MGTOW Israel

נשים הישראליות הן בהמות הייפרגמיות

נורא חשוב להדגיש שהנשים הישראליות הן זונות הייפרגמיות, וזה שהן פרוצות דווקא גורם שנקבל פחות סקס. במדינת פמיניסטאן מקבלים רק קומץ גברים.

הנשים הישראליות, בפרט היהודיות שבהן, הן הזונות הכי מגעילות והייפרגמיות בכל העולם. הן גם הכי פרוצות, גם הכי הייפרגמיות וגם הכי בוגדניות ונצלניות שקיימות – וזה הכל הולך ביחד.

האישה הישראלית דוחה גברים שלא עומדים ב"דרישות" שלה ככל שהיא רוכבת על יותר ויותר בולבולים. מבחינתן הן לא מוכנות "להוריד סטנדרטים" אחרי שטונפו בידי גבר עם סטטוס ונתונים גבוהים יותר (סטטוס גובה וכסף). לכן הישראליות הבוגדות הללו מסננות גברים טובים, כי הן בוחרות לבגוד בגברי העם שלהן שמשלמים עליהן מיסים ומגינים במלחמה.

יתרה מכך, הן שרמוטות מסריחות מגיל מאוד צעיר (בערך בגיל 11 מתחילות כבר לעשות הכל, בעיקר עם גויים), עד שנוצר מצב כמו עם אייל גולן שבאו עליו מלא קטינות מרצונן המלא ועוד פיתו אותו ושיקרו לגבי גילן. זה בסך הכל תופעה, כי הן מספיקות כבר לקפוץ על הבולבולים הכי "מקובלים" במדינה, גברים 1.90מ', עשירים ומבוגרים עד שבגיל 16 כבר מספיקות להגיע אפילו לזמר הכי מפורסם במדינה בקרוסלת הבולבולים ההיפרגמית שלהן.

שרמוטות יהודיות משקרות שנאנסו כדי לא לצאת שרמוטה, וכדי שחמור כמוך שחי בבדידות כל החיים יתחתן איתן ויפרנס. מקור תמונה: רשת13

בזמן הזה שהן חוות מאות בולבולים, עד כיתה י"ב בערך, הילדים הישראלים (בפרט היהודים) בקושי מספיקים לעכל מה קרה כי הם עסוקים בלימודים וכו'. האימהות השרמוטות המנוסות שחירבנו ילד בשביל עצמן רודות בילד שלהן כדי שיהיה לו מקצוע ויפרנס ויהיה עשיר. כלומר הן באות גם בדרישות הייפרגמיות לילדים שלהן, והורסות אותם פסיכולוגים עד שאותם הממזרים הופכים לנרקומנים עם שלל מחלות נפשיות ופיזיות.

אבל בפועל, בגלל שהבנים הישראלים רואים את אחיותיהן מזדיינות ונהנות בזמן שהם מנסים לבנות עתיד וחולמים על משפחה – הן נשברים נפשית ונושרים ממערכת החינוך. רק הנשים השרמוטות והאוייבים של עם ישראל (הערבים, הסודנים והנוצרים הערב רב שפה) מצליחים להגיע לסיום תארים ולהחזיק עבודה מכובדת. השרמוטות היהודיות בוחרות לשרת מינית גויים וזמרים כדי לספק את התאוות שלהן, ובמקום להסתפק במשכורת של הבעל הן בוחרות לעבוד ולקנות לעצמן כל מה שהן רוצות בזמן שאנחנו נרמסים.

בת 35 ש"חגגה" ועשתה תואר כדי לפרנס לעצמה עוד חגיגות, בזמן שאתה היית ערירי וסבלת. עכשיו מחפשת יהודי פראייר שיחתום עליה כתובה "הריני מתחייב לזון ולפרנס אותך". מקור: פיסבוק

אתם צריכים להבין שהנשים האלו רקובות מהיסוד, אסור להתחתן איתן ובכלל אסור גם לדבר איתן ולהיות איתן בשום אינטרקציה. אלה אותן הזונות המנוולות שצעקו עליכם בצבא, השפילו אתכם בתיכון, גרמו לכם לריב עם חברים. אותן אלה שלא היו לצדכם ברגעים הקשים, אלא אמרו לכם "פחות פחות" והלכו לחגוג עם איזה מישהו אחר בסקס הייפרגמי.

בדיוק כמו שהן לא העריכו אותך כשהיית צעיר ועני, ככה גם עכשיו השרמוטה הזו לא באמת מעריכה אותך. פשוט כרגע היא זקנה, מכוערת, וצריכה כסף. כשהעור שלה היה מתוח וסקסי היא התמסרה לפושעים ורשעים, ערבים וגויים. אבל לך אמרה "לא". אחריהם היא חיזרה אפילו, שלחה הודעות, התחננה שיצאו איתה ויגמרו לה בפנים. אבל אותך סיננה "אני לא מעוניינת" ואפילו לא הסתכלה לכיוון שלך בזמן שאתה הסתובבת כמו איזה תרנגול עם הקורקינט החשמלי והתפללת לזיווג.

אז בגיל 35+ אותן השרמוטות מתכערות מאוד. לטעמי 20+ זה כבר מכוערת ומשומשת היות והן מזדיינות כבר מגיל 11 בימינו ומשפילות ילדים טובים בחטיבה תיכון וצבא. ואחרי שהן מתכערות ונכנסות למינוסים בבנק, פתאום רוצה גם לחרבן ילד ושיפרנסו אותה בזמן שהיא עם הממזר. ולכן אסור לדבר איתן בכלל.

הן לא יתחילו להעריך אותך פתאום, אלא להפך ימשיכו לחשוב בסתר על האקסים ועליך תצעק השרמוטה הישראלית הבוגדת עד שתשבר נפשית ואז בסוף תעקוץ במזונות עד שלא יהיה לך כסף אפילו לפיצוחים. היא תשלח עליך הוצאה לפועל ואתה תשלם כסף על שרמוטה שאתה אפילו לא רואה בפרצוף במשך 20 שנים, ובהוצאה לפועל יושבים אותם האקסים שזיינו אותה כשהייתה צעירה והערבים והגויים שם, וגם החברות שלה. והם לא ירחמו עליך, כי הם רוצים שתתאבד- מפני שאתה יהודי רגיל ואין לך זכות קיום מבחינתם. הם רק רוצים שישרדו טיירון, כי הם כמו בהמות הייפרגמיות ביער שרוצחות את מי שלא מפגין אלימות בשבט הבבונים שלהם.

השרמוטה היהודיה התפגרה, ועכשיו רוצה חמור יהודי מפרנס – עדין לא מוכנה לכבד אותו טיפה ולהתלבש צנוע. -מקור:ווינט, השדכנית.

חשוב להדגיש שהישראליות הן זונות הייפרגמיות, ולא סתם זונות. כלומר הנבלות האלה שוכבות בצורה הייפרגמית עם כמות מאוד מצומצמת של גברים, אבל עושות איתם סקס ואורגיות מטורפות בזמן שרוב הגברים הישראלים מאוננים בבית ולא מצליחים להשיג אפילו בת זוג אחת עד גילאי ה30 המאוחרים (אפילו לא שמנה). כלומר הנשים הישראליות עושות מה שבא להן, עם מי שבא להן, ויורקות עלינו וכל מה שעשינו בשבילן כולל השירות הצבאי והמלחמות שתמיד שולחים אותנו לחזית למות בהן, כדי להגן על התחת המסריח והמשומש שלהן שהיו בו גויים.

במיוחד בזמן המלחמות ניכרת ההייפרגמיה, ובעיקר כאשר אנחנו מפסידים והערבים מנצחים: מייד יש גל ענקי של יהודיות שהולכות עם ערבים (בפרט מחבלים שרצחו יהודים, כפי שקרה אינספור פעמים עם הסוהרות בכלא מחבלים) בגלל שהערבי המחבל נתפס כחזק יותר בעיני הבוגדת הישראלית. במיוחד אם רצח יהודים, מייד היא מתחרמנת עליו, ממש כמו בטבע כאשר בבון משבט אחד רוצח בבון משבט אחר ואז נקבות השבט שנרצח הבבון בו הולכות לבגוד עם השבט האחר כדי לספק לעצמן בטחון פיזי.

אלה בוגדות שאסור להגן עליהן בשום מחיר, ולכן אני מאוד ממליץ להשתמט מהצבא, לדפוק את המדינה בכל דרך חוקית אפשרית ולשלם כמה שפחות מיסים. תבינו, הנשים הישראליות בגדו בנו. מכרו אותנו. רמסו את הכבוד שלנו. שכבו עם אויבים. ממשיכות להשפיל אותנו וגם משאירות פה מליונים של יהודים רווקים. הן מתגרשות אחרי הפיפס הכי קטן, אפילו אם הגבר בכלל היה ערירי עד גיל 40 ובסוף התפשר על אותה הזונה היהודיה שהתעלמה ממנו עד גיל 40 והלכה עם גברים שיותר מושכים ממנו שבסוף לא התחתנו איתה.

זקנה בת 44 דחתה אותך כל החיים כי לא היית "מושלם", ועכשיו היא צריכה חמור מפרנס שיממן לה השרצת ממזרים וטיפולי שיניים אחרי שהתפגרה. מקור: פיסבוק

הזמן רץ, ואף שרמוטה לא נשארת יפה וצעירה. הן מנסות להסתיר את זה עם איפור, פילטרים, שקרים שהן מספרות. מנסות לסבן אותך כאילו היא היתה כזאת מסכנה ותמימה וניצלו אותה, אבל הכל שקרים. הזונות האלה לא רצו אותך כי לא היית "מושלם", כי לא היית 1.90מ' בתחילת הדרך, ובנות ישראל הבוגדות ורודפות הבצע החליטו לבגוד בנו במקום להמשיך את המסורת שמתחתנים מוקדם.

אני כל יום שומע סיפורים ורואה דחיות משפילות, איך הנשים הישראליות הבוגדות מחליטות להשאר רווקות ולרדוף אחרי הגברים הרשעים שמזיינים בלי סוף. הגבר הממוצע פשוט בלתי נראה בעיניהן, והן רק מנצלות אותו בשביל צומי – מדי פעם דופקות מבטים כדי לתת לו תקווה ואז נהנות לדעת שמאחורה מסתכלים עליהן אספסוף חמורים ישראלים שמריירים עליה.

אבל בוא תגדל כבר, שרמיט ישראלי מטומטם. תבין, מי שדחתה אותך כשהיית צעיר עכשיו בגיל 35+ צריכה פתאום טיפולי שיניים. את כל הכסף שלה מהעבודה היא בזבזה על טיסות לחו"ל ובילויים ומסעדות, ועכשיו רק נשארה עם בעיות רפואיות שמסתירה באיפור. בעבודה היא היתה מזדיינת שם עם גברים רשעים ומשפילה במקביל גברים יהודים נחמדים כדי לקסום עוד יותר בעיני הרשעים. לך ולעוד אלפי חמורים כמוך השרמוטה נתנה "תקווה", כלומר זרקה כל מיני מסרים מיניים בבגדים פרוצים ומבטים כדי להשאיר לעצמה אתכם בתור אופציה, אבל לרדוף ולחזר הלכה אחרי האויבים שלך בעבודה ובשאר תחומי החיים.

בת 40, וכבר גוף של סבתא. תנסו לדמיין במקום הפנים עם הטמבור והבוטוקס פרצוף של סבתא מבית אבות, וזה בול מתאים לעור והצורה של הגוף שלה. -מקור:פיסבוק

האמת היא שהזונות ההיפרגמיות הישראליות כבר מכוערות נפשית מגיל 16, אחרי שהן חוות 10-20 בולבול (לרוב זה הרבה יותר כבר בגיל 16, אבל נעגל מטה עם מידת הרחמים). כבר אין להן שום אמפתיה כלפי גבר יהודי נחמד שרוצה להקים משפחה והן רואות אותו בתור זבל מסריח לנצל ולזרוק כי דעתן משוחדת.

אבל בגיל 22 הן כבר מתחילות להיות גם מכוערות חיצונית, ומסתירות את זה עם איפור ופילטרים. ממש מכוערות, ומסריחות גם לעומת כשהיתה צעירה בת 17 (והחליטה למסור גופה לאחרים ולא לך). גיל 25 כבר צריכות אפילו טיפולי שיניים, וחלקן כבר מחפשות חמור מפרנס שיממן להן את זה- חוצפה בלתי יאומנת, שאותה הזונה שלא נתנה לך אהבה בתחילת הדרך (גילאי 13-25 הם קשים ביותר לגבר מבחינה נפשית ובדידות והוא חייב מלא תמיכה נפשית וסקס).

אבל בגיל 35 כבר בכלל יש להן גוף של סבתא. הרבה מהן מפרסמות תמונות ישנות מהטיולים בחו"ל כשהיו בנות 20-25, כדי שלא יראו את זה. שם בחו"ל כשהיו יפות אז היו מזדיינות עם גויים בכסף שעשו פה בישראל, בזמן שדחו אותך כי "אתה לא בטעם שלי סורי"/"יש לי חבר"/"אני לא מעוניינת כרגע". אבל שם היו משרתות מינית גויים, כדי לממש את הזלזול והשנאה כלפינו הישראלים.

כשהייתה רזה שירתה מינית גבוהים בלבד. עכשיו היא שמנה, זקנה, מכוערת, ועדין באה בדרישות. -מקור: פיסבוק

לא רק שהנשים הישראליות בגדו בנו, החליטו לעצור את המסורת של חתונה מגיל מוקדם ושימור התא המשפחתי כדי שכולנו הגברים היהודים נהיה מסופקים בצורה שווה. אלא הפרוצות המגעילות האלה עוד משמינות כלפי גילאי 35+, כך שרק הזיינים שחגגה איתם בתחילת הדרך יהנו ממנה.

זו בעצם הדרך שלהן להתנקם בך גם בגיל מאוחר אם תהיה מספיק חמור כדי להתחתן איתה. והנקמה היא בסך הכל על כך שלא נולדת גבוה ועשיר עם סטטוס גבוה – כן, עד כדי כך רשעיות השרמוטות היהודיות. הן משמינות בכוונה כדי להיות שלמה עם הרשעות שלה, כדי לאמר לעצמה "אני תמיד אוהב אותך אחמד הגבוה שזיין אותי כשהייתי צעירה ורזה! ולחמור היהודי שהתחתן אתי בסוף- לא אתן אפילו 1% ממה שנתתי לך!".

אז תזכרו ילדים, בחיים לא להתחתן עם הזונות היהודיות. הן בוגדות, מגעילות, והן לא מראות שום כוונה להשתנות. הדבר היחיד שישנה זה שואה גדולה מאוד ולתת לאויבים לנצח ולמחוק לגמרי את מדינת פמיניסטאן. אולי אז הרבנים הרשעים יפסיקו לבגוד בגברים היהודים הצעירים ולהמשיך להעלות ליהודיות הבוגדות את האגו על חשבוננו, בזמן שאנחנו מצופים להתחתן לזונה שמנה אחרי שכל החיים רואים אותן חוגגות עם גויים ועם רשעים מרושעים ומתייחסות אלינו כאילו בלתי נראים.

תגובה אחת על “נשים הישראליות הן בהמות הייפרגמיות”

הנשים הישראליות הן לא מה שהגברים הישראליפ התמימים חושבים. למעשה מדובר בקבוצת נשים מאוד שונה ושבטית מכל רחבי העולם. דמיינו ארה"ב רק שחיים במזרח התיכון.. ברובן הנשים האלו תולדה של זנות וילדים ממזרים וצאצאים של ממזרים ופושעים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *