MGTOW Israel

תרבות הטיזינג ההייפרגמי בישראל והשלכותיו

בפמיניסטאן נרקמה תרבות של גירוי זכרים מבלי לתת סקס. המטרה של הטיזינג היא לייאש גברים יהודים, לגרום להם להדחיק את המיניות שלהם, ובסופו של דבר להזדיין עם 1% גברי האלפא במדינה ללא שום השלכות. במילים אחרות- כדי לאפשר לנשים הישראליות להקים הרמונות אולטרא-הייפרגמיים.

טבע האישה הוא נורא ואיום – מבחינת האישה זה לא מעניין אותה "טובת הכלל", אלא רק טובת הפות שלה. מהסיבה הזו הגבילו במהלך ההיסטוריה את הנשים והחופש שלהן – כי כל פעם שהן היו חופשיות, רק 1% מהגברים (לפעמים פחות) היו מקבלים סקס ובישולים וכל שאר הגברים היו מאוננים בבדידות ואוכלים 'מנהחמה' קרה עם מקרוני פג תוקף. תופעת ההרמונות הפילה מלא אימפריות עצומות כגון בבל, העותמאנית ועוד. ועכשיו הטבע הנשי הזה, חסר העכבים מגיע לרמוס את בני ישראל המסורסים.

הנשים הישראליות בוגדות בנו עם ערבים ומקימות הרמונות של 30-40 אישה על גבר אחד, 0.5% הגברים הכי אלפא בפמיניסטאן. וכדי לסתום את המרמור הגברי הולכות לתשקורת ולשאר גופי הממשלה כדי להעליל ולהסתים כל אחד שיעמוד בפני מטרתן לסרס אותנו- כדי שכולנו נאונן בזמן שהן מזדיינות עם ערבים, אבל נמשיך גם לשרת אותן ולשלם עליהן מיסים. והכי כואב, זה שהנשים הישראליות אחיותינו הבוגדות מרשות לעצמן להיות שרמוטות הייפרגמיות של ערסים וערבים בפני האיום המלחמתי הממשי שקיים פה בארץ. הן עוזרות ונותנות תמיכה מינית ורגשית לערבים דווקא, ואותנו דופקות. אפשר לאמר שהן מסייעות בשואה פה שהערבים מתכננים לנו- לטבוח בנו עם 200,000 הרובים שכבר יש למגזר הבדואי.

אז יופי הנה, ממש "כל הכבוד" להן. כל הכבוד לכל הנשים שלובשות טייצים, מגרות ומייאשות את היהודים. כל אלו שמתחצפות לגברים המיואשים שמתחילים איתן והולכות *בדווקא* לאלה המבוקשים שכבר יש עליהם 10 בנות כדי לבנות הרמון הייפרגמי. עכשיו הגברים היהודים בפמינסטאן 2021 כל כך מסורסים, שלמשטרה אין כוח אפילו כדי לעצור את הצבא הבדואי שנוצר פה. ולהשערתי אף אחד מהם גם לא רוצה- כי רוב הגברים הצעירים היום בתולים מסכנים בלי אישה בבית, או כאלה שקיבלו במקסימום איזה סקס מסכן לפני שנה במועדון ערסים מסריח ממישהי שיכורה מלאה בקיא. אבל הערבים הם אלה שכן מזיינים פה הרבה יהודיות, כולל דתיות – ובערימות.

זוהי למעשה המטרה של צעדת השרמוטות: הן צמיד צועקות בהפגנות שלהן "לא זה לא זה לא" ו-"אני אבחר עם מי להשתרמט". מה הכוונה? הכוונה שהיא אומרת "לא זה לא זה לא" ליהודים המיואשים שהולכת חצופה ומבליטה איברים מולם כל יום, ו"אני אבחר עם מי להשתרמט"- הכוונה עם ערבים ועם אותם הסופר-אלפות שמזיינים בערימות ומביאים עוד ועוד בנות כל יום בשיטת "חברה מביא חברה". בזמן הזה יושבים פה במדינה מליוני רווקים ומאות אלפי גברים צעירים שלא מצליחים אפילו להשיג דייט מטינדר. וחלקם עדין מלאי תקווה , שאולי בצעדת השרמוטות הבאה מישהי תפתח רגליים? אבל לא, כי כל פעם שהם באים וצועקים ואפילו מתנפלים על עוברי אורח חרדים כדי להרשים את השרמוטות- בכל זאת לא מקבלים סקס. מקסימום איזה נשיקה בלחי לבתול המסכן הצועד בצעדת השרמוטות. וככה הם משפילים את עצמם בלי לדעת. עם פי טבעת פעור מול האיום הערבי, הם צועדים בצעדת ה"טיזינג לבני ישראל ומשכב עם ערבים מול היהודים בזמן שהערבים רוצחים את היהודים ובנות ישראל חוגגות ונהנות מול אותם היהודים הנרצחים האחים שלהן". לדעתי זה שיא הבגידה בעם ומעשה שצריך להשפט עליו .

קרדיט ל"צעדת השרמוטות" באינסטגרם. לדעתי יש להעמיד לדין כל אחת מהבנות השרמוטות ששוכבות עם ערבים ועם כל מיני "גואל רצון" במקום לבנות משפחה מונוגמית- הן פוגעות בבטחון המדיני ובוגדות בעם ובמדינה.

לאחרונה גם שמענו על הסיפור שמפקד "סרסר בסוהרות" – ואני רוצה להבהיר שהוא לא סרסר. פשוט האסירים שם יותר חזקים ממנו, והבנות נמשכו אליהם. כרגיל גם פה היהודיה שוכבת עם ערבי, אבל היהודי הוא זה שאשם וזה שצריך לסבול בגללה. היא שכבה עם האסיר הערבי, נהנתה, כנראה גם התלבשה שם לא צנוע והעבירה מסרים מיניים. אבל אחרי שהתגלה הסיפור, הסוהר המוחלש היהודי שנזרק לגוב האריות הזה מבלי שתהיה לו אפילו אישה בבית – הוא נאלץ לספוג את המכה. זו רק עוד דוגמא נוספת לכמה שאנחנו חלשים מול הערבים שכבר כבשו את המדינה מבפנים, וכמה שהיהודיות פשוט יורקות לנו בפנים. במקום לעזור לנו ולעשות תפקידן במטבח ובמיטה.

ובינתים הן צועדות שם וממשיכות עם הטיזינג ושבירת הגברים פסיכולוגית- במקום להתמסד כל אחת עם גבר פשוט ברמה שלה ולעזור לו לצמוח.. בזמן הזה- הערבים כבר הקימו מדינה בתוך המדינה שלנו: יש להם עיר גדולה יותר מתל אביב+ירושלים+חיפה ביחד בנגב. השוטרים היהודים בנגב מתפטרים כי כבר לא מסוגלים להתמודד עם המצב, שדורש התערבות צבאית כבר ולא משטרתית. אבל גם בצבא אין מי שיטפל באיבוד הנגב לערבים: כל הגברים שם קוקסינלים. גם בצבא, הנשים מחלישות את 90% מהגברים והולכות לשכב ולחזק את 10% הערסים שהכי מתנכלים לשאר החלשים. הצבא הוא עוד הרמון הייפרגמי של כל השרמוטות המתגייסות והקצינים שמנצלים את המצב.

אל תבינו לא נכון, גם לגברים יש אחריות על המצב: בפרט הערסים שמטנפים בנות ורצים להרביץ למי שמנסה ליזום משהו עם הנשים בהרמונות שלהם מהמועדונים ומוסדות הלימוד. אותם האנשים יוצאים אחרכך לחיים האמיתיים ואוכלים חרא בבתי משפט, במיסים גבוהים, ועוד מתלוננים שאין אחוות גברים- אבל הם בעצמם שטינפו וגרמו לקנאה בין הגברים מגילאים צעירים לא פחות זבל מאשר האינסלים השמאלנים. ומאידך גיסא גם יש את כל הסימפים שלא מסוגלים להתמודד עם האינסליות שלהם, וחיים בהכחשה ש"אצלי הכל בסדר". מרעיפים אינספור מחמאות על כל נקבה אפשרית אפילו בלי לקבל שום דבר בתמורה ומוסיפים אש למדורה של הבוגדניות והרשע של הנשים הישראליות 2021.

אך בזמן שכולם במדינה הזאת רבים על הנקבות המגעילות שכבר גם ככה בגדו בנו, הערבים רק בונים ומתחזקים ומתגבשים. הם לא צריכים לדאוג לגבי נשים, כי כל אחד מקבל בתולה מתי שירצה ויתחתן ויבנה משפחה איתה בכיף. אצלם אין חוכמות- אתה בא לאבא של ילדה שמוצאת חן בעיניך בכפר, מבקש את ידה, ואתם מתחתנים. מאותו רגע היא משועבדת במטבח ועושה מה שהערבי ירצה. ואם היא תתמרד- פשוט תקבל כדור בראש מאחים שלה. "רימיתם אותי" יגיד הבעל לאחי האישה והם ירו בה בחצר האחורית. ככה מתנהלים החיים בקלקיליה, אום אל פאחם, בנגב ושאר איזורי המדינה הערבית. זה נותן להם כוח להתחזק עוד ועוד ולהתעסק בכיבוש ובנייה אמיתיים בזמן שאנחנו רק עסוקים בדיבורי סרק באינטרנט ומלחמה בין עצמנו. וכרגע זה השיא, כי אנחנו פה היהודים בשלב הזה ממש ברווזוני ירי חופשי לצלפים ערבים. אין לנו שום הגנה כי אף אחד כבר לא מוכן להגן. כולם קוקסינלים שהוחלשו בידי הנשים הרשעות.

תראו הדיסונאנס בין הסרטונים שפרסמתי. כן, זו אותה המדינה. בזמן שערבים חמושים שמים זין על המשטרה וכבר בנו פה לעצמם מדינה שלמה בנגב, הצועדות השרמוטות ממשיכות להחליש את בני ישראל , וכל מיני נשים מטונפות שנפגעו בצעירותן מצ'אד וטיירון הפכו למכשפות של ממש שמחפשות לתבוע כל דבר יהודי שזז. זה מטורף מה שהולך פה, ובקצב הזה מה שיקרה זה שהערבים ישחטו את כל הגברים והנערות השרמוטות פשוט יחכו להם עם רגליים פתוחות וסמרטוט רצפה ביד. "מוחמד חביבי" תגיד שירה היהודיה. "הרגת את בעלי והמשפחה שלי איזה כיף עכשיו לא יהיה צריך להסתיר שבגדתי בך. בוא אהיה עוד אחת מיני רבות בהרמון ההייפרגמי שלך". האמת שזה כבר עכשיו קורה- פשוט הן הולכות לבית משפט, מתגרשות מהבעל בצורה בלתי-מוצדקת "ירד לי ממנו", ואז הולכות להזדיין עם ערבי בזמן שהבעל משלם מזונות.

ולכן גברים יקרים. זכרו כי חיי המגטאו היא הישועה היחידה שלכם. רק בזכות שתתנתקו מהנשים הישראליות תוכלו להנצל מהשואה שמתרחשת כאן. כי את השואה הזאת הן מבצעות בנו ביחד עם הערבים. ולמרות שהאשמה גם על הבומרים וכל הערסיאדה והשמאלנים שטינפה פה בנות כמה עשורים.. בכל זאת, צריך להזהר מהנשים כי הן כרגע אלו שזורקות הכי הרבה צואה ומחפשות כל אחד ואחד מהגברים היהודים במטרה להשמידו. לא מאמינים לי? חושבים שאני מגזים? תראו שוב את הסרטון למעלה של ההיא שאנסה גבר ב80 אלף שקל תביעה רק כי הגיב לסרטון שלה בו היא מתחרמנת על דילדואים. היא מצלמת סרטון פורנו, הוא מגיב בהתאם, ואז אוכל תביעה תשלומי מזונות 80 אלף. כל זה בזמן שערבים מרצחים יהודים יום יום וגונבים יהודיות לכפרים לשעבד אותן לשטוף רצפה (לרוב בהסכמתן המלאה).

בקיצור – רק מגטאו. רק גויה. רק בחו"ל. אמן.

תגובה אחת על “תרבות הטיזינג ההייפרגמי בישראל והשלכותיו”

אמן ואמן!!! כל מילה בסלע! חזק וברוך! גם אני מגטאו. הדרך היחידה לא להיכחד בשואה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *