MGTOW Israel

10 סיבות להתרחק מנשים ישראליות כמו מאש

ההתעסקות עם אישה ישראלית כרוכה בסכנות וחסרונות רבים. לכן אציג לכם בפוסט זה מדוע עדיף להיות בתול עד גיל 50 מאשר להתקרב לאחת. או לפחות לעבור לתאילנד ולספק שם את צרכיכם.

הנשים היהודיות בישראל הן הבחירה הכי גרועה שאפשר לעשות בחיים, יש כל כך הרבה בחסרונות אפילו מעצם הקרבה אליהן. למעשה חוקרים גילו שככל שהאדם מתרחק מהאישה הישראלית, חייו נהיים יותר מאושרים בפונקציה מתמטית.

ככל שמתרחקים מהנשים הישראליות כך מתרחקים מטראומות נפשיות, בגידות, מזונות, תלונות שווא, ופדיחות מול הערבים שהן שוכבות איתם.

הנה 10 סיבות חשובות למה העולם פועל כך לפי המשוואה האלגברית הזו שככל שמתרחקים משרלילות ישראליות כך חיים יותר טוב:

1. חרשו על כל אישה ישרעלית עשרות גברים לפניך

עד שהשרלילה הישראלית תרצה גבר טוב ואיכותי שהשקיע בעתיד שלו, היא כבר הספיקה לחרוש על כל כך הרבה בולבולים של ערסים וערבים שאתה תהיה בעיניה רק ארנק. האישה הישראלית רוצה מגיל חטיבה להשתרמט עם כל מי שנתפס חזק ומושך בעיניה, בזמן שרובכם לבד. הן משתרמטות עם 1% מהגברים במדינה , ה"טיירון" שמספיקים לתפוס את המושכות ולהקים הרמונות. לאחר מכן, ככל שהטיירון מספיק לזיין יותר כך שאר הנשים רוצות עוד יותר להתנסות איתו "כדי להבין למה כל האחרות הולכות אליו – מתוך סקרנות". ואת הגועל נפש הזה אתם חושבים לקחת ברצינות? את הנשים השרלילות האלה?

מה גם, שאם תתמסדו או תקחו ברצינות את השרמוטות היהודיות בישראל (כולן שרמוטות היום כולל הדתיות שהולכות עם חצאית קצרה כדי להבליט תחת ורגליים)- היא כל הזמן תיזכר בבולבולים שקיפצה עליהם וגם אתם תיזכרו בעובדה שאתם סהכ עוד מספר. מרגע שאתה לוקח אישה ישראלית ומשלם עליה – אתה משלם בעצם את המחיר המלא על מה שאחרים לפניך קיבלו בחינם. וכך למעשה משפיל את עצמך וגם פוגע ביכולת שלך להתפרנס ולחיות בכבוד: ההשפלה הזו מורידה מהגבריות והטסטוסטרון ופוגעת בקריירה. כל פעם שהיא לא רוצה לרוקן את אשכיך (גם אם באמת לא מסוגלת כי חולה גוססת מתה) אתה לא יכול לדעת אם היא משקרת כי סתם נזכרת בטיירון או בגלל שהיא בוגדת או בגלל שבאמת לא רוצה. וזה משפיל, כי עם טיירון היא תמיד רצתה ונתנה לו שנותיה הטובות ואף שילמה עליו. ואיתך רק שאריות- שרלילה ישראלית מגעילה ששנותיה הטובות נתנה לאחרים לפניך ולא תעשה איתך אפילו 1% ממה שעשתה איתם. אפילו פנטזיות לא תגשים איתך השרלילה הישראלית שתבקש ממנה, כי היא מכבדת ואוהבת רק את טיירון ואתה סתם תחליף זול בינתים שטיירון מזיין אחרות.

2. הן שוכבות עם ערבים

להיות בזוגיות או אפילו ידידות עם אישה ישראלית זה שיא השפל וזה טראומה נוראית. היום 99% מהיהודיות שוכבות עם ערבים מרצונן ובחירתן החופשיה, במיוחד כשהן צעירות יפות עם עור מתוח. ולאחר מכן בגיל 30 אחרי ש"סיימו שלב החגיגות" הן מחליטות שמגיע להן גבר יהודי שיפרנס אותן ובוררות כאילו אנחנו איזה זבל מסריח ומסננות בצורה מגעילה. לכן חבריי היקרים, ממש לא משתלם להיות עם אישה ישראלית גם מבחינת כבוד עצמי. אם אתם תלכו עם אישה ישראלית ברחוב בתור בת זוג שלכם, אתם תתחילו לשמוע גיכוחים וצחוק מהצדדים והשיחים, וגם עוברי אורח שחומים לפעמים יחייכו לעבר בת הזוג שלכם והיא תהיה נבוכה. אלה למעשה כל הערבים והסודאנים והערסים ש"בת זוגכם" היהודיה חגגה איתם בשלב החגיגות שלה כשהיתה צעירה ויפה, ועכשיו אתם משלמים עליה ומספקים צרכיה הרגשיים. ואילו הערבים שהשתמשו בה בתור בובת מין עכשיו נשואים לערבייה בתולה מהכפר שמבשלת להם ומנקה, בזמן שאתם משקיעים בשפחת המין הישראלית ששכבה עם ערבים והיא מתיחסת אליכם כמו לסמרטוט רצפה.

אולי מישהו יחשוב שהכל נמחל ונסלח, ושהן מתחרטות בגיל 30 ולכן אפשר להתפשר ולהקים איתן משפחה. אבל זה לא נכון, כי היהודיות הללו אף פעם לא משתנות ובסוף גם הולכות לשופט ערבי שיאנוס אתכם משפטית ויחייב אתכם במזונות. אפילו סקס לא תקבלו מהשרמוטה של הערבים הישראלית שתחזור אחכ להזדיין איתם כפי שתמיד קורה וכפי שתמיד מפרסמים בפיסבוק הגברים הגרושים. היא תדאג לא רק להשפיל אתכם בפני האויבים שרוצחים אותנו בדיוק ברגעים אלו בנגב ובגליל ובשטחים, אלא גם תשתף עם הערבים פעולה כדי לדרדר כל אחד ואחד מכם להתאבדות בזכות דמי המזונות המופקעים שהיהודיות ומשתפ"יהן הערבים מספקים להן מכיסי היהודים שהעזו להתחתן ליהודיה והכירו את עמוס מקרוב. יותר מ300 מתאבדים בשנה לפי המקורות, אבל בעיניי זה נתון שקרי ולמעשה מתאבדים רבבות כל שנה שלא מדווחים ורבים נופלים לסמים ומתים בגלל המזונות, שלמעשה זה רצח בידי אישה ישרעלית שוכבת עם ערבים ונוטשת ובוגדת.

3. הן הכי הייפרגמיות בעולם

הרמיזה היא לאותם 0.05% הגברים בישראל שמנהלים הרמונות ומזיינים כל יום פרגית צעירה אחרת. בעת סיום קרוסלת הבולבולים כשהן יתכערו יחפשו אותן בנות בגיל 35 מפרנס פראייר כדי לעקוץ אותו במזונות ולחזור למנהל ההרמון שזיין אותן כל השנים פעם בחודש

בגלל ההיפרגמיה הקיצונית בארץ, שהנקבות הישראליות יצרו, הגברים נהיו פה קוקסינלים נואשים ואפילו נאלצים לחטוא במשכב זכר כדי לפרוק לאן שהוא את העול המיני. השרמוטות ההיפרגמיות היהודיות דורשות מינימום 1.90מ' , בעל כישורים חברתיים, חכם, משכיל, תואר, רשיון, דירה, עשיר, יפה, כלי גדול, עם נסיון, וגם שיפנק- כי זה מה שסיפק להם טיירון מגיל 14 כשהתחילו קרוסלת הבולבולים ועד גיל 25 כשהן מתכערות ומתחילות לצוץ ברשתות החברתיות. הן פשוט סולדות מכל גבר שהוא פחות מהרמה של טיירון שזיין אותן, או עבדאללה, כי הן בוגדות בעם והן תאוות בצע. הגבר היהודי והעם היהודי ביניהן זה דבר נחות שצריך לרמוס ושיעודו היחיד בעולם זה לפנק אותן ואת מאווי פותן. הנשים הישראליות לא רואות ממטר אף גבר יהודי וירמסו בלי לחשוב פעמיים במזונות תלונות שווא תביעות ואלימות כולל דקירות – כי הן הייפרגמיות מאוד.

ההיפרגמיה של הנשים הישראליות עברה כל גבול, והן רוצות לטהר את העם היהודי ולהשמידו. הן עושות זאת באמצעות בנקי הזרע והמזונות ותלונות השווא וכבר הצליחו יפה מאוד: היום רק ערבים מתרבים, ולרוב עם יהודיות שעוברות לכפרים שמהווה עוד אחת משפחות המין לאוסף. בנוסף הן רוצות להשאיר מהעם היהודי רק את טיירון, ולדרדר את שאר הגברים להתאבדות. בשביל לעשות זאת הן מגישות תלונות שווא, מצנזרות גברים, והולכות ערומות ברחוב כדי לייאש גברים. הייאוש הזה גורם בתורו ליהודים רבים לאבד את רמות הטסטוסטרון שלהם ולהפוך ל"נאורים משכילים שמסוגלים לשלוט בעצמם" – גברים רכרוכיים חסרי ישע שאוכלים כל לוקש שימכרו להם מהמדינה כולל חיסונים והעצמה נשית, או אפילו זכויות ערבים בזמן שהם בעצמם עבדים שאפילו לקנות דירה לא מסוגלים מרוב שרק לערבים מותר לבנות פה בפמיניסטאן. על כל זה תגידו תודה לשרמוטות ההיפרגמיות ישראליות- ותתרחקו מהן כמה שיותר, כי בעיניהן כל מי שאינו צ'אד וטיירון חייב להיות מושמד. תברחו, תברחו כמה שיותר רחוק מהן ותורת הגזע ההייפרגמית שלהן.

4. הן נשואות לממשלה

אם היו מבטלים בנק הזרע ומזונות מייד יום למחרת היו מתחננות לגבר רק שיתן להן פת לחם

הנשים הישראליות "התגרשו" מכל אחד ואחד מכם, והתחתנו פה אחד עם הממשלה. הממשלה דואגת להן לבטחון, תזונה, סקס(מכניסה לפה סודאנים וערבים שיזיינו אותן כמו שהן רוצות), בידור, דיור, פרנסה, חברות. בקיצור הכל הממשלה מסדרת להן מה שגבר יהודי אמור לספק. זה בגלל שהנקבות הישראליות הרשעות החליטו שאין להן כוח לדאוג לגבר והן רוצות לקבל הכל בחינם מבלי לראות אפילו את הפנים שלו. הן החליטו שבא להן להזדיין עם טיירון ובמקביל שגבר יהודי נרמס ישלם מזונות מרחוק- ועדיף אפילו בלי לראות את הילדים של טיירון שהוא מפרנס אפילו לא פעם בשבוע .

ככה הנשים הישרעליות מרגישות מועצמות וחזקות ולא צריכות גבר ומתי שגבר יהודי מתקרב, אפילו אם אין בכוונתו להתחיל עם האישה היהודיה, היא מייד סולדת ומתכווצת ורוצה להגיש תלונת שווא. עד כדי כך מפחידות הן, וחובה לברוח דחוף כדי להמנע מהן. מומלץ גם ללכת במסיכה אפילו ברחוב כי לפעמים הן מגישות תלונת שווא על סתם עוברי אורח, או עמיתים לעבודה. פחד מוות וזה מה שקורה מתי שאישה ישראלית שרמוטה נשואה לממשלה ומזדיינת עם ערבים במטרה להשמיד את העם היהודי. אם היו מבטלים להן העדפות ה"מתקנות" הן מייד היו מחפשות בעל (למרות שסביר להניח בעל ערבי כדי להמשיך את פרוייקט השמדת בני ישראל ומחיית זכרם מן הארץ). לכן קחו בחשבון שהעם הזה כבר הלך לאבדון ובנות ישראל בגדו בנו. תברחו מכל אחת שאתם רואים כי היא אנסת מזונות פוטנציאלית שתאנוס לכם את הנפש והמעיים ביחד עם מר עמוס צינורבשוילי.

5. אחרי הנישואין אין סקס

כפי שרואים בתמונה למעלה (קרדיט למינט כפר סבא), הגבר היהודי שלא קיבל סקס כבר שנים שלמות ואשתו השמינה מחוייב לשלם מאות אלפי שקלים בגלל הרעבנים הרשעים עובדי העבודה הזרה. הנשים הישראליות יודעות כיצד לגרום לבעל לבגוד בעזרת טרור פסיכולוגי כבד, שעדיף למות מאשר לחוות. הן מתעללות כל יום לאט לאט כדי לגרום לגבר לעזוב בתודעה מלאה וידיעה שהן יקבלו מזונות כשזה יקרה. יש גברים שאפילו הופכים להומואים בגלל שהיו ביחסים עם אישה ישראלית, כי ייאשה אותם כל כך וסיכנה את חייהם במזונות ותלונות שווא.

מרגע שהכתובה נחתמת האישה הישראלית תמיד מחליפה פניה: היא הופכת לאדם אחר. היא יודעת שהגבר הסימפ הקאק שהסכים להתחתן איתה לאחר שסיימה קרוסלת הבולבולים – הוא עגל רך והוא בכורי העכביש שלה. אתם ממש לא רוצים להיות בסיפור הזה: כי מאותו רגע גם לאונן אסור. אסור שום דבר, לא לאונן לא להתסכל לא כלום כי אז הרב הפמיניסט יגיד שאתה בגדת באשתך ויביא עליך מזונות של מאות אלפי שקלים. אלה נשים מפחידות ביותר הישראליות וצריך לברוח על נפשכם. פשוט פחד מוות ואסון נוראי. אל תסתכלו עליהן אפילו פן תגלו עצמכם בנישואים בלי סקס ועוד אחרי שעם ערבים וגברים אחרים לפניכם כן נתנה סקס חינם בלי שום כתובה וסיפורים.

6. הן סוגדות לפות של עצמן

אל תחשבו שאני מגזים. לא. אינספור פעמים ראיתי ברשת נשים ישרעליות שקוראות לסרס גברים! איזה מין רשע זה? ממש נאציות אמיתיות! תארו לעצמכם להגיד על מישהי "צריך לסרס לך דגדגן" ואפילו לעשות לה את זה בבית הכלא? ישר יקפצו עליכם כל המדינה. אבל הנשים הישרעליות המרושעות כל כך מאוהבות בפות שלהן שנותנות אותו חינם לערבים ודורשות עליו אחרכך מליון דולר מהיהודים המסכנים הנואשים, כל אלה שעושים 700 לייקים לכל קובבה מכוערת בפיסבוק ב"יומנה של שרלילה רווקה". פה בתמונה למעלה הן ממש מארגנות ערב עם פינוקים יין ומסאז לכבוד הפות המהולל של עצמן, וכנראה גם שבמהלך הערב מדסקסות כיצד לסרס בולבולים של "אנסים" שאכלו תלונת שווא והוגדרו מייד כאנס.

הפות בישראל נחשב כל כך קדוש שאסור אפילו לאמר עליו שום דבר רע- הנשים הישראליות מייד רצות להתלונן על כל אדם שיעז לעשות כך. הרבנות המושחתת שמאשרת סירוס בולבולים ורצח גברים במזונות וכתובות נותנים גב לדבר הזה ויש כאן עבודה זרה נוראית של 99% היהודיות הישראליות שחושבות שהפות שלהן זה נזר הבריאה או אפילו הקב"ה בעצמו ח"ו. נשים חולניות ומשוגעות לגמרי, תברחו מייד מכל אישה ישראלית – באסיה יש נורמליות שלא סוגדות לפות של עצמן ועושות עבודה זרה של כריתת אשכים לגברים יהודים במקביל למשכב עם הערבים שרוצחים יהודים שמשרתים בצבא ובמשטרה ותושבי לוד ונגב וגליל.

7. הן שרמוטות לא נאמנות

קרדיט לסטטוסים מצייצים: פתאום כל שרמוטה בוגדנית ששוכבת עם ערבים נהיית לי "עצמאית וחזקה". המטבחים של בני ישראל ריקים אבל הן עצמאיות עם ערבים ובעבודה בזנות, געל נפש.

בטבע אישה זה יצור חסר עכבים והמתנה שהגבר נותן לכל אישתו היא הגבולות שהוא מציב לה. אבל היום אין לכל אישה בעל אחד, אלא מליון בעלים והיא כבר מאבדת את עצמה. הן מזדיינות כל כך הרבה מהיסודי ועד הצבא שבגיל 22 כבר כל שרמוטה לא מסוגלת אפילו להבין מה אתה אומר לה כשאתה מנסה להסביר שזה לא בסדר לשכב עם ערבים בזמן שאתה איתה במערכת יחסים. השרלילות האלה יסתכלו עליכן במבט מאיים וכעוס "איך אתה מעז לשפוט אותי" מתי שתנסו להסביר שהיא שברה אתכם מנטלית ועשתה לכם כואב כששכבה עם חברי הילדות שלכם בצורה משפילה, עשתה לכם פדיחה ועוד דורשת לפרק חבילה ולקבל מזונות. אלה נשים רשעות השרמוטות האלה ואל תצפו לסקס טוב משרמוטה ישראל- אלא לסקס גרוע פעם בחצי שנה(במקרה הטוב) ומלא סקס לכל החברים שלכם ואפילו האבא כי לשרמוטות הישראליות אין שום רחמים על גבר יהודי ישראלי. רק על ערבים הן מרחמות הבוגדות האלה והרבנים מצודדים בעדן.

שמעתי פעם רב שאומר "הכל נמחל ונסלח העיקר היא הפסיקה לעשות את הדברים האלו". ואחריכן הוא הוסיף: "רצון האישה הוא רצון הקב"ה". כן , אלה הרבנים במדינה- ממסד דתי מושחת של מעמד כוהנים רמאי ונוכל ופמינאצי. השרמוטות הישראליות פתאום ישחקו עצמן "דתיות" מתי שאתם תראו סממנים של כסף ופרנסה – עד המזונות. לכן רבותינו למדו אותנו להתחתן רק לבתולה, וגם אז להזהר. ואילו השרלילות הישראליות שכבר הזדיינו – אנחנו בעיניהן רק מספרים וכלי לניצול חד פעמי. גועל נפש של נשים , שרמוטות בוגדניות וחובה לברוח מאוד מאוד רחוק מהן או אפילו לשים מטפחת על הראש כדי להמנע מהעין הרע שלהן – מאחלות בסתר לכל גבר יהודי מוות ביסורי מזונות כבדים (כפי שתוכלו לראות בפוסטים של קבוצת "הלביאות השרמוטות הגרושות" בפיסבוק.

8. הן מרדניות

אי אפשר לקיים יחסים עם אישה ישראלית לא משנה כמה תתאמצו ותרצו. זה פשוט בלתי אפשרי כי הן מרדניות ושונאות גברים יהודים. כל אחת פה חושבת שהמילה של הפות שלה זו המילה האחרונה, כולל הדתיות הממזרות שכבר תפסו את רוב שוק העבודה ומזדיינות שם עם הערבים. בני ישראל ברובם מסורסים היום, חלקם בחרו לישיבות אחרים חיים עם ההורים. ואילו בנות ישראל במקום לעזור לתת גב או לנסות לבנות ביחד עם צעירים בני גילן- הולכות להיות "עצמאיות וחזקות" בעבודה ולהזדיין שם עם ערבים בשירותים. למעלה רואים עוד אחת שהלכה לכנסת במקום לשבת בבית לטפח את המטבח ולשטוף רצפה. היא רוצה להעיף את כל הגברים היהודים מהממשלה ושישארו רק ערבים, ואז רשמית יתחיל שעבוד בני ישראל בפרך וטבח בעוד שהיהודיות צוחקות ומשמידות אותנו (כמו שעכשיו הן עושות עם המזונות).

לכן תתרחקו ותברחו מכל אישה יהודיה כי אין לכם סיכוי- היא תמרוד ותבגוד ותשנא אתכם מהרגע הראשון וגם תצעק ותקלל אתכם כי מבחינתה אין לכם זכות להנהיג. אתם רק סמרטוט רצפה לה ולמאהב המחבל הערבי שרוצח יהודים, וכך היא רוצה שזה ישאר עד שלא יעלמו לגמרי כל הגברים היהודים מן העולם. לא מאמינים לי? אל תאמינו. אבל כשעמוס צינורבשוילי יבוא לביקור אתם תתחרטו מאוד שלא הקשבתם לי, אלא שאז הישראלית המרדנית כבר תכניס לכם עמוק שואב אבק לתחת ואתם תהיו בדירת חדר מעופשת משלמים מזונות למישהי שכבר בכלל לא מכירים ועל ילד ממאהב סודאני. כולל עם החרדיות זה גם ככה.

9. הן לא מעריכות שום דבר

לשרלילות הישראליות אין שום הערכה לכסף והן לא מנסות אפילו להבין בכלכלה. הזונות הללו מקבלות תשלומי מסעדה ומתנות מבומרים וערבים מגיל 14 תמורת ידידות או יזיזות. כאשר הזונה מגיעה לגיל הפג תוקף ומחליטה להתמסד עם יהודי, היא כבר לא מעריכה שום דבר שהוא עושה. מבחינתה אין דבר כזה אינפלציה, לא מעניינים אותה חשבונות, מיסים, ריביות. היא השרמוטה רוצה לראות רק 15 אלף כל חודש שיכנס לה מהסמרטוט היהודי תמורת סקס מסכן פעם בחודש שאפילו בזה היא לא מתאמצת ולא מגנדרת עצמה מספיק.

השרלילה הישראלית הזונה שמפרסמת תמונות עירום ברשתות החברתיות מגיל 13 ואוספת אחרי לייקים מפדופילים וסימפים קאקים עד גיל ה30 כשמתכערת באופן מזוויע – היא לא תניד עפעף אפילו לדרוש מזונות מופרכים כי מבחינתה זה כלום כסף והגבר הישראלי המאמץ שלו לא שווה כלום. אלה שרמוטות לא אמינות בעליל, וכפי שניתן לראות באילוסטרציה מפיסבוק – שרמוטה ישראלית שסיימה את "שלב החגיגות"(קרוסלת הבולבולים) פתאום חוזרת לשוק העבודה ודורשת משכורת מטורפת רק תמורת הפות השחור ומסריח שלה. אין לי מושג אפילו מי זאת, אבל לדרוש 10K תמורת עבודה במוכרנות? זה רק מוכיח כמה שהן בעננים וכמה שההיפרגמיה קיצונית בארץ. נתנו להן פה חופש לאינטרנט, ומיליארדי גויים מפציצים אותן במתנות ופינוקים שגבר ישראלי לא יכול להרשות. והן? מבחינתן זה בסדר ואנחנו סתם סמרטוטים שרק נשלם עליהן מיסים ונמות בצבא. השרמוטות האלה לא יעריכו כלום ולכן תוותרו מראש ותברחו מהן. הן מרושעות ביותר.

10. הן פועלות יחד במטרה להשמיד

מאוחדות כולן יחד למטרת השמדת הגבר היהודי.

כל מאות אלפי הנשים הישראליות יושבות ביחד בפלטפורמת הטרור 'פייסבוק' , ופועלות במטרה להשמיד אותנו. מטרתן היא לשכב עם ערסים וערבים וטיירון כשהן יפות וצעירות, לייאש בבגדים חשופים את הגברים שמשקיעים בעתידם ותורמים לחברה (משלמים מיסים , צבא). ולבסוף כאשר כל שרלילה מתכערת לשעבד בכפייה את הגבר שהשקיע בעתידו, ולגנוב ממנו מזונות. הן אסרו את השימוש בזנות(למכור מותר לצרוך אסור), אסרו את החתונה עם פרגית טרייה ועוד שלל גזירות. הן רוצות שתשלמו מזונות דווקא על שרמוטה זקנה שסיימה את שלב החגיגות ולא עם בתולה שעלולה עוד להשאר נאמנה ולא הספיקה לשכב עם ערסים וערבים בכמויות.

מדובר ברשע נוראי, ולכן עזבו גם את הפרגיות הצעירות הבתולות. תברחו לכם לנפשכם ופשוט תתארגנו לתאילנד. אל תתרמו למדינה כלום, תשתמטו, תתחבאו מהישראליות. הן כמו הנאצי בסרט ההוא שהולך על הרצפה והיהודי מתחת לפרקטים מתחבא ומפחד לעשות אפצ'י כדי שהגברת היהודיה לא תמצא אותו. ברגע שתמצא אותו מייד תדפוק לו דילדו 90ס"מ על הראש ותשעבד אותו לשטוף רצפה לעמוס צינורבשוילי בזמן שהיא מזדיינת עם ערבים בכפר בצד השני של המדינה- ועמוס ישמור שלא תוכלו לברוח מעול המזונות על הזקנה בת ה40. זה פשוט נוראי.

בקיצור, ראו אוזהרתם. עזבו עישראעליות. רשעות גמורות. בואו לתאילנד אחים יקרים. שישארו עם הערבים שהן כל כך אוהבות ועם ה"העצמה הנשית" שלהן. ואת עול המזונות תשאירו לקאקס שעדין לא הצטרפו לתנועת מגטאו.

4 תגובות על “10 סיבות להתרחק מנשים ישראליות כמו מאש”

הן הולכות עם הערבים בדרך כלל בגלל הגודל של האיבר מין שלהם. הן בשלב החגיגות של החיים ומחפשות איברי מין גדולים ועבים והן למדו שהם מוצאות את זה אצל הערבים. עד לפני חצי שנה הם היו מכניסים את הערבים בכול לשירותים במועדון. 3 צעירות אולי בנות גג 19 מכניסות ערבי לתא בשירותים ושומעים מהתא בחוץ את הערבי גונח. לפחות שעה היו איתו 3 ישראליות בתוך תא של שירותים במועדון. ואשכרה שומעים את הבנות רבות ביניהם "תני לי גם מה השתלטת". פשוט זוועה

כשהםיקחו אותם לכפר שלהם ויתחילו להכות אותם, נראה אותם אם גם שם הם ירצו להיות עם ערבים..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *