MGTOW Israel

המלחמה הזאת היא לא שלנו

מי שמתגייס והולך למילואים הוא בעצם חמור שמתנדב להיות בשר תותחים של אוליגרכים בשביל שיהיה להם עוד יותר נפט ערבי. הולך למות בשביל לפרנס להם עוד יאכטות.

מדינת פמיניסטאן בחיים לא היתה המדינה שלנו, ולמעשה התפקיד היחיד שלה היה הקמת בסיסים של האו"ם פה בארץ (לדוגמא בסיסי חיל האוויר האמריקאי בנגב שהרבה פעמים תועד ירו עלינו טילים בעצמם ואז שיקרו שזה חמאס). פשוט על מנת להערים על היהודים החמורים הפראיירים שמו לנו פה כמה אידיוטים שימושיים דוגמת "בן גוריון" , "פיפי נתניהו" ושאר בובות-אדם שהמזרחים מהפריפריה סוגדים להם ומנשקים להם את הרגליים "פיפי יביא לנו בטחון".

אבל בתכלס כל הבטחון הזה היה בגלל שעדין היה שימוש לארה"ב פה בארץ. זו היתה נקודה אסטרטגית חשובה בשביל כל המלחמות של ארה"ב במזרח התיכון וכל הבלגאן שהם עשו, על מנת לא לתת לערבים להתנתק מהדולר ולייצר כלכלה בלתי תלויה משלהם שלא תלויה במדפסת הכספים האמריקאים (הfederal reserve). עיראק לדוגמא קיבלה את המכה מייד כשניסתה להתנתק ואחרכך גם סוריה. הם ניסו להתנתק על מנת לא לספוג אינפלציה כל פעם שהאוליגרכים מארה"ב מחליטים להדפיס לעצמם עוד כמה אלפי בליוני דולרים אחרי שקרסו החברות הבזבזניות שלהם, דבר שקורה בממוצע כל 10 שנים (קולוניאליזם מודרני, אפשר לראות את הסרט zeitgeist כדי להבין).

כעת, על פי התכנית של האוליגרכים העולמיים ואימפריית ההון-שלטון שלהם, הגענו לשלב השלישי של הסדר העולמי החדש (אני מצוטט את מילותיו של אחד מהמשתפ"ים של משפחת רוקפלר במזימה הציונית): ליצור מלחמה כל כך קשה בין המדינה הציונית לבין הגוש הערבי, עד רמה שגם היהודים וגם הערבים יתחננו לקבלת סיוע מהאו"ם, ובכך סופית לכבוש את איראן וכל שאר מדינת ערב ולהפוך אותן למדינות להט"ב קוקסינליות שנשלטות בידי הגלובוהומו ולא מהוות איום לאימפריית ההון שלטון של האנשים שמאחורי מדפסת הכספים האמריקאית.

האיש בכחול מהמתקפה ב7 לאוקטובר, הוא שליח של האו"ם. סך הלכ עוד שלב מהתכנית לייצר מלחמה בלתי נסבלת בין הישות הציונית לבין מדינות המוסלמיות תוך תעמולה בעד "שלום עולמי" (תעמולה מכספי האו'ם), עד רמה שאזרחי המזרח התיכון בעצמם יתחננו (ברוב טיפשותם ונואשותם) שהאו"ם יבוא להשליט עליהם את משטר הגלובוהומו של פריצות עוני וניאו-פאודליזם. -מקור: טלגרם

בגלל זה התשקורת מנסה לצייר שכביכול יש "מלחמת עמים" בין יהודים לערבים, שאיראן רוצה לעשות לנו שואה, שאנחנו פתאום "כולנו עם אחד". כן, אותה התשקורת שכל עשרות השנים האחרונות פילגה את היהודים ביחד עם כל אותם הארגוני להט"ב ואנטי מוסד המשפחה היהודי שאחראים על הפוסטרים ברחובות פתאום בעד "איחוד" ו"עם ישראל אחד" ומדביקים פוסטרים עם דגל ישראל "כולנו אחים". חבר'ה, לכל אלה מכם שקונים את זה אני חייב לאמר: צריך להיות ממש אהבל כדי לא לראות שזה חרטא.

כלומר עכשיו מה ארה"ב רוצים לעשות? (ליתר דיוק האוליגרכים שקובעים שם את כל הפעולות שיתבצעו) נכון מאוד, לחמם את כל היהודים האהבלים לתקוף באיראן, סוריה, עזה וכל שאר מדינות ערב, להביא את היהודים להיות בשר תותחים במלחמה שבכלל לא שלהם (אבל עם הנשקים של ארה"ב) ואז בסוף כשהכל מפורק ומפוצץ וכל הבניינים מפורקים לבוא ו"להציל את היום" עם המשטרה של הומואים כושים ונשים לבנות לסביות, משטרת "האומות המאוחדות הגלובאליות" ובכך לבטח שאף ערבי כמו סדאם חוסיין ושום רב יהודי שבעד מדינת הלכה לא יעיז להציע הנפקת מטבע בלתי תלוי בדולר ולפתח חוסר תלות מארה"ב ושאר מדינות הפרוקסי של סדום. ארה"ב לא ירגעו עד שכל העולם יסבול מהמשטר העולמי הנאו-פאודלי של נשים פרוצות וגברים עבדים קאקס מחוסרי דיור.

את ה"תקיפה" ב7 באוקטובר רוב הסיכויים שביימו אמריקאים, זה ברור, אבל גם אם לא: הישראלים בכלל לא חיים בפמיניסטאן אלא הולכים ונכחדים כבר ממזמן. הדבר היחיד שקורה פה זה גירושין, היפרגמיה, וזנות של היהודיות עם גויים(בעיקר ערבים, סודנים ונוצרים לבנים בעלי קעקוע 14/88). מי שבאמת חושב שיהיה ניצחון במלחמות האלה טועה בגדול: כל פעם שאנחנו ננצח אז האמריקאים יביימו עוד טבח ויטילו את האשמה עוד פעם על הערבים, במקביל להשקת קמפיינים מכספי המיסים האמריקאים כדי לעודד את הערבים שזה כביכול באמת הם שהיכו ביהודים והצליחו (ובתכלס מדובר בערימה של מגדלי גמלים טיפשים שלא מעניין אותם בכלל פוליטיקה וכל היום רק חושבים על שיפוצים ואיך להתחתן לכמה שיותר נשים בתולות).

כלומר לא יהיה נצחון אמיתי כל עוד לא יהיה איחוד אמיתי בעם, איחוד שבו באמת יש תאים משפחתיים יהודים, ושידוכים לצעירים כך שכולם באמת מסוגלים לתחזק שיח של יותר מ30 שניות אחד עם השני בלי להתעצבן. אחרת אין פשוט סיכוי להסביר ליהודים האהבלים שצריך להגן על עצמם ממתקפות כמו 7 לאוקטובר ולהקים קהילות חזקות שבנויות מתאים משפחתיים- במקום לעשות מסיבות זיונים ולסמוך על צה"ל שיציל אותך מכל האויבים כמו שהקיבוצניקים שם עשו ב7 לאוקטובר בערב שבת(להזכירכם: במסיבה ההיא היו נשים יהודיות, בחורים יהודים, וגברים ערבים כלומר הערבים אפילו שם זיינו את היהודיות ואז בא חמאס לקח גם כן קצת כוס יהוד כלות מלחמה ואז את מי שמכוערת ואת הקאקס היהודים רצחו). כרגע, ה"איחוד" הזמני היחיד שיש בפמיניסטאן הוא מלאכותי, תוצר של הסיסמאות שמשדרים האוליגרכים בטלויזיה ובכרזות ופוסטרים, כי טווח הריכוז של הישראלי האהבל המצוי הוא בערך 5 שניות. יותר מ5 שניות סרטון והישראלי האהבל הממוצע כבר לא מצליח להבין מה אומרים לו ולחבר את הנקודות: קשה להם מדי מרוב ההייפרגמיה ומרוב שהיהודיות שרמוטות שרק מגרות אותם ובסוף לא נותנות להם (הולכות עם ערבי או איזה פושע ממזר זיין שכנותי ובסוף 95% היהודים נשארים עם בולבול ביד וגם חושבים מהבולבול).

איתמר בן חמור, חשבתם ימני? זיבי, עוד משת"פ של האימפריה האמריקאית שגוררת אותנו להיות בשר תותחים בשביל שהם ישחקו בפליסטישן בזמן שאנחנו כובשים להם עוד מדינות לקולוניאליזם שלהם. במקום לתת לילדה נשק תנו לה כאפה, שידוך בכפייה וספר בישולים. -מקור: איתמר בן חמור בפיסבוק

אתם מבינים, למעשה כל החרא שמספרים לכם ש"איראן זה ראש הנחש", "חמאס זה של איראן", "חות'ים של איראן" , "צריך להכות באיראן" זה בסך הכל חרטא גדול, כי הדבר היחיד שמעניין את איראן זה להפסיק את התוקפנות של ארה"ב ולהתנתק מהזבאלה האלה כדי שלא יעשו את הישמעאליות שרמוטות כמו שעשו את היהודיות. ארהב הם מלכות אדום הרשעים והשקרנים, והם יביימו עוד ועוד תקיפות מחמאס וחיזבאללה ויגרמו לאותם הסבלים מאלטיזכן של ארגוני האיסלאם להיזכר שיש להם מלחמה עם "האוייב היהוד" למרות שמוחמד בכלל היה מרוכז בשיפוצים וזה לא עניין אותו עד שלא הזכירו לו האמריקאים. בדיוק כמו שהאמריקאים סכסכו בין הלבנונים הנוצרים לבין הלבנונים המוסלמים לפני שעשו שם מלחמת אזרחים(הסתיים כרגיל בקולוניאליזציה כלכלית אמריקאית כרגיל), כך גם פה בין אזרחי מדינת פמיניסטאן לבין ערביי המזרח התיכון.

בשלב הזה אמנם איראן באמת כבר אוייב שלנו, וגם לא בטוח שהם יפסיקו להיות אוייב אפילו אם נכנע. אבל בכל מקרה הסיכוי היחיד לנצח במלחמה הרב מערכתית הזו שארה"ב כופים עלינו הוא: 1) לא להסכים למסור נשים לצה"ל. 2) לחייב לשים עליהן בורקות בכפייה ולשדך בתולות בנות בת מצווה בכפייה לחתן יהודי. 3) לא לפחד להכנס לכלא על אלימות במשפחה. 4) לזרוק שרמוטות לאשפה , ולהעלות את הסטטוס החברתי של הגברים היהודים מאבא יהודי ואמא יהודיה. 5) אם להתגייס אז אך ורק בשביל הקריירה הצבאית ואך ורק מי שקיבל שידוך עם בתולה והביא לפחות ילד אחד לפני השירות הצבאי, אחרת להיות עריק ולא לפחד ללכת לכלא גם בשביל להשתמט.

השלבים האלה שהצגתי למעלה הם הדרך היחידה להשיג את הדבר שבאמת אפשר לקרוא לו "ניצחון": כלומר לא "ניצחון" שארה"ב שוב שולטים עלינו עם משטרת האו"ם אחרי שהקרבנו עשרות אלפי גברי יהודים ואחרי שכל היהודיות הזדיינו עם גויים כבר בסקס הייפרגמי על הגופות של היהודים המתים (כמו שהן תמיד עושות). אלא ניצחון אמיתי כמו שאני מגדיר אותו: דיור לכל גבר יהודי, בתולות לכל יהודי, חופש ועצמאות כלכלית לכל גבר יהודי עד רמה שיש זמן להתפלל 3 פעמים ביום בזמן שהנשים מבשלות ומנקות בבית ומתגנדרות לקראת שהגבר היהודי יחזור ולפנק אותו מינית. וזה בסך הכל צרכים בסיסיים שמסופקים אצל רוב הגויים בעולם, רק אצלנו משום מה עם של חמורים שבוחרים להיות בשר תותחים בזמן שהיהודיות שרמוטות של גויים.

4 תגובות על “המלחמה הזאת היא לא שלנו”

המערכת מתעללת אבות גרושים ואף אחד לא יודע. במציאות הזו, הכל אפשרי.

איך סיבה לאבות גרושים להגן על המערכת שלקחה להם את הילדים והתעללה בהם. הפמיניסטיות צריכות להגן על עצמן.

יש רצח עם של אבות גרושים ע"י בית המשפט למשפחה והפמינאציות מהרווחה שיגנו על עצמן מהחמאס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *