MGTOW Israel

איך להשתמט מצה"ל

פוסט מוטיבציה למשתמטים הנכבדים! אשריכם.

מקור תמונה: shia lebouff "just do it" . עריכה: מגטאו ישראל

שלום לך גבר ישראלי צעיר שעומד לפני גיוס לצה"ל. אתה עדיין צעיר, רוצים לגייס אותך ושוטפים לך את המוח בסיסמאות ריקות כגון "אתה צריך לתרום למדינה". אין לך מושג מה רוצים ממך ואתה עושה כל מה שאומרים בלי לשאול.

אתה חושב שלכאורה המבוגרים מבינים טוב יותר, ושאולי בכל זאת כדאי להקשיב להם. אתה רואה שבסך הכל יש פת לחם במדינה והכל יחסית עובד(עלק). אולי אתה חושב גם לקבל קצת הטבות מהצבא, מקצוע, רשיון ומילגה.

אבל דע שהצבא רק ידפוק לך את החיים וינצל אותך. בזמן שאתה משרת בצבא כמו עבד נרצע, הערבים מסיימים תואר ומזיינים את האחיות שלך באוניברסיטה. במקום לעבוד ולעשות כסף, אתה תבזבז את כל הזמן בשירות לטובת מדינה ששונאת אותך ותתעלל בך החל מהיום הראשון לשחרור.

שלב 1: מוטיבציה להשתמט

השלב הראשון והכי חשוב בהשתמטות הוא הרצון. עליך לחזק את הכוח הפנימי והלהיטות לרצות להשתמט. אתה צריך להיות ממש "מורעל" לקבל חזרה את החופש שלך של 3 שנים מהחיים ולהבין בדיוק למה אתה לא חייב שום דבר למדינה.

יהודיה מרקדת לערבים ומכריזה בגאווה שהיא רוצה איתם יחסים. אל תגן על בנות ישראל הבוגדות והמדינה שלהן. תשתמט. -מקור: טיקטוק.

תגיד לעצמך כל יום שאתה לא חייב כלום למדינת פמיניסטאן. קודם כל, כי המדינה הזו סוגדת לכוס ושונאת אותך. אם אתה גבר צעיר אז אתה אמור להבין שהתעללו בך מהיום הראשון שנולדת בפמיניזם, מניעה, הטרדות מיניות וטרור פסיכולוגי. רק בגלל שאתה גבר יהודי מתיחסים אליך כמו לפח אשפה, מחלקים את הנשים שלך לגויים וגורמים לך בכפייה לפרנס אותם במיסים בזמן שאין לך אפילו טריטוריה משלך.

הרבה אנשים פה לא מבינים בכלל כמה שהם דפוקים בראש, וחושבים שהסטיות והחרדות שלהם זו תופעה נורמלית. אבל המדינה הזו היא מכונת השמדה נגד גברים יהודים, והמטרה שלה היא להשמיד אותם – זו בדיוק הסיבה למה יש להם כל היום חרדות והתקפי פאניקה.

אין שום סיבה בעולם שתתגייס, ולהפך אם תתגייס ו"תמלא את החובה שלך כלפי המדינה" אז ירדפו אחריך עד סוף החיים בכל מני מילואים וחרטות ואפילו יכניסו אותך לכלא ויפגעו בפרנסה הזעומה שמחכה לך בהיותך עבד יהודי נרצע ומסריח שמזיינים את אחיותיו וחי בדירת חדר עם עובש לבד או אצל ההורים.

כן, זה העתיד שמחכה לך בפמיניסטאן: השפלה ברחוב מאותן הנשים הרשעות שנקראות "ישראליות", בוסים גויים בעבודה שירמסו את כל המעט שנשאר מהכבוד שלך ודרדור שלך עד רמה שתשקול בעצמך כבר להיות קוקסינל. רבנים פמיניסטים נבלות שסוגדים לכוס היהודי ויאמרו לך שאתה אשם בזה שהם גירשו ממך את האישה בכוח ולקחו לך את כל הכסף – בגלל שלא שמרת שבת כמו שצריך. והדרך היחידה למנוע את העתיד הזה היא למנוע את עתיד קיום פמיניסטאן.

יהודיה מרושעת שיורקת על ההקרבה שלך מקבלת עמידר,סש"ד,קצבאות ואינספור עמותות כאשר היא מעלילה שווא. אבל לך אפילו חיבוק אסור לקבל, כי אתה בעיניהן חמור יהודי שצריך לאבד רגליים בשדה הקרב ואז לחזור לחדר ריק אצל ההורים ולמות מערירות. -מקור: פיסבוק

עדיף כבר שהכל פה ישרף ונחיה בתוך מלחמת אזרחים בשואה, מאשר שימשיכו לרמוס את הכבוד שלנו פה, להתעלל בנו כל יום ולגנוב לנו את הנשים. לכן תשתמט דחוף ואל תגן בכלל על הפח זבל הזה שתקעו אותנו בו "מדינת ישראל" עלק. גועל נפש מקום מסריח של עם בוגד ונשים בוגדות שכולם פה סוגדים לכוס היהודי המסריח והמעופש שהיו בו סודנים.

אתה צריך להבין שאמנם הצבא זה גוף ממסדי של המדינה, שמטרתו להגן על המדינה. אבל מי שנהנה פה מינית וכלכלית זה רק הנשים היהודיות הבוגדות והרשעות, ואתה צריך להבין את זה עכשיו ומהר לפני שעוד תתגייס ח"ו.

יכול להיות שעדין לא קלטת מה שהולך מסביב בגלל שאתה צעיר, ובגלל שבגילאים המוקדמים של התיכון לפעמים עדין הן לא מכריזות בגלוי על היחסים שלהן עם ערבי. אבל כאשר תגיע לגיל ההשתחררות מהצבא רוב הסיכוים שכבר תגלה את האמת בין אם תרצה או לא- בתקווה ואתה לא מהאהבלים שמדחיקים את המציאות כדי להרגיש טיפה יותר טוב עם עצמם ועם העובדה שהאוייבים שהם נלחמו נגדם מזדיינים חופשי עם בנות ישראל הרשעות.

עוד שר**טה יהודיה פתחה אתר היכרויות עם ערבים וסודנים, בזמן שהם זורקים עלינו הגברים היהודים אבנים ורוצחים אותנו ברחובות. מקור: פיסבוק

תגובתו של המאהב הסודני לצעירים היהודים שכעסו על כך שהוא מזיין את היהודיות בזמן שהם בודדים ועריריים ללא דיור. מקור: טלגרם, "בחזית עם שפי פז"

שלב 2: ללכת לכלא כמו גדול

תעשה לעצמך טובה גדולה ותשים אצבע קבנוס ענקית על הצבא. אפילו אם זה אומר מעצר, כלא ומכות. תשפיל את עצמך שנה, ותזכה ל40 שנה חופש מהצה"לטב המסריח הזה. שילכו שם כל הגויים והיהודיות הזונות השרמוטות החצי ערומות לשרת, שיהיה להם בהצלחה. אבל אתה לך להיות עריק, לשבת בכלא ולשנן בעל פה מהדמיון משחקי שחמט כדי להעביר את הזמן.

הכלא הוא בסך הכל גרסא LITE של הזיבי הגדול שימתין לך בחיים האזרחיים. כי החיים בפמיניסטאן הם פח זבל וסבל אחד גדול ומסריח, שמילא עוד היה אפשר לעמוד בו אם הנשים היהודיות היו נשארות לעם ישראל. אבל פה אתה תחזור לחיים אזרחיים שכל יום אנשים מתחצפים אליך, הנשים מחזיקות יד ביד עם ערבים מולך ברחוב ובטינדר יש לך בקושי מאצ' עם שמנה בת 50 פעם בחצי שנה – היהודיות רוצות רק ערבים כי להם יש בנייה בלתי חוקית ואדמות שהם לקחו בכוח.

החיים בפמיניסטאן הם הכלא האמיתי, וגם הרבנים הם יודנרט רשעים ובוגדים. אל תפחד מהכלא הצבאי, כי החיים שמצפים לך בפמינסטאן הם פי 10000 יותר גרועים. -מקור:פוסט של גרוש מפיסבוק

לעומת זאת אם תהיה בכלא ותדע שאתה לא תורם למדינה הפח זבל הזו (שצריך כבר להשמיד מזמן) אתה תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך בחיים האזרחיים: מבחינה פסיכולוגית לא יהיה לך עלבון על כך שתרמת לעם מרושע ובוגד, ומבחינה פיזית תהיה בכלא צבאי נורמלי שמחלקים מיץ פטל במקום בכלא אזרחי עם מחבלים שיכריחו אותך לעשות להם כביסה.

שלב 3: PROFIT

יפה מאוד בני, עכשיו אחרי ששחררו אותך מהכלא כעבור כמה חודשים אתה יכול להתחיל לחסוך לדירה בתאילנד. תהגר לשם ותחיה כמו בן אדם נורמלי, עם בת זוג צעירה ובתולה שתתן לך את הבתולים שלה ובעבודה נורמלית שמספיקה כדי לקנות דירה.

עשית את מה שהקב'ה מצווה עלינו כיהודים: לירוק על המדינה המסריחה הזו, לסרב להשתחוות לעבודה הזרה (כי רוב היהודים היום סוגדים לפות המסריח של בנות ישראל הבוגדות), ולדאוג לצרכי הגוף והנפש שלך.

ישר כוח, מברך אותך שתזכה לשמור על הכבוד העצמי שלך והבריאות, במקום להתשעבד לבנות ישראל הבוגדות והמסריחות שהולכות בעירום בחוץ כמו בהמות ושוכבות עם סודנים. תשאיר אותן ואת הרבנים הפמינאצים שלהן להיות בשר תותחים פה בארץ שהם זיהמו בפירצות וגועל.

יהודיה ששכבה בהסכמה עם סודני מתגאה בכך שהיא קיבלה ממנו איידס ומספרת בחדשות לכולם בגאווה. להן על נשים כאלה זה חטא. תשתמט ! -מקור: כאן
תגובתו של עוד גבר יהודי ממוצע, שמחפש אהבה וזוגיות עם אישה יהודיה במשך שנים ללא הצלחה- כי בנות ישראל שרמו**ת מסריחות שבוחרות לבגוד בעם ישראל עם גויים. מקור: יוטוב

במידה ואתה בכל זאת מחובר ליהדות ורוצה להגן על העם והמדינה, אז אתה יכול לעשות זאת בהתנחלות וכיבוש אדמות. זו האופציה היחידה שלך להגן באמת על המדינה, כי את כל הארץ שמוכרזת בתור "מדינת ישראל" כבר כבשו מזמן הערבים, הגויים הנוצרים והמסתננים האפריקאים.

כך לפחות תוכל להיות תועלת אמיתית לעם היהודי ממה שאתה עושה, ולא סתם להגן על נשים פרוצות כדי שיהיה להן יותר נוח וכיף לבגוד בנו ולשכב עם גויים. אתה סך הכל תשרת מערכת שמטרתה להשמיד יהודים ולאפשר ליהודיות למסור אותם לממשלת הזדון.

לכן חשוב מאוד שתשתמט בכל מחיר ותציל את עצמך, דבר ראשון, מהנשים היהודיות הרשעות שמשתפות פעולה בריש גלי עם הגויים דוברי העברית ועם האויבים המוצהרים של עם ישראל.

תבין. אני מפרסם את זה כדי שאתה תוכל להינצל, כי לי באמת אכפת ממך. לעומת זאת, לרשעים בחוץ אכפת רק מהבטחון של עצמם, ולא מהטובה האישית שלך. הם רוצים שתהיה בשר תותחים שלהם כי אתה גבר צעיר וכדי שתמשיך לספק להם רמת חיים ולנשים השרמוטות המסריחות שלהם.

אתה נמוך? תשתמט דחוף, כי אתה נידונת להיות בלתי נראה בעיני בנות ישראל השר**טות המגעילות (אלא אם בתור חמור מפרנס מסריח חסר כבוד אחרי שסיימה חגיגות עם גבוהים). תן שיגנו עליהן הגבוהים בלבד ! -מקור: פיסבוק.

כשאני הייתי צעיר כמוך כולם ירקו עליי ורצו שאהיה בשר תותחים שלהם, בלי אפילו שיהיה לי אישה נורמלית לחזור אליה. רצו שאני אהיה חמור יהודי מסריח לשרת את הבומרים בצבא, להגן עליהם, בזמן שהיהודיות הזו*ות המגעילות עושות מה שבא להן והולכות עם מי שמתחשק להן בזמן שאני לבד. אבל לך זה לא מגיע, ולכן תשתמט.

החברה שלך תעזוב אותך, האקסית שלך הלכה לחגוג בחו"ל עם ערבים ולהזדיין עם בוסים בעבודות מתי שהיא חוסכת לעוד נסיעות. החיים פה הם גיהנום, והנשים הישראליות שונאות אותך וימשיכו לזלזל בך עד המוות כולל במילואים מתי שיש איומים מבחוץ ופתאום צריך להגן על הפח זבל המלשניות האלה. ת ש ת מ ט!

תגובה אחת על “איך להשתמט מצה"ל”

כתבה מעולה, נכונה ומדוייקת. המוטיבציה לשרת נמוכה, אני מניח שיקימו צבא מקצועי.

האופציה של כיבוש הארץ מפחיד את מי שיש לו מה להפסיד. לרובנו אין מה להפסיד, הגירה והתבוללות זו אופציה רציונלית. המדינה ההזויה הזו סיימה את תפקידה עבורי, היא לא מעניינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *