MGTOW Israel

מה לעשות עם התאהבות אובססיבית באישה אחת

עצה לישראלים הצעירים לאן לדחוף את האינסטינקט של המפרנס בימינו כשאין לגברים אישה נאמנה לפרנס אותה וצאצאיה.

בימינו בסדום אין לרוב הגברים זיווג ב כ ל ל, לרוב עד גיל מאוחר מאוד וגם אז זה עם שרלילה מסריחה ולא ראויה שסיימה להזדיין עם הרשעים וכבר לא מסוגלת לנאמנות ומחוייבות. לכן הגברים הללו שנשארים לבד אבל בנפשם עדין יהודים טובים נתקלים באינסטינקט של ה"מפרנס" מבלי שיהיה לאן ליישם אותו. זה מתבטא בהתאהבות מאוד אובססיבית לגבי אישה, וזה אפילו מתחיל בגילאי טרום בר מצווה (9-11) כי היום משלבים בנים בנות ביחד ובגלל שהיום בחוץ מהלכות מלא נשים ערומות וקרובות משפחה פרוצות עם חזיה תחתונים מבלי שיתנו להם סתירה על כך כמו שבאמת צריך לעשות בחברה מתוקנת.

על העובדה שהגברים הישראלים חיים בחברה של גירויים תמידיים ובלתי פוסקים עוד יש להוסיף את העובדה שאין להם אהבה מאמא שלהם בכלל ולהפך האמהות אפילו שונאות פה את הילדים שלהם. זה עוד מחריף את האינסטינקט לפרנס והופך אותו גם לצורך עמוק ואובססיבי, עד מחשבות קומפולסיביות 200 פעם ביום על אותה האישה, סגידה, ואהדה שאי אפשר היה להפנות לאימא השרמוטה של הגבר הישראלי בילדותו כי היא פשוט קיללה והרביצה לו. המקור לשנאה הזאת כלפי ילדים הוא כמובן בגלל שיש פה מנטאליות עקומה של "כולם אבא כולם אמא והתעלמות מאלה שלא זיינים כי הם פשוט בלתי נראים אם לא עמדו בדרישות ההיפרגמיות של הנקבות" – כפי שהסברתי בפוסט הקודם. מבחינה לוגית, במוח הדבילי של הנקבה הישראלית נוצרת פונקציה שבה כולם אבא (חוץ מאלה שבלתי נראים כלומר 99% הגברים) וכולם אמא, לכן גם מבחינת אחריות זה לא רק העניין שלה לגדל את הילדים ולתת להם אהבה אלא החברה תעשה את זה (בתי הספר, גנים, מטפלות, המאהב החדש, וכו').

השרמוטה היהודיה מזמינה גברים לקרב תרנגולים. אחרי שהיא תסיים עם הפיטושרה המנצח היא תזמין עוד גברים להתגרות בו ואם ינצח אז תשאר איתו. אם לא אז מזונות/פרידה כואבת. -מקור:שרמוטה יהודיה מאפליקצית הכרויות

כך נוצר מצב שהילדות הקטנות מקבלות בילדותן "אהבה אמהית אינסופית" מבולבולים של הזכרים האלימים בשכבה/פנימיה/כל מקום אחר שהן מקבלות שם בולבול כבר מגיל קטן (מה שהאמא השרמ*טה שלה לא נותנת לה) ואילו הזכרים הנורמלים נשארים בכלל בלי שום אהבה בילדות. השילוב הקטלני של חוסר אהבה מאמא בילדות והאינסטינקט המיני של לרצות פרנס את מי שאתה אוהב יוצר גדודי גדודים של יהודים עבדים חסרי כבוד עצמי ששופכים כסף על היהודיות מהחברה בה הם חיים באונליפנס. כלומר במקום שהיהודיות מאותה הקהילה ישתדכו עם היהודים מאותה הקהילה, הן פשוט מחשיבות את עצמן לחלק מקהילה נפרדת מאותם הגברים שגדלו איתם שלא עמדו בדרישות והלו ראויים אך ורק להיות בתור כספומט לתמונות עירום שלה. לדוגמא כל מי שפחות מ1.90מ' הוא לא חלק מה"מקובלים", אבל מי שכן 1.95מ'+ אפילו אם הוא ערבי מחבל הוא כן חלק מהמיני-קהילה שבה חיה אותה השרמוטה היהודיה וגם אם הוא מסרסר בה. הפרמטרים של הכניסה לאותה כת הזיינים של אותה שרמוטה משתנה לפי התאוות המיניות שלה.

על מנת להפסיק את האובססיה בשרמוטה הישראלית שהתאהבתם בה ודחתה אתכם, אני רוצה שתקראו טוב טוב את מה שכתבתי בשתי הפסקאות למעלה. ברגע שתבינו ותפנימו היטב היטב (גם לוגית וגם רגשית) את הדינמיקה בה אתם חיים, ושמבחינת אותה שרמוטה אתם בכלל לא חלק מהקהילה שלה, האינסטינקט הזה יפחת. בנוסף תקראו את הפוסט הקודם לגבי הרקע ההיסטורי להתנהגות הזבל הישראליות, ואתם תבינו שעצם העובדה שאולי היא זרקה לכם איזה מבט או חייכה זה בסך הכל חלק משיטת איסוף המחזרים הפוטנציאלים שלהן ביניהם היא תסכסך.

עוד מקרה טיפוסי של שרלילה יהודיה שמפרסמת מודעת הזמנה לקרב תרנגולים פומבי. הפיטוחי (פיטוח זה 'תרנגול מושפל' ברוסית, סלנג לאחד שזיינו אותו בתחת אסירים בכלא ועכשיו הוא יושב בשולחן נפרד כי זה בזיון לאכול מאותו הסכו'ם איתו ביחד) וברגע שאתה נענה למודעה אתה נכנס לזירה. רוב הסיכוים שהיא תסנן אותך ואתה תאבד חלק נכבד מהכבוד העצמי שלך בידיעה שהיא חסמה אותך אבל מדברת עם הפיטוחי האחרים ואתה כמו אהבל שלחת הודעות חיבה לזבל שמזדיינת ובזמן הזה מסננת אותך. -מקור: אפליקציית היכרויות של גויים שפופולרית מאוד בקרב השרמוטה היהוד הממוצעת

עכשיו תשאלו את עצמכם: האם אתם רוצים להיות חלק מלהקה של תרנגולים משוסים ביניהם שנלחמים על חתיכת בהמה זבל מהביוב בשביל לטפס עליה פעם אחת ואז שוב פעם ללכת לעמוד במליון שיט טסטים שלה ולהלחם בשאר הזכרים? האם ההחזר של סקס על הזמן המבוזבז הזה במלחמת תרנגולים על שרמוטה ישראלית הוא יעיל בכלל? או שאולי עדיף להשקיע בעצמך כמה שנים טובות ובסוף פשוט לעבור למדינה שבה הזנות חוקית?

הרי אהבה וחיים משותפים בכל מקרה לא תהיה לכם פה עם השרמוטות הישראליות, הן בעולות ועם הקארמה המשפחתית שלהן הן תמיד ימשיכו להיות בוגדניות ולנסות לשסות אתכם בגברים אחרים כדי לראות מי יותר חזק: לדוגמא בזה שפתאום תתחיל ללכת במכנסוני מיני בשכונה כדי לגרות את השכן המנאייק שהתעלל בך וקילל אותך שלשום. הבדידות שאתה חווה עכשיו היא כלום לעומת מה שאתה תחווה אם תכנס לקרב התרנגולים הזה ובסוף עוד תפסיד (ואתה תפסיד, כי תמיד יש תרנגול יותר חזק גבוה ואמיץ) ותשאר בלי כלום ואפילו משלם מזונות. הדרך היחידה לצאת מהמעגל הזה הוא להתחתן עם בתולה בת 12 שעוד לא הספיקה להכנס למעגל הטינופת הישראלית "כולם אבא כולם אמא" , אבל 1) זה לא חוקי, ו-2) הציות לחוק הרבה יותר חשוב לאבות ואמהות הישראלים מאשר הכבוד של הכוס של הבנים והבנות שלהם.

נכנסת לקרב תרנגולים עבור הכוס הישראלי המטונף וניצחת? הנצחון זמני בלבד. מוטמע בהן עמוק והקארמה המשפחתית שלהן היא ליצור שוב ושוב עוד קרבות כאלה כל פעם שיש "קושי בזוגיות" כלומר מתי שהגיע הזמן שלה להיות למענך ולא להפך. -מקור: פוסט של חמור ישראלי

אצל העברים המוסלמים חברי הטאליבן לדוגמא (באפגניסטן, שבט הפאשטו) הערך לחיי אדם הרבה יותר גבוה, והם לא מפחדים להכנס לכלא בשביל לשמור על הכבוד של הילדים שלהם. "אז מה אם יתפסו אותי על פדופיליה" חושב אותו העברי לובש הציצית האפגני. "אני על הכבוד של הבת שלי שומר ומחתן אותה לדוד בן ה54, כי המצב כלכלי קשה ולכן אין לצעירים איך לישא אישה בגיל כזו". ואילו פה בפמיניסטאן האבא היהודי החמור אומר "היא עולה לכיתה י', מקווה שיהיה לה כבר חבר". חבר זה אומר סחבק, כלומר זיין אם עדין לא הבנתם. ובתכלס אותה השרמוטה כבר הזדיינה מגיל 9 ולא סיפרה להורים. האם אתם רוצים להתחתן למשפחה של זבל כאלה? איך אתם חושבים שאותו האבא הנואף יגיב אם תתלוננו שהאישה מתמרדת, אותו הזבל הפמיניסט שמה שמעניין אותו זה שהילדה תספיק להזדיין בכיתה י' ובצבא?

הרי ברור שההורים של השרמוטות הישראליות להפך יעלבו אם תגידו שהיא מתמרדת, כי הם מתמקדים ב"טובת האישה" וזו הקארמה המשפחתית שלהם שהם מייצגים בתור "אידיאולוגיה פמיניסטית נאורה מודרנית", כולל הדתיים הצבועים שמלבישים את הילדות שלהם עם השוקיים בחוץ ולא משדכים אותן מגיל צעיר אלא גוערים "מתי חבר / מתי חתונה" כאילו שקטינה בכלל אמורה להבין משהו בעניינים האלה מתי שהיא כל כך לא מנוסה ויש כל כך הרבה שועלים נצלנים בחוץ שרק רוצים לזיין ולברוח ועוד עושים את זה בצורה מקצועית על פי שיטת המספרים הגדולים (אותם קומץ הזיינים המנוסים שיודעים לתקתק את העניינים ולהזרים למיטה בפורמולה מתמטית).

החמור הישראלי מנצח בקרב התרנגולים הראשון, השרמוטה היהוד "מתמסרת" אליו, אבל אחרי כמה שנים מגיע עוד סבב כי שרמוטה יהוד תמיד נשארת שרמוטה יהוד. מתי שהוא מפסיד בסבב הבא התרנגולים האחרים באים לרקוד לו על הגופה: אחרי שהוא השקיע בשרמוטה הזו שנים שלמות, פירנס אותה, השתתף בגידול הילדים, השקיע בה רגשית, עכשיו היא בוגדת וטיירון תרנגול רנדומלי ישראלי מצוי אחד ממשתתפי תחרות ההיפרגמיה הישראלית גוער בו "אין לך ביצים". -מקור: זירת קרבות התרנגולים "פיסבוק"

אז לסיכום תדחפו את ההתאהבות הזו לתחת, זה מה תעשו. אם יש כסף אז לכו לזונות ותכפרו על החסך, בדרך כלל אחרי 10-15 פעם כבר יש הקלה בסימפטומים. אם אין כסף אז תבלעו ותשקיעו בעצמכם, תבינו שיהיו השלכות בריאותיות גם לסטרס שגורמת הבדידות אבל זה הרבה יותר עדיף מאשר ללכת לכלא. הרבה פעמים השרמוטה היהודיה רצתה לבדוק מי יותר חזק המחזר או השוטרים מהתחנה ורק בשביל הטסט ההיפרגמי הזה הלכה והלשינה תלונת שווא, כפי שראינו לאחרונה עם הגבר שאשתו בגדה בו עם השוטר שהתעלל בו. תקראו את התכנים שלי, תפנימו את המצב, תשתדלו לא להתאבד מרוב הסטרס ותיעזרו בצמחי מרפא. אחרת פשוט תמצאו את עצמכם בקרב גורילות הייפרגמי ובחיים לא תצליחו להגיע לרמה פיננסית שמאפשרת לברוח מהחור המסריח הזה בשם "פמיניסטאן" ולטפל בנזקים הנפשיים והבריאותים שהוא גורם.

אלא אם משדכים לכם בתולה צעירה ממשפחה שמרנית, באמת לא שווה להכנס לשדה הקרב ההיפרגמי. אתם פשוט תפסידו. אם לא עכשיו אז אחרכך כשהיא שוב פעם תחליט לזמן קרב תרנגולים הייפרגמי. התאהבת במישהו מאוד מאוד? תיגש אליה תשאל בנימוס אם היא מעוניינת. כן? אוקי תבדוק שהיא מכבדת ומוכנה לחזר. אבל אם היא לא אובססיבית לגביך ולא מוכנה להשתעבד ולנשק את האדמה שעליה אתה הולך אז פשוט אין מה לעשות שם, כי זה יסתיים בבגידה ומזונות. זה המצב היום חברים, וזה מה שאתם צריכים לעשות כשמתאהבים ונהיים אובסס לגבי אישה ישראלית מטונפת.

תגובה אחת על “מה לעשות עם התאהבות אובססיבית באישה אחת”

אהבתי את הדרישה לגבר מבוסס עם טווח גילים של 30-45. היא מביאה לשולחן הרבה כוס והרבה אהבה. חחחחחחח…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *