MGTOW Israel

תפסיקו לפחד מהמוות!

עדיף למות ממחבל מאשר לקבל דילדו של שרמוטה ישראלית בתחת, ולפחד זה חטא שאסור בתורה הקדושה

כבר עשרות שנים שהיהודיות מזדווגות עם גויים, ליהודים אין זיווג בכלל והדבר היחיד שהמדינה עושה זה "לגונן" על שרמוטות כמה שיותר בוגדות ככה שאי אפשר יהיה אפילו להעיר להן על זה שהן ערומות ומזדיינות עם מחבלים שרוצחים אותנו. שום דבר טוב לא יצא מאז הקמת מדינת ישראל פמיניסטאן, ולכן צריך להפך לשמוח שסוף סוף באים לכבוש אותה ולהחליף בשלטון אחר.

כמובן אני לא טוען שהמשטר הבא יהיה יותר טוב, ושלא יעשו פה זוועות וטבחים ושעבוד. אבל מה שבטוח, זה שמתי שהמדינה תפסיק להקרא בשם "ישראל", כבר לא יהיה שום תירוץ להורים הישראלים הציונים (ימח שמם וזכרם) להמשיך לבגוד בילדים שלהם בשם ה"יהדות" המזויפת והפמיניסטית שלהם. וככה לפחות במקום שאנחנו ניכחד בשושו בדירות עובש ועבדות וערירות בזמן שהיהודיות מזדווגות עם גויים ודוחות את היהודים(כולל מחבלים שרצחו יהודים ועוד בזמן שהם בכלא, תופעה מאוד מאוד נפוצה), במקום זה לפחות העניינים יתבצעו בלינצ'ים פומביים כמו פעם ולא מאחורי הקלעים כמו היום. כך כבר לא יהיה תירוץ לאף זבל ציוני לבוא לאמר "הילדה שלי תבחר לבד מי היא רוצה, זכותה להשאר רווקה ולהיות חד הורית", כי כל יהודיה קטינה ובתולה שלא תשודך ליהודי מייד תיאנס ברחוב ותיחטף לבית מוסלמי לשרת את האנס הישמעאלי שאנס אותה.

אתם מפחדים מהמוות, אבל לא קולטים שהמוות כבר כאן מלווה אתכם מאז קום מדינת פמיניסטאן. כיום היהודים במדינת פמיניסטאן הם ערימה של סריסים וקאקס מלשנים ופחדנים שחושבים שבורקה וצניעות זה חרטא של מחבלים ולעומת זאת סוברים שלחזר אחרי שרמוטה יהודיה עם קעקועים באינסטגרם בזמן שהיא מזדיינת עם מחבלים זה "יהדות" ושאנחנו "דת השלום" בגלל זה. ואילו בפועל, כל העקרונות של האיסלאם כולל איסור לשתות אלכוהול מבלי שתהיה סעודת מצווה, כל הסחבות שאישה מחוייבת ללבוש, הזקנים וסקילת הומואים זה בעצם עקרונות מהיהדות שהמוסלמים גנבו מהיהדות ועשו לזה מרקטינג בערבית "איסלאם".

השרמוטות הישראליות הן אוייב יותר גרוע מהערבים. הגיע הזמן שתפסיקו לפחד מהערבים כי אתם גם ככה הייתם חיים עד עכשיו בקרב אויבות גרועות פי 1000 כולל ההורים הציונים הזבל של אותן הדרעק, השכנים הרשעים שלכם, שגידלו כזו אשפה אדם כמו בתמונה דלעיל ובגדו בכם. -מקור: פיסבוק

אז תוציאו את הראש מהתחת, תבינו שאם אתם לא תירצחו עכשיו, ומדינת פמיניסטאן תנצח, אז מי שירצח זה הילדים/הנכדים שלכם כאשר הגויים ינצחו בעוד כמה שנים אחרי זה. כל דור צברים שעובר פה נהיה יותר קוקסינלי ויותר חלש, יותר מחוצ'קן, מחוסן, מורעל והנשים עוד יותר שרמוטות חצופות של גויים מגילאים עוד יותר צעירים (היום היהודיות הקטינות מזדיינות עם ערבים בערך מגיל 10.5 בממוצע, בעוד 5 שנים זה כבר ככל הנראה ירד לגיל 9). אין בכלל משפחות בערים ה"יהודיות" ויש רק חד הוריות או גרושות שרמוטות, והזוגות היחידים שיש זה קומץ עשירים ספסרי אדמות מהקיבוצים והאדמות שלא רוצים לחיות לפי חלוקת האדמות התורנית של עשרת השבטים עם כל החוקים הטמונים בה שדואגים שלכל היהודים יהיה דיור בארץ.

ואילו מה היום? אין לצעירים דיור, ואין להם זיווג. כלומר בכלל אין על מה להגן בפמיניסטאן כי בכל מקרה שום דבר פה לא שייך לנו. לכן גם הם נהיים כאלה מוחלשים, ואפילו הופכים את החולשה הזו ל"אידיאולוגיה" כדי להצדיק את ההפסד. במקרה הזה כבר אין מה להפסיד בכלל כי חיים כאלה הם לא חיים, וכל עוד ההורים הישראלים ממשיכים לבגוד בילדים שלהם ולתת לשרמוטות הקטנות לעשות מה שהן רוצות במקום לשדך את הבתולות הקטנות בכפייה, אז אין בכלל טעם אפילו להלחם על שום דבר ואין טעם לפחד מהמוות.

השרמוטות היהודיות מתגרשות ומייד רצות אל הרב לקבל את כל הכסף האפשרי בזמן שהבעל בשר תותחים במלחמה, והן מזדרזות כדי להספיק להתחתן לפלסטינאי לפני שירצחו אותה: בוגדות מסריחות ימח שמן וההורים שלה החארות הבוגדים שהביאו כאלה אשפות אדם לעולם. -מקור: פיסבוק

מה כבר יקרה אם תמותו? כמה שניות של כאב, ואז זהו: רוגע אינסופי. או גלגול כדי לתקן, play again. אבל לפחות בואו נמות בכבוד ולא כמו סמרטוטים שהולכים להגן על נשים שרמוטות שכבר בכלל לא שלנו אלא מתמסרות ל"דאדיז" עשירים ולא שומרות אפילו בתולין לחתונה. איזה גועל נפש של נשים יש לנו תראו מסביב, הולכות בטייצים ומכנסוני זיין-אותי ובסוף עוד דוחות את היהודים הטובים שמסביב. כמה חמור בכלל צריך להיות כדי לפחד מהמוות במקרה הזה? הרי אנחנו חיים בגיהנום, וגיהנום זה הרבה יותר חמור מהמוות.

כל המדינה הזאת אשפה, האנשים פה אשפה, כולם אוייבים, ואפילו יותר גרוע מהערבים זה הישראלים עצמם. הרי כל מי שיש לו טיפה כבוד עצמי כבר מסוגל להבחין כמה שהישראלים היום שטינקרים רעים, נוכלים חצופים שדופקים אחד את השני בכל שיטה אפשרית וגונבים העיקר כדי לזיין. במקום שהעם יהיה מורכב מתאים משפחתיים, מתרבות רק שרמוטות חד הוריות מהזיינים הפושעים, וכל השאר מאוננים ודופקים אחד את השני ונלחמים על פירורים. הגיע הזמן להודות באמת שכבר הפסדנו את הכל, ולמות כבר לא מפחיד.

3 תגובות על “תפסיקו לפחד מהמוות!”

הנשים כעת יכולות לקרוא לתנועת MeToo על כל שלוחותיה הסרטניות בארץ ובעולם שילכו להציל את כל הפרוצות שנחטפו לעזה.
פתאום השרמוטות האלה שנחטפו מעוניינות בגברים שיבואו להציל אותן ועד לפני רגע לא הסתכלו אפילו בכיוון שלנו. ברגע שיצילו אותן, למחרת ישכחו הכל, לא יעריכו בגרוש ויחזרו לקרוסלת הבולבולים של הישמעאלים.
אין כאן רוח לחימה כי הפמניזם הכחיד את הגבריות וברמה העקרונית ואפילו ברמה ההיסטורית.
לכל אורך ההיסטוריה, כל אומה שהחלישה את הגברים שלה נכחדה ונכבשה בסופו של דבר.
והיום אנחנו חיים בעידן חסר תקדים של שנאת גברים, ניצול גברים באמצעות מערכת משפטית ותקשורת פמיניסטית מסוכנת ומטורללת. הישעמאלי בשדה הקרב הינו בעל רוח קרב שעולה פי אלפי מונים על שלנו לדעתי, יש לו דיור, יש לו אישה נשית וכנועה ויש לו ילדים שמכבדים אותו ולא בנות שמסתובבות ערומות בנות עשר ובגיל 14 יש לה כבר "חבר" קבוע (זיין בפועל- בא מזיין והולך). לפחות אצל המוסלמים אם יתפסו נערה בגיל 13 שיש לה "חבר" ישחטו אותה ביחד עם החבר. ועכשיו, לך תעמוד מול רוח קרב של ישמעאלי שמוכן להתאבד בקרב רק בזכות זה שיש לו דיור משלו, 4 נשים בבית וילדים שמכבדים אותו ואת הדת שלהם ושונאים עירום ופריצות. לא בטוח שחיילנו מסוגלים לעמוד מול רוח קרב שכזאת פנים מול פנים. פשוט אין עבור מה להילחם יותר כמו שציינת בכתבה.

גבר לא מבין שהוא בפמיניסטאן עד שהוא מתגרש. זה קשה בהתחלה ואז האמת משחררת.

מומחיות במדעי השרמוטולוגיה ובלדפוק גברים שילכו לעזה לקבל זין ערבי , שפיך ערבי בתחת של הצרעות הפמיניסטיות זה המלצה מרופא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *