MGTOW Israel

לא מקבלים שרמוטות חזרה בתשובה, כאן זה לא נצרות

טעות גדולה ביד מי שחושבת שיש לה מקום חזרה ביהדות אחרי שזינתה כל החיים: מקומה בפח הזבל ליד המחזורייה של הבקבוקים.

היום הרבה שרמוטות חושבות שהן עושות טובה למישהו בגיל 25 אחרי שמסרו את גופן לרשעים נואפים ודחו את הגברים הנחמדים כל החיים. הן חושבות שזה שהן הולכות ל"מדרשייה של חוזרות בתשובה" עושה אותן זכאיות לפרנוס וילדים מאותם הגברים הנחמדים שהן דחו ועזרו להתעלל בהם ביחד עם הערסים שהן שירתו מינית בילדותן.

אבל אף אחד לא אומר לשרמוטות הישראליות שהאולפנות והמדרשיות של הממשלה זה סתם ביזנס של הממשלה והדת המזוייפת שדוחפים משם. זה כולל גם את כל הישיבות המסובסדות ושאר המקומות המטונפים האלה (לא כולל את הישיבות שחיות מתרומות של אנשים פרטיים בלבד) שמחנכים ליהדות מזויפת שמטרתה להפוך את כולנו לעבדים ממושמעים משלמי מיסים שמולידים עוד זונות לשליטים שמשעבדים אותנו. כל הרבנים הפמיניסטים שמרחמים על שרמוטות שהיה להן פעם "חבר" וכבר לא בתולות הם בסך הכל פועלים של הממסד הדתי הרקוב, והאמת לאמיתה היא שאף גבר שפוי ובריא בנפשו לא יסכים לפרנס שרמוטה זקנה וגם לא יצליח להתאהב בה כבר.

עוד יותר גרוע זה השרמוטות שאפילו לא מוכנות לשאת במחיר החטאים שלהן, ובמקום לחזור בתשובה ולהתלבש צנוע ולהוריד דרישות: לדוגמא אם מישהי בת 30 אז היא צריכה כבר להתפשר על חטיאר בן 80 מהבית אבות ולהחליף לו טיטולים. השרמוטות האלה מתחילות בגיל זקנה (בערך 25+ אצל ישראליות) להתלבש עוד יותר ערום, להיות עוד יותר מגעילות וחוצפניות בדרישות שלהן, ואפילו מנסות לגנוב זרע האשפה האלה ולמצוא חמור להתגרש ממנו.

שרלילה מבוגרת שכל החיים הלכה עם שוקיים בחוץ ודחתה גברי בטא יהודים: לא מקבלים כאלה חזרה, תפקידה בעולם הוא להיות ממורמרת ולהראות לצעירות הבתולות מה יקרה להן אם הן ימשיכו לבוא בדרישות ולהגיד "לא מעוניינת" לבחורים נחמדים בתולים עם לב טוב (או להתחתן לקשיש תשוש ולהחליף לו טיטולים). -מקור: פיסבוק

אבל לפי היהדות מי שמקום ראשון זה הגברים: הם אלה שצריכים ללמוד את חוקי עם ישראל, לשתף פעולה, לקיים מצוות ולמלא את תפקידם בתור עם התנ"ך שכל מטרתו בעולם היא להיות דוגמא חיה לדבר השם. השרמוטות האלה טועות שחושבות אחרכך בגיל 30 שמישהו צריך אותם בבית הכנסת או שהן עושות טובה למישהו שיחזרו בתשובה אבל ההפך הוא נכון. ויתרה מכך ברוב בתי הכנסת היום אין בכלל עזרת נשים כי כבר שמו לב הגברים שבתי הכנסת מתמלאים בכל מיני שרלילות זקנות "חוזרות בתשובה" עם שערות שיבה ונהיים ממש כמו הכנסיות הנוצריות שרוב המניין שלהם שם זה זונות זקנות שדחו גברים נחמדים בצעירותן.

בנצרות יש כל מיני הטבות לשרמוטות זקנות ומסופר איך ישו היה שוטף רגליים לזונה שחזרה בתשובה, בגלל זה ברוב הכנסיות הנוצריות היום כמעט ואין נשים צעירות אלא רק שרלילות זקנות ומקומטות שבאות "לחזור בתשובה", אבל ביהדות אנחנו בכלל לא צריכים את זה. אנחנו לא כמו אצל הגויים שמחפשים זיווג דרך הסבתא מהכנסיה שתנסה לשכנע את הנכדה שלה "הנה בחור נחמד בבקשה תפסיקי למצוץ לכושים תתחתני איתו he is a nice guy". אצלנו ביהדות השידוכים הם דרך האבא, כדת משה וישראל, והילדה היא סחורה שצריך להעיף לפני שיהיה פג תוקף, כולל גם בכפיה אם צריך.

שרלילה זקנה כל החיים היה לה חבר ויזיז ודחתה גברים נחמדים עכשיו עוד באה בדרישות: לא מקבלים אותה חזרה, שתשאר לבד ותעשן הרבה ותמות מסרטן דוגמא מעולה לצעירות מה יקרה להן אם לא מתחתנות עם בחור נחמד מתי שהן בתולה בת 16. -מקור: פיסבוק

גם לגבי המצוות, האישה מזדכה בזכות מצוות בעלה והוא זה שמנהיג את הבית. אפילו אם הבעל חנטריש שלא מבין עניין, זה התפקיד שלו והמצווה שלו להיות הראש של הבית, והאישה חייבת לעזור לו להתפתח ולהיות מוצלח יותר אם היא רוצה שהקהילה בכלל תסכים לדאוג לה במידה ויקרה לו משהו. מסופר הרבה בסיפורי חסידים על אלמנות של בעלים חוטאים, שפשוט היו זורקים אותן לרחוב כי בעלן היה חוטא: החסידים הצדיקים הבינו שהבעל היה חוטא בגלל שהאישה השרמוטה לא עשתה כמו שצריך את תפקידה בבית ובסוף פשוט לא הסכימו להעביר מכספי הקהילה אליה כשהיא מתאלמנת. לגבי גרושות בכלל אין מה לדבר, אלה לא אמורות לקבל אפילו פרוטה.

העובדה שעכשיו המדינה מסבסדת שרמוטות זקנות זה בסך הכל טרנד קצר שלא ישרוד עוד הרבה, וכבר עכשיו מתחילים לקזז לשרמוטות האלה כי צדיקים כבר לא מוכנים לשלם מיסים על שרלילות זקנות ולממן להן בית אבות. הקקה האלה צריכות להזרק בבית אבות, כולל השרלילות בנות 30 שמפרסמות בפייסבוק "כמה קשה לי" ו"לא הצלחתי למצוא" בעוד שיש מלא גברים רווקים בבתי האבות שהן יכולות להתפשר ולקחת. פשוט היום יש להן כל מיני סיועים וזכויות שמחייבות להביא תנאי תעסוקה לשרמוטות חסרות תועלת, אבל גם אם המדינה תמשיך לעשות את זה, זה לא ישרוד כי יכבשו אותנו מבחוץ מרוב שאף אחד כבר לא רוצה להגן על כזאת מדינה ביוב של שרמוטות זקנות וגרושות.

השרלילה הזו טוענת לא מצאה "משהו מתאים" אבל היא משקרת כי יש אחלה של קשישים בבית אבות להתחתן איתם, בני 86 עם קטטר וצריך הרבה מאוד להחליף להם טיטולים ולעזור להגיע לבית הכנסת עם הכסא גלגלים להשלים מניין. אחרת אין לה שום מקום חזרה ביהדות. בגילה המופלג היא צריכה להתחתן לקשיש בן 86+ או להזרק ברחוב ולעשן שם נייס גאי ולמות כדי להוות דוגמא לצעירות מה קורה למי שלא מתחתנת עם יהודי בתול ונחמד ועני מתי שהיא בעצמה כזאת ענייה בתולה ונחמדה (לפני הזיונים עם ערבים וסודנים). -מקור: פיסבוק

אז בקיצור פעם הבאה שמישהו שואלת אתכם מה צריכה לעשות כדי לחזור בתשובה, תשאלו אותה דבר ראשון אם היא בתולה: אם כן, אז תגידו לה להתחתן. אם לא, אז תגידו לה להיות פילגש של חטיאר יהודי בן 55 חולה סכרת ומחוסר שיניים. תפקידה של שרלילה שהיה לה "חבר"/"יזיז" זה להחליף טיטולים לקשישים ולמצוץ להם מתי שהם מיוחמים אחרי הדייסה של צהריים לפני התפילה. ככה בעזרת השם היא תוכל לזכות את בני ישראל במצוות כדי שעם ישראל יקיים את תפקידו בעולם וימשיך להיות עם התנ"ך ויעלה לגדולתו החזרת עטרת ליושנה בעזרת השם.

7 תגובות על “לא מקבלים שרמוטות חזרה בתשובה, כאן זה לא נצרות”

שמע אני עובד בתור מאבטח בבתי ספר גם דתיים גם חילוניים ולפעמים גם מאבטח במוסדות רווחה, כל מה שאתה אומר אני רואה בעיניים שלי. הכל זה אמת

דפקט!
אתה כותב בצורה מאוד רעה אכזרית וזה בגלל שאתה בעצמך פגום בברית קודש
וספק אם אתה יהודי בכלל
או איזה נספח קראי סודני או זבל שבא מהמדבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *