MGTOW Israel

איך למצוא זיווג ליהודים בישראל

בואו נסכם ביננו את השיטה הישראלית למציאת זיווג, קל קצר וקולע כי אלה הנשים שלנו ואנחנו צריכים לחלק אותן ביננו באופן שווה מבלי שאף אחד חיצוני יוכל לגנוב לנו

הפוסט הזה הוא המשך לפוסט הקודם "איך למצוא זיווג בפמיניסטאן". מטרת הפוסט הקודם היתה להמחיש את האבסורדיות של מה שמתחולל עם השרמוטות היהודיות בימינו (אי אפשר לקרוא להן נשים, זה שרמוטות מטונפות שלא מכבדות אותנו בכלל, מתעלמות מקיומנו ומזדיינות עם האויבים שרוצחים אותנו) ולתת תמונת המצב שנתקלים בו הגברים היהודים בפמינסטאן מתי שמנסים למצוא אישה. ואילו עכשיו בפוסט הנוכחי אני באמת אתן את השיטה של איך למצוא זיווג, קל קצר וקולע.

חשוב להבין קודם כל שאין דבר כזה "שיטה שעובדת". גם השיטה שלי לא עובדת בינתיים, כי זה התפקיד של היהודים לדאוג שהיא תעבוד ועבור מי כלומר לפתח שיטה שתעבוד בשבילנו ולא בשביל גויים ופושעים נואפים. אנחנו בתור דור של גברים יהודים ישראלים שמעוניינים להמשיך להתקיים פה ולהתרבות צריכים לסכם ביננו איך תיראה התרבות הישראלית. אף אחד לא יעשה את זה ביננו, ובטח לא הנשים השרמוטות עם הוריהן הבומרים הזבלים שמבחינתם גם זה בסדר שהבת השרמוטה שלהם תלך עם גויים ובמקביל תנפנף לנו את הכוס והשדיים המגעילים שלה בקניון ואינסטגרם (אותו הכוס והתחת שהיא לא נותנת לנו אלא רק לאויבים לגויים ולפושעים נואפים עשירים וגבוהים). אנחנו צריכים להחליט מה השיטה שתהיה מקובלת במדינה שהורישו לנו ושעכשיו אנחנו צריכים לבנות, והיא צריכה להיות שיטה שמסננת החוצה את כל הגויים והפושעים המחורבנים שגורמים להייפרגמיה.

לחמור היהודי בישראל אין זיווג כי אין בתרבות שלנו סכימה מקובלת חברתית למציאת מציאת זיווג באופן שיגן על כל הגברים ויאפשר שוויון בשוק יחסי המין, ריסון ההיפרגמיה וסינון סוטים נואפים שלא רוצים להתחתן ולהתמסד עם בתולה בת 14. -מקור: פיסבוק

הרי המדינה שלנו היא צעירה, ונבנה רק חלק קטן מהתשתית התרבותית שלה. הורינו וסבינו החליטו על מדינת יהודים, שהוקמה כתוצאה מהשואה, וכדי שלא נהיה יותר כצאן לטבח – זאת האגדה של המדינה. סבבה. אבל מה לגבי תרבות בשוק יחסי המין? זה עדין אין. במקום זה יש אנרכיה גמורה כי הבומרים עדין לא עשו את זה, והיום כל חמור ישראלי-יהודי צעיר הולך לחפש "שיטות שעובדות" אצל רעבנים נואפים, שדכניות פשע (משדכות את היפות הבתולות רק לקרובי משפחה שלהן ולך יתנו רק זבל בנות 30), מאמני פיקאפ ועוד כל מיני חארות גנבים שמונעים אך ורק מתאוות בצע כבוד כוח וניאוף. בגלל זה אנחנו צריכים לבנות פה מנהג פשוט וקל שכל גבר יהודי יוכל ליישם מתי שהוא מחליט שהוא רוצה אישה יהודיה להתחתן איתה, וכזה שכולם יוכלו ליישם בקלות. אסור שאף יהודי ישאר לבד בממלכת ישראל.

1. לשים עין על אישה שמעוניין בה

2. לגשת לאבא שלה להציע (טוק טוק בדלת), ואם אין מידע לגביו או שאין לה אבא אז לגשת אליה ישירות . (לא דרך האינטרנט, רק במציאות כדי להכיר את הפנים שלה ושיהיה אפשר לתבוע אותה על הייפרגמיה בבית דין עצמאי עם עונש מקסימלי של סקילה באבנים)

3. כשניגש שואל: “שלום האם הבת שלך פנויה לשידוכים?” (ואם אין גישה אל האבא אז לשאול אותה האם היא פנויה לשידוכים)

4. אם היא מסכימה אז לקבוע יום ושעה ללכת לבדצ לחתום חתונה, ללכת הביתה לעשות בעילה וזהו מעכשיו היא אשתך. ואם לא מסכימה ודוחה אותך אז להגיד לה ביי ולא לחזר יותר, כי זה הוכחה מוכחת שהיא זבל הייפרגמית

בגלל שהיהוד סוטים נואפים לא רוצים לשדך את הבתולות בנות 14 שלהם לרווקים יהודים נחמדים, הילדות הללו גדלות להיות שרמוטות של פושעים שמצלמים אותן סרטי פורנו ובסוף גם מחרבנות ילד מגוי ערבי פעיל חמאס. אתם תיישמו את השיטה, ואם לא רוצים לתת לכם לקדש את הבת הבתולה בת 14 שלהם אז זה לא בעיה שלכם: תמשיכו להיות מגטאו,להתנתק ולצחק עליהם כשחמאס רוצח להם את המשפחה כי זה לא בעיה שלכם שרע לאנשים שמתבדלים מכם ולא משתדכים אתכם -מקור:פוסט של שרלילה יהוד ערומה והיפרגמית ברשת האנטי-חברתית

יופי. ועכשיו שהשיטה ברורה ומיוסדת, בואו נסכם את הנחות היסוד של הגבר היהודי בממלכת ישראל:

  • אין דבר כזה "אני לא מספיק טוב"/”צעיר מדי"/”נמוך מדי" וכו (ראה שם כל הדרישות של השרמוטות הגועל נפש שנבעלו כבר בידי גויים ועכשיו יש להן איידס וסיפיליס וכבר עדיף שלא לגעת בהן אפילו במקל). אם אתה יהודי רווק אז מגיע לך אישה יהודיה רווקה, נקודה.
  • אין לאף שרמוטה יהוד את הזכות בכלל להשאר רווקה פרזיטית מחורבנת והיא חייבת להתחתן עם גבר שהוא הlooksmatch שלה כלומר תדמיין אותך בגרסא נקבית ואם זה בערך היא אז אתם מתאימים.
  • אין לאף זבלה יהודיה את הזכות לדחות אותנו בצורה הייפרגמית אחרת היא פושעת ישראל כופרת מרשעת, סופה גיהנום, כולם מחוייבים לירוק ברצפה כשרואים אותה, והיא חוטאת בעבירה הכי חמורה "לא תתאווה".כל אחת שרמוטה הייפרגמית וחייבת להזרק לרחוב בלי שום מזונות שום ביטוח לאומי ושום סיוע – שתחטט בזבל ותאסוף בקבוקים. אפילו לעבוד אין זכות לגחבות כאלה פרזיטיות שלא מתחתנות, כי הן נטל על החברה.
  • גם אם דחו אותך ולמרות שהשיטה לא עובדת בימינו (כי כולן שרמוטות וכל האבות זבלים שמגדלים פרינצסות מסריחות שבתכלס לא פרינצסה אלא זונת ביוב מטונפת) אתה בכל מקרה מספיק טוב ועשית את שלך. אם יתחלף השלטון בע"ה נפטר אותן מכל העבודות, נבטל כל הקצבאות ונזרוק אותן לרחוב להתחנן לפת לחם.
  • כאשר אתה מקיים את מנהג מס' 4 (ראה למעלה בשיטת המציאה לזיווג) הישראלי למציאת זיווג לגבר היהודי, חובה להפנים שאין שום משמעות מבחינת מדינת פמיניסטאן למהלך הזה. אתה כרגע כבול לגחבה ישראלית שעלולה להתהפך בכל רגע, וכפי שכבר ראינו אינספור פעמים אין בהן אמון והן בגדו בנו לגמרי. לאור זאת בעת קיום החתימת חתונה בבדצ חובה לנקות את כל חשבונות הבנק, להצפין היטב את כל חשבונות מטבעות הקריפטו (כולל גיבוים קרים שקבורים בבתי עלמין), לוודא שאין שום נכסים ואם כן אז רק בחו"ל וכו (ראה שם 'המדריך למחבל המתאבד במדינת פמיניסטאן' ואולי להתייעץ עם מקצוענים לגבי שיטות הסתרת כספים מן הגחבה הישראלית הגולדיגרית יש"ו).
  • החתימה בבדצ היא נטו בשביל שיבדקו אותך שאתה יהודי וגם אותה, באישור הרבנים (אם כבר הם עושים משהו הפרזיטים אז בואו ננצל את זה. השלב הזה חשוב ביותר כדי לסנן החוצה את כל הערבוקים והגויים החזירים והערב רב) שאין ממזרות ובנוסף לתת לגברת להבין שהולך להיות בית יהודי כפי שהיכולת הכלכלית והלוגיסטית מאפשרת (בלי להביא הביתה סודנים, בלי מועדון עם חברות בערב שישי, בלי "כואב לי הראש אין סקס היום" וכו). כמו כן זה בשביל שיהיה ברור שאם היא הולכת להלשין לממשלה שאתה לא נותן לה גט אז זה בניגוד למה שסיכמתם בהתחלה שהכל מתנהל דרך בדצ (חתונה,גט,גירושין,סכסוכים) וכמובן אתה בעצמך מבלי להגיד לה תכין מראש את המשוטים והסירה המתנפחת לגבול ירדן כי חמאס הם יותר נחמדים מאשר שרמוטה יהוד כשמתגרשת(אצל חמאס יאנסו אותך בדילדו 10סמ אבל לעומתם שרמוטה יהוד תביא דילדו 40 סמ + כל היזיזים ועורכי דין שתמצא ויאנסו אותך גנגבנג קשוח)
  • בעילה שבה הגבר והאישה מכוונים לחתונה זה מספיק חתונה ולא צריך שום אירוע ושום נעליים. אם השרמוטה רוצה אירוע אז היא גחבה מחורבנת וזה לא חתונה אלא חטא "לא תתאווה" שאתה משתף עימו פעולה ביודעין על מנת לספק לגחבה תאוותיה ואז שניכם יורשים גיהנום. אירוע משפחתי, 7 ברכות, הלכות קידושין וכו' זה בסדר וטוב אבל לא לכולם יש את האופציה הכלכלית וקודם כל בכלל בואו קודם שלא יהיה שואה שהיהודיות שרמוטות לערבים וכל היהודים אינסלים במחשף 24/7 , אחרכך רק נדבר על האירועים והמצוות האלה. כרגע כל החרטא שהממסד הדתי המושחת והרקוב (רבנות ראשית לישראל, בתי דין וכו) דוחפים ומעמיסים עוד ועוד מצוות זה רק כדי שלא נתחתן כדי להשמיד אותנו כי הם בומרים בוגדים בדיוק כמו השמאלנים, אז אל תשימו לב למה שאינו ביכולתכם לקיים ופשוט תתחתנו ככה כמו שאמרתי (חתימה בבדצ +בעילה עם כוונה).
החמורים הישראלים היהוד מחזרים ונלחמים ביניהם על הכוס המטונף חסר הבתולין במקום לעזור אחד לשני. ובגלל זה כפי שרואים לעיל הגחבות הישראליות מרשות לעצמן להזדיין עד 35, לקבל מתנות מ"נדיבים" (כלומר נואפים פושעים וגויים) ואז בגיל 35 עוד לחרבן ילד ולגדל אותו לבד – כי הן בנות שרמוטות מחורבנות שההורים שלהן בגדו בכם ולא שידכו לכם אותה, וכתוצאה מכך הכוס שלהן מחולק בין כל הפושעים והגויים במקום אליכם, רווקי ממלכת ישראל העריריים. -מקור: אפליקצית הכרויות גועל נפש של נואפים
  • בהמשך הקמת המדינה חייבות להשתתף גם הנשים, וזה אומר בכך שהן ישרתו אותנו מינית באופן שווה כך שכל גבר יהודי יקבל אישה שוות ערך אליו. השירות שלהן בצהל זה סתם תירוץ להזדיין ולהיות פרזיטית ולהפך מי שלא משתמטת כדי להתחתן עם יהודי נחמד ובתול היא פושעת ישראל פרזיטית ימח שמה וצריך לתבוע אותה בבית דין על הפירגמיה עם עונש מקסימלי והשפלה שכולם ידעו איזה פושעת היא. זה שרוב היהודים הצעירים היום הם הומלסים נטחנים בתחת חלשים ועניים, זה לא תירוץ לשרמוטה היהוד שוות הערך שלהם לעקוף את העוני והמצב הזה וללכת כמו שהן עושות היום לאזרחים זרים, למכור את הגוף ולהזדיין עם גויים – זה דבר לא מקובל. וכל עוד זה קורה, מצווה לעשות כל דבר חוקי אפשרי כדי לדפוק את המדינה ולהשתמט כדי שהחמאס יגיעו עד לבית של האמא השרמוטה שלהן שמרשה להן ככה להתנהג.
היות והגברים הישראלים חמורים שדופקים אחד את השני ורבים על שאריות הכוס היהוד המטונף במקום להשתדך נורמלי עם בתולות ולעזור אחד לשני, אז זה המצב שהגחבות האלה דוחות את היהוד ההאהבלים החלשים והקאקס והולכות עם גויים ועוד במקביל צוחקות עליכם עם פוסטים כאלה שאתם "מוזרים" ו "קרינג'" בזמן שערבי שרצח את אמא שלכם מזיין אותה בתחת והיא נהנית "כן מוחמד תזיין אותי חזק יותר איזה מחבל טוב אתה ואחרי שתשפיך לי בעין תלך תהרוג עוד יהוד חמורים" ובאותו זמן עושה לכם unswipe ב7ברכות ובאוקייקיופיד. -מקור סקרין: שרמוטה יהוד מפיסבוק

זהו. השיטה הזו חזקה וברורה ומיוסדת בעזרת השם שהקאקס הישראלים יישמו אותה לדורי דורות ויתקבע המנהג בממלכת ישראל.

תגובה אחת על “איך למצוא זיווג ליהודים בישראל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *