MGTOW Israel

בייבי בומרים: "אתם דור של עצלנים"

הבומרים כפויי הטובה מחרטטים שאנחנו מפונקים וטוענים שהיום קל פי 1,000 לעומת החיים שלהם. אבל במציאות הכל בדיוק הפוך.

מי הם הבייבי בומרים החצופים הללו?

דור הבייבי בומרים הם ילידי שנות 1946-1964. הם נולדו לתוך כלכלת שפע משגשגת ובתקופה שאחרי מלחמת העצמאות. בתקופה ההיא פעלו האוליגרכים שליטי העולם להרוס את הכלכלה החופשית, להשתלט על האדמות, להעביר צינורות נפט בין ארצות העולם ולהעיף את כל האזרחים החופשיים לערים לגטאות – שם ניתן לשלוט בהם בקלות בעזרת רשויות המיסים ובתי המשפחט. הבומרים שיתפו פעולה בכיף:

"מוחעחעחע.. איזה כיף לחיות על גבם של הגברים הצעירים, ולגנוב להם את העתיד." -בייבי בומר ישראלי מצוי

הבומרים הרסו את התא המשפחתי ועכשיו רוצים שאנחנו נהייה העבדים שלהם

לפני הבומרים, התא המשפחתי עדיין שימש כרית הנחיתה של כל זקן וזקנה תשושים. המשפחה היתה חזקה ורחבה, מתגוררים כל הקרובים וה"רחוקים"(דודים,דודות..) בקרבה פיזית. הקהילות היהודיות מגובשות ודואגות לחלשים מתוך צדקה ונתינת חסד.

אבל הבומרים החליטו לשנות את השיטה. הם החליטו להיות פרוצים, לעשות שהכל יהיה מותר ולזרוק את נטל ימי הזקנה שלהם על המדינה במקום להמשיך לתחזק משפחה שתעשה זאת. מה זה אומר? זה אומר שצעירים שהם לא מכירים יצטרכו לממן את אותם נואפים הזקנים והשרמוטות הזקנות הבייבי בומרים, שנאפו כל חייהם והמליטו ממזרים. החל משנות ה40 חירבנו ילדים ממסיבות במועדון, נישואי תערובת ונישואי תאווה שנגמרו בגירושין. ועכשיו מצפים מהממזרים שהם המליטו להשתעבד להם במיסים. דגש על מילה 'להשתעבד', היות ולדור הממזרים שלנו לא תהיה פנסיה בוודאות.

עובדה חד משמעית היא שהבומרים רוצים לשעבד אותנו לטובתם האישית, ושמים זיבי על עתידנו. רוצים הוכחה? בבקשה: אני בטוח שגם אתם שמעתם אינספור פעמים מבומרים פקודות כגון "לך תעבוד, אל תהיה בטלן, תהיה כמו כולם, תשרת בצבא, לך תלמד משהו, תתחתן כבר". תנסו פעם אחת לענות לנואף הזקן: “אבל מזונות/אבל לא תהיה לי פנסיה/ אבל הנקבות בוגדות למה שאשרת אותן/ אבל לא יהיה לי ביטוח לאומי/ אבל בנות ישראל שוכבות עם ערבים".. ולא תקבלו תשובה, הבומר יתנער. יחזור על המנטרה שלו ויענה לכם "אתה מדבר שטויות". את הבומר לא מעניין עתידכם האישי. לא מעניינות אותו העובדות בשטח. מעניין אותו רק שאתה תמשיך לשלם עליו מיסים כמו עבד טוב והוא יצליף בך עם השאלות "מתי חתונה? מתי עבודה?” (=“מתי מיסים? מתי מזונות?”).

"מתי מיסים? מתי מתי מזונות? קדימה, תשלמו עליי מיסים גברים צעירים בזמן שאני משתין עליכם מלמעלה" -ישראלי יליד שנת 1954

כלכלת הבומרים היא חוב אחד גדול שנפל על כתפי הגברים הצעירים

"יופי פיפי, אחלה עבודה. תשבור עוד יותר את הצעירים. שכל הצעירים יהיו עבדי המיסים שלנו בזמן שאנחנו רגל על רגל בבית אבות מדיני. שיחזרו אחרי 12 שעות עבודה לישון ברחוב. ביבי מלך!" -בומר ישראלי

כל בומר בישראל נולד לעולם שבו קל להשיג אישה, האוויר נקי, האוכל מזין, מים טהורים, מחירים זולים, דיור מרווח וזול. גם למזרחים של שנות ה50 שחיו באוהלים היה יותר קל מאשר לצעירים של היום, היות ולא היו מוטלות עליהם כל הגזירות כלכליות של ישרעהל שנת 2021. ובנו לעצמם בקלות אחלה וילות בפריפריה.

בתור בומר לא היה צריך לחשוב יותר מדי: חתונה בגיל 20, רכישת בית, עבודה קלילה, ובסוף פנסיה. זה מסלול החיים שלהם. כל בומר מוצא איזה עבודה קבועה שזורמת לו, מתברג ומטפס למשרות בכירות. קריירה עם שעות עבודה מועטות והכל סבבה. הכסף מספיק למימון אישה, ילדים, נכדים, וילות. ההורים שלהם היו מחתנים אותם. ואילו הבומרים עצמם, רפי השכל המפגרים האלו שהואכלו בכפית זהב מהממשלה, לא חיתנו את בניהם ובנותיהם. מבחינתם שוק חופשי ביחסי המין זה סבבה: "לכו בנות ישראל, תמצאו גברים כאוות פותכן". “פמיניזם, חופש. תראו איזה נאורים אנחנו, נותנים לכן להיות שרמוטות".

להתקדם בעבודה היה מאוד קל והציעו שוחד בכל פינה! בתקופת הבומרים בדיוק החלה לתפוס תאוצה הטכנולוגיה של הייצור המאסיבי, ונהייה ביקוש רב לבעלי מקצוע עם תחומי התמקצעות ממוקדים. לדוגמא, אם בתור בייבי בומר ידעת שלוש שפות- עברית אנגלית וערבית, יכלת בקלות להתברג במערכת הבנקאית ולהתקדם להנהלה מהר מאוד. המשכורת של הבומר הממוצע הייתה מספיקה למימון משפחה, רכבים, וילה, מסעדות וחופשות קבוע לחו"ל. אפילו בתור פועל פשוט. העיקר תעשה מה שאומרים לך.

כך הבומרים אכלו במשך שנים מכפית זהב ועד היום- מה אכפת להם? הממשלה וארגוני הענק המושחתים שהם עזרו לבנות פינקו אותם מכספי חוב מדיני ודאגו שיחיו טוב. ולעומת זאת הדורות המאוחרים יותר כולם כעת אוכלים חרא. מדוע? כי צריך לשלם את החוב המדיני של הבומרים המזדיינים במיסים למרבין.

"מה אכפת לי מדורות העתיד? הרי אין לי מוסר. אני בייבי בּוּמר חמוׁר מטונף שאכפת לו רק מעצמו והשוחד שאקבל. אוכל לקנות עוד 10 דירות ולהשכיר לצעירים במחירי בועה. +לפנות אותם מתי שלא עמדו בתשלום עם ריבית של 100$ פר יום". -מושבניק יליד שנת 1963

אותם דור הדבילים המפונקים, הבומרים, חיו בצורה רברבנית ובזבזנית. ואת כל הטעויות שלהם- במקום לשלם הם הפילו על הדורות הבאים, באמצעות חובות מדיניים. את הקומבינה הזאת הם כיבסו בכל מיני שמות חכמים וטריקים במשך הרבה שנים.

לדוגמא את הלירה שקרסה ב1985 הם החליפו בשקל חדש, יעני: “הנה,הלירה איבדה ערכה כי אנחנו זיינו לה את הצורה בהדפסות. עכשיו במקום לשלם 9000 לירה על פת לחם, נחליף את זה לשקל אחד חדש. רואים כמה זול? נכון אנחנו חכמים? “. וכך עד היום ישראלים צעירים חיים באינפלציה מטורפת בלי להבין בכלל עד כמה יקר פה לעומת תקופת הבומרים. העיקר שקל חדש. כל הכבוד בליאט.

כלומר, הם פשוט הפכו 10,000 לירה לשקל חדש אחד כדי שיראה יפה יותר. אבל המשכורת, המיסים, הכל נשאר יקר חרא, ורק החמיר. כרגיל הצעירים מפרנסים את הבומרים הזקנים שיושבים על גבם ומקטרגים "אתה עצלן אתה עצלן לך תעבוד תפרנס, תממן את הנכדה השרמוטה שלי, הילדים צריכים לאכולללללללל". ובאותו זמן השרמוטה של הבומר לא מעריכה שום דבר שאתה עושה, ובאה בטענות: “למה רק דירת 2 חדרים ולא וילה??” לא מעניין אותה שהמחיר של דירת 2 חדרים הזאת היא כמו המחיר ששילם בומר על 5 וילות בסביון, בזמנו. אבא שלה אמר ש"גבר חייב לפרנס כמו שצריך אחרת הוא לא גבר", והפך אותה לזונת רכוש בלתי נאמנה לבעלה.

גם הרבה מילניאלז (ילידי 1981-1996) אכלו בכפית זהב למרות עול הבומרים ויגידו "אני לא מסכים!”. אבל הסיבה היחידה לכך היא עליית האינטרנט בשנות ה90, שעליו מס ההכנסה לא ידעו איך להתלבש. מס ההכנסה, הכלבים הללו הקולקטורים מטעם הבייבי-בומרים, היו טפשים מדי מכדי להתלבש על האינטרנט. הם בוגרי תואר מסריח של 4 שנים שטיפת מוח לגבי "נפלאות הכלכלה הקלקלה", שלא הבינו אפילו מה זה כתובת IP. ככל שעבר הזמן מס ההכנסה התחילו להכניס ידם המלוכלכת והיום גם יזמי ההייטק הצעירים נאלצים לממן חיי פאר לזקנים שפלים ומפונקים ששונאים אותם. הסרטן של הבומרים נגס בתקווה לעולם וירטואלי נפלא ללא בומרים וזונות מזונות.

צפו בעוד בייבי בומר מפגר מנסה לכבס אותנו שהכל טוב:

"מיסים זה סימן שהכלכלה בריאה" אומר הבומר בסרטון. בריאה למי?? לך? יא זבל

למעשה אפשר לשכוח מכל המושגים החכמים: ה'כלכלה’, 'אינפלציה’, 'גאות’, 'שפיצר', בלגנים.. הכל שמות חכמים וכביסה למה שקורה באמת: הבומרים חיים טוב, מעבר למה שהם אי פעם יצרו- ומעבירים את המינוס המדיני לדורות הבאים. “אבות אכלו בוסר, בנים הפכו הומלסים, ובנותיהם לזונות". במקום לחיות להסתפק ממה שהם מייצרים, הבומרים המציאו קומבינה בשם "חוב מדיני", שאותו משלמים הדורות הבאים במס. וכך שיעבדו את הדור הצעיר.

מבחינתם העיקר זה הם ימשיכו לחיות טוב עם הצעצועים שלהם, מכוניות חדשות ודירות פאר עם מדשאה. ועל הזין כל הצעירים. מצד הבומר לא אכפת לו שיכנסו אפילו 1,000 ערבים לכּוּס של נכדתו כי היא זונה ענייה, העיקר שיהיה בשלטון ליכוד ושלום יחסי כל עוד הוא חי. אכפת לו רק השלום הפיזי האישי שלו וזהו. מבחינתו זה מצב מעולה שבנות ישראל פותחות רגליים כל יום בהמוניהן לערבים שכובשים את המדינה מבפנים- היא מגינה עליו עם הכּוּס שלה. את המשטרה סירסו ה"ימנים" הבומרים האלה כדי לא לעצבן את הערבים, ובכדי להמשיך לחיות ברכבי יוקרה. ובאותו זמן משחקים את עצמם לא מודעים לעובדה שהנשים היום דור של זונות שפותחות רגליים לערבים שמסתובבים חופשי בערים ובפייסבוק, ומתחילים איתן 24/7.

נטל הבומרים בא מכל פינה וכיוון: מיסוי רכב, שכר מגוכך לשירות צבאי, מחיר קופסאות בטון מסריחות דירות, מחיר חשמל, אוכל רעיל ומים רעילים. מרוב שהאוכל והמים התייקרו העדיפו פשוט לעשות אותם רעילים חסרי ויטמינים, ואז "הו הפלא" הם כביכול בזול. כי הרבה יותר זול לייצר זבל בלתי מזין ולרסס עליו כימיקלים שיריח טעים כמו מאפייה מאשר אשכרה לייצר אוכל מזין ובריא. אפילו האוויר נשאר גועל נפש כי הבומרים קונים רכב חדש כל שנה על מנת לשעשע את עצמם. לא מעניין אותם לא כדור הארץ ולא בטיח, רק "אני אני אני".

אפילו הבנות השרמוטות שלהם, הנשים הישראליות שהם גידלו לנו- גועל נפש מסריח שמצפה מהגברים הצעירים לספק להן אורח חיים של בומר מפונק. אבא בומר של כל אישה ישראלית מספר לה שהיא פרינצסה שמגיע לה מינימום עורך דין, ובא בדרישות אף הוא כלפי הגבר הצעיר המסכן. ומה קורה כאשר גבר ישראלי לא מצליח לעמוד ברשימת המכולת של הבומר וצאצאתו השרמוטה הזונה ששכבה מגיל 12 עם גברי אלפא בכיתה? כאשר הוא לא מצליח לקנות דירה אפילו בפריפרייה שעולה מליונים? נכון, השרמוטה הישראלית הולכת לערבים. ואבא שלה הבומר הדביל ימשיך לצאת ולכעוס לא עליה, אלא על הגברים הצעירים שלא מספקים לשרמוטה שלו דירה שעולה מליונים, רכב במדינה שהמס על רכב 5000% ועוד שלל תופינים.

הם כפויי טובה ורשעים

מבחינת הבומרים זה טוב שאנחנו עבדי מיסים. הם יודעים לאן כל המיסים האלה הולכים- אליהם. לפנסיות השמנות שלהם, לדירות העמידר, להמשך תחזוקת הבטחון שלהם, לקצבאות ביטוח לאומי שהם מקבלים. לא מעניין אותם שאחרי שהם ימותו אנחנו נשאר בלי פנסיה ובלי בטחון פיזי. לא מעניין אותם שהנשים בישראל הופכות לזונות הלכה למעשה, אבל בגלל שהחוק מפליל צרכנים הן הולכות בבגדים חושפניים ברחוב כדי להדגיש "אני שרמוטה זונה מחפשת שוגר דאדי".

"בפמיניסטאן בומריסטאן הנשים שוכבות עם ערבים, ערסים ובומרים עשירים למערכות יחסים טווח קצר(זונה בשכירות). "

אפילו ילדות בנות 12 הולכות בטייץ כדי שיראו לה את כל התחת, ועושה עיניים למבוגרים מחפשת תשלומים במסעדה. זו תחילת דרכה של כל זונה. ומה יגידו הבומרים? “איך אתה מדבר, איך אתה מעיז, אתה חצוף, יהיה לך ילדה לא תדבר ככה וכו' וכו'”. בעצמם יושבים על המיסים שלנו ומטיפים לנו מוסר. וכאשר אתה הולך בדרכך ולא רוצה לממן את השרלילות שלהן- “אתה עצלן, אתה מפונק, בתקופה שלי היה יותר קשה, המצב הכלכלי מעולה אתה סתם מתבכיין וכו'”. כאשר בפועל הדור הצעיר סוחב על הכתפיים שלו את כל אחד ואחד מהבומרים הישראלים הבטטות, והמצב הכלכלי הכי חרא שהיה אי פעם.

הבומר הישראלי הגועל נפש עוקף בתור, דורש שיכבדו אותו, צועק על צעירים. “אתה לא מפנה לי מקום ברכבת איך אתה מעז??” יגיד הבייבי בומר. כאילו שהוא איזה קב"ה, מגיע וצריך לקום לו, כדי שהוא ישב הבטטה. בעצמו חי חיים דבש, עם הזדמנויות, עם אהבה, שפע, בריאות. אבל הגבר הישראלי הצעיר שמשלם עליו מיסים עוד צריך לקום וגם למות אחרכך בפרך 14 שעות בגלל שהרסה לו את הבריאות העבודה מחסנאי ברמי לוי, מבלי שזה אפילו יספיק לחדר מפוצל בדירת עמידר שיכון משנות ה40.

המקום המובהק ביותר בו ניתן לראות את הפערים בין הצעירים של היום לבין הבומרים הוא בתחום הבריאות. היות והבומרים מהווים נטל ענקי על כתפי הצעירים, והלו לא עומדים בכך, החליטו הבומרים בצמרת התעשיות לזהם לנו את הסביבה ובכך לעשות "חסכון". כל מוצרי המזון, המים שלנו, והסביבה מפוצצים כימיקלים וחומרים משמרים על מנת לעשות את האוכל יותר "זול". כ"נל לגבי שירותי הבריאות בקופת חולים – אין יותר רפואה. אתה הולך לרופא והוא רושם לך כימיקל "קח תיחנק ועוף לי מהעיניים". מי שרוצה להחלים היום בפמיניסטאן בומריסטאן 2021 חייב לטפל בעצמו. ולהפך אם תלך לרופא יעשה אותך מת עם חיסונים רעילים וכדורים רעילים.

“תודה לכם בומרים על האוטיזם, בעיות ריכוז, אייקיו נמוך וצרות כלכליות!” -ילידי הדור Z, ‘זומרים'

לדוגמא, כמעט כל התרופות היום- קורטיזונים. תיקח כדור הוא מעלה את האדרנלין והקורטיזול (הלחץ), כמה שעות הגוף נכנס לסטרס ומדכא את הכאב, ואז בום- כואב עוד יותר מאשר כאב מקודם. יאללה, עוד סבב של כדור: כמה שעות אין כאב ואז עוד פעם צריך לקחת כדור. ביזנס על חשבון הצעירים. פעם רופאים היו באמת מרפאים את הבומרים אבל היום קופות החולים מושחתות כי אין יותר כסף. רופאים מקבלים שוחד מצחיק כמו כרטיס קולנוע 1+1 בתמורה לשיווק תרופה. שיעור ראשון של כל רופא/אח באקדמיה- “אתם נציגי מכירות של חברות התרופות". אין בושה ואין כבוד לחיי צעירים. החיים שלנו זה אשפה בעיניהם.

בנוסף, הבומרים הרשעים קנו לעצמם דירות ומשכירים לנו במחירי עתק. לא מעניין אותו מצב הצעירים, את הבומר הנואף והמטונף. מבחינתו מה שחשוב בעולם זה "אני אני אני והבת שלי" השרמוטה הקטנה. ולכן הבומר עשה מדירות "ביזנס", כסף. מה יותר בסיסי מאשר קורת גג? כלום. אבל הבומר קורא לזה "נדלן", וגם הקופסאות בטון המכוערות ומלאות עובש הוא מפצל ודוחס שם צעירים במחירי עתק.

לא מעניין אותם הצעירים, לא מעניין אותם מוסד המשפחה, לא מעניין שהנשים שהם מגדלים הן שרמוטות שימשיכו לבוא בדרישות. וכאשר אתה כגבר לא תוכל לעמוד בדרישות השרמוטה הישראלית תיקח אותך לבית משפחט- שם ישב שופט בייבי בומר שיגיד לך "איך אתה מעז לא להיות מליונר כדי לממן לה חיי פאר?1??!! אלימות כלכלית!!*/דפיקה בפטיש* אלימות כלכלית!! תשלם מזונות ופיצויים, הוצאה לפועל- קחו לו את כל הרכוש ותעבירו לפרינצסה . משטרה- קחו אותו מכאן! במידה ולא יעמוד בתשלומים -לכלא".

כך משתפים פעולה הבומרים המסריחים והישראליות הזונות המטונפות, ויד ביד משעבדים את הגברים הצעירים. כך אומרים הבומרים: "רצית משפחה? ילדים? לגדול עם אישה מהעם שלך עד שיבה טובה? אהבה? זדיין מפה. אתה רק מחלבת כספים לבומרים והפרינצסות הזבל שגידלנו, ותסתום את הפה שלך. תשלם מזונות מרחוק, ותראה את הממזרים שלך (בתקווה והם באמת שלך ולא מעמוס) פעם בשבוע, גג. מה ששלך – שלנו. תעבוד ותגיד תודה"

הבומר הישראלי שותה את המיסים של גברים צעירים ומבסוט כשהם מתאבדים מרוב העומס הכלכלי.

ועוד מוסיפים הבומרים הישראלים הרשעים: “אתה חצוף, איך אתה מדבר על נשים?? איך אתה לא מכבד מבוגרים?? מה אתה , כפויי טובה? תשב בשקט בדירת צינוק מסריח עם עובש ועוד 2 סודאנים נכים, תהיה משגיח אפוטרופוס שלהם במימון כספי ביטוח לאומי בתמורה לזכות לשבת בדירת נרקומנים מפוצלת. תחייה מלחם לבן עם ריבה ואת כל הכסף שלך נעביר לגרושה הבוגדת שהרשינו לה להזדיין עם ערווים עד גיל 40 ואז אחרי שנתיים חתונה איתך להתגרש ולקבל מזונות, פרס משכורת חינם ל20 שנים כדי שהיא תשב בבית 20 שנים ותראה נטפליקס". זה מה שהבומרים עושים לנו.

חלק מהגברים הצעירים בכלל לא מקבלים אישה בישראל, אפילו לא גרושה עם ממזרים. הם חיים בצריף שהיה פעם לול תרנגולות, עם גג מאזבסט ונושמים חרא של פרות. למה? כי כל הישראליות הלכו לערווים, גויים, אירופאים ואמריקאים. הבומרים החליטו שזו "זכותה" של כל ישראלית להתחתן עם "דג שמן" ולקבל ויזה במדינה אחרת.

הבומרים הפקירו את בנות פמיניסטאן, וכך נוצר מצב שיחס הגברים-נשים בישרעהל הרבה יותר גרוע מסין. מספיק להכנס פעם אחת לפאב של יום שישי בערב ולראות את המצב, 40 גברים על אישה אחת. במועדונים ישראליים, מה שהולך זה חגיגת נקניקים חרמנים ערסים שרבים אחד עם השני על הבנות הפרוצות, ושורפים את כל הפרוטות שנשאר להם מה"משכורת" הצבאית כדי להרשים את השרמוטה שאולי תואיל בטובה לתת חרא של סקס בשירותים. והמנהל, בומר תאב-בצע תמחר צלוחית מלפפונים חמוצים, 50 גרם ב200 שקל. “תקנה לי!!” דורשת השרמוטה הישראלית. ואם לא תקנה- נעלמת. ערווי יקנה לה במקומך. בילוי משהו-משהו.

הבומרים והנקבות הישראליות- האדונים הפיאודלים של גברי פמיניסטאן

הנקבות הישרעהליות והבומרים איחדו כוחות כדי לשעבד את הגברים, מספיק רק לפקוח העיניים כדי לראות. למה? כי זה משתלם להם.

הגברים צעירים חיים בדירות מכוערות, מפוצלות, עם עובש, בבניינים מכוערים וצריך לעבוד כל החיים רק כדי לממן את השכירות של הדבר הזה. לא נשאר טבע ויערות, רעש מבחוץ, רעש של השכנים. קרינה, אוויר מסריח, פקקים בכבישים. חיים בסיר לחץ. אך השרלילות הישראליות עדין דורשות ודורשות, כי ככל שהמצב יותר חרא הצעירים יותר נואשים לתמיכה נפשית. ואז השרלילה הישראלית הבוגדת מעלה את המחיר של המוצר, במקום לעזור לבן עמה. ואם לא יקנו במחיר המופקע- הולכת לערבים.

האישה הישראלית לובשת בגדי מעמד האצולה שמסמלים את חוסר הצורך שלה לעבוד בעבודה פיזית קשה. בעוד הגבר הישראלי מרוסק, חסר דיור, ומשלם מיסים על הזונות האריסטוקרטיות שאפילו לא פותחות לו רגליים בתמורה.

גם בבתי האבות ודיור המוגן הצעירים משרתים את הבומרים ממש כמו עבדים לפרעה. מנגבים להם את התחת, מכבסים ומאכילים בכפית, הכל במימון ביטוח לאומי וסיוע מדיני מכספי המשכורת. הבומרים לא צריכים אפילו אפילו את המשפחה, הפילו הכל על הצעירים. הזקנים וזקנות בבתי אבות מקבלים אוכל טרי בצלחת, חינם כפרס על ההוללות המינית וכלכלית שלהם החל משנות ה40 ועד שנות ה90, ועל כך שהשתרמטו וחינכו פה 4 דורות של שרמוטות בוגדניות. כאות הוקרה לגידול בנות ישראל הזונות ההייפרגמיות של היום, הם מקבלים בית מלון, פרנסה ודיור. זוללים הכל כמו חזירים.

במסעדות האדונים הפיאודליים דוחפים מזון לתוך הפרצופים הזחוחים שלהם, ובנות ישראל מלצריות בבגדי פריצות שיראו את כל התחת מהטייץ והג'ינס סקיני. הכל למען סיפוק צרכי הבומרים הנואפים המסריחים. במקום שאותה צעירה טרייה תהיה אשת איש נאמנה והוא יהנה מגופה הצעיר, יגדל איתה עד זקנה.. לא, במקום זה היא תהיה זונת סטריפטיז במסעדה לבומרים שיגעו לה בתחת בעד טיפים. ובנוסף תגיש להם אוכל יוקרתי כמו שפחה, ובעצמה תאכל מנה חמה בהפסקות מהמשמרת. אחריכן הם עוד ישקרו לה "את חרוצה כל הכבוד תהיי מליונרית". חחח כן בטח. ואת הגברים במסעדות בכלל לא רואים- עבדים במטבח, חותכים אצבעות ומקבלים כוויות בשביל שבומר זחוח מפונק ישב לשתות כוסקפה עם קצפת כל בוקר, חיי רוגע נעימים. ומה עם אותו צעיר? הרי לו, בחיים לא תהיה פנסיה.

אין פנסיות, אין ביטוח לאומי. עד 2030 הכל קורס, ואפילו לפני

מה שלבומר יש, לגברים הצעירים לא יהיה. יש כל מיני שמאלנים ממציאים תירוצים "זה לא יקרה, המדינה תקח הלוואות, בלה בלה בלה". הלו, נשמה, בוקר טוב!! המדינה לוקחת הלוואות כל שנה. זה כל העניין, את המדינה מנהלים בומרים מסריחים ונקבות שלוקחים עוד ועוד הלוואות על חשבון הדורות הבאים. מבחינתם, שיחנקו כולם. העיקר יהיה פנסיה שמנה לבומרים ואחרי שהם ימותו כל מגדל הקלפים יקרוס ויהיה פה רציחות ברחוב מרוב קטסטרופה.

שם טוב האבי: "אין לנו פנסיה"

כבר היום המשטרה לא פועלת והשירותים. הכל מופרט. מה פירוש מופרט? פירוש נמכר לאנשים ממדינות אחרות כדי להמשיך לממן בומרים. לדוגמא המשטרה בלוד לא פועלת כשבאים ערבים לרצוח יהודים. מדוע? מפני שהיא מקבלת משכורת מהמפיה הערבייה בלוד. אין כסף למשכורות שוטרים, ולכן השוטרים שמקבלים כסף ממפיה של ערבים משרתים את אותם הערבים שמשלמים להם משכורת. אם ילך להציל יהודים מערבים- יפוטר. ויש עוד מליון דוגמאות.

הכל מושחת ורקוב כי הבומרים מכרו אותנו ואת המדינה. הם מכרו אפילו את הבנות שלהם ועשו מהן זונות שרמוטות הייפרגמיות, כמו רוב הנשים הישראליות היום, שהולכות ערומות ברחוב מתחננות שיתחיל איתן ערבי וישלם עליהן שירותי הסעות בסובארו. היא "מתביישת לנסוע באוטובוס". מעדיפה לפתוח רגליים לשוגר דאדיז כמו זונה חסרת כבוד- כי אבא שלה הבייבי בומר חינך אותה שכבוד זה כשאתה נוסע באוטו ושיש לך כל מיני צעצועים יקרים מפלסטיק. דור הפלסטיק הבומרים מכר את בנות ישראל הקדושות בנזיד עדשים.

“ היא 'מתביישת לנסוע באוטובוס’. מעדיפה לפתוח רגליים לשוגר דאדיז כמו זונה חסרת כבוד- כי אבא שלה הבייבי בומר חינך אותה שכבוד זה כשאתה נוסע ברכב חדש, וכשיש לך כל מיני צעצועים יקרים מפלסטיק. דור הפלסטיק הבומרים מכר את בנות ישראל הקדושות בנזיד עדשים. “

האישה הישראלית וחינוך של בומרים. מכוערת, מגעילה, פרוצה, ועוד באה בדרישות.

הם לא ישתנו. המוח מפסיק להיות גמיש אחרי גיל 30

כל התפיסות המפגרות של הבומרים התקבעו במוחם. הם דור מפגר שאכל בכפית זהב, אך מכיוון שהממשלה ממשיכה לדגדג להם בביצים הם עדיין קיימים. למעשה, הבומרים הם הדור היחיד שחי חיים ארוכים מבין כל הדורות. הלמ"ס השקרנים מסתירים שבדור שלנו מעטים יגיעו לגילאים מאוחרים מרוב המחלות, התאבדויות, יוקר המחייה המחניק.. בדור שלנו אין אפילו תא משפחתי מכיוון שהבומרים רפי השכל פירקו אותו. הם נתנו לנשים "חופש" לעשות כרצונן למרות שהן חיות מהבטחון הפיזי והשפע שהגברים הצעירים מספקים. הן יורקות לבאר ממנו הן שותות והבומרים מרשים להן.

בישראל, קשה למצוא סבים וסבתות שנשארו ביחד עד זקנה. הם כולם גרושים וגרושות שחיו חיי הוללות עם זונות בלאס וגאס. האנשים האלה בחיים לא ישתנו ולכן יש רק פתרון אחד – להיות מגטאו. ככל שאתה יותר תלוי בחברה הישראלית המגעילה שנשלטת על ידי בומרים ונשים פרוצות , כך אתה יותר עבד. וככל שאתה מנותק יותר- אתה יותר חופשי. מפני שחיי הגבר הישראלי הם חיי עבדות קשה, יותר נוראית ממצריים. לפחות במצריים בנות ישראל עדיין היו נאמנות וזה מה שהציל את העם. היום הן לא, ולכן אין ברירה אלא להתנתק כדי להינצל.

2 תגובות על “בייבי בומרים: "אתם דור של עצלנים"”

"אין פנסיות, אין ביטוח לאומי. עד 2030 הכל קורס, ואפילו לפני"

כמה נכון

אני כאן כדי להעריך את עבודתו של ד"ר איגבינוביה עבור חיי, הוא לא רק טוב ברפואת צמחים בודד, אלא שהוא גם טוב בלהטיל כישופי אהבה לנישואים שבורים, לחשי אושר שבורים במערכות יחסים וכן הלאה, נאבקתי עם בעלי שעזב אותי, אחרי שהוא התחיל לראות גברת אחת במשרד שלו והתעמתתי איתו למה הוא בוגד בי וצעקתי עליי ויצאתי מהבית, התחננתי לסליחתו והוא מסרב לסלוח לי והתחיל לחזור הביתה מאוחר. בכאב רגשי רציני אז המשכתי לחפש עזרה אז קראתי כל כך הרבה עדויות על ד"ר איגבינוביה והחלטתי לנסות אותו והוא באמת הטיל כישוף שהחזיר את בעלי היפה תוך שלושה ימים וזה היה מדהים הוא הכריז על מתנת מכונית מפתיעה כסימן למה שהוא עשה השאיר אותי כל הזמן הזה ואני סולח לו והיום אנחנו שוב משפחה מאושרת. בבקשה למישהו יש קשיים כלשהם בנישואין או בגירושין אנא צור קשר עם הרבליסט הנהדר הזה מכיוון שאני בטוח שיש תרופה לכל מצב שאתה מוצא את עצמך do*******[email protected] או WhatsApp +1********3 ו-viber +1********5 והדרך הטובה ביותר שלו להציל את הנישואים שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *