MGTOW Israel

מסתובבות פה חופשי רוצחות במדינה

ללא ענישה לרוצחות, נוצרה פה תרבות רצח גברים של ממש. תפקחו את העיניים, יש רוצחות שהולכות ברחוב וחלקן אפילו קיבלו פרס על הרצח שביצעו. 0 ענישה.

אחיי היקרים, אתם צריכים להבין שעל מנת לשרוד חובה לברוח מהנשים הישראליות ובכלל להזהר אפילו להתקרב אליהן. תאמינו לי שאין מה לחפש איתן – סקס אין,אהבה אין, אמון אין. רק טיזינג. וגם אם יהיה קצת סקס אז הוא יהיה ממש מעפן ובמחיר נוראי. המחיר הוא לעיתים קרובות מוות והתאבדות היות ומדובר בנשים רצחניות של ממש.

אני בכלל לא מגזים כשאני קורא לכם, גברים ישראלים, לברוח בריצה מכל אישה ישראלית שנדבקת אליכם. המצב בארץ הוא שאין ענישה לנשים על רצח, אלימות, אונס, גניבה, בגידה ובעצם כל פשע שרק תוכלו לדמיין. תארו לעצמכם איך מדיניות שכזו במשך כמה עשורים תשפיע על האוכלוסיה? שאין ענישה בכלל למין הנשי ואילו לגברים יהודים ענישה על כל פיפס קטן? אז אני אגיד לכם איך זה השפיע: זה גרם לריבוי טבעי של פושעות שטובחות באזרחים הגברים היהודים ומרשות לעצמן הכל. על אחת כמה וכמה המצב חמור היות ומדובר בנשים יהודיות. הן יצור חסר גבולות שצריכות גבר סמכותי כדי שיגביל אותן ויגיד מה אסור ומה מותר. ובסוף זה מה שקרה בפמיניסטאן: 99.99% הנשים פה רוצחות של ממש שרואות בגבר יצור נחות ומסריח לנצל ולזרוק. מבחינתן דמנו מותר וחסר משמעות, ואפילו האימהות היהודיות שונאות את בניהן ומקוות שתיוולד להן רק בת ולא איזה "זכר נחות".

27 שנים לזכר לעומת 6 לנקבה. בפרקליטות יש ישראליות רשעות, והן שונאות גברים יהודים ורוצות להתנקם בנו על כך שאנו קיימים. שמות ופרצופי הנשים הוסתרו מחמת חשש לחילול קדושת הפות הישראלי. ברומא תהיה רומאי, בפמניסטאן פמיניסט.

מאז שנתנו פה חופש לנשים, הן התחילו לאט לאט לצאת מהמטבחים ולחולל זוועות בכל תפקיד שבו הצליחו להתברג. המורות הרגו את המדע בבתי הספר, המרצות רצחו את האקדמיה במכללות. כיום הן גם התברגו לתקשורת ולפרקליטות ולבתי המשפט, ושופטות שם לפי גחמי הפות שלהן. אתם צריכים להבין- נשים אינן יצור לוגי , הן פועלות מרגש. בנוסף, הן יצור עדרי שהולכות אחת אחרי השנייה. וכיום העדר הנשי הולך בכיוון של שנאת גברים יהודים ובגידה בעם בכל צורה אפשרית, כולל בעיקר דרדור גברים להתאבדות עם אלימות מינית ומשכב עם ערבים בצורה בוטה מול הפנים שלנו תוך כדי שמונעות מהיהודים סקס ואהבה.

התרבות הזו של אלימות מינית כבר קיימת פה משנות ה90 לפחות, וכבר כל כך נמאס לי לשמוע מנשים שהן שכבו עם ערבים- זה כבר לא מפתיע אפילו. נגעל מישראליות. אבל עכשיו יש טרנד נוסף שכולכם חייבים להיות מודעים אליו, גברים יקרים: הנשים הישראליות עכשיו מתחילות לרצוח ולהעליל חופשי. מטרתן להשמיד את הגברים היהודים בפמיניסטאן. הנה לדוגמא אישה שדרסה גבר ברחוב, לא הראתה שום חרטה על המעשה, וכעבור זמן קצר שוחררה והתחילה לפרסם שוב תמונות עירום וטיזינג באינסטגרם. עשרות אלפי סימפים ישראלים רשעים עשו לה לייקים, ואת אף אחד כמעט לא עניין הגבר היהודי שנדרס על ידיה- העיקר הציצים המגעילים שהיא מפרסמת! (זה היחס הקלאסי של נשים יהודיות לגברים יהודים):

אני לא מכיר את הסיפור אישית (רק מהחדשות), אבל נראה לפי התמונה גם שהחבר שלה דרוזי. כלומר שבנוסף לזה שרצחה יהודי ברחוב סטייל GTA, היא גם מזדיינת לנו עם ערבים בפנים בזמן שאנחנו מתים כל 3-4 שנים במלחמות קשות נגדם כדי להגן עליה (זו רק השערה, תבדקו אותם אם הוא באמת ערבי). גם כאן הסתרנו את שמות ופרצופי הרוצחת מחמת חשש לחילול קדושת הפות בפמיניסטאן – מדינה בה הפות הוא ערך עליון ומותר לו גם לרצוח גבר. אנחנו לא רוצים להרצח.

אז אתם יכולים לדמיין בעצמכם כבר מה קורה ומה הולך עכשיו בראש של שאר הנקבות הישראליות: הן רואות איך בנות רוצחות גברים, אין דמות אב שתציב גבול ותגיד להן שזה לא בסדר. אין מי שילמד אותן מה בסדר ומה לא (כל האבות היהודים גרושים או מפחדים מהאישה שתתגרש ומאבדים סמכותיות בבית). תוסיפו למשוואה גם את היצר הנשי ללכת אחרי העדר, כלל הבנות בסביבה- לראות מה שהן עושות ולהעתיק כדי להיות מקובלת חברתית. הן רואות רוצחות רשעות כמו הגברת דלעיל נהנות בלימוזינה שבוע אחרי שרצחה גבר בלי שום בושה ומקבלת מאות אלפי לייקים מעשרות אלפי רשעים ערב רב ברשתות החברתיות. וכמובן, הן גם כן משתכנעות שזה מעולה ומקובל לשכב עם ערבים, להתיחס זוועה ליהודים שמקיזים דם במשטרה וצבא ואפילו לנסות אולי לרצוח או להעליל על איזה גבר.

זוהי בעיה חברתית שכבר אין דרך חזרה ממנה, ולכן אנחנו פה במגטאו רוצים להציל כמה שיותר גברים שאפשר מהעם הזה שהולך לאבדון. אתם חייבים להציל את עצמכם, לברוח, להתנתק, ללכת לגויות- כל דבר כדי לשמור על השפיות בכל השגעון הזה ולשרוד. אתם תראו שעם הזמן המצב רק ילך ויחמיר, והאמת שכבר עכשיו ממש גרוע: נשים מרשות לעצמן להתנהג כאילו הן חיות באיזה משחק מחשב "GTA" – לדרוס גברים, לגנוב חופשי ברחוב, להסית בין בני אדם ולהזדיין עם כל יצור חי ברחוב. ממש ככה, אישה יהודיה היום הולכת ערומה עם חצאית קצרה ומחשוף, רואה מחבל ערבי, לוקחת אותו לפינה ומזדיינת איתו! נכנסת להריון ממנו ומוצאת איזה "BOT" יהודי שיתן לה כסף לפרנס את הילד מהערבי- כל זה בזמן שהעם הפלסטיני דרי הארץ מרביצים ליהודים בלוד, בגליל ובנגב. סדום ועמורה של ממש ובגידה של בנות ישראל בעם היהודי, פשוט אין לי מילים אחרות לתאר את מה שקורה כאן. ועכשיו, מראש שהיהודיות הישראליות רשעות הן גם דופקות מכות רצח אחת לשנייה:

הבנות שמתאכזרות אליה- ככל הנראה גודלו על ידי שרלילות חד הוריות ללא דמות אב חזקה בבית. העיקר המזונות..

גם חילונים וגם דתיים חייבים להבין, את מה שכולם ידעו לפני כ100 שנים ועכשיו שכחו: לנשים אין גבולות. הן יצור רגשני כמו חיה או כלב שתפעל לפי מה שמחנכים אותה. וזו גם הטראגדיה של הנשים המערביות והישראליות בפרט: מגיל צעיר מתיחסים אליהן כמו גבר ומצפים שהן יבינו לוגית מה נכון ומה לא נכון. הן בתורן מחפשות דמות אב בכל פינה אפשרית – ולבסוף הדמות הזו היא או איזה סודאני מסתנן בתחנה מרכזית או ערבי מחבל. אבל עד שהם יבינו, יהיה פה כבר כל כך הרבה רצח! שפשוט אתם חייבים להציל את עצמכם. אתם, ילדיי היקרים, חייבים לקחת עצמכם בידיים ולבלוע את הגלולה האדומה לגבי נשים ישרעליות. הן שונאות אותנו, ויש להן מטרה אחת: לסרס ולרצוח כל יהודי. הולכות פה רוצחות ברחוב שלא נשפטו על מעשיהן ולא מתחרטות אפילו לרגע על מה שעשו. הן מגישות תלונות שווא על כל מי שאינו צ'אד/טיירון/סודאני/ערבי. במילים אחרות, כל גבר יהודי תמים הוא מטרה, ואתם צריכים להסתתר היטב במערה בל תמצא אתכם האישה הישראלית:

אינסל יהודי טוב לב שבחיים לא פגע בזבוב מקבל תלונת שווא מיהודיה כעונש על זה שטיירון הטריד אותה. היא כועסת על התלמיד המחונן בגלל שהוא העז לא להיות טיירון המטרידן – ולכן התנקמה בו בתלונת שווא. -תורת הגזע הפמינאצית במיטבה.

נשים כאלה שהגישו תלונות שווא אינן נשפטות – להפך מרחמים עליהן ונותנים להן בית חם ושירותי רעווחה. הכל מכספי המיסים שלנו הולך לאותן השרמוטות שכבר סיימו לפרק את החברה מבפנים ולסרס את הגברים היהודים עם הפריצות שלהן ושמירת הבתולין ב*דווקא* למחבלים ערבים תוך דחיית יהודים במקביל. מגוחך עוד יותר זה שארגונים "לאומנים" כמו להב"ה ושאר זבל באים "להציל" את היהודיות הללו מכפרים , את אותן השרמוטות שבגדו בעם והלכו לשטוף רצפה לגויים. אבל כל זה – נחלת העבר. עכשיו הן כבר רצחניות. ויש גם את אלה שהשקיע ונתנו שנותיהן הטובות מבחירתן החופשית לערבי- שטפו לו רצפה בכפר , עינגו אותו כשהיו צעירות ויפות. ועכשיו הן באות בגיל 30, חיות מכספי משלם המיסים, הן באות עלינו במטרה לרצוח.

הן כבר לא רוצות גבר יהודי כדי "להתמסד". מבחינת הנשים הישרעליות הן כבר קיבלו וחוו התמסדות בשנים היפות שלהן עם טיירון בסקס אולטרא-הייפרגמי, עם מחבלים ערבים בכפר, והיה להן מלא סקס והשתעבדות בבית ושטיפת רצפה. מזונות דירה וילדים גם כן יש לרובן, מקבלות חינם מכספי המיסים. מה עוד נשאר לרצות כרגע? נכון: לרצוח. לגנוב. לרמות. לאנוס. להטריד. לשדוד. להכניע. לרמוס. לבגוד. זוהי המנטליות של האישה הישרעלית, ואל תחשבו לרגע שאישה שמתחצפת אליכם חווה "מועקה רגשית" כלשהי. לא, הן באמת רוצות לעשות לנו שואה גברים יקרים- ואתם חייבים להסתתר מכל ישראלית יהודיה ולהזהר כמו שנזהרים מנאצי בשנות 1941 שמחפש יהודים מתחת לרצפה בסרט של קוונטין טרנטינו.

הן לא רוצות חתונה, לא רוצות גבר, לא רוצות לבנות ביחד. הנשים הישראליות כשרוצות גבר אז זה רק את צ'אד וטיירון או את הערבי הבדואי ועדיף את ההוא המחבל שדקר יהודים. אחרי שהן מסיימות לרצות גבר, הן מחפשות את הרכוש של הגבר היהודי ולא אותו עצמו. הן לא רוצות אפילו לראות את הפנים שלכן, והן מודעות לנואשות והרעב המיני של הגברים פה שנוצר בגלל הפריצות ובגלל שכולם שרמוטות שהולכות ערום אבל מזדיינות בדווקא רק עם צ'אד ועם ערבים וסודאנים. הרי איך אפשר להגיע למסקנה כל כך מטומטמת – לרצות להתחתן עם אישה ישראלית שהזדיינה כבר מגיל 14? (היום כולן ככה). והנשים האלה שהזדיינו עוד מכשפות, יש כאלה יגרמו לכם להתאהב בהן ולהפסיק לחשוב בהגיון. אתם חייבים לברוח, לא להסתכל על הפנים שלהן בל תכושפו. אתם במלחמה השרדותית אחיי היקרים, תבינו. אלה מכשפות אמיתיות ועד שלא תשיגו פורקן בתאילנד עם גויות ולצאת מהכישופים שלהן אסור לכם בכלל להיות בקרבת אף אישה ישראלית.

הנשים במדינת להטביסטן בשיתוף פעולה עם הערבים והגויים בתפקידי מפתח מחפשות כל גבר יהודי שמעוניין לחיות. הן רוצות לדרדר את כולנו למוות ולהטריד את כולנו בטיזינג וייאוש מיני – תוך כדי לבדוק שאנחנו חלילה לא נקבל סקס (חוק הפללת צרכני הזנות).

מקור הדיקטטורה הפמינאצית הוא מהנשים היהודיות עצמן ולווא דווקא מהגויים והאילומינטי כפי שרבים נוטים לחשוב. נכון, גם להם יש חלק בסיפור. אבל דווקא בנות ישראל הן אלו שאני רואה יום יום משפילות גברים, רומסות, מתלבשות חצוף ומלשינות ומשתיקות כל אחד שיעז להביע מילולית את זה שהוא מוטרד. אוי ואבוי בפמיניסטאן לכל גבר שינסה להציב גבול לאישה אפילו בזמן שהיא רוצחת ומרביצה מכות רצח לבעלה- מייד יאסרו אותו בגלל שתעליל גם עליו שווא. אלה נשים רעות מאוד והן מחפשות כל אחד ואחד מכם מגטאו יקרים שלי. תהיו זהירים מאוד.

אחרי הרבה שנים של סבסוד אמהות חד הוריות שדרדרו אבותי ילדיהן להתאבדות וחיי עוני מרוד, למדו גם בנותיהן שזה בסדר להתייחס ככה לבני עמן. הן הפכו את ההתנהגות הזו לדרך חיים ולתרבות של ממש וכבר לא יסכימו להתנער ממעשיהן הנבזים. מוסד המשפחה מפורק לגמרי בקרב העם היהודי, והגברים מרוסקים. אתם צריכים להפנים סופית שאין נשים טובות בפמיניסטאן, וגם אם יש איזה בתולה אי שם היא בסוף תתקלקל כי תלך אחרי שאר הבהמות בשכונה. מאוד קשה היום וגם ב100 שערים הולכות שרמוטות חצופות וערומות בריש גלי כדי להחטיא בכוונה את הצדיקות שנותרו, שמספרן עומד על בקושי כמה מאות.


תשתפו את הכתבה מצילות הנפשות הזו ברחבי האינטרנט כדי שנוכל להציל עוד ועוד גברים ולהפיץ את הבשורה. בנוסף, אל תשכחו לתרום כסף לארנקים הדיגיטליים שפתחנו במטרה לגייס כספים למפעלנו. המטרה שלנו היא א': שיהיה לכל גבר יהודי פורקן מיני, ו-ב': לבנות כלכלה חדשה בלתי תלוייה בנשים הרשעות. זוהי הסיבה שאנו מתעקשים שההתרמה תתבצע במטבעות דיגיטליים כפי שבקרוב אסביר וארחיב על התוכנית של ההתנתקות הכלכלית של גברי יהודה. זה יתבצע באמצעות המטבעות הדיגיטלים שתוכנתו עם קוד חופשי בצורה כזו שיהיה קשה מאוד לשרלילה ישראלית לגלות כמה כסף יש לכל אחד מאיתנו באמת, גם אם היא תתאמץ מאוד. רק אם כולנו נתאחד ונשתמש במטבעות דיגיטלים, נוכל להינצל מהמזונות המפחידים.

3 תגובות על “מסתובבות פה חופשי רוצחות במדינה”

כתבה מעניינת, הייתי ממליץ להביא יותר עובדות וסימוכין לתמוך בטיעונים. אני בהחלט חושב שקיימת אפליית גברים לרעה בתחומים רבים. גירושין זה רצח נפשי וכלכלי של גברים בחסות החוק לדוגמא חזקת הגיל הרך קיימת בישראל, בוטלה ברוב המדינות המפותחות.

מחמת קידוש הפות ?
תמות קוקסינל.
ורצוי שזה יהיה יחד עם לפחות 99.9% מהעם היהודי, שפשוט ייזרק למדורה
בעודו חי.
הלוואי וכבר מחר זה יקרה.
תכל׳ס כל היהודים חוץ ממעטים כמוני, כמו בובי פישר וכמו האח נתנאל, הם גידול
סרטני בגוף העולם ולכן חובה להשמיד אותם.
ברגע שהם יושמדו, יושמדו יחד איתם הפמיניזם, הלהט״ב, הממשלות, המשטרות, בתי המשפט, רשויות המיסים, הביורוקרטיות…קיצר, יהיה רק קרנבל מאז.

מי זה האח נתנאל? שלח לינק
ומה קשור בובי פישר, הוא שחמטיסט בכלל הרי???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *