MGTOW Israel

נשים גורמות נזק כבד לכלכלה

הנשים הישרעליות גנבו את שוק העבודה בגלל שהן חופשיות. ומה שהיה יכול להשאר לגברים יהודים- נתנו לערבים. תתחילו לחשוב רק על עצמכם. אל תפרנסו אף אישה ישרעלית.

הן פירקו הכל, פשוט דפקו את הכלכלה עד חורמה. אין פה דיור, פרנסה, המחירים לא שפויים, האינפלציה בשמיים, המדינה לא מייצרת שום דבר ואפילו החקלאות מזמן קרסה. המים מזוהמים, הבריאות חרא והרפואה כולה מלאה שחיתות ושקרים- אתה הולך היום לרופא ונהייה עוד יותר חולה במקום בריא. נשים זה כמו רעל לכלכלה, וככל שיש יותר נשים בשוק העבודה כך האינפלציה מרקיעה שחקים ועסקים נסגרים. למעשה להחדיר נשים ישרעליות ועוד לחוקק בעדן חוקי העדפה מתקנת כמו שעשו אצלנו זה היה המהלך הכי מפגר אי פעם, ואני משער שחוקקו אותו מחבלים הלכה למעשה בכוונת זדון למוטט את המדינה.

הדינמיקה מאחורי התופעה

בתחילת דרכו במערכת של היום, כל גבר הוא עני ובודד. נורא קשה חברתית כי אין אלפי מחזרים כמו על כל שרלילה ישראלית "מועצמת". וזה לא משנה אם הבן אדם טוב או רע, אם הוא מוכשר או לא: הטבע נברא ככה שהיצר המיני של גברים עדין פעיל ובועט גם בגיל 70. גבר יכול להתרבות ולהפרות בכל גיל אך כולם מגילאי 14-99 נמשכים רק לבנות הצעירות בנות עד גיל 25. וכך נוצר מצב שבנות כיתתו של כל גבר ישראלי מקבלות ים חיזורים מגיל 14 (רובן אפילו מגיל 11 בגלל שאצל הערבים פדופיליה זה מקובל) והצעיר הקטין מתחרה בכל כך הרבה גברים שפשוט אין לו סיכוי. מה גם שהיום האינטרנט החמיר את המצב, כי על כל פרגית יש מיליארדי גברים מכל העולם שמוכנים להשקיע ולתת לה מתנות חינם תמורת התמיכה הרגשית שלהן.

זה נותן לנשים כל כך הרבה יתרונות כלכליים מעל הגברים בשנים הראשונות לחייהן, והיום בנות ישראל פשוט זרמו עם השפע הזה שנפל עליהן פתאום בגלל שלאחרונה נהייה מקובל שיש "שוויון" בין גברים לנשים. לכל ילד ישראלי הרבה יותר קשה להצליח בלימודים באקדמיה ובצבא, מהסיבה הפשוטה שאין לו גב רגשי וכלכלי. והרי מדובר במשאב של ממש, שכן טיפול פסיכולוגי לגבר עולה אלפי שקלים בחודש (טיפול נורמלי שמועיל) ואילו נקבות מקבלות חינם חיזורים, דבר שמשתווה פיננסית לערך של עשרות אלפי שקלים בחודש. הן גם מקבלות תמיכה מינית, שזה אחד הצרכים הבסיסיים ביותר של האדם שליהודים הישראלים אסור בכלל בגלל "חוק הפללת צרכני הזנות". לכן עד גיל 30 רוב הגברים היהודים נשארים מאחור חזק מאוד לעומת הערבים, היות שאצלם עדין שומרים צניעות ומחתנים אישה בתולה לכל בדואי מגיל צעיר. בזמן הזה היהודים צופים בבנות שלהם עושות סקס אולטרא-הייפרגמי עם גברים אלפות (בעיקר עם ערבים) ומאבדים את התמריץ להשתלב בחברה בכלל.

הנשים היהודיות והערבים משתלטים על שוק העבודה בזמן שהגברים היהודים נושרים מרוב אפלייה מינית ותמיכתית.

חשוב להדגיש את הנחת היסוד שלי כאן: סקס ותמיכה רגשית של אישה הם משאב לכל דבר ששווה הרבה, יותר מכסף. כאשר רוב העם נשאר בלי המשאב הזה הוא פשוט מאבד תמריץ לתרום לחברה. אך גם התפוקה שגברים מביאים וההגנה שהם מספקים מהווה משאב חשוב מאוד, וכאשר גברים נושרים על חשבון החופש המיני של הנשים החצופות- כל העם מפסיד. עמים זרים משתלטים על החברה, ורמת החיים בארץ יורדת. כמו כן חשוב להבין שככל שהאישה מזדקנת כך הסקס והאהבה שלה שווים פחות- מפני שהיא נהיית פחות אטרקטיבית ובלתי אפשרי להקים איתה תא משפחתי תקין. הגבר יתחיל להזכר בזה שהיא נתנה שנותיה הטובות לגברים אחרים, לקנא, להתקמצן עליה, והיא גם כן תתחיל למנוע עוד יותר סקס כי זוכרת את המאהבים שלה הקודמים ובגלל שהיא שרמוטה רשעה שהתרגלה לנגב רגליים על בני עמה. כך נוצר מצב כמו היום של מליוני רווקים ורווקות, ושל נשים רשעות שבוגדות בעם בלי שום בושה וגברים שלא מסוגלים להשתלב בשוק העבודה ולהנהיג את המדינה.

כפי שהוכחתי בכתבות הקודמות, היום מי שמקבל את משאב התמיכה והאהבה של הנשים הצעירות היהודיות היום זה הערבים, הבדואים, הסודאנים וקומץ גברי אלפא שמעמיסים בלי סוף. הם גם האנשים שתורמים הכי פחות לחברה, כי אין להם תחושת מוסר או הגינות. מן הסתם, לגנוב בנות לאחים שלך או לשכנים זה כבר מעיד על אדם שמעריך בצורה זולה יחסים בין איש לאישתו. אדם כזה אחרי שמסיים לזיין כל אחת מהשרמוטות שלו או מזיין אישתו של מישהו אחר הוא אינו אחד שינסה למגר שחיתות מן החברה או להנהיג אותה למקום טוב יותר. הוא פשוט אדם חלאה. וכך נוצר מצב שדווקא החלאות מקבלים את כל הכוח הנפשי והמאשבים המיניים בחברה, והם מנהיגים אותה למקום של שחיתות, רצח, גניבה ומלחמת אזרחים.

הנשים הישראליות תופסות נתח גדול יותר ויותר משוק העבודה- על חשבון הגברים היהודים הבטא שאמורים להוות עמוד השדרה של החברה ומרבית משלמי המיסים ההגונים. עוד דוגמא אירעית לעסק שאין בו גברים כלל- בדורנו כולם חיים עם ההורים ומחכים מתי יסתימו כבר החיים האלה. מסלול מהיר לקריסת הכלכלה והבטחון כולם.

הגברים הישראלים הצעירים רובם חיים עם ההורים בדירה מעופשת ומטונפת. כבר אין מי שינהיג פה, יתקן את בעיות הדיור והפרנסה, הבטחון- כלום. המצב הזה נובע מחוסר השוויון בשוק יחסי המין בין נשות לגברי העם היהודי. אבל מבחינה אישית, לכל אחד ואחד מאיתנו זה אומר שאנחנו במינוס גדול מאוד מתחילת הדרך. זה אומר שאין לך אחי את הפריוילגיה לחפש אישה ישראלית טובה (הן לא קיימות יותר. רק רשעות נצלניות שיפילו אותך לעבר פי הפחת), כי אתה נמצא עמוק בחובות. מגיל 18 מתחיל לתקתק החוב לביטוח לאומי כל חודש כדי לפרנס את השרמוטות החד הוריות שהמליטו ילד ממחבל ערבי. בעבודות השונות יתנו לך לעשות את כל הדברים הקשים וישימו את הנקבות מנהלות עליך כדי למרר לך עוד יותר את החיים. אתה תסבול צעקות והשפלות קשות בכל מקום מהנשים המורות/מפקדות/מנהלות כי פשוט ככה בא להן, וזה יקשה עליך עוד יותר להתקדם בתפקידים. בקיצור, אין לך זכות היום בתור גבר ישראלי לעשות טעויות כלכליות.

אתה בבור כל כך עמוק שכולו צואה ושפיך ודם, כי כל טעות כלכלית עלולה לעלות לך בחיים שלך. אם רק תעשה שגיאה אחת פיננסית ותעז לפתוח עסק שלא יצלח ישר יקפצו עליך מס הכנסה וביטוח לאומי וגם נשים ירוצו לתבוע אותך בערימות ואתה תיאלץ להתאבד כי אין אפילו מקלטים לגברים דרי רחוב- רק לנשים יש. ברוך הבא לפמיניסטאן 2021: אם אתה גבר יהודי, אתה חייב להיות סופר-חכם וסופר-מוכשר וסופר-מתוחכם וגם נחש ערמומי כדי להצליח בחיים. ינסו לדפוק אותך כאן בכל פינה גם הגברים האחרים, כי כולם מנסים להרשים את הפות הישראלי המסריח שנשאר פה- אלה שעדין לא ברחו לשטוף רצפה לערבים בכפר מרצונן החופשי. אתה במלחמה אחי, ואתה צריך לקחת את עצמך בידיים.

עוד דוגמא של נשים שהשתלטו על שוק העבודה בבנקים: מסדרות לעצמן אחת לשנייה קומבינות בתירוצים כגון "הילדים צריכים לאכול" או "אני לא יכולה יותר הוא הטריד אותי תנו לי 150,000 שקל" ואשכרה מסדרים מתנות של מליונים לכל אישה טמאה תוך דרדור המדינה לעוני כבד.

אין זמן לקחת נקבות למסעדות, אין זמן להשקיע בשרלילות ישראליות ש"לא מעוניינות כרגע" ולעוף עם הטרקטורון בשכונה כדי להרשים אותן. אין זמן לחיזורים ולמכות עם האקס הערבי ש"מגונן" עליה מפני מחזרים יהודים. המצב הזה הוא לא טבעי בעליל, כי אישה אמורה להוסיף ולתת גב במאבק בחיי החוץ הקשים. אבל אלה שרלילות לא אמינות בכלל וגשמיות מאוד, שטובת עם ישראל בכלל לא מעניינת אותן. הן רוצות רק כסף, עכשיו, והרבה. ולכן כאשר אתה הולך בדרכך ונהייה מגטאו אתה כאילו השלת מעצמך עול של מליוני שקלים. כן, בלי הגזמה- כי ככל שאתה מתבגר חוסך ומשקיע את הכסף והזמן שלך למקומות הנכונים, הכסף מכפיל את עצמו.

יגידו הרבנים: "כסף זה לא הכל בחיים! תאוות בצע! חוטאים!". אבל הם בעצמם השקרנים המכשפים האלה שמאשרים לנשים בוגדות ומורדות קצבאות ומזונות בסדרי גודל מפלצתיים בעצמם גרמו למצב שהיום להכנס לאישה זה סכנת מוות. מילא, אם היתה איזשהי הגנה על הגבר כדי שידע שכאשר הוא נכנס לזוגיות עם אישה זה יציבות ושאין לה זכות לברוח ולעזוב אף פעם. ואז זה באמת היה יכול להיות מהנה וקדוש ושווה, כי זה נותן תחושה של יחד, של תא משפחתי ושל להיות חלק מעם ישראל ולהתרבות. אבל היום כאשר בהנהגה שלנו יושבים כאלה זקנים נואפים ומושחתים שמקבלים עמלה פר סגירת תיק גירושין- אין מה להשקיע בעם הזה. זה עם אבוד, מקולקל ומסריח שיורק עלינו ורק הקב"ה יוכל לתקן אותו בעזרת גזירות כבדות. אתה לא הקב"ה אחי, ואתה צריך להציל את עצמך קודם כל. הספינה הזו קורסת, ואני רוצה שאתה תתחזק כלכלית כדי שאולי תהיה מהמעטים שכן ישרדו את השואה הכלכלית שאנחנו עוברים.

לא היסטוריה ולא פרוגרס: מה שאתם רואים בתמונה זה חושך ורגרסיה מהירה לימי המערות. אישה בתפקיד בכיר בצבא יכולה או 1. להכניע מייד את העם ולבגוד או 2. להתחיל מלחמה אטומית בלי הצדקה ולהרוס את כל העולם. נשים פועלות מרגש ולא שכל תפנימו, שתי הנשים האלה בתפקיד בכיר הן סכנה בטחונית עוד יותר גרועה מכל חוליות המחבלים בעזה ביחד. (הפנים צונזרו מחמת חשש לחילול קדושת הפות על פי החוק הפמינאצי)

המצב הזה לא רק שלא טבעי, הוא גם הרסני ומסוכן. ככל שהנשים משתלבות יותר ויותר בשוק העבודה המצב יחמיר הן כלכלית, הן בריאותית, ובכל התחומים היוצאים בכך. זה יקרה עד שסופית הערבים ישתלטו על המדינה – כי אצלם הנשים לא עובדות, ולכן הם נשארים חזקים. אפילו בהנחה ולא היתה השנאה שלהם כלפינו כי אנחנו יהודים, בכל מקרה חייב גברים חזקים בראש כל מדינה, משפחה וארגון – כי רק גבר מסוגל להציב גבולות. אפילו הגבר החלש ביותר והרכרוכי ביותר מסוגל ליותר מאשר אישה מבחינת הנהגה, כי נשים פשוט אין להן במוח את היכולת והמסוגלות להנהיג.

במילים אחרות, כרגע המפרנס של הנשים הנשים ובעלן הוא המדינה, מדינת ישראל. חלק גם הלכו לערבים, והם בעליהן. לערבים הן שוטפות רצפה, עובדות וגם מביאות להם את המשכורת. זה לא משנה האמת אפילו מי יעבוד, במידה ולגברים ניתנת הסמכות לקחת לאישה את המשכורת ולנהל את משק הבית. רק גברים יודעים להתנהל נכון פיננסית, כי הם לרוב לא צרכנים מפגרים שחושבים "מה באלי עכשיו" אלא חושבים לטווח הרחוק. ואתה אחי היקר, קורא הכתבה, אתה רק בגדר "משלם מיסים קאק פראייר". המיסים שלך מאכילים נקבות שמזמן לא משתייכות לעם ישראל כי הן בגדו בו בעזות מצח והחליטו שלא צריכות את הגברים יותר. אתה צריך לדאוג לעצמך, ולהשאיר כל שקל אפשרי אצלך בכיס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *