MGTOW Israel

איך להתחתן נכון במדינת פמיניסטאן: המדריך המקוצר

המדריך המקוצר לנבוכים שרוצים להלחם על הארץ ובכל זאת להתחתן בפמיניסטאן.

הפתרון היחיד כדי לתקן את החברה הוא הקמת תאים משפחתים יהודים בנפרד מהממסד הרבני, המדינה, הערסים, המלשנים, והבומרים הנואפים. כדי לשנות את העולם צריך שדווקא אנחנו נתרבה ולא הערסיאדה משליכי הכסאות המפגרים והחד הוריות השרמוטות שהם טינפו, לא הדתיים שמתפרנסים ברובם מפירוק משפחות+קצבאות, וגם לא הגויים שמקבלים שידוך ליהודיה בזמן שהיהודים נשארים בתולי שפתיים עד גיל 50.

בשלב שהגענו אליו היום, אני לא ממליץ לכל אחד להשתמש במדריך הזה ולהסתכן. הסיכון פה הוא בלתי סביר בעליל. אני מדריך אתכם פה איך להתאבד בצורה הנכונה, כי להתעסק עם שרמוטה יהודיה בדורנו זה לא פחות מלהיות מתאבד שיעי עם סכין על בריגדה שלמה של חיילי ואגנר ЧСВ חמושים עד הצוואר. אבל לפחות אני אלמד אתכם איך לשים שכפ"צ כדי שיהיה סיכוי לשרוד טיפה (עם הרבה מאוד סייעתא דשמיה יש מצב שתשרדו).

על השלב של מציאת בת הזוג הנכונה אני מדלג, כי המצב כל כך גרוע וההייפרגמיה כל כך נוראית, וכבר רשמתי על זה שצריך לחפש בתולה כמה שיותר צעירה אצל הורים מודעים. אפילו ה"צדיקות" שנשארו סתם שקרניות שדוחות את כולם ומחכות לזיווג עם טיירון – פשוט הן יודעות לשקר יותר טוב. בגדול עדיף בתולה, כמה שיותר צעירה וממשפחה פטריארכלית עם דמות אב חזקה. אם יש במשפחה של הגברת גם סבים שלא התאבדו זה גם מוכיח שיש כבוד לגברים במשפחה הזו וששווה להסתכן. אבל שוב, זה לא פשוט למצוא סוסי פוני ורודים בימינו כשכולן שרמוטות מסריחות שההורים שלהן בגדו בעם ישראל ונתנו לילדה להזדיין.

שלב 1: לא לערב את המדינה בנישואין שלכם בשום צורה ואופן

המדינה היא אוייב, וכבר הבאתי מספיק פוסטים והוכחות לכך. מי שעדין לא הבין את זה פשוט יכול לתת לעצמו כאפה וללכת לצפות במשחקי כדורגל כי הוא חמור. אנחנו חיים במדינת עמלק שמנסה לרצוח אותנו בכל צורה אפשרית ולעקור מאיתנו את היהדות בדרכים נורא ערמומיות פשוט כי זו דרך קלה ומשתלמת לקבל שפחות מין חינם ועבדים לשרת את מי ששולט בנו כאן. לכן אל תירשמו בשום רשות מדינית כאשר אתם מתחתנים, מראש: לא ברבנות, לא בנישואים אזרחיים, לא אצל נוטריון, לא עורך דין. כלום.

המדינה היא אוייב ותמיד היתה אוייב כלפי גברים יהודים. -מקור: פיסבוק

הגיע הזמן לחזור לימי הביניים הנאורים, כמו בקהילות היהודיות בחו"ל: חתונה אצל הרב השכונתי שתפקידו לא יותר מאשר בסך הכל לבדוק שאין ממזרות, שהחתונה כשרה, ולהדריך כיצד לברך נכון את הכנסת הכלה וכו'. אם הכלה היא שרמוטה ישראלית שמנסה להביא אתכם לרבנות הממשלתית ולגרום לכם "לפרגן בכתובה" כמו שגורסים ה"מחזירים בתשובה" המסיונרים המזויפים של הממשלה – פשוט תעיפו אותה, למרות כל כמה שזה קשה היום למצוא בת זוג יהודיה. עדיף להשאר לבד עד המוות מאשר להשתעבד למדינת ישמעאל הפמינאצית, והנשים היהודיות שמשתפות פעולה עם המדינה הן לא פחות ממוסרות, מלשינות ומינות שגרועות יותר ממחבלים ערבים חמושים. הגיע הזמן לנתק כל קשר עם הממסד ולבצע הכל בשכונה, בשחור, בשושו, ולהתיחס למדינת ישראל פמיניסטאן כמו מה שהיא באמת: אוייב מספר 1 של העם היהודי.

אפילו בן גביר שכביכול השר שהכי בעד גברים והכי ימני עד כה הוא שתול של הממשלה. תבינו, המדינה לא שייכת לכם , הממסד הרבני גם כן לא, והכל פה של הערב רב. תתנתקו! -מקור: פיסבוק/מעריב

מדובר בפרוצדורה די פשוטה: בסך הכל למצוא איזה רב מהרחוב או בחור שלמד גמרא, לשלם לו כמה מאות שקלים, ולקדש את האישה במשהו שערכו יותר ממנה פלאפל. הוא כבר ידריך אתכם שם איך זה מתבצע בערך, וזה לא בעיה בכלל. אמנם יש הרבה הלכות ומסורת, אבל את כל ההלכות המדויקות והמנהגים תתנו כבר לצאצאים שלכם לתקן בחתונות שלהם, ותשלחו אותם לבית ספר חרדי כדי שהם יצברו את הידע הזה לדורות. אבל בימי סדום שלנו הרבה יותר חשוב לא לערב את מדינת עמלק והכת הרעבנית הרקובה מאשר לקיים עוד כמה מנהגי חסידים מיותרים. אלוקים רוצה שאתם תתחתנו ותקימו משפחות שיחזיקו מעמד, לא שתפרנסו עוד פושעים סדומאים רעים בגירושין מזונות וכתובה שמנים.

שלב 2: לבנות תא משפחתי מבוסס על ערכים מההלכה

בת הזוג הפוטנציאלית חייבת מראש להפגין נכונות לחיות אורח חיים אדוק מאוד עם ערך גבוה מאוד לצניעות וכבוד המשפחה. התפקיד של הרבנים ושלך בתור הבעל היהודי שמנהיג את הבית הוא לשטוף את המוח לקהילה שלך, לעצמך, לאישה ולילדים בפטריארכיה. אתה צריך להיות מעורב רק עם משפחות שלמות בקהילה (לא חד הוריות, לא רווקות הייפרגמיות ולא גברים פרוצים) ולהכניס הביתה אך ורק אורחים שהם יהודים נורמלים שמשמרים את התא המשפחתי היהודי והמסורת או לפחות מראים נכונות לכך. בלי דת קשה להצליח היום, כי אנחנו לא כמו הבומרים המניאקים שאכלו בכפית של זהב אלא אנחנו כבר הצעירים מותקפים מכל החזיתות כולל בידי הבומרים החילונים הנואפים עצמם שגונבים את דעת הצעירות להמשיך לעשות להם סטריפטיז בחוץ ולפלרטט עם כל עובר ושב. בשביל לשרוד היום בתור איש משפחה מפרנס חייב דת פונדמנדליסטית מאוד מאוד ושיהיה לחץ חברתי מסביב על השרמוטה ואפילו עליך, כי אתה גם בסך הכל בן אדם שעלול לטעות, וכדי להשאר בתלם הנכון ולא לחזור להיות קאק ממושמע שסומך על אשתו הנחשה היהודיה שיכולה להכיש אותך בכל רגע. כמובן את כל המצוות אי אפשר לעשות כי אנחנו חיים בסדום ועמורה, אבל הדגש בבית חייב להיות על ענייני צניעות ובתולין: אלה הדברים הכי בסיסיים ואפילו יותר חשוב משבת.

מתי שהמשפחה והאישה מתמקדים בזה שתבצע יותר "מצוות", המטרה של הבית היא לחזק אותך בתור הראש ולא להקריב אותך בתור עבד לממשלה ואז לזרוק כשאי אפשר להוציא ממך כלום יותר. -מקור: עיתון כלשהו

זה פשוט מאוד לאמר לעצמנו "אוקי זה פשוט, מה הבעיה בסך הכל להתחתן להקים בית ולהשאר ביחד מה קשה, מקסימום נלך לאיזה מטפל זוגי ובעזרתהשם יהיה טוב". אבל צריך להבין שאנחנו חיים בתוך חברה של נרקומנים, עם שכנים נואפים רעים, מדינה עויינת, ובכל פינה יש פרסומות שמעבירות את המסר "משפחה =זבל , יהודים צריכים להיות הומואים ויהודיות צריכות להיות שרמוטות היפרגמיות שהולכות עם גויים". בנוסף יש כל מיני רעלים בסביבה שהשאירו לנו דור הפלסטיק הבומרים הנואפים, שגורמים למנה השכלית של היהודים פה לשאוף לאפס מרוב הרעלה. יש בעיית דיור נוראית מרוב שהעמיסו לכאן לארץ גויים מכל העולם בכמויות סיטונאיות ועוד גיירו הרבה מהם בגיורי בזק עוד מתחילת המדינה. הכל פה זבל מסריח במדינה הזאת וצריך לשטוף גם לעצמך וגם לאישה את הראש כל הזמן בדברים הבסיסיים ביותר כדי לשרוד נפשית את כל הטרור הזה, אפילו אם זה נראה לך מיותר להתפלל ולהזכיר לעצמך כל יום שאתה גבר "ברוך שעשני גבר" ולהזכיר לעצמך לסגוד לבורא ולא לואגינה הפרוצה, כי בתור גבר כתתאהב מדי באשתך אתה עוד עלול לאבד את המגננה שלך ולא לשים לב איך היא מתחילה להתחצף ולהתכתב עם סודנים מרוב שהאהבה מסמאת אותך.

בנוסף הביקורת החברתית היא הביטוח שלך לטווח הארוך, כלומר כל פעם שאתה אומר לבת הזוג "תראי את רותי איזה שרמוטה התגרשה מבעלה. איתה אנחנו לא מדברים ולא מכניסים אותה הביתה!" אתה למעשה מחנך את אשתך להיות צדיקת בית נאמנה ולא איזה צואת כלבים מהרחוב. אתה מבטח את עצמך מגירושין ואיבוד כל הנכסים והילדים שלך כי הביקורת הבונה הזו והכנסת אורחים צדיקים שגם כן תומכים בך נותנים לך גב ואמינות. ככה חיים בציויליזציה: דואגים לביקורת החברתית מראש ולא בדיעבד. אנחנו לא בימי המערות עדיין (למרות שבקרוב כנראה נחזור לשם מרוב שהמצב חרא), ואי אפשר לתת נבוט בראש לבת זוג השרמוטה שמורדת ובוגדת בך – יבואו המשטרע. אבל אפשר מראש לעשות את הביקורת החברתית מבלי לחכות שיקרה גם לך, כדי שיהיה ברור שזה מעשה רע ולא טוב, וכדי שהבנות שלך גם כן ילמדו. ככה במידה ויהיו גירושין יהיה קשה לאמא לסבן את הילדות והילדים שכאילו מה שהיא עושה זה, כי כבר יהיה להם תובנה של מה טוב ומה לא טוב והם יוכיחו אותה אם היא תרצה לשדוד אותך במזונות פתאום. ואם כבר מגיעים לסכסוכים אז להשפט רק בבד"צ או משהו אחר שלא קשור למדינה הפמינאצית הזו, לא לתת שום גט ושום אישור ואפילו להיות מוכן להכנס לכלא עד שלא נשפטים במקום בד"צי אנטי-ממסדי.

שלב 3: לחסוך קריפטו בשושו

הכיף של גברים זה לפנק את האישה שהם חושבים ששייכת להם, לקנות לה דברים, ולראות אותה שמחה בשטויות האלה שאתה קונה לה עושה חשק לעבוד יותר ולפרנס במקום לגרבץ בבית. אבל בואו ניזכר במציאות: כלה ישראלית היא לא *אשתך*, אלא אישה שחתמה שהיא שלך ויכולה ברגע אחד להחליט שנמאס לה ולהתלונן לכל הרשויות ולגרש אותך. כלומר אולי מבחינת הקדוש ברוך הוא והקהילה היא אשתך, ואולי גם מבחינתה, אבל מבחינת החוק היא הבוס שלך, שותפה של הממשלה, ואתה העבד שלהם. היא יכולה לעזוב בכל רגע ולהתהפך. חובה, חובה חובה לחסוך כסף בשושו בצד ליום הסגריר כאשר האישה השרמוטה היהודיה תבגוד ותעזוב, כי רוב הסיכויים שזה יקרה, ואין מנוס: הנשים היהודיות בדורנו הן הכי הייפרגמיות, בוגדניות ורשעות בעולם. הפרידה שהן עושות היא תמיד הכי כואבת שאפשר. הסיכוי שדווקא לך זה לא יקרה הוא אולי במקרה הטוב 2%, גם אם תתפלל כל יום במניין שחרית-מנחה-ערבית ותכוון כדי שהשרמוטה לא תפרק לך את הבית. צריך לחסוך בשושו, בלי להגיד לה אפילו מילה אחת, ובמטבע דיגיטלי כזה שאין שום דרך לעקוב אחריו כמו לדוגמא Monero.

חסכונות סודיים של מטבעות דיגיטלים, מזומנים בבתי קברות, מטבעות זהב מופקדים בירדן, ושאר ירקות: כך תוכלו להינצל. -מקור: פיסבוק

אל תהיו טאמבלים ותלכו לפתוח תיק השקעות באיזה חברה ישראלית מפוקפקת אצל נוכלים ישראלים רשעים שמתעשרים מגזל ועוד מתגאים "אני מנכל חברת השקעות בעמ". תפסיקו להיות קוקסינלים ותפתחו בעצמכם ארנק דיגיטלי, זה כולה להתקין תוכנה מסריחה במחשב זה הכל. תסתכלו כמה סרטוני יוטוב ותקנו אצל איזה סוחר קריפטו טוב. כל חודש לשים בצד מהמשכורת לארנק הקריפטו כמה שקלים בשושו, ואסור שהשרלילה היהודיה תדע כלום!!!!! אני מדגיש אפילו לא מילה אחת!!!!! אפילו לא רמיזה!!!!!! אשתך היהודיה = האוייב הכי גדול שלך בפוטנציאל, ומי שעדין לא הבין את זה אז הוא דביל מסריח שלא מבין איפה הוא חי וכמה שהנשים היהודיות היום הן רשעות בוגדניות.

ארנק הקריפטו הזה הוא הדרך היחידה לברוח מהארץ מתי שהשרלילה פתאום תתהפך עליך וביום אחד הוצל"פ יסגרו לך את כל החשבונות: היום הכל "דיגיטלי" וכל מקום שאתה חותם את השם שלך עליו מול הרשויות מייד מעקלים אותו מרחוק בלחיצת כפתור אחת. ברגע שהאישה פתאום מחליטה להתגרש, זהו אתה חייב לקחת את הרגליים ולברוח מהארץ. אחרת המשטרה יבואו עליך לרצוח אותך נפשית, הבתי משחט, הרעבנים, המשפחה שלה, ההוצ"לפ, אתה תיזרק לרחוב, אפילו את האוטו יעקלו. מרגע שהאישה מחליטה להתגרש אתה חייב לברוח למדינה אחרת, אפילו למצריים ברגל עם תרמיל שבתוכו בקבוק מים ולטפס על הגדר. תברח אפילו לשטחים. אבל העיקר שיהיה לך את הקריפטו הזה כדי לפדות אותו בחו"ל, ומומלץ שיהיה מבוזר לכמה ארנקים כך שתוכל לשרוד ולהתחיל חיים חדשים שם בחו"ל – כל החשבונות שלך בפמיניסטאן בכל מקרה יהיו מעוקלים מייד בלחיצת כפתור אחת של הפקידה השרמוטה בהוצל"פ מייד אחרי שהבת זוג היהודיה הנבלה שלך תתגע לאקס הערבי ותחליט להתגרש ממך.

שלב 4: לשנן בעל פה את דרכי ההימלטות מהארץ

אתה צריך להבין שמרגע שנכנסת לזוגיות עם שרמוטה יהודיה אתה בסכנת חיים נוראית, ויש לה אקדח שמוצמד לך לראש 24/7. מילה אחת שלה לרשויות ואתה גמור, מת, כל מה שהשקעת ועשית כל החיים בשבילה ובשביל הילדים נמחק, תגיד ביי-ביי לכבוד שלך, לכסף, לזמן האבוד, לכל ההשקעה הרגשית שהשקעת בה והזמן, יבואו מחלות ודכאון נוראיים בגלל הבגידה שלה שלא יהיה לך אפילו כסף לטפל בהם ואתה תתחיל לצלוע ולדבר עם עצמך ברחוב כמו איזה סמרטוט שפל למרות שהשקעת את כל החיים שלך בנבלה הזאת. ולשרמוטה היהודיה לא יהיה אפילו טיפת רחמים עליך, כי הן ממזרות מרושעות שחונכו בידי בומרים חתיאר נואפים, הן נבעלו כבר עשרות ומאות פעמים על ידי ערסים ערבים וגויים נוצרים, ואתה סתם מספר בעיניה וחיידק שמותר לעשות עליו טפו והוא ייעלם. אסור לך לצפות לשום רחמים מהיהודיה המגעילה עם כל הכוח העצום שטמון בכוס המסריח וההייפרגמי שלה, ואתה צריך להיות סוג של רמבו שיודע לשרוד בטבע ולפלס דרכו בין החולות כדי להגיע ולטפס על החומה לסוריה.

אתם מבינים עם איזה עסקניות מרושעות יש לכם עסק? -מקור: פיסבוק קבוצת "תשאל עורך דין"

אפילו בסוריה הערבים בדאע"ש יותר נחמדים מאשר היהודיה השרמוטה הבוגדת כשהיא מחליטה להתגרש, באמת, לא צוחק. שם לפחות יפנקו אותך בפיתה זעתר ויביאו לך כוסקפה, ואם כבר לשחוט אותך אז יעשו שחיטה כשרה עם סכין חדה על העורק בגרון במינימום כאבים. אבל היהודיה תעשה ממך סמרטוט מהלך, סובל כאבי תופת עבדות והשפלה מתמשכים שלא נגמרים ואפילו אם תאיים להתאבד אז במקום להתחשב היא להפך עוד תלשין עליך כדי שתהיה עבד בכפייה וישימו עליך השגחה 24/7 שתמשיך להיות עבד ולשלוח לה כספים בשילוב כל טכנולוגיות הפלישה לפרטיות המתוחכמות של ימינו ובשילוב טרור פסיכולוגי נאצי של עובדות סוציאליות שמשלב את כל המחקרים הכי מתוחכמים של 200 השנים האחרונות ומשתווה בכוחו לכישוף של ממש.

כל אדם ישראלי שדמו בראשו ומתחתן בפמניניסטאן לשרלילה חסרת בתולין חייב מראש להכין את התרמיל והמקל ולדעת את הדרך אל הירדן.(המקל בשביל לפשפש דרך שדה המוקשים מבלי לאבד את שתי הרגליים) -מקור: פיסבוק

אסור לך להגיע לרמה הזאת של עבדות כמו היהודים המגורשים, אתה צריך מראש להיות מוכן עם תרמיל הימלטות ובתוכו אוכל יבש+ פלסטרים + גפרורים כדי לברוח לגדר ולטפס אל הגדה המערבית. אתה צריך את זה בתור ידע ברמ"ח איבריך ולהיות מוכן, כן ידע ולא סתם מידע כי אתה צריך לפעול בזריזות ולהימלט מייד כאשר השרמוטה היהודיה מתהפכת ביום אחד בהיר בלי שום סיבה לכאורה (כמובן היא מראש תכננה הכל, הן סתם אומרות שישארו ולא יבגדו בתור מס שפתיים הנחשות היהודיות האלה). אם פתאום הכירה איזה ערבי מחבל כוסון שרצח יהודים והיא "נמשכה אליו" -בימינו זה מספיק תירוץ בשבילן כדי למסור אותך לרשויות מדינת עמלק, וכל היהודונים הקאקים מסביב יתמכו בה ויצאו דווקא עליך. תתחיל כבר עכשיו לקרוא ספרי הישרדות, להכין מגפיים צבאיים נגד נחשים, וללמוד איך לצוד ציפורים ולבשל צרצרים בטבע אם אתה הולך להתחתן פה בפמיניסטאן.

שלב 5: לשדך את הילדים ולהשתתף בקהילה

הגברים היהודים שמתחתנים בפמיניסטאן הם לרוב שוטים שהתחתנו כי רצו "לזיין" , או כי "היתה ביננו משיכה". אבל אתה צריך להבין שחתונה זה לא "סטוץ", וגם ימי ה"סטוצים" כבר נגמרו. ציויליזציה לא יכולה להתקיים בחברה של סטוציונרים מטומטמים ונואפים שמצפים לקבל שירותי רפואה, משפטנות, דת, חינוך ובטחון איכותיים אחרי שהם טינפו את הבנות של השכנים. למה? כי השכנים האלה פשוט לא ירצו לתת לך את השירותים האלה אחרי שהם נפגעו מההייפרגמיה, כמו שקורה היום וכמעט כל רופאי קופת החולים מושחתים שרק עושים את הפציינט עוד יותר חולה.

אתה הוא זה שצריך לשדך בתור אבא לילדים, ובגיל מוקדם מאוד כמו שהיה מקובל פעם (פעם היה מקובל לחתן ילדות בגיל בת מצווה כלומר הבת מצווה זה החתונה). אני לא אגיד באיזה גיל לשדך והמבין יבין לבד, אבל זו הדרך היחידה לבטח את השושלת שלך ולעשות את כל העניין הזה של חתונה "worth your while". כי אם אתה שולח את הילדות שלך לזנות בצה"לטב ואת הילדים שולח להיות עבדים של המדינה מבלי שיהיה להם אפילו אישה לחזור אליה אחרי יום עבודה מפרך, אז הם גם ייפגעו מההיפרגמיה הסדומאית ופשוט לא יכבדו אותך. במילים אחרות השושלת המשפחתית שלך תיכחד ואז זה כאילו סתם בזבזת עשרות שנים בפרנסת ילדים: הם לא ימשיכו לך את העסק המשפחתי, הם לא יטפלו בך לעת זקנה (או שסתם ישלחו אותך לבית אבות), וגם האישה תתגרש לעת זקנה כי אין את הביקורת החברתית מצד הילדים אם אמא תעשה דבר כזה מתי שהם בעצמם לא הצליחו להתחתן ולהקים משפחה.

על מנת שהתא המשפחתי ימשיך להתקיים אסור להזניח את הקהילה ואולי כדאי אפילו לתת לאיזה רב שאתם סומכים עליו קצת "להכניס את האף" הביתה כדי שהגברת תזכור שמטרת התא המשפחתי הזה הוא קיום מצוות ובניית שושלת משפחתית, לא "הכיף האישי והריגושים" שלה כמו אצל החמור דלעיל שמחמר 12 שעות ביום ועוד אשכרה שוקל בכובד ראש לתת לה להזדיין עם גברים זרים בזמן שהוא עובד בפרך. -מקור: אתר askpeople

תלך לבית כנסת, תכיר את המשפחות שמסביב, תחפש משפחה כדי להשתדך איתה בצורה מסחרית: לדוגמא אם יש לך 4 בנים ולמשפחה אחרת שאתה סומך עליהם 4 בנות, תעשו שידוך סיטונאי ככה. אצל החרדים כבר התחילו לעשות את זה וקוראים לזה "שידוכים בין משפחות". אין שום סיבה שגם אתה אפילו אם אתה מסורתי שלא תעשה ככה גם אתה, כדי להקל על החיפושים ולזווג כמה ציפורים במכה אחת. זה התפקיד שלך לבטח את השושלת המשפחתית שלך ולדאוג להמשכיות כי אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילך : לא הרעבנים המזויפים, לא המדינה, ובמיוחד לא אפליקציות הפירצות "טינדר" ו"7ברכות" המטונפים עם כל ההייפרגמיה שבהם והערסיאדה שיתקפו את הבנות שלך בניאוף ואת הבנים שלך יעשו אינסלים שבורים.

בהצלחה בחתונה עם אישה ישראלית בלהיות מחבל מתאבד, מקווה שהאישה הישרעלית לא תהיה אכזרית מדי אם בכל זאת תתחיל להתחתן להתאבד במדינת פמינאציסטאן.

תגובה אחת על “איך להתחתן נכון במדינת פמיניסטאן: המדריך המקוצר”

דביל מי שמתחתן. אשה זה רק לכיף. חד הורית, גרושה לא לגעת עם מקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *