MGTOW Israel

משטרת ישראל היא אוייב של העם היהודי

משטרת פמיניסטאן היא ארגון פמינאצי צורר העם היהודי שמטרתו להכחיד אותך, גבר יהודי יקר.

#מעצר #איך להתנהל נכון עם שוטרים #שוטרים מניאקים #שוטרים זבל #מדינה זבל #תלונות שווא #אישה מעלילה עליי במשטרה #בעל מרביץ תלונות שווא #אלימות במשפחה #העללת שווא על הגבר #שוטרים רשעים

אחי, אסור לדבר עם המשטרה שום מילה יתרה. אתה חייב להבין שהמשטרה היא אך ורק לרעתך, ומלמדים את הרשעים האלה איך להתחזות ל"חבר'ה" שלך עם כל מיני טריקים פסיכולוגים שנחקרו במשך שנים שלמות באוניברסיטאות מפוארות. הם משתמשים בכל מילה שתגיד נגדך כדי לדפוק אותך, לגזול אותך, לגנוב ממך את אשתך ולרצוח אותך בסופו של דבר.

המשטרה הם הערב רב חברים, והגיע הזמן שתפנימו את זה. כל בחור נורמלי שמזדהה בתור מגטאו אמור לפחות להבדיל בין אוייב לחבר, כי באמת המשטרה היא היודנרט של גטו פמיניסטאן. הם אחראים לפירוק מאות אלפי משפחות יהודיות, למכירת מליוני יהודיות לזנות (בגלל שגנבו אותן מהאבא שלהן שהיה אמור לחנך אותן לצניעות וטהרה), והשוטרים הרשעים יש"ו שעובדים שם משתפים פעולה כל יום עם השרמוטות הישראליות בתלונות שווא וכל שאר העונשים והגזירות.

יהודי עולה חדש מאוקראינה שבא למדינת פמיניסטאן עם אשתו ופגש את עמוס צינורבשוילי. מקור: פיסבוק

כל יהודי שנכנס לגטו פמיניסטאן חייב להבין שמדינת ישראל היא המדינה הכי גרועה בעולם ליהודים. ובעיקר מי שאחראי לכך זה המשטרה הנאצית, שהיא לא יותר מאשר דין קשה וגזירה שבאה עלינו בגלל החטאים של אבותינו שחטאו בפמיניזם. אין מדינה אחרת בעולם שמעסיקה בדווקא את האויבים שלנו, ושהיודרנט היהודים החילונים שם מתחרים עם הדרוזים וערבים עמיתיהם לגבי מי ידפוק יותר את הגבר היהודי שנופל לידיהם.

הפתרון היחיד כרגע כדי לנסות איך שהוא להתמודד עם הארגון הרשע וכל הרשעים המרושעים שעובדים שם, הוא פשוט לחזור בתשובה ולהתנתק מהמדינה בכל דרך אפשרית. אנחנו במגטאו ממליצים לכל בר ישראל להתקרב לקהילה החרדית האולטרא-קיצונית ששונאת את המדינה הציונית, או לפחות לנסות להקים קהילה עצמאית בחו"ל. וכאשר קורים סכסוכים יש לגשת לבית דין רבני או לפתור הכל אצל מנהיג השבט, אבל בשום פנים ואופן לא לפנות לשוטרים הרשעים שרוצחים יהודים כל יום.

מה אומרת התורה לגבי הנשים המלשניות הבוגדות בפמיניסטאן שמעלילות ומלשינות על בעליהן לשלטונות. מקור: הרב יצחק כהן שליט"א.

יש דבר אחד חשוב בנידון שלא שמעתי עדין אף רב אומר, כי כולם פה פחדנים. אבל אני אגיד את זה עכשיו, כי זה דבר שחייב לאמר אותו: כל יהודיה שהולכת להלשין למשטרה על בעלה או לרווחה או לכל גוף מדיני אחר, כולל אם היא מלשינה על קרובי משפחה אחרים שלה, היא מלשינה וזדה.

על פי התורה מי שמלשין לרשויות חובה להתפלל עליו שימות, ועושים עליו חרם גמור בלי שום תקווה. למעשה מתפללים עליו 3 פעמים ביום שחרית מנחה ערבית שימות "אל תהי תקווה למלשינים וזדים", וזה במיוחד תקף לגבי הנשים הישראליות הרשעות בימינו שחיות מהממשלה בסימביוזה אדוקה וממש נשואות למדינה ולמשטרה.

על פי התורה הקדושה, אם אתה רואה אישה יהודיה שהלשינה פעם על בעלה תלונת שווא המשטרה והיא נפלה לבור וצריכה עזרה- על פי ההלכה הקדושה אסור לעזור לה ומותר אפילו לירוק ולהמשיך הלאה שתשאר שם להרקב ולמות. זוהי הלכה מפורשת, וחשוב להבין שאישה ישראלית שמסרה את בעלה לשלטונות בתלונת שווא ולא חזרה בתשובה שלמה חייבת לפצות את בעלה. היא בוגדת בעם ואין לה שום חלק בעם ישראל עד שהיא לא חוזרת בתשובה שלמה ומחזירה בריבית על כל הנזקים שעשתה לילדים ולבעלה.

השרלילה הישרעלית מתלבשת פרוץ כמו זונה, ומייד מזמינה משטרה על גבר אם הוא לא מספיק עשיר בשבילה.

היום כמעט כל הנשים היהודיות מלשינות לרשויות, לבתי משפט הרשעים, למשטרה, להוצאה לפועל, ואלה כולם מוסדות רשעים של העמלק והערב רב שמטרתם להשמיד אותנו היהודים. לכן הגענו למצב בימינו שהיהודיות כמעט כולן בגדר מלשינות וזדות שאסור לעזור להן בשום מצב. אלא אם מדובר באיזה צדיקה שהיתה נאמנה לבעלה כל החיים או אלמנה שתמכה בבעלה עד הרגע האחרון – אסור בכלל אפילו לעזור להרים שקית מהסופר וזה איסור בתכלית האיסור שכן מדובר בבוגדת מלשינה וזדה שמסרה יהודים להרצח בידי ממשלת פמיניסטאן ויש לה דם על הידיים.

על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במשטרה והמשטרה הצבאית שמתעללים ביהודים כל יום, לא נותנים לבנות בתים, חוטפים ילדים מבתים, נותנים דוח"ות לא מוצדקים לאנשים קשי יום ומשתפים פעולה עם עמלק בכדי להתעלל ולגרום לצעירים היהודים לא לרצות אפילו להתרבות.

בימינו לא רק שהמשטרע מתעללת ביהודים, אלא יש חטא אחד עוד יותר גדול שבגללו חשוב שתדעו שכל שוטר/ת הם אוייב: המשטרע אוסרת את חופש הביטוי על היהודים בכדי שלא נוכל לרסן את מעט היהודיות שעדין אפשר להציל ולהפוך לנשות בית נאמנות.

לאחרונה היו כמה בחורים שפרסמו ברשת נשים פרוצות שבגדו בעם ישראל, שלא שמרו בתולין לחתונה ושעשו מעשי זנות. הם פרסמו גם את שמן ופרטיהן כדי שיהודים כשרים יוכלו לעשות שמדובר באישה נגועה במעשי זנות ולא להתחתן לאותה השרמוטה. אבל המשטרע חיפשה אחרי אותם הערסים ואסרה עליהם את חופש הביטוי וגם הפיצה עליהם לשון הרע בתקשורת.

בנוסף המשטרע בפמיניסטאן יושבת ועוקבת אחרי כל גבר יהודי שלא "יצעק על אשתו" כי אז הוא מהווה "סיכון" עבורה והם באים מייד לאזוק אותו ולאסור ולהרביץ ולפגוע בפרנסה – כל זה אחרי הפיפס הכי קטן שהיא תמסור להם עליו בדיווח. במצב כזה אי אפשר בכלל לרסן אף בוגדת יהודיה, וגם הצדיקות לומדות מהמרושעות הבלתי מרוסנות כי הבעלים של הרשעות מפחדים בכלל לדבר עליהן.

עוד ועוד גזירות על עם ישראל שהמשטרע מבצעת נגד גברים יהודים שאשתם מורדת בם, למרות שבפועל היא זו שאמורה להיענש על כך שמרדה בבעלה.

ואל תחשבו ש"אולי יש שוטרים צדיקים". זה פשוט לא נכון ולא הגיוני, כי השכר של השוטרים בימינו הוא זעום ולא מספיק ליהודי בקושי לפת לחם. הפרנסה האמיתית שלהם היא בעמלות שהם מקבלים פר כל אכיפה נגד יהודים, ולכן כדי להתפרנס נורמלי הם צריכים לרמוס כמה שיותר יהודים וכמה שיותר באכזריות.

לכן תזכרו שהמשטרה תמיד נגדכם לא משנה מה, תמיד כשאתם נופלים לידיהם הם רק ינסו להצמיד לכם כמה שיותר עבירות ולדפוק לכם כמה שיותר את החיים. וככל שהם ידפקו אתכם יותר כך הפרנסה שלהם תהיה יותר גדולה, לא משנה כמה השוטר "יחייך" או "יתעניין" – הוא בסך הכל שקרן רשע שמנסה להוציא ממך עוד מילים כדי להפיל עליך עוד עבירות בין אם עשית או לא: הכל בשביל העמלה.

אינספור עדויות של אבות שהמשטרע, בשיתוף פעולה עם השרמוטה, חוטפת ילדים מאבותיהם (למרות שעל פי ההלכה אמא שמתגרשת הילדים אוטומטית אמורים ללכת לאבא אם הם כבר סיימו לינוק).

בקרב הציבור הדתי לאומי יש אנשים שחושבים שאפשר לכבוש את המדינה מבפנים ואת גופי המשטרה וכו'. אבל זה פשוט לא נכון. הרי כל מדינת ישראל היא גטו אחד גדול שמטרתו להשמיד את העם היהודי. זה כמו לאמר שהיודנרט בגטו וורשה ניסו לכבוש את גטו ורשה מבפנים באמצעות שיתוף פעולה עם הנאצים.

האם היודנרט הרשעים כבשו משהו? לא! הם רק רצחו יהודים מסכנים ועזרו לנאצים. כנ"ל לגבי השוטרים של מדינת ישראל, שרוצחים יהודים בשיטתיות ועורמה רבה. רוב הרציחות שלהם מתבטאות בנרקומנים והחולי וגל ההתאבדויות של היהודים שלא מסוגלים כבר לעמוד בעול הגזירות הכלכליות של המדינה מרוב דוחות, קנסות, מיסים ופירוק התא המשפחתי.

ומומלץ לכל דתי לאומי שעדין נמצא במשטרע לצאת משם ולעבור להתמודדות פנים אל פנים עם המפלצת הציונית, במיוחד אחרי השנתיים האחרונות בהן המדינה כבר הכריזה על עצמה רשמית בתור אוייב של העם היהודי כולל המסורתים שגם אותם המדינה רוצה להשמיד. מדינת ישראל רוצה להשמיד ולהחליף אותנו בסודנים, אריתראים, פלסטינאים ולתת את נשותינו להם- והמשטרה היא הגוף המבצע.

תגובה אחת על “משטרת ישראל היא אוייב של העם היהודי”

מוותר על הכבוד המפוקפק להיות חלק מהעם היהודי. המדינה הזו סיימה את תפקידה, קיומה לא רלבנטי עבורי.

אני ממשיך הלאה, גורל המדינה והעם היהודי לא רלוונטי. התבוללות, הגירה הם אופציה טובה. מאחל לפלסטינים ולערבים, הרבה הצלחה בישוב הארץ, מקווה שיגלו אכזריות חסרת פשרות כלפי אילו שכבשו אותה מהם וגזלו את זכויותיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *