MGTOW Israel

איך למצוא בת זוג ישראלית לזיווג הגון

הגענו למצב חברתי שנקרא peak hypergamy, ולכן חשוב לתקן את השיטה העדכנית והרלוונטית למציאת בת זוג במדינת פמיניסטאן.

אחי היקר, אם גם אתה ישראלי מהדור שלנו אז כנראה שגם אתה מעוכב זיווג. כולן חגגו מולך, הזדיינו, ואתה לא מבין למה רק אתה נשארת לבד בזמן שכל הישראלית חגגו.

אתה התפתחת אישית, אתה למדת לבשל, להרוג ג'וקים, השגת עבודה מסודרת, קנית רכב, ולמדת כל מיני כישורים בלתי רלוונטים לחיים שמטרתם להרשים נשים ישראליות חצופות (ג'ודו, ריקודים, דיבור מול קהל, וכו). אבל בכל זאת אף אחת לא רצתה אותך ובקושי יוצא לך מאצ' עם שמנה בת 50 פעם בחצי שנה ב7 ברכות, וגם היא בסוף אומרת לך "לא מתאים".

אפילו פתחת פרופיל עם צילום מקצועי ושמת פוסטים בקבוצות זיווגים, ושילמת 1000 שקל לבעל מקצוע כדי שיצלם אותך מכל הכיוונים עם בגדים מכובדים. ובכל זאת כלום לא עובד: קיבלת 2 לייקים מבוטים פרסומיים ותגובה מחבר שלך "הוא בחור עם לב של זהב, מי שתיקח אותו תזכה בגדול". עברו חודשים, ובכל זאת אף אחת לא פנתה אליך בפרטי.

התחנפות לשרמוטות הישראליות גורמת לך להראות כמו קוקסינל נטחן. לא ככה מוצאים זיווג -מקור: פיסבוק

ידידי, אתה צריך להבין שכל הטריקים של בומרים האלה לא עובדים יותר. כל הרגרסיה החברתית של הבומרים שהתחנפו לנשים וזנחו את הפטריארכיה גרמו לכך שאנחנו נחייה בגיהנום עלי אדמות, חברה מפורקת לגמרי שגנבו לעם שלנו את כל הנשים. אנחנו הגענו למצב של "peak hypergamy", ואין שום טעם להתחנף יותר לנשים הישראליות המגעילות: זה פשוט לא עובד.

ושלא תחשוב עכשיו להתחיל לנסות להיות מניאק ולהתחרות על השרמוטות היהודיות המעטות שנותרו, כמו שמלמדים בפיקאפ המחורבן (שגם אותו בומרים נואפים המציאו). כי זה עוד יותר יעשה אותך קוקסינל.

ואתה יודע למה אוטומאטית מי שעושה פיקאפ וניגש לנשים ישראליות הוא קוקסינל? נכון, בגלל שאתה מתחרה על הנשים מהעם שלך במקביל לטיירון, לגויים, ולערבים שמזיינים יהודיות בכמויות – הרבה יותר ממה שכל יהודי מזיין. והיום בערך 1.5מליון יהודיות ישראליות גרות בכפר אצל ערבים ושוטפות להם רצפה, מרצונן החופשי, בזמן שאתה מתרוצץ כמו הומו לבקש ולשחק משחקים כדי שמישהי יהודיה זונה בוגדת תסכים לרצות אותך.

אתה באמת חושב שיש לך סיכוי לנצח במשחק ה"באד בוי" עם נשים יהודיות, ולנצח בפיקאפ את הערבים שגם רצחו יהודים פיזית ועוד קיבלו על כך פרסים ותארים מהמדינה חינם? מה יותר "באד בוי" מאשר מחבל שרצח יהודים? -מקור:פוסט בפיסבוק.

וזה לא רק מחבלים ערבים, אלא גם מסתננים סודנים שמקבלים מתנות מהמדינה רק כדי שיפסיקו לאנוס יהודיות ברחוב ולפוצץ במכות יהודים. אני בעצמי הייתי עד לחבורה של סודנים שפוצצו יהודים מכות סתם ככה, ברחוב, וזה לא סוקר בשום חדשות. או לצורך העניין הגויים האוקראינים האנטישמים שבאו לפה בשנות ה90, שהילדים שלהם זיינו את כל היהודיות בשכבות התיכון החילוני של הדור הצעיר והרביצו מכות נמרצות לילדים היהודים?

הפיקאפ לא עובד בישראל, כי אתה לא יכול להיות באד בוי כאן. אתה יהודי ישראלי מוחלש, שהמדינה מנסה לרצוח ומחוקקת כל מיני חוקים נגדו. האבות והסבים שלך כולם בומרים מניאקים ומנותקים שטוענים "אתה מפונק" בעוד שאצלך לעומתם אין דיור, אין זיווג בגיל 18 (כמו שלהם היו מסדרים פעם), אתה לא יודע בכלל מה זה אהבה ואתה מוכרח לשלם מיסי גולגולת כבדים אפילו אם אתה לא עובד, שביטוח לאומי זה רק ההתחלה שלהם. כולל על המאהבים הערבים שמזיינים את האחיות שלך, וכולל על הילדים הממזרים שהן המליטו מהם מרצונן החופשי בתור חד הוריות ועכשיו מתגוררות בדיור הציבורי ומקבלות קצבאות ביטוח לאומי על חשבונך.

"22 עד 50" .. כאילו שמע אחי הכל טוב, כולנו נואשים והמצב גרוע. אבל למה להמשיך לנסות משהו שפשוט לא עובד? -מקור: פוסט היכרות מפיסבוק

הרי בוא נודה באמת, רובנו לא נקבל 4 אלף לייקים. יש פה קומץ כאלה שכן, והנשים הישראליות מספיק מגעילות כדי להסחף בצורה כזו הייפרגמית אחרי קומץ זיינים בלי בושה (חטא שבגינו היו פעם סוקלים באבנים). אז למה להמשיך לנסות? אנחנו רובנו במדינה הזו בולבולים מיואשים שרוצים זיווג עם בחורה *אחת* ושתהיה צעירה יפה ונאמנה, שתהיה מאותו העם ושתסתום את הפה ותמצוץ ותעשה כל מה שמבקש. לכן אנחנו חייבים לעזור אחד לשני, במקום להתחרות זה בזה, כי בלאו הכי התוצאה היא החמרת ההייפרגמיה ועוד יותר יובש מכוס לכולנו.

במקום לפרסם את הפוסטים היכרויות האלה, תתחיל להכיר את הגברים בשכונה. ולא בכדורגל אחי, כי שם האנשים כל כך מפגרים, שאם תגיד להם את המילה "הייפרגמיה" הם יחשבו שאתה מדבר על גיאומטריה. לא. תתחיל לחזור בתשובה, אבל תיקח את האחריות לשעבד את בנות ישראל ולהחזיר את הפטריארכיה על עצמך.

כן, כל אחד מאיתנו חייב לקחת על עצמו את האחריות לעזור לאחיו היהודים לשעבד את בנות ישראל ולדאוג שלכל גבר יהודי בשכונה יהיה זיווג. זו הדרך האמיתית למצוא זיווג שיעבוד לטווח הארוך. כי אף אחד אחר לא יעשה את זה במקומך, ובמיוחד לא הרעבנים המניאקים בימינו שרק חושבים על התחת של עצמם, הכרטיס שהם חותמים והקצבה השמנה מכספי המיסים שלנו והכסף השחור שהם גוזלים מאיתנו מפירוק משפחות בבית הדין הרבני.

עוד שרמוטה יהודיה בוגדת שמצאה תירוץ כדי לבגוד בבעלה: כדי למנוע דברים כאלה אצלך בשכונה אתה צריך להכיר נשים בדרך הנכונה, כלומר לשעבד אותן ביחד עם שאר גברי הקהילה. -מקור:פוסט פיסבוק

ולהפך הרעבנים לא צריכים בכלל לדעת מזה, כי הם מסוכנים והם אויבים. הרבנים בימינו מתפרנסים מפירוק משפחות של מסורתים, וכך בעצם מגיע כל הכסף הגדול למגזר החרדי שאיתו הם קונים לעצמם רכבים חדשים דירות ומסיבות ענקיות. עזוב את כל החרטא של היהדות המזוייפת שמספרים לך, ואל תשקיע יותר מדי במצוות כי אתה סתם תבזבז זמן. אם אתה רוצה באמת להכיר זיווג אמיתי, תדאג לשעבד את כל הנשים בשכונה שלך ביחד עם שאר הגברים היהודים החזקים שמסביב.

לדוגמא, אם אתה רוצה זיווג הגון אבל יש איזה שרלילה בשכונה שידוע היתה עם ערבים – תדאגו שכולם ידעו מזה כדי שלא תהיה הונאה ושלא יתחתנו איתה בטעות אחרי שבגדה בעם ישראל. זו החובה המוסרת והחוקית שלך לפי ההלכה הקדושה ליידע את כולם שזו שרמוטה ששכבה עם ערבי ולנדות אותה לא לדבר איתה בכלל ושאף אחד לא יתייחס אליה ולהפך יצביעו עליה ברחוב ויגידו "שרמוטה ששכבה עם גוי".

או עוד דרך מצוינת להשיג זיווג זה לדאוג שלא יהיה בכלל טלפון לאף נקבה שרמוטה יהודיה בשכונה, כדי שלא תהיה להן גישה לגברים והדרך היחידה להשיג זיווג בשבילן וסקס יהיה להתחתן עם גבר יהודי בקהילה. רק ככה אתה תפלס דרכך לזיווג הגון, כי גם כאשר השרמוטה שלך תחליט פתאום לחזור ליהדות המזוייפת ולהזדיין עם גויים ולבגוד בך כדי שהרב הפמיניסט המניאק עוד ירחם עליה ויפסוק לך מזונות וגט בכפייה. בשביל שזה לא יקרה וכדי שישאר לך הזיווג ההגון לטווח הארוך עם האישה שאתה אוהב, תמשיך להשאר מעורב בקהילה ואז תוכל לספר לחבר'ה שהגברת מתחצפת וביחד תגרמו לה ולשאר הבנות להבין שאין משחקים בעניינים האלה ומי שבוגדת בעם ישראל יש עליה גזירות קשות מאוד שלא אפרט כאן.

ככה לא מחפשים זיווג. ככה מצהירים לכל העולם "אני קוקסינל יהודי שמתחנף לשרמוטות היהודיות הבוגדות שאפילו בתולין אין להן". תפסיקו כבר לעשות את זה ותתחילו לבטל את הזכויות לבנות ישראל הבוגדות, תוך התעלמות מוחלטת מהגזירות של מדינת הזדון הציונאצית. -מקור:פוסט היכרות בפיסבוק

אתה חייב להבין שאין שום טעם בכלל לנסות לחזר אחרי היהודיות הזונות, וזה חטא חמור. ככה הבומרים שפתחו לגמרי את גדרות היחסים בין המינים הביאו עלינו את הגיהנום הפמינאצי שאנחנו חיים בו, שגברים נשארים עד גיל 40 בלי אישה ואז עוד הרב הפמיניסט המניאק טוען "אתה צריך לקחת אישה בגילך ולהתחתן, תסמוך על הקדושברוכו. אז מה שהיא הזדיינה לפניך וסיננה אותך בזמן שאתה היית ערירי עד גיל 40 ואף אחת לא רצתה אותך, זה מצווה פרו ורבו בתורה".

כל המשחק הזה של התחנפות וחיזורים אחרי שרמוטות מגעילות שאפילו לא נתנו שנותיהן הצעירות לבעל כדי לעזור לו לצמוח ולתמוך בה עוד לפני שהוא מתחיל להרוויח ולפרנס אותה.. כל הגועל נפש הזה שבבתי משפט פוסקים לחמור ישראלי מזונות רק בגלל שהשרמוטה הישראלית מצאה מישהו "מושך" יותר שיותר מפתה ממך, למרות שהבטיחה לך בחיים לא לעזוב.. כל החרא הזה קורה בדיוק בגלל שאתם לא משעבדים את הנשים היהודיות הז^^$ת החצופות.

והדרך היחידה להשיג זיווג זה לבטל להן כל הזכויות ופשוט להשאיר אותן בבית כל אחת במטבח וזהו, שתסתום את הפה. אישה חייבת להיות משועבדת לרצונות בעלה, ושם נגמר הסיפור. אשת איש זה אש שאסור לגעת, ומי שנוגע באישתך – פוסקים לו משהו מאוד חמור בבית הדין השכונתי עם החבר'ה ואצל הרב האנטי ממסדי שקרא את מגזין מגטאו ויודע טוב מאוד מה היו עושים פעם במאה ה16 ליהודיות שבגדו בעם ישראל. הכל צריך להיות נתון לשיקולו, אני לא מתערב ולא מייעץ כלום. לא ידעתי ולא שמעתי.

אז בהצלחה בפילוס הדרך לזיווג הגון אחי. כן, פילוס הדרך. ולא "מציאה" כאילו מחפשים איזה משהו. עידן החיפושים נגמר, כי כולן שרמוטות בוגדות מסריחות. התחיל עידן הריסון של הנבלות הישראליות. ובזה, אני מאחל לך הצלחה ומקווה שתשיג את מה שליבך חפץ בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *