MGTOW Israel

למה יהודים בישראל לא רוצים לעבוד?

היהודים בפמיניסטאן לא רוצים לעבוד כי הנשים הישראליות עושות מה שבא להן, ואין טעם לעבוד כשאתה חוזר בסוף היום לבית ריק וחובות של מזונות.

היהודים בימינו לא רק שלא רוצים לעבוד, אלא לא מסוגלים בכלל. הם נכחדים מרוב שאין יהודים בשוק העבודה ואין מי שיפתח עסקים ויקים משפחות יהודיות. זה לא משתלם בכלל ליהודי ללכת לעבוד, והוא מעדיף אפילו להשאר לגור אצל ההורים כי המצב היום הוא השפלה של יהודים ושואת עם ישראל. הבחורים היהודים בימינו נשארים אצל ההורים עד גיל 50 ובסוף נרקבים למוות מרוב תת תזונה ומתים עריריים – העיקר לא לעבוד והסיבה לכך ברורה מאליו:

היום אם אתה הולך לעבוד במפעל בתור יהודי, אתה צריך כל יום להתמודד עם חמולות של ערבים שמנסים להרביץ לך כי אתה מיעוט נרדף- ובו זמנית הם מזיינים את הישראליות שעובדות שם מול הפנים שלך. מי שעובד זה רק הערבים, הזונות היהודיות שלהם שם שבמזגן, ובמקביל הדגדגן שלהן שהן מעיזות ובוחרות מרצונן החופשי לתת בדווקא רק לגויים ששם במקום להתחתן לבחור יהודי ולשרת אותו בבית.

גם אם תלך לעבוד במסעדה, חנות או בשיפוצים, אתה תראה ישראליות שמסננות אותך אומרות לך "לא" אבל כן מזדיינות עם סודנים בשירותים ומפלרטטות איתם מול הפנים שלך. ולא די בכך אלא בסוף היום אתה חוזר הביתה לבית ריק בלי אישה, בזמן שעבדאללה מחכה לו האישה שנשא בעודה בתולה. אבל לך יגיד הרב "תתפשר על שמנה בת 35 שכבר חרשו עליה כל השכונה".

כנל גם למוסטפה האריתראי מחכים מופעים בסקייפ מאשתו האריתראית הצעירה- בנוסף לישראליות שהוא מזיין בעבודה מולך שאומרות לך "אני לא מעוניינת בזוגיות כרגע" ובוחרות לשרת אותו מינית במקומך. ואם אתה בתור יהודי תעיז לאמר משהו למנהל על זה שהפועלות היהודיות עושות מעשים מגונים עם הפועלים הסודנים הוא ישתיק אותך ויפטר אותך מתוך חשש שיתבעו אותו על גזענות וכדי שתסגור את הג'ורה אתה בעצמך, ושהוא ימשיך להרויח החתיאר המניאק.

שרלילה ישרעלית צעירה דוחה גבר צעיר בגלל הגובה שלו. כשתהיה בת 40 תיזכר בקיומו כי צריכה חמור מפרנס פראייר. -מקור: שיתוף אנונימי מואצאפ

ולכן יהודים לא רוצים לעבוד בכלל. לא די בכך שהמשכורת זעומה, שרשות המיסים מתנכלת ואוכפת אך ורק אצל היהודים (ולערבים והאריתראים לא עושה כלום, בגלל שברשות המיסים גם כן עובדות יהודיות פרוצות ששונאות יהודים ורוצות להשמיד אותנו). אלא גם פורקן מיני ומגע רגשי אין היום ליהודים, ואפילו הזונות האוקראיניות הגויות שבאות לישראל הולכות לשרת רק ערבים כי אצלם בכפר לא מלשינים למשטרה כמו אצלנו בערים היהודיות -ראה ערך חוק הפללת צרכני הזנות.

היהודים הבודדים שאיך שהוא כן מצליחים לשרוד ולהחזיק מעמד בשוק העבודה עד גיל 25+ לפעמים בסוף מוצאים איזה ישראלית שחרשו עליה כבר מאות גברים ושהיו לה מלא אקסים, ומתחתנים אליה. היא כמובן תשקר ותאמר "היו לי רק 2 אקסים שהתעללו בי, סוף סוף מצאתי אותך אתה האחד" אבל כעבור זמן קצר היא מתגרשת ולוקחת מהחמור היהודי הכל עד הטיפה האחרונה במזונות ופיצויים: בבתי המשפט הרווחה והמשטרה עובדות נשים ישראליות ומאהביהן הגויים שעושים אורגיות ביחד ויש להם תחביב לפרק משפחות של חמורים יהודים מתי שהיהודיה מחליטה שבא לה מזונות ולחזור לתקופת הסטוצים- הפעם על חשבון הגרוש ועם ילד ממזר בתור חיית מחמד בבית.

חמור מזונות מפרנס שרלילה ישראלית מבוגרת שנטשה אותו ועקצה במזונות. -מקור: פיסבוק

זה המצב בישראל בפמיניסטאן כבר 50 שנים לפחות, והיום זה עוד יותר החריף. היהודים הבודדים שנותרו הם פגומים מכל הבחינות וכבר לא מסוגלים בכלל לעבוד. האימהות החד הוריות שלהם שקיבלו מזונות כל החיים כדי לגדל אותם והתעללו בבעליהן, גרמו לכך שהיהודים יפחדו בכלל להתקרב אפילו לנשים הישראליות מחשש לחייהם. אותם הישראלים שראו בילדות מה נעשה לאבותיהם בידי האימהות היהודיות הרשעות מפחדים מהיהודיות פחד מוות ומעדיפים מראש לא להתקרב.

לגמרי ברור למה אף יהודי שפוי לא רוצה לעבוד לאור המצב הזה, ולמה גם לא נשאר מי שיגן על היהודים בצבא ובעסקים כאשר חמולות של ערבים מרביצים להם שם ומשגלים מול הפנים את הנשים היהדיות הרשעות שנהנות מכך. כי כולם פה הישראלים היהודים במדינה נכים רווקים בלי תמיכה לא של משפחה ולא של אישה בבית, ואפילו נהפוכו אשתם שרמוטה מגעילה שחיה על חשבונם מרחוק והם רואים ממנה רק את השורה של העו"ש שיורד להם בבנק כל חודש למזונות.

כך כל היהודיות נמכרו לזנות כדי לשרת מינית גויים ולהיות שפחות המין שלהם- בשם ה"בטחון" וה”שוויון”, ו"טובת הילדים". כעת העם היהודי מת ונכחד ואף אחד מהיהודים לא מתרבה בכלל כי אין טעם להביא לעולם ילדים היות ובכל מקרה האישה היהודיה הרשעה תמכור אותם להיות עבדים לממשלה ומהבנות גם תעשה שפחות מין של גויים בהלביש אותן בגדים פרוצים ולהרשות לצאת "לבלות"(מסיבות זיונים עם גויים מהמועדון). גם ככה אם תביא ילדה בסוף היא תיהפך לשרלילה כי תלמד מהאמא שלה, ובכל מקרה הילד יהיה עבד של ערבים ובומרים חצופים שצריך לפרנס במיסים ועוד לחזור לבית ריק אחרי כל ההשפלה הזו ולשטוף לעצמו כלים.

לעומת זאת אצל הערבים בגלל שהגברים משתפים פעולה ביניהם ומענישים את כל מי שבוגדת בעם שלה, אז אצלם כל גבר ערבי מתחתן מוקדם ומקבל אישה בתולה שתשרת אותו ותחכה לו בבית עם ארוחה חמה ופינוקים מיניים אחרי העבודה. זה עושה להם חשק לעבוד, ולא רק שמחכה אישה יפה ומאופרת בבית עם פות פעור אלא גם היהודיות הבוגדות מפנקות אותם מינית בשירותים בעבודה ותוך כדי משפילות את היהודים שעובדים שם: זה עוד יותר מתמרץ את הערבים ללכת "לעבוד", בהנחה שלקבל מציצות וזיונים מיהודיות זה נקרא עבודה..

אצל פועלי החקלאות התאילנדים גם כן מחכה אישה טובה בבית בתאילנד והם רוכשים לעצמם וילות שלמות תמורת המשכורת שהם מרויחים בישראל: אותם לא מעניין שהמדינה קורסת בגלל שהיהודים לא עובדים, ושבקרוב יהיה פה פלסטין וימחק לגמרי העם היהודי. הם בכלל לא יהיו פה כבר עד שזה יקרה, אלא יחזרו לתאילנד לוילות שהם קנו וימשיכו לשכב עם האישה שלהם ולהביא לעולם ילדים מכספי היהודים המושבניקים הפראיירים שהעסיקו אותם במקום להעסיק ישראלים מהקהילה שלהם ולדאוג לזיווגים לבתולות והמשכיות.

ג'מאל הערבוש עובד במשרה ש*יהודים* היו אמורים לאייש, בגלל שאצל הערבים דואגים ש*כל* (כולל הנמוכים והפשוטים) הגברים יהיו מסופקים מינית וזה מתמרץ אותם לצאת לעבוד ולהביא שפע לקהילות שלהם.

אז באמת אין שום טעם ללכת לעבוד היום כי אנחנו כבר נכחדנו גם ככה. הכל קרס, הכל מסריח, והיהודיות במקום לעזור ולתמוך ולתת גב לגברים היהודים – הולכות לשרת מינית גויים, באות בדרישות על הכוס המסריח שלהן, דואגות רק לתחת של עצמן, ובסוף גם בגיל מבוגר מתגרשות מהיהודי כדי לעשוק אותו ולגזול במזונות. במצב כזה חבל על כל שקל של מיסים שאתה בתור גבר יהודי תשלם לאותן הישראליות הרעות, ומוטב שהמדינה תקרוס לגמרי ושיהיה מצב כמו בסוריה של פיצוצים ושואה גרעינית, בעזרת השם. העיקר לא להיות עבד רווק מסריח שמזיינים את הנשים מהעם שלו מול הפנים.

אולי בדורות הקודמים זה עוד היה סביר ללכת לעבוד כי אפשר לעשות משהו עם הכסף, אבל היום כבר בכלל בכלל אין שום טעם לצעירים ללכת לעבוד כי המבוגרים היהודים בגדו בדור שלנו ואי אפשר אפילו לקנות דירת קופסת בטון מסכנה. רק לישראליות יש דיור כי הן בוגדות בעם ישראל והולכות לגור עם בומרים בחינם או עם איזה ערבי שבנה לעצמו וילה פיראטית. אבל היהודים הבחורים גם אם ילכו לעבוד ויתחתנו בסוף היהודיה השרלילה תיקח אפילו את הכסף שעוד אין להם בעזרת הוצאה לפועל והם יזרקו לרחוב אפילו מהדירה השכורה וגם את האוטו יקחו למניאק. העבדות היום יותר גרועה משעבוד מצריים, כי אז לפחות כולם היו נשואים והנשים נאמנות אבל היום הנשים בחרו להיות שפחות מין לגויים ולטיירון סטוצמן וכולנו היהודים רווקים מושפלים בגללן.

בקיצור הגיע הזמן להתרגל לכך שאנחנו בעיצומה של שואה שכבר מתמשכת עשרות שנים- בחסות הנשים הישראליות הרשעות. זה המצב היום, ותתרגלו מראש לקבל כאפות וצרחות משפילות מנהגים ערבים, פועלים מהשטחים ואפילו קופאים מוסלמים שיכפכפו את ההורים שלכם והתלמידים החכמים. זוהי התוצאה של הבגידה של הנשים הישראליות והממסד הדתי שבגד בגברים היהודים שלו ולא הגן עליהם לפי ההלכה, וכמות הנהגים היהודים החמודים עם הכיפה והמנהלים הציונים המנומסים רק תפחת ותפחת כי הגויים ובנות ישראל שמשרתות אותם מינית מחליפות את הגברים היהודים בכל שוק העבודה כולל תפקידי הניהול.

ובמילים פשוטות, הגברים היהודים לא רוצים לעבוד – כי אין לנו את העורף והתמיכה של הנשים היהודיות. אם אין לנו את הגב שלהן אז למה שאנחנו נרצה להיות בראש ולהסתכן בשבילן בעבודות הקשות ובמלחמות? זיבי. שיתסדרו לבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *