MGTOW Israel

אם חד הורית? הנה למה הילד שלך מתפרע

מאמא חד הורית יוצא ילד ממזר, וילדה ממזרה שרמוטה שכולם שונאים., וזה למה הילד שלך עושה לך בעיות. עצם זה שחירבנת ממזר ודנת אותו לחיי סבל והשפלה עד המוות, ושום דבר לא יעזור.

מקור תמונה: pixabay. עריכה: מגטאו ישראל

#למה הילד עושה בלגן #למה הילד מופרע #ילד בעיות התנהגות #ילד צורח עליי #הבן שלי מקלל אותי #לא מסתדרת עם הילד שלי #פסיכולוגיה ילדים #אמא חד הורית #בן לאמא חד הורית #הילד מתפרע מה לעשות #איך לחנך את הילד #לביאה חד הורית

אז את אם חד הורית, לילד "מהמם". והוא מתפרע ומרביץ לך וצורח עליך, שובר הכל בבית. את מתפלאת, למה הוא יצא כזה מופרע? הרי נתת לו כל מה שהוא רצה (מכספי המזונות כמובן). "נאבקת" על כספי המזונות ו"נלחמת" (גזלת, ליתר דיוק) בשביל שלממזר הקטן שלך יהיה הכל מה שהוא רוצה, ובכל זאת הוא לא מעריך! גוועלד, מה עושים?

ובכן שרלילה ישראלית, דעי לך שאת את זו שאשמה בכך שהילד שלך מופרע. ובואי אני אסביר לך את כל האמת שאנשים בחוץ מתביישים לספר לך, כי מפחדים לקבל ממך תביעה או תלונת שווא במשטרה.

אז ככה. את חירבנת ילד ממזר, שדינו השפלה וריחוק גם לפי היהדות וגם לפי העולם החילוני. את שהבאת ילדים לעולם בתור פרוצה חד הורית חושבת שעוד מגיע לך הטבות מהמדינה ומהמיסים שאני ושאר הגברים משלמים פה. את חושבת שהגניבת זרע שעשית זה איזה "חסד לאנושות" והבאת "אזרח נאמן", אבל מה שעשית זה מעשה אנוכי ואת לא יותר מאשר עול לכולנו שהקב"ה כבר רוצה להמית ולמחות מן העולם.

התורה הקדושה אומרת על חד הוריות כמוך שממליטות ממזרים "עשוקים ואין מי ינחם". התורה הקדושה מלמדת אותנו שילדים שנולדים מניאוף וממעשי זנות כמו שאת עשית הם פח זבל, ואסור שירבו כאלה בעם ישראל. רבנים מצווים לפי התורה לא לחתן ממזרים שכאלה, ובזמן הברית מילה משפילים את התינוק מול כולם וחותכים לו את העורלה מחוץ לבית הכנסת כי זה נחשב תינוק של השטן.

הילד שלך מתפרע כי הוא ממזר ואת זונה אכזרית שהביאה לעולם ילד שיסבול. -מקור: יצחק כהן שליט"א שיעור 'תיקון ממזרים'.

אז מה את מפלאת עכשיו, אחרי שהבאת לעולם ילד שיסבול, שהוא שונא אותך? מה את מתפלאת, בהמה סרוחה שכמוך שהוא שונא אותך כי בגלל שרצית להזד**ן כמו בהמה ולא רצית להתמסד עם גבר נורמלי מהעם שלך ולשרת אותו כדי להקים משפחה – שבגלל התאוות שלך חירבנת אותו?

ואל תחרטטי אותנו עכשיו ש"הוא משרת בצבא והוא משלם מיסים ואזרח נאמן". התוצר סטוץ הזה שחירבנת כתוצאה ממעשה ניאוף הוא סתם עול על כולנו, ורק עצם הקיום שלו מותיר לנשים היום להמשיך את תרבות ההייפרגמיה בזמן שעול הביטוח הלאומי מרוב חד הוריות ממשיך לתפוח.

ממזרים כמו זה שחירבנת סובלים וגם גורמים לכל הסביבה לסבול, מרעישים עם מוזיקה נוראית כל הלילה, עובדים במשטרה, מתעללים באזרחים, וסופם שהם נרקבים לבד ובעוני ונחלשים. ממזרים הם ילדים עם קארמה רעה שאף אחד לא סובל, חסרי זהות לאומית והם תמיד מתים מוקדם בגלל ההתעללות של הסביבה והאמא הפרוצה המזוהמת שלהם שחשבה לחרבן לעצמה ילד "סתם כי רציתי".

הממזרים האלה שאתן ממליטות לא מסתדרים אפילו בעזרת אלימות, חד הוריות עלובות שכמוכן. בסופו של דבר הממזרות גוברת והקארמה מגיעה. הממזר משלם מזונות בדיוק כמו החמור שממנו התגרשת ועשקת, וגם החמור הקטן שהשרצת ישלם מזונות וכנראה יתאבד בסוף מרוב שלא עומד בתשלומים. את חשבת לחרבן לעצמך ילד בתור חיית מחמד, אבל קיבלת מפלצת בבית ששוברת הכל ובסך הכל מחזיר לך את העוול שגרמת לאבא שלו ולכל העם שאת חיה מחשבונו.

אנחנו מעדיפים שתפילי ולא תביאי לעולם ילדים, כי אין לזונ*ת כמוך זכות להתרבות. חגגת במועדונים ועכשיו את צריכה למות לבד, והממזרים שלך הם מפלצות שבאו לעולם כתוצאה מניאוף. -מקור: יצחק כהן שליט"א שיעור 'תיקון ממזרים'.

תמיד הקארמה חוזרת בסופו של דבר, מידה כנגד מידה. ואת שרמ**ה חצופה שכל החיים דחית והתעללת מינית בגברים נחמדים, העדפת ללכת על הבאד בויז ולנאוף ולא להתחתן מוקדם- במקום להעריך שהגברים הנחמדים בונים ומגנים פה על כולכן שרלי*ות ישרעליות. כעת הקארמה חוזרת עליך כי את חטאת, ולא ניצלת לטובה את הכוח המיני העצום שהיה בידיים שלך כשהיית צעירה. בגלל שלא השתעבדת לגבר נחמד מהעם שלך ולא שמרת בתולין. בגלל זה הילד שלך סובל ומעביר לך חלק מהייסורים, ובצדק.

בדיוק כמו שאת התעללת בגברים צעירים כשהיית פרגית צעירה, ולא היית נאמנה לגבר אחד אלא הלכת להשתרלל ולהיות הייפרגמית ולחפש נסיכים: כך גם הממזר שלך כעת סובל, כי תאמיני לי כולם מסביב רק מתפללים שהוא ימות. זו המציאות. וגם הוא סובל מהשר**טות מסביב שמתנהגות בדיוק כמוך, ובדיוק כמו שאת התעללת בגברים כשהיית שרלילה צעירה וחצופה בעצמך.

יש שקוראים לזה "עין הרע", יש שקוראים לזה "קנאה", "שנאה" וכו'. אבל בפועל את והממזר שלך תזכורת רעה לכל הגברים הישראלים שסבלו מהטרור המיני שהפעלת ושמפעילות פרוצ*ת מגעילות ובוגדות כמוך. את תזכורת מהלכת לכל הטראומות הנפשיות של בערך 90% גברים במדינה פה, מדינת אינסליסטאן, והטרור הפמינאצי שאתן עושות לנו. את תזכורת לכל פועל ישראלי למזונות שהוא משלם על השר**טה המגעילה שנישלה אותו מנכסיו, ותאמיני לי שאם היה פה חופש הביטוי בפמיניסטאן אז היית מקבלת הרבה סמוכטות ברחוב על מה שעשית לנו ולילד שלך.

לכן גם בבית הספר אל תתפלאי שהילד שלך חוטף מכות, וקללות והשפלות מהילדים האחרים. הוא גם לא יספר לך על כך, כי הוא מתבייש בכך. אבל כן, דעי שאם חירבנת ממזר ואת אמא חד הורית אז הילדים האחרים בכיתה אומרים לילד שלך "בן שרמו*ה" וזה מצלק אותו נורא כי הוא באמת בן שרמו*ה. בגלל שאת רצית "לבלות", זוהמה מהלכת שכמוך, הילד שלך יצא בן של בליינית. כלומר בן זונה הלכה למעשה, חרבון של שפיך מעשה זימה מסטוץ או "יזיזות" ללא נישואין אפילו.

את רמסת את הכבוד שלך הילד שלך עוד לפני שנולד בכך שהלכת חצי ערומה, הצטלמת עם ביקיני, עשית מעשי תועבה וזלזלת בגברים שמסביב. את ז*נה ולכן הילד שלך – בן של ז*נה. והוא משלם על החטאים שלך, כי בבתי הספר ובגנים הילדים מכפכפים אותו על כך, בין אם תרצי בין לא. ואף מערכת חינוך לא תוכל לרסן את זה ואף מורה, כי כשהיא לא מסתכלת מייד יכפכפו אותו שוב פעם. זה הטבע, וזה מוטמע עמוק בתוך ילדים ברמה הפסיכו-ביולוגית שיודעים שאסור שיתרבו בחברה בני שר**טות שנולדו מאמא זונה שחושבת שהכל מותר ומגיע לה.

כולם מכפכפים את הממזר שלך וישפילו אותו כל החיים בגלל שאמא שלו שר*וטה חד הורית. וזו אשמתך. -מקור: יצחק כהן שליט"א שיעור 'תיקון ממזרים'.

לא גברת, פה זה לא פיסבוק. פה אי אפשר ללחוץ "report" ולהעלים את הפוסט מעיני הציבור. וגם אין טעם להעלים את הפוסט הזה: כי זה מה שבכל מקרה חושבים עליך ועל הממזר שלך כל הגברים מסביב. כל השכנים מתים שיבוא יום ואתם תתפגרו, או שינחת עליכם איזה טיל – לטובתכם ולטובת כל השכונה. כולם בעבודה מתפללים שאתן כל החד הוריות תיעלמו מן העולם, וגם הרופאים והעובדות הסוציאליות שכביכול "תומכות" בך רוצות בסתר לרעתך בגלל מה שעשית והעול העצום שאת מהווה על החברה כולה.

אף אחד לא רוצה שהממזר שלך יגע בילדה שלו ויטנף אותה, "ימשיך את המסורת" שלך, שר*ילה מגעילה. ואף אחד לא רוצה שאחותו תתחתן עם ממזר שאמא שלו היתה יצאנית במועדונים כי זה בושה לכל המשפחה ומשפיל את כל אילן היוחסין. אי אפשר לצנזר את המציאות הזו, שתמיד היתה קיימת ותמיד תהיה קיימת: גברים מתאהבים בבתולות ומתחתנים רק איתן, אבל נגעלים משר**טות. אנחנו נגעלים מכן בדיוק כמו שאתן הייתן נגעלות מאיתנו כאשר "לא עומדים בדרישות שלכן", ומוכנים לעשות אתכן רק סטוץ ולא יותר (אפילו זה לעתים נדירות מאוד).

אולי בפיסבוק מסננים את האמת הזו כדי שאתן תוכלו להרגיש טוב עם עצמכן. באינסטגרם, כדי שתרגישו בנוח להמשיך להעלות תמונות עירום שימשכו גויים ואחרכך גם לעשות מהם כסף על פרסום. אבל ביום יום, תמיד כשאת יוצאת לבנק או לקניות אנשים מסתכלים עליך ומתלחששים "הנה החד הורית הפרוצה שחירבנה ממזר" ומצחקקים. הם לועגים לך, בזים לך, מחכים שיקרוס הביטוח לאומי (בקרוב) ומערכת המשפט כדי שסוף סוף הרבנים יפסקו פסקי אמת לגביכן ויקחו מכן את כל ההטבות שהרווחה מחלקת על חשבוננו הגברים הישראלים.

תמיד תדעי שכאשר את יוצאת מהבית (וגם כשאת בבית בפנים) יש איזה יהודי כשר שמרכל עליך "היא ממזרה והילד שלה ממזר", כי זו מצווה גדולה בתורה ליידע את הסביבה לגבי ממזרים (כדי שאף אחד לא יתחתן איתם). וזה לא רק ביהדות, אלא גם בנצרות באיסלאם ובעולם החילוני. אף אחד לא רוצה שחמתו תהיה שרמו*ה חד הורית שחיה ממזונות. אולי רק איזה קאק שבעצמו ממזר וסובל מאוקיינוס שלם של בעיות נפשיות, ורמת התפקוד שלו בלאו הכי מאוד נמוכה ולא מספיקה כדי לפרנס.

הילד הממזר שלך שונא אותך גם כן, כי את לא צנועה ועושה לו בושות כל יום אפילו מעבר לכך שכולם יודעים כבר שאמא שלו שר*וטה חד הורית. -מקור: יצחק כהן שליט"א שיעור 'תיקון ממזרים'.

זה די ברור למה אף אחד לא רוצה את הילד הזה שלך, ואם יש לך ילדה ממזרה אז ירצו אותה רק לסטוצים וכדי לנצל אותה ובסוף היא תהיה הומלסית ברחוב בלי שיניים ושמנה או באיזה הוסטל גמורה מרוב סמים. אף אחד לא רוצה את הקארמה הזו המסריחה שבמשפחה שלך. קארמה של מזונות, ניאוף, בגידות ונטישות. את החוצפה שלך והתרבות הרעה תשמרי לעצמך, תודה רבה.

את חירבנת ממזרים ועכשיו כל העולם צוחק עליך ומסתכל עליך. את חיה בגיהנום והילד הממזר שלך גם כן. את שר*וטה חד הורית, ואין לך תקנה. אני מצטער, אבל זו המציאות. אין לך שום דרך לחזור בתשובה או להתחזק ולהיות חלק מהקהילה, כי אחרי מה שעשית את פשוט לא רצויה באף מקום. אולי כלפי חוץ יגידו לך "כן כן סבבה כל הכבוד צדיקה" אבל בתכלס יש רשימה שחורה אצל הרבנים לגבי נשים כמובן ושכוללת בתוכה את כל השמות של הממזרים שחירבנו כל החד הוריות. ואנחנו מחכים עד שתסיימו לאכול את עצמכם ואז לעשות מדינה הלכה. במדינת ההלכה יהיה חוק שמקעקעים לילדים של כל חד הורית כמוך "ממזר" על המצח, וגם הילד שלך כנראה יודע את זה ושונא אותך על כך שעשית לו את זה ושהבאת אותו לעולם בצורה כזו הייפרגמית ומסריחה.

האמת היא שאין לך ולממזר שלך שום דרך לצאת מהסיפור הזה, כי הממזרות היא לדורי דורות. את הרסת לילד שלך את החיים עוד מרגע שחירבנת אותו. את הרסת לקהילה, כי אתם סתם עול מהלך. ופעם הבאה שויצו או איזו עמותה אחרת מספרים לך שאת איזה "לביאה" ויפרגנו לך, תדעי שזה האוייבים של העם בקרבו את חיה שמפרגנים לך על כך שאת בוגדת בו. ותדעי שבעינינו, כל שיתוף פעולה שלך עם העמותות האלה והממשלה רק שם אותך עוד יותר בגדר אוייב ואפילו יכול לשים אותו בגדר "מלשנית" שדינה על פי ההלכה- מוות בסקילה. מה תעשי כאשר תהיה כאן מדינת הלכה? מה יעשה הממזר שלך שאימו מוסרת ומלשנית שדינה על פי התורה סקילה באבנים?

כאשר הממשלה תקרוס סופית, המדינה תיהרס (זה כבר קרוב). לזה קוראים "משיח כאן". ואז גם הפמיניזם יגמר – כל האשליות של חד הוריות כמוך יתפוגגו סופית. אתן תגלו את מה שבאמת כולנו חושבים עליכן, כי לא יהיה את הבגצ ופיסבוק ושמיסבוק ואינסטגרם ותשקורת שסותמים לגברים יהודים את הפיות. אפילו הממזר שלך יתהפך עליך ויהיה בצד של הגברים, כי הוא ידע שאת זו שבחרת לחרבן אותו בתור חד הורית במקום לסדר שיהיה לו משפחה שלמה עם אבא – רק בגלל שאת ז*נה אגוצנטרית שחושבת לחיות מחשבון הגברים הישראלים בלי לתת כלום בחזרה.

וכאשר אף אחד לא יכריח אותנו לשלם לכן מיסים, אתן תיאלצו ללכת ביחד עם הממזרים שלכן לחטט בזבל ולהתחנן לפת לחם. גם אם זו תהיה מדינה ערבית פלסטינאית ולא מדינת הלכה אז כנראה ישחטו את כל הממזרים שחירבנתן, ואת הממזרות ימכרו לזנות. אבל גם אם תהיה מדינה יהודית אמיתי, אף אחד פה לא יתנדב לשלם על הממזר שחירבנת תאמיני לי. את לגברי לבד.

בהצלחה לבד, "לביאה חזקה ועצמאית". אנחנו לא קשורים אליך, ותיהני מהממשלה הקורסת שלך שכבר בגדה אפילו בך והתחילה לחלק זריקות מוות לך ולממזרים שלך בבתי הספר. בהצלחה עם יוקר המחייה שעולה ועולה כי אנחנו הגברים כבר לא מוכנים לשלם מיסים, ובהצלחה עם המלחמות והטרור הערבי. את וכל החד הוריות הש*מטות כמוך לא מעניינות אותנו, בדיוק כמו שאתן לא שמות על גברים נחמדים בתחילת דרכם ובעוני ובדיוק כמו שאתן דופקות וגוזלות את הפרודים שלכן במזונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *