MGTOW Israel

אין דבר כזה "חוזרת בתשובה"

ברגע שנפסיק להאמין שאישה יכולה לחזור בתשובה, ונגלה את תורת משה האמיתית במקום הזבל שדחפו לנו הרעבנים השקרנים עסקני דת, אז נבין שאסור בכלל בימינו להתחתן לשרלילה זקנה.

חברים (או אויבים אם תרצו, כי היום כולם פה אוייב אחד לשני), אני באמת מתפלא מכמה שאתם סתומים ולא מצליחים להבין אפילו את מה שנמצא מול הפרצוף שלכם. תגידו לי באמאשלכם, אתם באמת חושבים שאתם עוזרים למישהו בזה שאתם מתחתנים עם "חוזרת בתשובה" איזה שרלילה בת 30 מחורבנת שהזדיינה בצעירותה ודחתה אתכם? תוציאו את הראש מהתחת, כי זה שהיא הזדיינה כל החיים ואז פתאום בגיל 30 התחילה להדליק נר של שבת זה "חכמה בדיעבד" כלומר התחכמות ורשע. זה רשע שלה, של ההורים שלה שלא מסרו לכם אותה כשהיתה בתולה בת 16, ובכלל אתם רק מזיקים לחברה בזה שאתם מתמסרים לכזאת זבל שמוכרחת להכחד מן העולם: שיכחדו היא, שמה, וזכר כל המשפחה שלה אמן.

מתי שהן צעירות ויפות הן בורחות מהישראלים כמו מאש, ורצות להזדיין עם הגויים ולתת להם מה שבחיים היא לא נתנה לאף יהודי ובחיים לא תתן אפילו 1% כי היא כבר תהיה זקנה מכוערת. -מקור: פוסט של חמור קאק מפיסבוק שלא מבין שהיהודיות מעדיפות רק גויים

את הרחמים שלכם על השרמוטה הזו כשהיא מתפגרת תשמרו לאינסלים היהודים שסובבים אתכם בכל פינה ומקבלים מחלות מרוב בדידות וערירות: הבדידות והדחייה הנשית הורגים. רק עצם העובדה שאתם ממשיכים להתחתן ולתת תשומת לב הכי קטנה לכל שרמוטה זקנה בת 20 חסרת בתולין זה בסך הכל מחזק את התרבות הזו של "זיונים עד גיל מבוגר עם טיירון, ואחרכך חתונה עם בחור בתול נחמד, ואחרכך לנצל אותו כלכלית למנוע סקס ולקבל מזונות". אתם למעשה מרחמים על רשעיות, ובכך מתאכזרים לצדיקים כלומר כל הבתולים האלה שלא קיבלו עדין זיווג עם בתולה והיו לבד כל החיים כי ההורים הבוגדים (בעיקר האשכנזים האשפה שבוגדים בבנים שלהם) שולחים את הילדות לבתי הספר המדיניים, שם הן מזדיינות מגיל 10 ומוצצות לערסים ומסייעות להשפיל את הילדים הבטא כלומר אלו שאמורים לגדול להיות התורמים הגדולים ביותר לשפע החברתי.

אני מצטער מאוד אבל השרמוטות האלה חייבות למות לבד בערירות וגם שלא יהיה אף אחד להשלים מניין לקדיש שלהן בבית העלמין. למעשה, עדיף אפילו לא לקבור אותן בבית העלמין כשהן מתות אלא לזרוק אותן ערומות ולטמון באיזה בור אחרי שהן יתפגרו לבד בדירה כי אף אחד לא ישים לב עד שיהיה סרחון ותימצא הגופה שלהן ביחד עם החתול והכלב. בנוסף מומלץ לבוא לקדיש של אלה מהן שכן נקברו בבית קברות ולעשות סמוכטה על הקבר שלהן, לשפוך שתן ובמקום "אמן" לענות "ימחש-מה-וזכרה-אמן" כל פעם. רק מתי שהשרמוטות האלה וההורים שלהן יתחילו לשלם את המחיר על פשעיהם נגד הגברים בחברה שבה הם חיים, רק אז יהיה סיכוי שמשהו טיפה ינצל והחברה הישראלית היהודית תתחיל להעריך את הגברים שלה.

תבינו גברים, הנשים האשפה הללו דחו אתכם כשהייתם צעירים. הן הלכו להתכתב עם גויים בפייסבוק והאפליקציות הכרויות, להצטלם ערומות כדי למצוא חן בעיני שייח'ים מסעודיה, ודחו אתכם כאילו אתם בלתי נראים. הלכו ערומות עם חזייה ומכנסיים קצרים כדי לעשות סטריפטיז לגויים בזמן שאתם לבד. הן המציאו דרישות בלתי הגיוניות, הלשינו עליכם כל פעם שהעזתם לדרוש בתולה, ובסוף עוד הלכו רק למנאייק הכי אלימים בשכונה שיודעים לפתות כי כבר היה להם מלא נסיון עם נשים. מתי שאתם הולכים לשרמוטה כזו שעשתה סיבוב ועכשיו מחפשת פראייר חמור אתם למעשה מראים לכל שאר ההורים שזה כביכול "בסדר גמור להתנהג ככה" וש"ברוך השם הכל מסתדר לבד", כל זה בזמן שהזבל הללו ממשיכים לבגוד בכם בפרצוף ולעשות עליכם ועל הקבר ועל הזכר שלכם סמוכטה אחת גדולה וגם למרוח לכם צואה על הגב. עצם זה שהם לא משדכים לכם בתולה בת 14 אלא שולחים אותה להזדיין לכם מול הפנים בבית הספר זה בסך הכל לידון אתכם לחיי ערירות ולהתייחס אליכם כמו לעבד שלא חייבים לו כלום ורק אתם חייבים לעבוד לשלם מס גולגולת ביטוח לאומי כל חודש בכפייה ולהיות משרת בשר תותחים בצבא לרקובים הנבלות העכברושים האלה.

הקאקס הישראלים לא מבינים שהיהודיות כולן שרמוטות של גויים והן שם באפליקציות אך ורק כדי להכיר גויים. בגלל זה הן דוחות אתכם ואין לכם מאצ'ים בכלל אלא אם אתה טיירון עשיר ואלים ומנוסה עם נשים וגבוה ומיוחס ורשע. -מקור: אתר askp.co.il

אל תתנו לאף שרמיט לספר לכם סיפורי סבתא ש"אין מספיק בתולות", או לחרטט אתכם "היא לא מספיק בשלה עדין". זה הכל שקרים של סוטים נואפים ש"חזרו בתשובה" מבלי לשלם את המוהר והעונשים הכלכליים שמצווה על פי התורה לכל נואף שמפתה בתולה כלומר גונב אותה מאבא שלה. הזבל האלה אחרכך באים ומטיפים לכם "אתה לא מספיק דתי עדין אתה מתחזק, תיקח חוזרת בתשובה" כי הם בעצמם נאפו הספיקו וזה לא מעניין אותם בכלל ההלכות האלה מהתורה, להפך הם לא רוצים שיעלו עליהם שהם חייבים מוהר ומאות אלפי שקלים על הפשעים שלהם בפאבים מועדון וטרור מיני ועל זה שהיה להם יזיזה וחברות, לכן הם רוצים לחזק את התרבות הזו שכביכול הכל מותר ואחרכך מצטרפים בסוף החגיגה לכת החרדית המושחתת וכלום לא יקרה.

הרי זה ממש לא נכון שאין בתולות: תסתכלו מסביב ותראו איך כל השכנים והשכנות מוסרים את הילדות הבתולות שלהם לבית הספר הממלכתי כדי שהן יזדיינו שם חופשי מגיל 10. הם אפילו מלבישים אותן כמו השרמוטה המטונפת שהם מצפים ממנה שהיא תהיה, ואצל הדתיים עוד יותר גרוע כי שמות חצאית קצרה עם חתך ומראש מכינים אותה להיות "זונה לאומית" או אפילו "בינלאומית" כי הם חושבים שכל הבטחון שאתם מספקים להם והכבישים והחשמל זה חאווה חינם. אם הם היו מעריכים את מה שאתם עושים בשבילם, אז היו לפחות מחפשים את הגברים בשכונה ומוסרים לנו את הבתולות בנות ה14 בדיוק כמו שהיו עושים פעם עד רמה שאין בכלל רווקים. אבל היום להפך יורקים עלינו, צוחקים על הגברים היהודים הבודדים, מתעללים בהם, מחליפים אותם בסודנים וגויים שמייבאים לפה מחו"ל, ואז בסוף עוד מהללים את היהודיות כמה שהן "חרוצות" מתי שהן עובדות בזנות במשרות ריטייל חסרות תועלת שמזיקות לחברה הישראלית כי מוכרים שם בגדים פרוצים לעשות את היהודיות עוד יותר שרמוטות וסטריפטיזריות לגויים.

בגיל 40 השרמוטה הישראלית הזקנה המכוערת ומגעילה שכל החיים הזדיינה פתאום שמה שמלה ארוכה של שבת ו"רוצה להיות אמא", היא "חזרה בתשובה" מבינים. היא שירתה מינית מרצונה החופשי ובחירתה האישית את הגויים ואת הערסים ואת הרשעים שמזיקים לחברה, חיה מחשבוננו, עבדה במשרות ריטייל חסרות תועלת כדי לפרנס עוד נסיעות לגויים ולהזדיין איתם ולמסור להם את גופה. ועכשיו היא זונה זקנה מכוערת והיא צריכה חמור יהודי שיפרנס לה מזונות לצאצא הממזר המסריח עם אוטיזם כי היא בת 40 משומשת עם איידס שיצא ממנה ילד אוטיסט מרוב שהיה בה בולבולים. -מקור: פיסבוק

אני חוזר בי מהפוסט הקודם של "אם כבר להתחתן אז לפחות עם חוזרת בתשובה". אני עדין משאיר אותו כי יש אנשים שיכול להיות יועיל להם להתחתן עם כזאת מאשר זונה מחורבנת ערומה בת 25 שזינתה כל החיים ואז עוד עושה דרישות מבלי אפילו לשים כיסוי ראש. אבל בכל מקרה האמת לאמיתה היא כדלקמן: אם העם הזה ממשיך למסור את הבתולות שלו לזנות אצל רשעי הרשעים בבתי הספר ובשכונה ולגויים בטלפון שהן עושות איתם סקסצ'אט ושולחות להם תמונות עירום – אז אסור לשתף פעולה עם רשעים כאלה שבוגדים בבנים שלהם כלומר בדור בצעיר. מי שלא קיבל בתולה וגם לא רואה את זה קורה בזמן הקרוב? אני ממליץ לו להתבולל, כלומר לקחת פילגש גויה. עם יד על הלב אני אומר לכם, זה לא רק שלא חטא, אלא אפילו מצווה כי בימינו שההורים היהודים בוגדים בעזות מצח ככה בבנים שלהם, ובמקום לשדך אותם הם עוד שולחים את האחיות שלהם לזנות בבתי הספר שם שכבר התחילו אפילו לשלב סודנים נוצרים ומוסלמים (רק בנים, כי הערבים לא טיפשים כמו היהודונים הזבל לשלוח לשם את הילדות שלהם, אלא רק את הילדים הערבים שיזיינו שם את היהודיות השרמוטות) – אנחנו חייבים לעצור את הגלגל הזה. וחוץ מזה הזמן עובר ואתם לבד אז אתם חייבים לדאוג לבריאות הנפשית שלכם ולשא פילגש גויה. זו מצווה גדולה מאוד.

ההורים הישראלים בימינו לא רק שלא משדכים את הילדות שלהם לגברים הממוצעים מהשכונה, אלא עוד בחוצפה ועזות פנים מעיזים ללכת להפגנות לדרוש מהממשלה הטבות: הם למעשה אומרים בכך לשלטון לשעבד את הצעירים העבדים העריריים עוד יותר חזק עד כדי שיהיה אפשר להוציא מאיתנו עוד(!!) הטבות. הם עושים הכל כדי להשתיק גברים חרמנים ובודדים, כדי להפחית את הדרישות, מקדמים עוד חוקים מפלצתיים נגד גברים ובמקביל גם מלבישים את היהודיות ערומות ונותנים להן להזדיין עם גויים ולהרות ואז עוד משתמשים ברעבנים עסקני הדת שיבואו ויגידו: "האמא יהודיה, לכן הילד 100% יהודי , יהדות לפי האמא". וככה כל היהודים מאבא ואמא מאוננים ועריריים והיהודיות מזדיינות עם כל הגויים מכל העולם בזמן, והם הולכים להפגין שאנחנו נספק להם אפילו עוד יותר שירותים וכסף בזמן הזה דרך הממשלה ובכפייה כמו למשל הביטוח לאומי שהוא חובה ויורד כל חודש החל מגיל 18.

לכן עזבו אתכם מהרשעים האלה, ותוציאו מהראש בכלל את הרעיון שהממסד החרדי הרקוב והמושחת יעזור לכם כי הם רק מפריעים: הם לוקחים את היהודיות המתפגרות, מוציאים מהן וההורים שלהן כסף ב"מדרשיה לחוזרות בתשובה" ואז משדכים את המכוערות שבהן לבחורים בתולים בני 25+ שהיו לבד כל החיים (את ההכי יפות שבהן הם משאירים לילדים של עצמם): הם עושים את זה כי זה הרבה יותר משתלם מאשר לבוא להורים של הילדות הבתולות ולהציע מראש את הבחורים הבתולים הללו. הרי ההגיון הבריא אומר שצריך להחזיר את ה"עם" בתשובה, דגש "העם" כלומר הגברים – ולא את השרמוטות הזקנות המסריחות שבגדו ומסרו את גופן לרשעים מתי שעוד היה שווה משהו. להחזיר את העם בתשובה זה אומר לבוא אל האבות היהודים ולהסביר להם שלפי היהדות הם חייבים לחתן הילדה שלהם בתולה לבחור יהודי פשוט ונחמד, גם אם הוא לא מושלם כי היום מה לעשות אנחנו בעבדות קשה מאוד. שוב, כל השיטה הרקובה הזו של "החזרת שרמוטות בתשובה" הם ממשיכים לדגול בה רק מתוך שיקולים כלכליים ושיקולי ניאוף, אין להם שום אינטרס באמת להחזיר מישהו בתשובה. תפסיקו להיות פתיים, ותדרשו מהשכנים שלכם את הבת הבתולה שלהם – עד שאתם לא מקבלים פשוט תחפשו גויות ותצאו מהיהדות.

תגובה אחת על “אין דבר כזה "חוזרת בתשובה"”

אבל היהודים מכוערים ושעירים טם קרחת ואתה גם נשמע אנס מסוכן ורוצח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *