MGTOW Israel

למה הישראליות הולכות בבגדים פרוצים ומתנהגות ככה: שיעור היסטורי

הישראליות המגעילות עושות את זה כדי שתאוננו עליהן וכך תוך כדי שאתם מהופנטים להזדיין מול הפרצוף שלכם עם אוייבים מבלי לשאת בהשלכות.

חברים אני כבר מזמן לא מתרגש מתגובות השנאה חסרות ההגיון שאני מקבל מה"ימנים" וה"שמאלנים" הישראלים. כולם אותו הזבל, ואני עכשיו אסביר לכם למה הדרעק האלה מתנהגים ככה מבחינה פסיכו-ביולוגית וגם על פי התורה.

האנשים שהמציאו את התרבות הישרעלית במקורה היו חבורה של אפסים שהתפלאו מאוד מהתרבות היוונית. אני מדבר על הרצל, טשרניחובסקי, וכל שאר האנשים שאתם רואים את שמותיהם על גבי הרחובות. זה כולל גם את הרבנים הדתיים לאומיים, שאם תפשפשו בספריהם אתם תפגשו כל הזמן מונחים יוונים כגון "אידיאולוגיה", "לוגיקה" (לא מילים יהודיות כגון "דעת"/"הגיון"). בפרט, הכת הזו ששלטת במדינה שהקימה את כל כדור השלג של ה"חינוך" הישראלי הזוועתי ועיקרי המוסר הישראלים המעוותים, מתפעלת מהזרם ה"אפלטוני" היווני. למה? כי ככה היה בזין שלהם ולא היה להם זמן וכסף לספרים טיפה יותר איכותים (ספרים היו אז דבר יוקרתי יחסית).

במקור, כל התרבות המערבית מיוסדת מהחרבון האפלטוני, הפילוסוף הנואף והפמיניסט. בספרו "הרפובליקה" הוא הציע לקיים מדינה שבה כולם אבא וכולם אמא ביחד, חברה שכולם מזדיינים חופשי ושהנשים והגברים שווים. אבל מהר מאוד הרעיון הזה התפוגג ואפילו התלמיד הישיר של אפלטון "אריסטו" הסתכסך איתו בעניין ואמר שזה חרטא שלא תקף במציאות. היו גם אינספור מחקרים וכתבים במהלך אלפי השנים שעברו מאז בהם ראו שכל פעם שחברה נותנת חופש לנשים מייד הכל מתפרק, ההייפרמיה מחריפה, אין סקס לכולם והילדים מפסיקים לכבד את ההורים עד שהקהילה מתפרקת לחלוטין ונכחדת.

בגלל זה במרוצת השנים התרבות ככל המערבית שהתפתחה ועברה מיד ליד מעם שנכחד לעם אחר שהחליף אותו, תפסה הנצרות השמרנית את סגנון השיח האפלטוני ואת ההצעות שלו שכן היו יכולות לשפר את רמת החיים של האנושות. אבל דווקא במאה ה19 כשקמה הכת הציונית, החליטו החברים שם שוב פעם לנסות את הניסוי החברתי הכושל הזה שבו "כולם אבא וכולם אמא וכולם מזדיינים ביחד".

בקיבוצים הראשונים היו משלבים בנים ובנות ביחד במלתחות, היו לוקחים את הילדים מההורים והקטינים היו מזדיינים ביחד עם אצבע בתחת. כמובן מהר מאוד התחילה ההייפרגמיה, שוב פעם הזכר האלים והגדול ביותר לקח את כל הקטינות ואז האחרים שנשארו לבד החלטו ליטוש את הקהילה עד שנשארו שם רק זבלים אלימים חסרי דעת שבקושי מסוגלים לחשיבה מופשטת ולייעול הכשלים של התא הקיבוצי(חברה תמיד חייבת לתקן את הכשלונות שלה ובשביל זה היא לא יכולה להתקיים בלי גברים מסופקים עם אישה מוסרית). למרות זאת, רוב אותם האנשים בקיבוץ שנשארו בלי זיווג בגלל ההייפרגמיה עדין לא השכילו להפיק את המסקנות הנכונות לגבי למה קרה להם מה שקרה, כי אז בכלל לא היה מגטאו והיהדות נשלטת בידי רשעים שלא אוהבים להסביר במילים פשוטות למה זה לא בסדר לתת לקטינים "להזדיין" וללכת ערומים במקום לשדך אותם. רק מחרטטים ומבלבלים את המוח זה מה שעשו הרבנים.

גם בערים קרה דבר דומה, והיום אין בכלל קהילות אמיתיות בארץ כי הכל מפורק פרוץ ומגעיל וכל הורה לילדה שרמוטה זקנה דורש דברים לא הגיוניים בו זמנית שנותן לה לעבוד ולזנות חופשי. זה למעשה יישום לא יעיל ומפוזר של האידיאולוגיה הציונית הישנה "כולם אבא כולם אמא מדינה ציונית", וההורים הללו הם צאצאים של ההייפרגמיה שנוצרה מהפרויקט הכושל הזה. תסתכלו ימינה ותסתכלו שמאלה , וכל מה שאתם רואים זה צאצאים של מסיבת סקס הייפרגמיה משנת 1900 בערך. כל האנשים ההגונים פשוט נכחדו ולא התרבו: ואלו מהם שכן אז פשוט האישה התגרשה כי שרמוטה שהזדיינה מגיל 11 כבר לא תעריך בחור נחמד.

בגדול אפילו משפחות עם אבא ואמא שבהן האישה שלטת זה גם צאצאים של הסקס ההיפרגמיה הציוני "כולם אבא כולם אמא", ובפרט במשפחות חד הוריות. הקארמה של האורגיה הציונית המשיכה איתנו עד היום, וגם התרבות הקומוניסטית הזו "כולם מזדיינים ומי שלא קיבל בגלל הייפרגמיה בעיה שלו" ממשיכה להתקיים בבתי הספר החילונים, הדתיים, ואפילו בהרבה מהחרדיים (החרדיות מזדיינות מתחת לאף כי זה לא מציאותי לחכות עד גיל 18-21).

עוד שרמוטה ישראלית מן המניין חיה על פי העקרון "כולם אבא כולם אמא" ביישום הציוני העלוב שבו עדין לא קלטו שיש דבר כזה הייפרגמיה ולא כולם אבא אלא 0.001% מהגברים אבא וכל הנשים אמא לצאצאיהם. -מקור: פיסבוק פרופיל היכרויות

לכן הישראליות מתנהגות בצורה כזו כאילו הן בחדר המיטה. בגלל זה הן אומרות "חיימשלי" לכל אחד, למרות שכביכול זו מילה שאישה אמורה להגיד רק לבעלה שהיא מסרה לו הבתולין שלה. בגלל זה הן הולכות ערומות ברחוב למרות שרק 0.01% הגברים הזיינים נהנים מזה ואילו כל שאר ה99.99% היהודים שנאלצים לאונן בכלל נגעלים וזה רק מוריד להם את החשק להתחתן (תאר לעצמך להתחתן ולשלם על מישהי שנתנה חינם כבר לאחרים לפניך ועוד עשתה להם סטריפטיז ברחוב כדי שהם ישוויצו בחפץ שהם מזיינים).

ההתנהגות של הישראליות היא בדיוק ההתנהגות של השרמוטות בקיבוץ, וזו תהיה ההתנהגות של כל homo-sapiens שתשים מלידה בניסוי החברתי הזה בו ילדים מנותקים מהוריהם, ושמים אותם לגדול עם מחנכים שילמדו אותם רק דברים טכניים כמו "איך לגדל ברווזים ולרעות צאן" "קרוא וכתוב" אבל שום דבר בענייני אישות מוסר ותחזוקת קשר רציני עם הקהילה ועם המשפחה. עצם זה שההייפרגמיה ההיא מהמתישבים הראשונים קרתה ושהתרבו שם רק הזבל ההיפרגמיות שנוצרו מהניסוי החברתי הכושל הזה מלווה אותנו עד היום, כי כל אמא מאז מלמדת בעל פה וגם מתוך הדוגמא האישית שלה את הילדים את אותה ההתנהגות הבהמית שאמא שלה העבירה לה.

כל העולים שבאו לארץ עם השנים נשאבו לזה דרך החוקים המעוותים של השרמוטות הללו עם הקראמה הנוראית שלהן, ועצם העובדה שאין פה שום רב יהודי שיתן קצת מוסר ותוכחה חברתית (כולם פחדנים). כלומר זה לא שקומץ האשכנזים הציונים שנטמאו בקארמה הרעה הזאת אשמים, אלא פשוט כל המזרחים והרוסים והאתיופים נדבקים בקארמה הזאת. ואיך הם נדבקים? קל מאוד: בגלל שכולם רוצים אשכנזיה יפה עם עור לבן. הבולבול עומד להם, ההגיון נעלם, ואז הם מווסתים את עצמם אליה ושואבים את הקארמה הגרועה של שושלת השרמוטות שהתרבו מהאורגיה בקיבוץ והאידיאולוגיה העלובה מהרפובליקה של אפלטון שבה "כולם אבא וכולם אמא". הצאצאים של אותם זיווגי תערובת כאמור הם לרוב ילדים קאקס וילדות שרמוטות זבל.

עוד שרמוטה יהודיה גחבה מכוערת זקנה ממשיכה את הקראמה של האמ-אמא והסבת-סבתא-רבו-רב-רבה שלה כולן שרמוטות שושולת של גחבות זיבל מהביוב צאצאי הייפרגמיה וילודה לא איכותית. -מקור: פרופיל היכרות של גחבה מפיסבוק

תסתכל היטב על ההתנהגות של הישראליות ותבינו שזה בדיוק זה. אישה שמרשה לעצמה ללכת כאילו היא בבית עם בעלה בחדר המיטות, זה אישה שלמעשה אין לה הגדרה למי היא שייכת וגם ההורים שלה לא אמרו לה. זאת אישה שמבחינתה היא חיה תחת הרפובליקה היוונית, היא שווה לגברים, והיא גם צריכה להיות כמה שיותר גברים עד רמה שעם השנים יטשטשו ההבדלים הביולוגיים בין גבר לאישה. אמנם אפלטון רשם את זה בצורה מכובדת וכביכול בתור מטרה מכוונת: הוא רצה לעשות את הנשים גבריות וחזקות עד רמה שהחברה כולה תהיה כביכול מורכבת רק מאנשים (לא מגברים ונשים).

על פי אפלטון (ושל הרבה ציוילזציות כושלות לפניו ואחריו, כולל סדום, עמורה, רוסיה הקומוניסטית וגרמניה הנאצית) והגישה של כל הדוגלים בכתביו בענייני אישות, ההתעסקות של גברים במשפחה שלהם גורמת לכך שלא תהיה דאגה לטובת הכלל. וזה נכון במובן מסויים, כי באמת כפי שרואים ממדינות ערביות כל אחד דואג לעצמו והמשפחות מסתגרות אחת מהשנייה ונזהרות כי כל אחד יכול לדפוק את השני ואז תתחיל מלחמת חמולות. אלא מה, זה נכון רק בטווח הקצר, כי כפי שאנחנו רואים ממדינות יותר ליברליות מינית כמו באפריקה, בסופו של דבר אחרי דור אחד של זיונים והייפרגמיה הרשע והאלימות שמתפשטים בשבט/מדינה הוא פי 1,000,000 מאשר שהיה נשאר אילולי לא פירקו את התא המשפחתי.

האנשים הללו שתמיד ממציאים את האידיאולוגיה של פירוק התא המשפחתי כדי לכוון את הגברים והנשים לשפר את המצב המדיני הם תמיד אנשים שלוקחים כמובן מאליו את המצב הרגשי בו הם נמצאים בזכות העובדה שיש להם אישה נאמנה ותא משפחתי יציב. ואילו כל האחרים שדוגלים באידיאולוגיה שלהם אחריהם הם אהבלים שקראו 2-3 שורות מהספרים של אותו "אידיאולוג" והשרמוטות שהתרבו כתוצאה מיישום אותה אידיאולוגיה המעוותת. במילים אחרות, האנשים השמאלנים והימנים הישראלים שדוגלים במעשיהם בתרבות ה"כולם אבא כולם אמא" דוגלים בזה רק בגלל שזו הקארמה שלהם והתולדה של השושלת המשפחתית שלהם. הם בכלל לא התעמקו ולא קראו הרבה ספרים עם שדות שונות וסותרות כדי לראות מה באמת נכון ויעיל, אלא פשוט אנשים שלא הצליחו לשבור את התולדות של האמא והסבתא השרמוטות שלהם שדחפו לכוס שלהן בולבולים כל מיני זכרים אלימים באורגיה ישראלית אולטרא-הייפרגמית.

לגבי איך הקארמה הזאת של אורגיה הייפרגמית ישראלית משפיעה על הזכרים הישראלים, בפוסט אחר. אבל בגדול הם הופכים להיות סמרטוטים שאמא שלהם מלמדת אותם לשבת בשקט ולספוג את ההייפרגמיה הנשית מבלי לעשות דבר בנידון. במילים אחרות, מסורסים. ובמקרים קשים יותר- אבירים לבנים מטומטמים שכועסים על אנשים כמוני על זה ש*העזתי* להוכיח את הנטייה ההיפרגמית של הנשים הישראליות: " איך אתה מעיז לכעוס על הישראליות על זה שהן שרמוטות הייפרגמיות ?? זכותה להזדיין עם מי שבא לה!! " או בגרסא הימנית של הדתיים השרמיטים הלאומיים "בת ישראל זה קדוששש איך אתה מדבררר אז מה שהיא נכשלה עם סודניייי אני אמצא אותך אני אאנוס אותך בתחת " וכו'. כלומר דוגלים באידיאולוגיה משודרגת כבר, לא רק "כולם אבא כולם אמא" אלא "כולם אבא כולל הסודנים ואמא זה רק היהודיות השרמוטות שנולדנו מהן". הבנתם?

עד עכשיו הסברתי מה מקור התופעה, ושהיא בסך הכל ההתגלמות של התוצאה הביולוגית של מה שקורה מתי שמשלבים ילדים וילדות ולא נותנים להם מוסר מיני, אלא רק כלים של שפע וטכנולוגיות (אלו שהיו בידי הציונים במאה ה19) והסברתי איך הקארמה מהאורגיה הזו התגלגלה. אבל עכשיו אני אסביר בקצרה למה התופעה הביולוגית הזו דווקא קרתה ולא דבר אחר שהתגלגל אלינו:

ובכן מתי ששמים ילדים וילדות ביחד, בפרט עם מחנכת אישה, הם מתחילים להתחמם ולהתפתח מינית. הדבר היחיד שמניע אותם לפעול מתי שאין מוסר לענייני אישות וריסון זה אינסטינקטים ביולוגיים. למעשה אם אתם רוצים לראות איך זה קורה בדיוק, פשוט תקנו קבוצה קטנה של חיות בחנות ותראו מה קורה אם תגדלו כמה גורים ביחד זכרים/נקבות ולאן העניינים מדרדרים אם לא תתערבו חוץ מאשר לתת להם מים אוכל ושטחי מרעה.

הנקבות מתחילות לגרות את הזכרים להלחם ביניהם, להבליט את העכוז ושאר האיברים שלהם בעת הבגרות המינית, ואילו אלה מהם שלא הצליחו לשרוד מורידים את הראש. בחיות טיפה יותר מתקדמות (לדוגמא מקבוצת הקופים) יש גם מנגנון של אוננות, בו הזכרים מסתפקים במסרים המיניים ששולחות הנקבות ומאוננים. זה מה שקורה גם עם הנקבות הישראליות, שפשוט מאוד שולחות מסרים מיניים של עניין לכולם ואפילו בצורה בוטה בפייסבוק לזכרים שהיא בכלל לא מכירה עם תמונות העירום. כל הזכרים הבהמות שם שנופלים לטריק הזה מייד מרשרשים את כל המשאבים שיש להם בין אם זה בריאות, כסף, כוח והפגנת אלימות על זכרים אחרים, והיא בוחרת את מי שניצח את כולם על פי מה שחסר לה כרגע במצב הפיזי בחיים.

השרלילות האלה מתנהגות ככה במשך כל החיים ועצם זה שהיא התחתנה לא ישנה את הקארמה המשפחתית שלה. הדרך היחידה לתקן זה לקחת בתולה קטינה ולחנך אותה מגיל קטן לשרת את בעלה כלומר אותך, כך הקארמה שלה מתאפסת וזה לא יעבור לילדים : כלומר למסד ולהחזיר את הפדופיליה בין אם בצורה קהילתית בחיים מנותקים מהממשלה כמו אצל החרדים או בצורה חקיקתית (בחיים לא יקרה כי הבוחרים כולם צאצאי אורגיה הייפרגמית). -מקור תמונה: טלגרם

הן לא עושות את זה במילים כמובן כי אז אתם תתחילו להפעיל את המוח ולהבין שמדובר בשרמוטה גולדיגרית, אלא על ידי טריגרים ביולוגים כגון מחשוף, ג'ינס צמוד, איפור (האיפור מדמה את הבעות הפנים של האישה בזמן אורגזמה), שיער מפוזר, הפגנת שווא של בדידות וזמינות, יצירת קשר עין וכו'. מתי שהיא עושה את זה וגורמת להרבה גברים לחשוב שהיא מעוניינת בהם, השרמוטה הישראלית פשוט מנסה להכניס אותם למצב אוננות בו הם מאוננים וחושבים דווקא עליה. כלומר הן מנסות בכוונת זדון לגרום לכם לפגום בברית, וככל שאתם מאוננים על שרמוטה פלונית ככה אתם יותר נכנסים להיפנוזה של "התאהבות" ורצון להשקיע בה הן כלכלית הן רגשית.

לכן תבינו שמתי שהישראליות מתנהגות בצורה של "חיבה" והעובדה שהן מתגנדרות ועושות לק וציפורנים ולובשות דברים שבכלל אישה אמורה לעשות אך ורק לבעלה שעומד לבעול אותה ממש עכשיו בחדר המיטות.. כל זה בעצם נובע מההתנהגות של הסבתא רבה השרמוטה שלהם שגדלה בלי שום מוסר מיני בין אם זה בקיבוץ או בעיר או במושב, והקארמה הזו בחיים לא נשברה כי אף אחת מבנות המשפחה הזו לא חזרה באמת בתשובה ולא יצאה מההרגל הזה של להתנהג בצורה הבהמית הזו. כמובן, כאשר אני אומר התנהגות בהמית הכוונה לאיך שבני אדם מתנהגים מתי שאין להם שום מוסר שמטרתו לכוון את האנשים לחיים בתוך קהילה מתוקנת שתשרוד לטווח הארוך (אין דבר כזה קהילה פרוצה, כי קהילה פרוצה זה פשוט אספסוף של אנשים ולא קהילה).

2 תגובות על “למה הישראליות הולכות בבגדים פרוצים ומתנהגות ככה: שיעור היסטורי”

אני כל כך אוהב לקרוא את המאמרים שלך. אשמח להיות חבר שלך. אתה מהווה השראה עם הנושאים האלו ללא מסכות ושקרים. פשוט חד וברור. נגעת בנקודה פשוט מעולה. כל הרעיון הזה של ההיפרגמייה מקולקל ביסודו. לא ניתן לתקנו. הדרך היחידה כפי שציינת בדיוק זה לקחת בתולה קטינה ולחנכה מגיל מאוד קטן לשרת את בעלה. צריך להבין שמדובר כאן במלחמה רוחנית ומלחמה אידיאולוגית וגזעית. אני בעד ליצור בינינו רשת ענקית וחזקה בשביל ליצור את החברה הנפלאה החדשה שלנו שתוקם ותתנתק מהריקבון והאסון שחל מעל ראשנו. כל מי שהולך בדרך הקיימת הולך לאבדון. אין דבר שיוכל לעזור לו. מי שעם הקבוצה שלנו, המגטאו , רק הוא יכול באמת לגלות את האור. זאת הגשמת הזהות ומימוש הרצונות האמיתיים שלנו המגטאו

בכיף אחי, תצטרף לקבוצת טלגרם שבקישור למטה (איפה שהלוגו של טלגרם, הוא נותן את הid של הקבוצה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *