MGTOW Israel

ניפוץ מיתוס: נשים ישראליות הן הכי יפות בעולם

האם נשים הישראליות הן באמת הכי יפות בעולם? האם הן מקסימות וסקסיות בטירוף כמו שתמיד גורסים לנו בטלויזיה ותקשורת?

האמת היא שנשים הישראליות הן הכי מכוערות בכל העולם, גם חיצונית וגם מבחינת אופי. הן שמנות, מגעילות, פרוצות, אין להן שום חן והכי גרוע זה הצורה איך שהן מתנהגות. כמות הנסיון המיני שלהן, הדרישות והעבר המיני שתמיד מטריד את הגבר הישראלי וכבודו העצמי פשוט לא מאפשרים להתאהב בנקבות הללו.

אפילו גבר סמרטוט חסר סטנדרטים שמוכן להתאהב בשמנה בת 30 שנראית כמו היפופוטם, ייגעל מההייפרגמיה של האישה הישראלית והצורה שהיא מתלבשת. הן הולכות בצורה ערומה מול האוייבים שלנו ברחוב לעשות להם סטריפטיז, הן דוחות גברים טובים מהעם שלהן בגיל צעיר ואז עוד מעיזות להתחצף ולבוא בדרישות מתי שמתפגרות בגיל 25+. פשוט גועל נפש. וכל מי שאומר אחרת סתם מתחנף אליהן כדי להשיג סקס מרוב שהוא נואש ומרוב שהן מנעו אותו מהצורך הכי בסיסי של האדם בסקס.

הצורה שהן מתנהגות כלפי הגבר הישראלי גורמת לכך שהבטחון העצמי של מי שיפרנס נבלה כזו ירד, וגם האמת שבסוף זה יסתיים במזונות ופרידה כואבת בה האישה הישראלית תנסה להכאיב כמה שיותר – כי היא מתגעגעת לאקס הערבי והערסים שנתנה להם את שנותיה הטובות כשהיתה צעירה עם עור מתוח. הן לא מעוניינות בשימור התא המשפחתי היהודי והמונוגמיה, אלא רק בהשמדה שלנו והתמסרות לעמים זרים בטענה "כי ככה בא לי".

רק סמרטוט רצפה ממש חמור ומושפל שנפל לשקרי הרבנים "אישה יהודיה זה קדוש" יסכים להשפיל את עצמו ככה, להתחתן לזונה הישראלית שעושה יחסי מין בתיכון החל מגילאי חטיבה עם הבאד בויז של השכבה, משפילה תלמידים השקטים ואז בסוף בגיל מבוגר כשהתפגרה וסיימה לחגוג פתאום חושבת גם שמגיע לה מפרנס וליהנות מקצבאות של המדינה.

אין דבר שמוריד יותר מאשר פרוצה ישראלית שרושמת משפט חצוף, כאילו שהאיבר חסר הבתולין שלה שווה משהו. – קרדיט:טינדר.

בוא נתחיל מכך שהלבוש הפרוץ והחושפני שלהן זה דבר מכוער להזוויע, שרק דוחף לפנים ומזכיר את קילומטראז' הצינורות שחגגו עליה בזמן שאנחנו עובדים קשה כדי לנסות לחסוך לבית ופרנסה להקים משפחה. יש רבנים שמתרצים "היא חטופה, בגלל זה נסלח לה שחגגה על צינורות וסיננה אותך כשהיית צעיר". אבל הישראליות בכלל לא חשות אפילו טיפל'ה חרטה על כך שזינו, ולהפך מתגאות בזה, לכן הן מתלבשות כמו שאפילו זונה בכביש תתבייש להתלבש.

הן ממש עושות סטריפטיז לערבים ולאוייבים שלנו מסביב, שהכניסו לפה הערב רב כדי להתעלל בנו בשם ה"דו קיום". הרי ברור לכולנו שכל הסודנים שהוכנסו לפה זה טקטיקה של האו"ם והערבים כדי לפרק את מדינת ישראל מבפנים, ואנחנו בכל זאת נשארים בארץ כדי להלחם עליה אחרי גלות של 2000 שנה של תפילות לחזור. אבל היהודיות? עושות לאויבים הללו סטריפטיז, מפנקות אותם מינית ועוד מסננות גברים יהודים טובים שמחפשים זוגיות "אתה לא בטעם שלי" אלא אם ישלם על אותה הפרוצה למרות שאפילו קרום בתולין אין לה. איכסה.

בכלל לא ברור לי איך אפשר להתאהב באישה ישראלית שחושפת מרפקים. אבל הישראליות גם הולכות בחוץ בחזייה ותחתונים, עם כל הבוג'ראס בחוץ ועוד דואגות שיהיה מוצמד. הן חושבות כנראה שגברים מסתכלים עליהן כי מתחרמנים, אבל בפועל מתחרמנים רק האויבים הערבים והערסים הערב רב צופי הכדורגל.

רוב הישראלים בכלל מסתכלים עליהן כדי לקלוט בפנים את הפרוצה ולזכור "איתה אני לא מתחתן, שלא יהיה עליי שמועות בשכונה שהתחתנתי עם ז*נה”. בנוסף גברים שמסתכלים על אישה פרוצה ברחוב חושבים "שיט צריך לזכור את הפרצוף כדי שלא תשחק עצמה חוזרת בתשובה אחרכך ותלכוד אותי אחרי שכולם ראו אותה ערומה ברחוב, איזה פדיחה זה יהיה להתחתן עם ז%%% כזאת". ואז זוכרים היטב היטב את הפנים ומסמנים עליה איקס בראש.

פRוצה ישראלית מראה לכל העולם את האיברים שלה כשהיא צעירה, מפנקת מינית גויים וסוטים נואפים, ואז כשתזדקן תיזכר בקיומך ועוד תבוא בדרישות "תפרנס את הכו# המשומש שלי". -קרדיט:טינדר.

ועוד במיוחד היום מתי שכל כך קשה לחסוך לדירה, יש את כל הגזירות הכלכליות על הצעירים, ואם אתה יהודי ישראלי אז בכלל לך תבנה תשתית למשפחה זה יקח לפחות 20 שנים. אבל את האישה הש***** הישראלית לא מעניין כל זה, היא רוצה תשלומים במסעדה – ועכשיו. היא רוצה טיסות. טיולים. תבזבז עליה הכל עכשיו, כדי שלא ישאר לך כלום בגילאי 30+ מתי שהיא תעזוב אותך לקפץ לבו*** הבא. ממש כמו טפילה במעייים שמוצצת לך את הדם וגורמת לך לחשוב שאתה זה שרצה את כל הטיולים והטיסות. שותלת לך רעיונות שקריים במוח כדי לנצל אותך ולזרוק.

זה מושך זה? שודדת מחורבנת שחושפת את כל המלוואח הערום שלה בכל רחבי העולם ובאינטרנט? זה גועל נפש. זה מגעיל, זה אפילו לא סקסי ואפילו אם אתה סוטה חולה מין זה לא סקסי. אם כבר זה מעלה תגובה כלשהיא אז זה פחד בעיקר, כי אתה אמור לפחד לקבל איידס מהבהמה הערומה הזו שהיו עליה כל מיני איברים ושנגעו בה לפניך. ואגב יש מלא סיפורים של סוטים שנגעו באישה ישראלית ואז נדבקו.

אני בכלל לא מבין איך אפשר לדמיין את הבוגדת הזו בתור פרטנרית למשהו בחיים, את האישה ישראלית הבוגדת שמתיחסת אלינו כאילו אנחנו צריכים להתחרות עליה ושהיא איזה "פרס". כל החמורים האלה שנעמדים בתור ועושים להן לייקים בפיסבוק הם NPC חסרי נשמה, אין להם בכלל רוח חיים. סתם תיקח מהם quest ותלך להמשיך בחיים שלך. “תעביר חלב הנה 5 שקל” זה כל מה שאפשר לדבר עם האנשים הדבילים חסרי המוח האלה שמתחרים ביניהם על הפרוצות הישראליות.

זקנה שכבר התפגרה את מעל ¾ אורך החיים הממוצע, ועכשיו פתאום רוצה חמור מפרנס: מעמידה בתור 500 חמורים נואשים, מה שעוד יותר עושה אותה מגעילה. -קרדיט:פיסבוק.

ומה שהכי מכער את הנשים הישראליות זה הצורה איך שהן בוחרות פרטנרים: הן פשוט שמות תמונה עם איפור כבד, פילטרים, מחשוף, ומעמידות בתור את כל החמורים כדי שיריבו ביניהם ויתחרו עליה. זה מוכיח את האישיות המגעילה והמסחרית שיש לאישה הישראלית הפרוצה והדוחה, שמתיחסת אלינו כאילו אנחנו סתם מספר. אין לה בכלל ערך לחיי אדם וליחסי ברית בין שני המינים.

תפסיקו להיות חמורים ותחשבו רגע בהגיון: אישה שמעמידה בתור 500 גברים יהודים ובוחרת את האחד הכי גבוה ועשיר מביניהם. איזה מין אישיות זו? איפה ההתחשבות בטובה של העם שמגן עליה בצבא ומקריב חייו? איפה ההתחשבות בילדים שלה שגם כן יוולדו לחברה מגעילה שכולם נלחמים אחד בשני כדי להשיג שידוך לאיזה שרלי&& בת 40 אחרי שהיא סיימה לחגוג, ועוד יצטרכו לפלס דרך בין תורי תורות של מחזרים חמורים?

זה רק מוכיח כמה שהזונ& החצופה הזו רקובה מבפנים, מסחרית ולא מעריכה יחסים בין בני אדם. הרי ידוע שהיום הנואשות והבדידות של הגברים הישראלים כל כך גבוהה, שמספיק היא תשים תגובה "אני מחפשת זוגיות" ומייד יקפצו לה לפרטי 50 רווקים עריריים שמפרפרים מרוב תסמיני ערירות. אבל הזונ$ הישראלית לא רושמת ככה בצניעות ומתחתנת מהר כדי שבעלה יהנה מהנעורים שלה, אלא שמה תמונה פרוצה שלה כדי שיבואו הרבה הרבה מאוד חמורים נואשים ואז בוררת מהם את הכי גבוה ו"מושלם" ובדרך גם עושה עוד כמה סטוצים מבלי אפילו להתחשב בבעל העתידי שיסבול בהשפלה וקנאה נוראיים.

כן, אלה הנשים הישראליות: הייפרגמיות, לא בתולות, חרשו עליהן אוייבים מבפנים ובחוץ, לא שומרות כלום לבעל ועוד מעיזות לדרוש "גבר מסורתי משפחתי" מתי שסיימו להתפגר בגיל 35+ כאשר בעצמן לא שמרו כלום לבעל ורק נתנו את חן הנעורים שלהן לאחרים כל עוד היה קיים. מעיזות לדרוש "גבוה ואינטיליגנט ואמיד", כאילו שיחסים בין בני אדם זה איזה דבר מסחרי כזה מסריח ושהחברה מורכבת מבהמות שמתחרות ביניהן מי יותר אינטיליגנט גבוה ואמיד במקום לגמול חסדים אחד לשני ולבנות מקום שכיף לחיות בו.

כל האתרים האלה של הפרופגנדה הפמינאצית שגורסים לנו "נשים ישראליות הכי יפות בעולם" זה סתם תעמולה של האוייבים שלנו, שרוצים להשמיד את עם ישראל. ומה שעצוב פה זה שהנשים הישראליות החליטו לבגוד בנו, זורמות עם זה ועוד משתיקות כל מי שיעז לדבר על הטרור והשואה שהן עושות לעם היהודי. הן שמחות לשתף פעולה עם הנאצים "כן אני ואו והשמש זורחת לי מהתחת, גברים ישראלים תתחרו עליי ותהיו נואשים בזמן שאני וחברות שלי עושות אורגיות עם פליטים זרים". ממש אישיות של הס.מ.

צודקת. מקור: ice.

אולי יש לחלק מהישראליות sex-appeal, אחרי כל הפרופילים וההבלטה של האיברים, וזה אכן מושך בשביל חמורים שחושבים מהז**. אבל סקסיות אין להם, כי דבר "סקסי" זה דבר שכולל בתוכו סקס. והסקס היחיד שאתם תקבלו מאישה כזו זה האוננות שאתם תעשו בבית על התמונה של אותה הז&&& הישראלית שמפרסמת תכני סטריפטיז לגויים ולכל האוייבים כדי לבזות אותנו הישראלים ולגרום לנו להיראות כמו עם של קוקסינלים שמאוננים בזמן שהנשים שלנו מזנות עם גויים.

קוראים לזה גם ייאוש מיני, שהן מייצרות בכוונה עם הייפרגמיה ובגדים פרוצים שהן דוחפות בכל פינה, כולל מסרים מיניים שלא מסתיימים בסקס. זוהי פשוט רשעות לשמה, והחלשת הגבר הישראלי בצורה מכוונת שעושות הנשים הישראליות. אין פלא שגם הן מחוקקות אחריכן איזוקים אלקטרוניים, סירוס כימי ועוד כל מיני גזירות עלינו הגברים הישראלים.

בסך הכל האישה הישראלית היא הכי מכוערת בעולם כאשר מסתכלים על זה בצורה אובייקטיבית. היא מכוערת מבפנים, רקובה ממש, ואין בה שום דבר טוב. האמת היא שגם הגברים שרואים מישהי יפה ואומרים "ואו" כי נדלק בהם האינסטינקט הרבייתי – אחרי שמאוננים בבית ונרגעים פשוט חוזרים לעצמם ותמהים על הכיעור והרשע של האישה הישראלית.

אז פעם הבאה שמישהו אומר לכם "נשים הישראליות הן הכי יפות בעולם", תחזרו לשאול את דעתו שוב פעם בעוד 10 דקות אחרי שהוא יסיים לא1נן ויוריד את היד מהבולב&&. כי בתכלס אין דבר יותר מכוער בעולם מאשר האישה הישראלית החצופה, נצלנית ופושעת. זה כמו להסתכל בתוך אסלה שדפקו בתוכה צואה שלשול, לפזר על זה קצת קישוטים סוכריות של עוגה ולאמר "ואו איזה יופי". אבל צואה זה צואה, ושום פילטר אינסטגרם+איפור לא יסתירו את הרקבון הפנימי של האישה הישראלית הפושעת.

תגובה אחת על “ניפוץ מיתוס: נשים ישראליות הן הכי יפות בעולם”

ממש לא? אתה החמור הראשי! אתה מפלצת! הנשים היהודיות הכי יפות מכל אישה גויה! אנחנו עם מיוחד! .סוטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *