והמשטרה שמגנים עלינו. האמונה התפלה הזו שכביכול מישהו חוץ מקב"ה מגן עלינו פה נעלמת, אנשים מבינים כמה חמור המצב של היהודים בארץ. המציאות גם ככה עגומה, אבל במקום לחזק את בני ישראל נפשית – בנות ישראל הולכות לשכב חופשי עם ערבים ולתת להם אהבה. זה סך הכל עוד הוכחה לכך שכבר הפסדנו. נשים פועלות מרגש, ולמרות שהן טיפשות יש להן אינטואיציה מעולה: הן מרגישות את רמת הסירוס שלנו ויודעות שאנחנו עומדים להרצח. לכן הן מחליטות לפתוח רגלים לאוייבים הבוגדות ההיפרגמיות האלה (“אני נמשכת למוחמד לא יודעת למה" – אז אני כן יודע למה, זה כי את בוגדת מסריחה זה למה). קוראים לזה בגידה בעם. כל אחת שהלכה לשכב עם ערבים, כל אחת שנשארה רווקה (למרות שיש אלפי יהודים מחזרים בכל פינה) כל אחת שהלכה להתמסטל בכפרים, כל אחת שלא נותנת יום יום גב רגשי ועינוגים לאחד ממאות אלפי הבתולים המסכנים שאני רואה כל יום אצל השדכניות שמחכים לזיווג כבר שנים שלמות ובכל זאת כלום. כל אלה בוגדות מגעילות!

אלף שוטרים, תפסו שני רובים מסכנים- פשוט בדיחה. לפי הנתונים הרשמיים יש במגזר הערבי לפחות 200,000 רובים. אנחנו היודים בישראל דומים לברווזוני מטווח ירי חופשי של ערבים, ואין כבר באמת הגנה. הנקבות החלישו את הגברים היהודים, צה"ל הפך לצהל"טב. והמשטרה זה סתם בשביל היופי, כמו עציץ כזה.

הטבע בנוי כך, שגבר בלי אישה הוא נכה, ורוב הגברים בישראל רווקים למרות שהם מנסים בלי סוף למצוא. הם ממש רעבים לפות אבל היהודיות לא מעוניינות כי החליטו שלא צריכות גברים יותר – מעדיפות לחיות מכספי המיסים שלהם ולהכנס לזוגיות רק כאשר זה מספק הטבות נוספות. הישראליות הן ממזרות רשעות שמעניין אותן רק סטטוס,כסף, עינוגים, פינוקים, מימוש האינסטינקט האימהי, תאוות, כלי גדול, וכו'). בקיצור, אין פה מי שיגן על התושבים יותר והערבים הם העונש של קב"ה על מה שהישראליות עשו. בזמן שצריך להתאחד נגד אויבים כולם עסוקים בחיפוש פות צעיר, ואילו הפותות הצעירות מזדיינות עם ערבים ואז בגיל 35+ דורשות מינימום נסיך למינימום חתונה, עלוקות מסריחות שהקב"ה שונא אותן.

בנות ישראל ה"קדושות" הקדימו את כיבוש הערבים, וכבר עכשיו שוכבות איתם יותר מאשר שוכבות עם יהודים אפילו השרמוטות המגעילות האלה. לא מעניין אותן הצרכים של בני ישראל והעוול הנפשי שנעשה להם כאשר הם רואים את החרא הזה. הן שונאות יהודים ורוצות להתנקם להשפיל ולהכאיב לאחיהן בדם, ומשתמשות בכל סוג בגידה מגוון אפשרי נוסף כגון מזונות, גירושין, בגידות, השפלות וכו'. אך כאשר הערבים יכבשו רשמית את המדינה, לא יהיה יותר "חוק הפללת צרכני הזנות ומניעת מעשה מגונה" והן יתחילו לשאת בתוצאות של מעשיהן. אמנם היום ערבים בנגב מפליקים בתחת ליהודיות ברחוב והן אוהבות את זה (מול צופים יהודים), אבל כאשר הערבים ישלטו פה הפנטזיה שלהן תתממש והן יגלו שבמציאות זה לא כיף. הבוגדות הרשעות הללו מעמדן הרשמי יהיה ‘זונה’, והן אפילו לא יקבלו תעודת זהות פלסטינית. הזכות היחידה שלהן בפלסטין תהיה לפתוח רגליים, והן אפילו לא יקבלו על כך ביטוח לאומי, אפילו פרוסת לחם בקושי יקבלו. לערבים יש ערביות כוסיות ובתולות שמתלבשות צנוע, והם יגעלו להתחתן עם שרמוטה יהודיה אלא אם זה למטרת שתהיה שק אגרוף אנושי. ככה זה המנטליות של הלאומנים שמתכננים לכבוש את ארץ ישראל, מה לעשות.

וכעת אפרט בדיוק מה יקרה לבנות ישראל בכיבוש הערבי, שאמור להתרחש בשנה-שנתיים הקרובות:

עונש שלב 1: טבח מאסיבי של משפחותיהן

מתי שהערבים יכניעו רשמית את המשטרה והצבא, הם קודם כל ירצחו הרבה גברים יהודים כדי שנהיה מיעוט ולא נוכל להתמרד. מבחינתם אין תלות באו"ם ואין להם רחמים, כי לעומתנו לא אכפת להם מה"תדמית ברחבי העולם". הם ירצחו וירצחו, ואף אחד לא יוכל לאמר להם כלום או לעשות שום דבר בנידון שכן רוב ערביי ישראל חמושים עד הצוואר. לפי מה שקראתי בפורומים שלהם, הם קודם כל מתכננים לרצוח את הגברים כולם, הילדים ממין זכר, את האימהות המבוגרות, ולהשאיר בחיים רק צעירות שנראות יפה כדי להתעלל בהן פיזית ומינית.

הישמעאלים יתחילו לירות בערים על כל עוברי אורח ולהכניס לכלובים את הנשים שנראות טוב+. יחפשו אחד אחד, וככל שיהודים ירעבו ויצאו לחפש מזון ככה הם ייתפסו ויקבלו צרורות. כמו כן יעברו בית בית דירה דירה לשחוט יהודים ויהודיות, והבנות הצעירות (אלה שהיום שוכבות עם ערבים וחושבות שהכל סבבה) יאלצו לראות את ההורים שלהן נרצחים מול העיניים. גם אחים קטנים יומתו, וישחטו בסכינים. הרחובות יהיו מלאי דם במושבים, בקיבוצים ובערים. כל ילדה שתתנגד ללכת להיות שפחת מין תקבל פצצות לפנים ולפעמים גם תומת בטעות ממכות הרצח.

ישמעאלים רוצחים יהודים ואונסים יהודיות בספרד, גרנדה, שנת 1066. ההיסטוריה חוזרת על עצמה וגם הפעם הגזירה על חוסר צניעות ומרידת בנות ישראל בגבריהן שולחת עלינו את מכת ישמעאל. בגלל הנשים הפרוצות, גם הצדיקות יאלצו לראות את אחיהן וילדיהן הזכים נרצחים באכזריות בזמן שהן נאנסות- כפי שנאמר בתורה "המשחית אינו מבחין בין טוב לרע". היה צריך להוקיע נשים פרוצות בזמן, כפי שעושים כיום ב100 שערים…

שלב 2: אונס ברוטאלי יומיומי

כפי שהגרמנים בעת פלישתם לצרפת אנסו צרפתיות, הרומאים שפלשו לאירופה אנסו נשים גותיות, האמריקאים בעיראק הכניסו להריון והשפריצו על העירקיות (לרוב מול אבא שלהן), העותמנים אנסו בברוטאליות ופיצצו גולגלות של נשים ארמניות. כך גם הערבים שיכבשו את פמיניסטאן יאנסו יהודיות ברחוב בלי שום השלכות.

הבנות שיושארו בחיים יהיו יתומות ולא יהיה להן שום זכות: לא לעבוד, לא חירות הפרט, לא לנהוג. לא בית משפט למעשה מגונה, לא עבירות מין, כלום. רק ללכת ברחוב ולהיאנס זה הזכות היחידה שישאירו להן. ליתר דיוק, הן יושארו בחיים רק כדי שערבים ימשיכו לאנוס אותן כל הזמן שפיך בוקקה עם מכות רצח סימנים ודם. בלי קונדום יאנסו אותן, בצורה משפילה וישאירו להן מומים כבדים ופה ללא שיניים. ערבים זה לא יהודים, ולא יהיה להם שום רחמים על בנות ישראל: יכניסו אותן להריון ויברחו, ולממזרים שיצאו מהאונס לא יהיה אפילו ביטוח לאומי. לא נעמת, לא ויצ"ו, לא להב"ה. ככה בגשם ילכו הממזרים יחפים ברחוב לקבץ נדבות ויקבלו אבן בפרצוף כל כמה דקות ממחבלים ערבים. זה המחיר שלמרבה הצער ישלמו היהודיות על בגידתן בנו, שירקו על אהבה של אחיהן היהודים והתעללו בם.

תמיד במהלך ההיסטוריה אנסו חיילי צבאות פולשים את בנות העם הנכבש. רק העם היהודי הרחמן לא עושה כן, אך למרות שבני ישראל נשארו נאמנים לבנות ישראל- הלו הלכו לבגוד, לשכב עם ערבים , להתגרש , להגיש תלונות שווא ולעסוק בהיפרגמיה ועושק במקום להתחתן. רשעות ארורות, והקב"ה שולח אנסים ישמעאלים וגויים מבחוץ כדי להענישן. אלא שהאנסים הישמעאלים הרבה יותר אכזרים מאשר הפורטרט המסכן וpolitically correct שמתואר בסרטון הנ"ל… השם ירחם..

בעת פלישת חמשת צבאות ערב הבאה הן יבינו את חומרת מעשיהן, הרשעות הללו, וילמדו להעריך את רחמנות הגברים היהודים. אך אז כבר יהיה מאוחר מדי, ופתיחת רגליהן לערבים תהיה מקובעת בחוק: הערבים מתכננים לחוקק חוק שאישה יהודיה מחוייבת לפתוח רגליים לכל עובר אורח במדינת פלסטין ולהיות שפחת מין (כך זה חוק השריע הפלסטיני כפי שגיליתי בתחקיר מעמיק). ומי שלא פותחת רגליים, אפילו אם זה חתייאר ערבי מכוער עם חצ'קונים וסנדלים, תיאזק לעמוד תאורה ותיקשר בחבלים על ידי המשטרה ואז בכל זאת תיאנס על ידי הערבוש החתייאר. כולן יהיו בפח אשפה, מדממות אחרי ששבטים פלסטינאים אלימים אנסו ופיצצו אותן מכות, למרבה הצער. כל עובר אורח שמרגיש טיפה חרמן יוכל ללכת ליהודיה, להשפריץ בה וללכת להמשיך בעיסוקיו. הן יתקשו להגיע מנקודה A לנקודה B כי יעצור אותן כל שנייה מישהו אחר לאנוס. וכאשר הן יגיעו להריון 9 ויתחילו צירים מצאצאי האונס לא תינתן להן אפילו זכות ללכת לבית חולים וימליטו תינוקות ברחוב על האספלט, או במדרגות של הבניין.

שלב 3: הרבעה ומסחר בצאצאים

היהודיות הצעירות יוכנסו לרפתות ויאכלו גרגרי תירס משוקת. "הישמעאלים הם פרא" אומרת התורה וצודקת, אין להם רחמים: הם יפרו שם את בנות ישראל ברפתות ובלולים בתנאים מכפישים, ואת הצאצאים שלהן יקחו מהן: אם יצא זכר ימיתו אותו כפי שעשו המצרים, ואם נקבה תלך לכלוב ותאולף מגיל 0 להיות שרמוטה של ערבים. תאוות הגויים איננה יודעת שובע, והם לא מסתפקים ביהודיות מבוגרות בנות 18. בדיוק כמו שהיום הם מפתים ועושים סקס עם ילדות בנות 11-14, כאשר יהיה להם חופש מלא והמדינה תהיה בידם המצב יחמיר פי עשרות מונים. ילדות יהודיות מרפתות הרבעת שפחות המין יתחילו לעשות סקס מגיל 9 אחרי המחזור הראשון, וכדי להקדים את המחזור יתנו להן הורמונים שונים ומשונים כגון אסטרוגן. ההוכחה לכך היא אפגניסטן, אלא שבאפגניסטן הערבים פחות אלימים וכאן המצב יהיה יותר חמור בהרבה.

כפי שרואים בתמונה, הילדים הזכרים עם הכיפה שוכבים מתים לאחר שנדקרו בידי הישמעאלים העותמאנים. הנשים המבוגרות גם כן נרצחות מפני שאינן יפות יותר, ואילו היהודיה עם השמלה הארוכה נלקחת לעבדות לחיות בכלוב ולאכול מקערת כלבים. על פי חוק השריעה של תרבות ישמעאל מותר לשעבד עם נכבש בתנאים מכפישים. השעבוד בידי ישמעאל הוא יסוריי גיהנום לעומת השיעבוד הנעים עם מסאז' ומצוות בבית יהודי קדוש. אולי כאשר יסחרו באיבריהן ויאנסו אותן יום יום חתיארים ערבים במכות וכליאה במרתפים, אולי אז יעריכו הנשים הישראליות את כל מה שעשינו בשבילן לפני שהן בגדו בנו.

יצא לי לפגוש הרבה נאצים פלסטינאים ברשתות החברתיות, והם סיפרו לי בכנות שכל נקבה בת יהודיה 6+ נחשבת "בשלה" וכשרה לעבודה בזנות. לפי תכניתם, היא תהפוך לזונה ציבורית כאשר חוגגת יום הולדת 7. אני מקווה שהם הטרילו אותי, אך במידה ולא, הפלסטינאים הללו מתכננים להתעלל בקטינות עד גיל 22 ואז להמית או להפוך אותה לבהמה ברפת שתמליט עוד ילדות קטנות לצורך סחר באיברים ועינוג חתייארים ניאו-מוסלמים סוטים. הניאו איסלאם הפלסטינאי הוא גרסא סוטה ומטונפת של האיסלאם המקורי, שמשלב בתוכו את תורת הלאומנות הפלסטינאית.

לדוגמא באפגניסטן יש סחר בקטינות אך שם זה למטרת נישואין, היות והם מוסלמים. לא כן במצבנו שהפילו עלינו הפמיניסטיות הרשעות! כאן מדובר בלאומנים פלסטינאים שרובם חילונים, וכדי להבין את חומרת הבעיה צריך לבדוק מה עשו בקטינות במלחמות של שבטים ערבים במהלך ההיסטוריה. בשילוב הטכנולוגיות הנוראיות שפיתחו במהלך השנים בעולם לשליטה בבני אדם, הם ימחקו לחלוטין את אישיותן של הנשים היהודיות אשר יהפכו לבובת מין מהלכת. בלי אישיות, בלי אבא ובלי אמא, קליפה מהלכת של אישה שרק גוף נשאר ממנה. עצם מהותן בעולם יהיה לפתוח רגליים ולקבל מכות מדי פעם. לא משפחה, לא ילדים, לא טלויזיה ולא פייסבוק. ולאחר מילוי תפקידן בתור שפחות מין בגיל 22 הן יזרקו לכלובים ולשדות לאכול שאריות מזון מהאדמה כמו תרנגולות ולהביא עוד ילדה שתהיה שפחת מין כל 12 חודשים.

עוד אירוע היסטורי אמיתי. הפולשים המוסלמים רוצחים ילדים ולוקחים את אמהותיהם למכלאות, שם זכותן היחידה תהיה לענג שייח'ים שעירים בני 70+ ולקבל מכות באלת ברזל אם לא מענגות אותם מספיק טוב. כפי שרואים בתמונה, המוסלמי עם הנבוט בידו מכה אישה שמעזה להתחנן שלא ירצחו את בנה בן ה4. יוון, המאה ה18.

הילדות שיוולדו יועברו למתקן פלסטי לתינוקות, ישתו חלב סויה ויגודלו באופן אוטומטי על ידי מכונות ואמא וירטואלית בטלויזיה. הן יחונכו מגיל 0 לשרת ערבים מינית ויהיה פשוט גיהנום אמיתי עוד יותר גרוע מסדום ועמורה של עכשיו. מדינת פלסטין תהיה גן עדן של פדופילים חתיארים ערבים, הכל בגלל שבנות ישראל החליטו להיות פמיניסטיות ולא לספק את צרכיהם של בני ישראל הרחמנים.

שלב 4: סחר באיברים

בגיל 22 או אפילו לפני, כאשר היהודיה כבר פג תוקף ליחסי מין, היא תועמד בפני הקאדי הפלסטיני כדי שיפסוק האם להשאיר אותה בחיים לצרכי יילוד זונות או להשמידה. זה יהיה שואה בסטייל של ערבים, אבל עם סחר באיברים ופדופיליה. היות והגוש המזרחי כולל גם את סין ורוסיה, ירצו לעמוד הפלסטינאים בפני דרישותיהן הכלכליות ותרבותיות של מעצמות אלו, ולסחור באיברים של היהודיות והתינוקות שלהן. בדומה לאופן בו נמכרים איברים היום באותן המדינות כך ה"מסורת" תמשיך ותתחזק גם במדינת פלסטין כאשר ארה"ב, אירופה וישראל ישקעו לחלוטין. את הקטרזיס הזה מביאות על עצמן הפמיניסטיות המטומטמות והנשים הישראליות הבוגדות שמחלישות את הגבר היהודי ופותחות רגליים לערבים – כנראה זה החלום הסמוי שלהן שיסחרו באיבריהן ואיברי עולליהן.

כך נראה היום סחר באיברי אזרחים ברוסיה וסין. זה בדרך גם אלינו, והערבים ישמחו למלא את פקודות מעצמות המזרח.

יהיו כליות, כבד, שחלות, עיניים, גפיים: כל זה ימכר באינטרנט בaliexpress בלי בושה ויהיו גם מודעות בעיתונים. “הישמעאלים הם פראים" נאמר בתורה ובצדק, וכמו בסין גם בארץ הקודש המחוללת ימכרו כליות בdhgate ובavito. יהיו גם קופונים על יהודיות מבוגרות מעל גיל 23+ ללקוחות טלגרם, כמו שהיום ברוסיה סוחרים באיברים – מדינה שמרוב פמיניזם הדרדרה לחוסר מוסר טוטאלי. ברוסיה מרוב שהנשים הרוסיות שכבו עם קווקזים וניגרים, המדינה הגיעה לרמה שקשה לצאת החוצה לטייל ברחוב בלי לקבל מכות. על אחת כמה וכמה בפלסטין יהיה נוראי, וכאשר ערבי יקבל הצעה מפתה מלקוח עשיר, הוא לא יהסס לשדוד בלוטת תריס של שפחה יהודיה

לחלק מהיהודיות תינתן הזכות להלך ברחוב כדי לספק מינית עוברי אורח, וסדר היום שלהן בשלב הזה יראה כך: מתעוררת בבוקר בפח אשפה ציבורי, מצחצחת שיניים במי שתן, ולארוחת בוקר בשר של יונת רחוב (מעדן הידוע גם בכינוי "עכברוש אוויר") על האש. לאחר מכן היא יוצאת לקבץ נדבות, נאנסת 6-7 פעם בידי עוברי אורח, מתעלפת, מתעוררת בלי עוד איזה איבר שבזזו ועם סימני ניתוח על הגוף. היא תוהה: “איזה איבר שדדו לי הפעם?” ולקראת הלילה בצאת הכוכבים חוזרת אל תינוקה הממזר שממתין לה בבכי בזולה ליד הזבל. היא מאכילה אותו בקלאווה מקולקלת שזרק לה על הרצפה איזה חתייאר ערבי בשם "עבדאללה". לבסוף היא מתכסה עם עוללה בשקיות ניילון מלאות זבובוני קקי, ונרדמת. למרבה הצער כך סביר שיראה עתידה של האישה הישראלית לאחר שתכבש המדינה בידי ערבים (כמו שהיא רצתה שיקרה).

שלב 5: ניסויים בבני אדם

באיזשהו שלב הפלסטינאים ישגשגו אפילו היות ויש להם הרבה נפט וסקס משפחות יהודיות. הם יחליטו לקדם את המדע, כי הם חילונים שסתם צמאים לאדמות ודת בקושי מעניינת אותם (תשאלו אותם בעצמכם). היהודיות וממזריהן יהיו בעיניהם כלי מעולה לניסויים, והם יתחילו לבצע כל מיני זוועות בהן. לא יהיה יותר יהודים להגן ולא יהיה משטרה להתקשר אליה. כל יהודיה אקראית עלולה תהיה להבחר להיות עכברוש הניסויים של דוקטור חאקים, והיות והיהדות עוברת לפי האמא לא תהיה להן אפשרות להנצל מהגורל המר.

יהיו שם צינורות מחוברים למוחות, עקירות איברים, חיתוכים, השחלות, מסורים, מה לא..

הסיבה שהשואה בגרמניה הנאצית היתה גרועה בהרבה מהגזירות בעבר שנפלו על עם ישראל- היא בגלל התפתחות הטכנולוגיה. היום קיימות טכנולוגיות מאוד מסוכנות ומפחידות, וככל שהשנים עוברות חובה להזהר יותר ויותר לא לחטוא. אם בנות ישראל ימשיכו להיות שרמוטות מגעילות ולבגוד בעם, הנאצים הפלסטינאים עלולים לעשות בהם כאלה זוועות רפואיות שמנגלה לא היה מסוגל אפילו לחלום.

איך לתקן את הגזירות הנוראיות?

בקיצור הגזירות הללו זוועה אמיתית, אין מה לקנא בנקבות הישראליות אם אתם גברים יהודים. הסיכוי היחיד שלהן להנצל הוא לחזור בתשובה ולהשתעבד לבעל יהודי בבית, אחת אחת. כל אחת לשטוף רצפה טוב טוב ולשמור בתולין לחתונה + להתחתן מוקדם. בחיים לא להתגרש וגם כשלא חרמנית לפתוח רגליים ולרוקן את אשכיו של הבעל היהודי. ומי שכבר שרמוטה לפתוח רגליים ולענג אחד אחד את כל מעוכבי הזיווג כדי להנצל מן הגורל המר. זה הסיכוי היחיד להנצל: לתת גב לבני ישראל רגשי ומיני ולסתום את הפה. כי העולם פועל כך, שאם אשכיהם של בני ישראל לא ירוקנו, אשכיהם של האויבים ירוקנו. ולמצב הזה כפי שראינו למעלה, לא כדאי לישראליות להגיע. בעזרת השם יחזרו בתשובה וינצלו בנות ישראל מהגזירות הרעות.

2 תגובות על “גזירות משמיים על בנות ישראל (מפחיד)”

שאפו!!! כל מילה בסלע! הרשעיות השרמוטות הללו לא יידעו מאיפה זה בא להן

תכל׳ס, היהודים הביאו את זה על עצמם.
מגיע להם שישמיד אותם כליל, חוץ ממני ומכאלה כמו האח נתנאל ( יש לו ערוץ ביוטיוב ).
היהודים, הם ואך ורק הם, אשמים בזה שיש בעולם : פמיניזם, דמוקרטיה, משטרה, בתי משפט, מס הכנסה, ביטוח לאומי, בנקים, חוקים, שלטון…זה הכל הם.
אם לא הם, כל זה לא היה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *