MGTOW Israel

אני קורא לכל היהודים להשתמט דווקא עכשיו בזמן המלחמה

בפמיניסטאן אין דיור, אין זיווג, אין כבוד, אין בריאות, וכולם מכרו אותנו. הגיע הזמן לפנות את הארץ לערבים הצדיקים שלא בוגדים בילדים שלהם כמו שהיהודים עושים.

לאחרונה הג'נטלמנים מחמאס שבעזה פלשו לגבול וכבשו כמה בסיסי צה"לטב. בנוסף הם גם עשו טרמפ לקיבוצים, רצחו שם הרבה שמאלנים נואפים "שוחרי שלום" שהתרבו בזכות ה1.90מ' שלהם, ולקחו הביתה ילדים וילדות: על פי החוק השרעי כאשר כובשים עם זר ניתן לקחת את הילדים והילדות ולשעבד אותם. כלומר הילדות היהודיות הללו יגדלו להיות שפחות מין לשרת את העם הפלסטיני המנצח (ולהתגרש מהן ולזרוק לאשפה כאשר היא בת 25 וכבר מכוערת) ואת הילדים היהודים השבויים פשוט להשתמש בתור עבדים, לשלוח לשיפוצים 8 שעות ביום וכל הכסף לוקח בעל העבד היהודי. כמובן, החוק השרעי מחייב גם לתת קצת לחם ומים לאותו העבד שמשרת את הגוי הישמעאלי. על כל פנים אין בכלל הבדל לעומת המצב היום כי בכל מקרה היהודים משתעבדים בעבודה משפילה שאי אפשר אפילו לפרנס בה דיור בקופסת בטון מסריחה, בקושי מספיק לאוכל, והנשים בכל מקרה מזדיינות עם גויים אז אין הרבה הבדל חוץ מהעובדה שהנשים לא ילכו ערומות בחוץ בעודן מפנקות מינית את הפלסטינאים הכובשים.

אותם הסניור הישמעאלים (שהיהודיות גם ככה מזדיינות איתם כבר עשורים שלמים מול הפנים שלנו ודוחות אותנו היהודים) גם רצחו את כל ההורים של אותן השרמוטות, שלא דאגו לשדך אותן לגברים בקהילה אלא נתנו להן להסתובב ערומות, לגרות את הרווקים מבלי לתת "זכותה לתת למי שהיא רוצה זה אגוף שלההה" ולהזדיין עם טיירון העשיר והגבוה "חבר" מתי שהן צעירות. כלומר כל הפירוק מסיבה הזה נעשה בהשגחה פרטית כי חיילי חמאס שליחים של השם והקב"ה שכעס על היהודיות השרמוטות וההייפרגמיה שלהן החליט לעשות צדק ולשלוח מכת ישמעאל על היהודים החוטאים הרשעים שבוגדים בילדים שלהם ובתורה הקדושה.

העיתוי הכל כך מדויק והמוצלח של אותו השבט הישמעאלים מעורר השתאות, וכנראה שבאמת מדובר בעשרת השבטים. אך גם אם לאו, בכל מקרה הגיע הזמן לפרק את מדינת פמיניסטאן, פח הזבל ההיפרגמי שפועל כבר כמה עשורים להשמדת העם היהודי, בילולו, והפיכתו לאספסוף של שרמוטות יהודיות שמשרתות מינית גויים. בנוסף מדינת פמיניסטאן עושה מהיהודים קוקסינלים שמזיינים אחד את השני בתחת בזמן שהיהודיות משרתות מינית גוי ערבי: למה? כי אמא של רוב היהודים הישראלים היא חד הורית שגם כן מביאה ערבים הביתה ומביאה גויים ושרמיטים פרוצים ומזדיינת מול הילד במקום לשדך אותו, עד שבסוף היהודי הופך לקוקסינל.

זכויות יוצרים: חמאס

בעזרת השם שגם חזבאללה יצטרפו וגם דאעש ואחים המוסלמים והטאליבן ועיראק ומצריים וכל הפרא אדם הישמעאלים מכל העולם, כי אין ספק שזה מגיע לנו וצריך פה כבר שואה דחוף. השואה למעשה פקדה אותנו כבר מזמן, מאז קום המדינה האשפה הזו עם ההיפרגמיה והפריצות של הנשים היהודיות השרמוטות לצד הפמיניזם והצביעות של הרבנים הזבל בדורנו שמחסלים ומסתירים כל פרט בתורה שאמור להגן על הגברים. למה? בשביל שהם יוכלו להמשיך להתפרנס מגירושים ולהתחתן עם גרושות צעירות, זה למה. דור שכל כולו נואפים ומדינה זבל שבוגדת ומשעבדת את מי שבכלל עדין יהודי, בזמן שהיהודיות כולן זונות שרמוטות ערומות. מאז 1948 היינו אמורים כבר לגדול בהרבה, אבל הדבר היחיד שהתרבה פה זה העיקר שרמוטות חד הוריות שהרו מטיירון (לרוב גוי) וייבוא מאסיבי של מהגרים גויים שמיוצג בתור "גידול אוכלוסין יהודי" ונרשמים אוטומטית בסטטיסטיקה כיהודים לכל דבר. האמת היא שמספר היהודים האמיתיים מאבא ואמא רק הולך ופוחת, וכמובן שהלמ"ס השקרנים לא יספרו לכם את זה כי אצלם גם חמור גוי עם צלב על הצוואר שסבא רבה-רבה שלו היה יהודי – זה נחשב יהודי לכל דבר והם עושים וי.

אני קורא לכל היהודים המוסריים להניח את הנשק ולתת לערבים לכבוש את מדינת פמיניסטאן. מאז שהערבים התחילו לפלוש קרה רק טוב: פירקו את תחנת משטרה בשדרות שבה הוגשו מלא תלונות שווא על ידי שרמוטה יהוד מחורבנת, והרבה מהשוטרים שם שפירקו חיים לאבות מועללים ופירקו משפחות פשוט מתו ובכך קיבלו את הכפרת עוונות שהגיע להם על פגיעה במוסד המשפחה היהודי. כמו כן נשחטו בקיבוצים הנואפים השמאלנים שתמיד היו באים לחסום כבישים בערים ומשדלים את היהודיות מהערים לזנות על ידי ניצול משבר הדיור שהם בעצמם יוצרים עם גזילת האדמות שלהם: בעזרת השם בעיקר במרכז צריך מבצע חמאס כזה, שם הבעיה עוד יותר חמורה עם השמאלנים ועמותות ה"שלום" שלהם.

המלחמה הזאת היא מלחמה פאסיבית. אתם צריכים לשים במאזניים את שני התוצאות האפשריות ולראות מה אתם מעדיפים לקבל בתחת: סכין, או דילדו? כי אם מדינת פמיניסטאן תשאר קיימת, אתם תמשיכו לקבל דילדו, להיאלץ להתחתן לשמנות בנות 40 שהיו עם גויים וסיננו אתכם כל החיים ואז עוד לשלם עליהן מזונות עתק, השוטרים הערסים סוגדי הכוס ימשיכו להרביץ לכם על זה שלא עמדתם בתשלומי מזונות, והילדים שלכם ימשיכו לקבל בתחת ולהפוך להומואים מרוב שאין כוס ומרוב ההייפרגמיה. ואילו אם הערבים ינצחו, אז מקסימום תקבלו כדור או סכין וזה יסתיים מהר. אבל מה שבטוח, זה שהכבוד שלכם ישתמר כי לפחות לא יהיה לכם דילדו בתחת בזמן שאתם מקבלים כדור בראש (בעזרת השם).

כפי שאמר רבינו "ניקולאי הקדוש": אנחנו רוצים "כאוס מוחלט". ובינתים שכל הזבל שנהנו מההיפרגמיה ילכו להתנדב למות בחזית – זה בכלל לא מעניין. צר לי מאוד אם מדובר בקרובי משפחה שלכם, אבל מי שעדיין לא הפנים כמה שהמצב חרא וכמה שמכרו את הנוער פה לעבדות ואת הנשים לזנות וכמה שהן מזדיינות וחצופות, צריך רגע להסתכל מה קורה בעורף בזמן שאותם הגברים הולכים להיות בשר תותחים בחזית. הנשים הללו מהלכות פה ערום, מתכתבות וכבר מחפשות חתן ערבי במידה והפלסטינאים ינצחו, ואפילו חושפות עוד יותר בשר שוקיים ושמות ג'ינס עוד יותר צמוד כדי להבליט במידה ויהיה מחבל שירצה אותה בתור כלת מלחמה. השרמוטות האלה אפילו מצחקות ומסתכלות טיקטוק של גויים בבית, מתכתבות עם גויים ועושות איתם שיחות וידאו. ובזמן הזה אותם האהבלים ה"מתנדבים" והמילואימניקים הולכים להגן על השרמוטות האלה. הולכים להגן כמו פראיירים על השרמוטות שבכלל לא הסתכלו עליהם או שעשו מהם צחוק בזמן האזרחות. כלומר אין פה בכלל על מה להגן. ואילו אלה מהם שכן נהנו מההייפרגמיה כי הספיקו לזיין בזכות הנתונים המרשימים שלהם והנסיון, הולכים להתנדב בצבא כי קיבלו מלא כוס חינם (שאחרכך עוד מישהו מסכן יצטרך להתחתן אליו כשהיא תתפגר בגיל 45 ותוריד הדרישות) לכן דעתם לא מעניינת.

זכויות יוצרים: חמאס

כמובן גם כל העניין של הדיור צריך לקחת בחשבון, כי אחרי המלחמה אין אפילו לאן לחזור לגור. היהודיות השרמוטות ייבאו לפה כל כך הרבה סודנים והחלישו את היהודים כל כך עם הטיזינג וההייפרגמיה עד שבכלל אין מספיק דירות, אין גם יהודים שיבנו דירות ואין בכלל איפה לגור כולם פה הנוער חיים עם ההורים או מסתובבים כמו איזה "נע ונד" עם האוטו וחושבים איך לעשות סטפה ולעוף כבר מפמיניסטאן. הבעיה היחידה היא פשוט שאף אחד לא חיבר להם את הנקודות כמוני כדי לראות את המצב בבהירות, או שחלק אחר מהם שפשוט נואפים מדי וסוגדים לכוס מכדי להיות מסוגלים בכלל לתפוס את חומרת העניין. במילים אחרות בשביל מה להגן על העורף אם בכל מקרה הוא כבר לא שייך לך ואין לך אפילו איפה לגור בו?

על כל פנים, אין ספק שעדיף כבר מדינת פלסטין ולעוף כולנו ביחד אל הים. המהלך היחיד שנשאר לחמאס לעשות כדי לגרום לחזבאללה, מצריים, ירדן, סוריה, לבנון, עיראק, תימן, אפגניסטאן, איראן ושאר החברים לפלוש סופית בלי לפחד ולכבוש הכל, הוא פשוט לכבוש את הכור בדימונה. כבר כבשו כמה בסיסים בדרום, שחטו כמה קיבוצים. אבל זה שטויות לא מעניין, כי פצצת האטום זה הדבר היחיד שמונע את מחיקת מדינת פמיניסטאן העויינת ושונאת היהודים ודבר השם. לכן בואו נתפלל כולנו שהחמאס גם יגיע לכור בדימונה, יפרק אותו, ואז כולנו נזכה לראות את הצדק של משיח צדקנו והעפה לים את כל הזבל הציונים הבוגדים שמתעללים בילדים שלהם ומוסרים את הילדות לזנות והייפרגמיה בחינם לגויים וסוטים מגעילים שמפתים אותן.

הגיע הזמן לסיים את הבזיון הזה, ואין צורך אפילו להלחם: מכת ישמעאל תעשה הכל, אנחנו צריכים רק להסתכל מהצד ולא לפחד מהמוות. הפחד מהמוות קיים רק אצל מי שעדין לא צלל לתוך הגיהנום ולא סבל מספיק. יש דברים הרבה יותר גרועים ממוות, והרבה מהצעירים כבר ספגו את זה. צריך בתקופה הזו לסמוך על הקב"ה, ולראות את הדברים מתוך עין מוסרית והבנה שאין שום טעם בקיום מדינה "יהודית" אם הדבר היחיד שהיא עושה זה לרדוף יהודים, לקחת יהודיות לזנות אצל גויים ולשכנע את כל הצעירים היהודים לקבל בתחת ולא להתרבות. בואו נקבל בברכה את הערבים ונמסור להם את מכונת ההשמדה הפמינאצית. מי שמת-חבל, אבל אין ברירה. ניתוח זה דבר כואב, אבל בסוף בעזרת השם מוציאים את הסרטן והגוף שורד.

6 תגובות על “אני קורא לכל היהודים להשתמט דווקא עכשיו בזמן המלחמה”

גועל נפש של מאמר תוריד אותו ומייד!!! איך אתה מעיז בכלל להוציא מאמר כזה מוח חולני ומעוות. בנאדם שחור ואפל זה מה שאתה. יום אחד תיתן את הדין גם אתה!

רק לי זה נראה שהמאמר נכתב על ידי פעיל חמאס? בטוח שלא פרצו לאתר?

המדינה שוחטת את המשפחה לאבות גרושים, רק מי שגרוש יבין זאת

צודק מאה אחוז. הבנות הישראליות כבר מזמן שוכבות עם הישמעאלים ובוגדות ביהדות. ההוכחה והחותמת הסופית היא פרשת הסוהרות, הרומנים והזיונים שכמה סוהרות ניהלו עם מחבל עם דם על הידיים. כסף הוא לא נתן, לא איים עליהן כי הרי אסיר עולם. החיילות בנות ה-18 וה-19 ששירתו בכלא בתור סוהרות פשוט נמשכו מינית לרוצח והמחבל הנתעב שגדול מהן לפחות בעשרים שנה וכאן בארץ גבר בן 25 בו כבר ״זקן״ מדי בשבילה. נראה שעצם אקט הרצח והדבקות שלו באידאולוגיות האיסלם, כנראה משדרת לבנות היהודיות הצעירות שפרא האדם הוא בעל כריזמה, אופי ואומץ. בן גביר הורה לאחר מכן להוציא את כל החיילות מהכלא ששירתו בתור סוהרות. זה רק מוכיח ש״בני הדודים״ כבר יחנכו את הבנות הישראליות מהו מעמד האישה בקרוב. אלו שנחטפו לעזה כבר לומדות לקבל את מעמדן החדש באהבה ובהבנה

אתם אלופים מגטאו אני מעריץ אתכם בתור גבר בן 33 בתול שפתיים ובתול מבחינה אינטימית וואלה אלוהים עשה צדק עם הנשים הישראליות. עם גם בהרוגות היו פמיניסטיות בכלל טוב. לפמיניסטיות אין זכות קיום כל פמיניסטית שחיה זה אסון. יטבח אל פמיניסטיות. שיביאו לי תנקבה שהמציאה תפמיניזם מוכן לשחוט אותה ולשתות מהדם שלה. בגלל הפמיניזם אני בתול שפתיים.

קיצוני.. אבל לא אומר שזה שקר..
רק הבעיה שזה יותר לצד הערבי/טרוריסטי מאשר לגבר היהודי..
החייל.. האב המסור..
המערכת כולה מושחטת..!! ותמשיך להיות מושחטת..!!
אבל זה לא אומר שרצח זה התשובה!
להפך צריך להילחם בטרור, ולהילחם בחלאות משמאל..
שמקריבים את כולנו (ימין, שמאל, מרכז, גבר, אישה..וכ'ו)..
למען אדיאולוגיה הרסנית..
פשיסטית, מרקסיסטית, קומוניסטית.. פאמנאצית..!!
.
יש להילחם ולא להרים ידיים..
*אפשר לעבור למדינה אחרת!
.
חחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *