MGTOW Israel

ניפוץ מיתוס: הערבים אשמים בזה שהיהודיות שרמוטות

הערבים לא אשמים בזה שגידלתם פה דור של פרינצסות פרוצות שמרשות לעצמן הכל. תתחילו לקחת לפחות אחריות מינימלית על החינוך של הילדות שלכם.

קרדיט תמונה: wikimedia commons. עריכה: מגטאו ישראל

#למה יהודיות יוצאות עם ערבים #יהודיות בכפרים ערביים #יהודיות בוגדות בעם ישראל #יהודיה עם ערבי #יהודיה עם סודני #יהודיה עם גוי #דין יהודיה עם נוכרי #הבת ברחה לכפר עם ערבי

בימינו זכרים ישראלים רבים מאשימים את הערבים בכך שאחיותיהם שרמוטות דוחות שבוגדות בעם ישראל. הם מצביעים ליכוד ליקוק, בן גביר, ציונות דתית, וחושבים שבאמת הערבים גונבים להם את הבנות. מבחינתם כל האחריות על מצב הזנות והמחסור בנשים בתולות זה בגלל ערבים וגויים שהסתננו לארץ בשנות ה90.

אך הגברים הללו טועים לרוב, וגם נראים מאוד מגוכחים מהצד. מדובר לרוב בצאצאים של אוהדי כדורגל, ששמים את הבנות שלהם בבתי ספר משולבים בנים בנות ומעלימים עין מההשתרמטות שלהן שם עוד מגיל 11. הם מרשים לבנות שלהם להלך בחוץ כמו זונת אשפתות עם חצאית קצרה בלי גרביונים, ואומרים "הבת שלי- קודש קודשים! בת ישראל צדיקה, בזכותה ניגאל".

כזה פיגור שכלי יש לאותם "מאשימי הערבים", שבמקביל להאשמת הגויים הם גם מאשימים את ה"שמאלנים" בעוד שמבחינה מעשית בשטח הם בעצמם אלה שמקדמים ותומכים בפמיניזם. כל הליקוקניקים וה"דתיים לייט" האלה ש"מכבדים נשים" הם חוד החנית של הפמיניזם, האבירים הלבנים הכי קיצונים ורופסים שיש – אבל בכל זאת הערבים אשמים להם.

מקור: גיא הוכמן

בזמן שהאבירים הלבנים הללו עסוקים בלכבד נשים ולשחד את האישה בכסף כדי שהיא לא תלך לכושי, הבת שלהם משתרללת חופשי. היהודיות הולכות מיוזמתן האישית עם ערבים וממזרים חצי יהודים, מזדיינות, מוצצות, ובמקביל דוחות את כל ההצעות של הגברים היהודים ההגונים שמחפשים זיווג כדי להקים בית כשר בישראל.

במקום לרסן את האישה הישראלית בבית ולחנך אותה כמו שצריך, אותם הישראלים הקאקס מגדלים פרינצסות שחושבות שכולם חייבים להן. הם מעלים עוד ועוד את האגו לבנות שלהם ולא מזווגים אותן בכלל בגיל הבגרות המינית, ובמקביל גם לא מסבירים להן מה צריך לעשות עם היצר המיני. הם פשוט יושבים ומצפים ש"הכל יסתדר לבד", מתוך פחד להתעסק עם הבלתי נודע.

וכך הישראליות מתחילות להזדיין מתחת לאף של האבא הקאק שלהן כבר בגיל 12, ויעידו על כך כל תלמידי בית הספר הישראלים שלא חיו באיזה קונכיה כל החיים. ויתרה מכך, רובן גם מתחילות את קריירת הזנות שלהן עם איזה ערבי מבוגר בשכונה שבקביעות משגל קטינות יהודיות והמשטרה הקוקסינלים לא יעשו בנידון כלום כי גם הם פחדנים עלובים שחזקים רק על יהודים מוחלשים. אפילו בצבא הן עושות אורגיות עם דרוזים, בגלל שההורים הדפוקים שלהן שולחים אותן לזנות בצהלט"ב.

מקור: טיקטוק

לכן בסך הכל חשוב להסיק שזה לא באמת הערבים שאשמים לנו. הם עם זר, וזה ברור וצפוי שהם יעשו הכל כדי לחרב אותנו מבפנים. אי אפשר לשים את הילדה היהודיה שלך חצי ערומה כל יום מול פועלים ערבים, למנוע ממנה זיווג עם יהודי כשהיא בגיל הבגרות המינית שלה וכולה חרמנית, ועוד לצפות שלא יקרה ביניהם כלום. זה הגברים היהודים אשמים כי הם קוקסינלים ומפחדים לרסן את הבנות של עצמם.

לאחרונה כל מיני אהבלים בפמיניסטאן צווחים "מוות לערבים" כי אין להם זיווג והם מאשימים את הערבים. אבל הם בעצמם, אותם הכופרים באלוקים, משלבים את הבנות שלהם בבתי ספר של "דו קיום". ובאותם בתי הספר המורות הן שרלילות חד הוריות שמלמדות בלי בושה את הילדות להזדיין עם ערבים ולהעליב ילדים יהודים, ממש ככה. כדי להוציא את המרמור שלהן על כך שטיירון המזרחי נטש אותן לפני 30 שנה אחרי שהיא בגדה בו עם הידיד, המורה בבית הספר החילוני מחנכת ילדות להתאהב בערבים וגם בשיעורי ספרות רומנים של התבוללות הם חלק מהמתכונת.

כרגיל הערבים אשמים בהכל: העיקר לא לרסן את היהודיות השרמוטות והעיקר להמשיך למנוע מהגברים היהודים את הזכויות שמגיעות להם לפי הדת (על הדרך גם לעשות ביזנס וכסף על הגב של אבות מגורשים שהאשה השרמוטה נטשה).

היהודים לרוב הם אלה שאשמים בכך שהבת שלהם שרמוטה של ערבים, כי הם בעצמם חינכו אותה להיות כזאת. וגם מי שלא חינך אותה ופשוט שתק כמו איזה דג מסורס, נתן לגיטימציה לסדרות המטונפות בטלויזיה ולמורות הפרוצות להכניס לבת שלו רעיונות כאלה לראש.

חסר פה אצל האוכלוסיה בפמיניסטאן הגיון בסיסי ובריא: במקום לשים את הילדה בבית ספר דתי ולהלביש צנוע מאוד, הם מלבישים אותה כמו חושפנית מול ערבים בשכונה ואז עוד מאשימים את המחבלים בכך שהיא רצה אליהם להתחנן שיזיינו אותה. קודם כל הם יוצרים את הסיטואציה בעצמם, ואז עוד בוכים על כך. קאקס הזויים.

אם רק היתה פה טיפת שכל אצל הזכרים היהודים הללו שלא משיגים בדעתם פשוט לגדל ילדה צנועה בבית במקום לגדל שרמוטה, אז התופעה הזו היתה שולית. אבל הם בוחרים לשלוח את הילדות לעבוד עם גברים, לכיתות משולבות, ובכלל לא משדכים אותה אפילו עד גיל 20. העיקר בסוף בוכים "כולן בורחות לכפר להתחתן עם ערבי ולהתאסלם", "הערבים גונבים לנו את הבנות". נו באמת. GROW UP.

הגיע הזמן שהגברים פה יתחילו לחנך את הבנות להיות צנועות ולחזור בתשובה, במקום לחנך אותן להיות שרמוטות שעושות כל מה שהן רוצות. ומי שלא יעשה כן פשוט יכחד, הבנים שלו יהיו אינסלים, ולא יהיו לו נכדים חוץ מאשר איזה ממזר בשם מוסטפה-ג'וניור בקלקיליה שחירבנה לו הילדה השרלילה מהשפיך של המאהב הערבי שלה.

בתורה נאמר על כך "מי שלא משדך את הבת שלו ליהודי, סופה שהיא תיבעל בידי גויים". שלא יצפו מאיתנו אותם האבות שלא משדכים בנותיהם להתחתן אחרכך עם הבת השרמוטה שלהם חסרת הבתולין. מי שמפקיר את הבת שלו לערבים ולא אכפת לו מהצעירים של הדורות הבאים, שיאכל את מה שבישל לבד.

בהקלטה: קקהולד יהודי מחפש יהודיה שרמוטה שהיתה עם ערבים+מפרגן בכתובה. כיום נמצא שהוא משלם מזונות וחוזר לבית ריק אחרי 12 שעות עבודה.

היהודיות הללו שדעתן משוחדת לא מסוגלות בכלל להעריך גבר יהודי אחרי כל הבולבולים שהן קיבלו, והן לא שוות כלום. הן גם מסוכנות מאוד, כי לעומת אישה בתולה שאתה הגבר הראשון שלה והיא מעריכה מאוד, בעיני אישה שרמוטה יהודיה אתה תהיה רק מספר. וזה מה שהדורות הקודמים בישלו לנו בגלל התאוות שלהם והרצון "לזיין צעירות": נשים בלתי אמינות שמתגרשות אחרי הריב הראשון. החופש המיני שהם הותירו איפשר לכמה חתייארים לזיין צעירות, אבל במקביל גם לישמעאלים לגנוב את מרבית היהודיות של הדור הנוכחי שנשאר כמעט כולו דור של אינסלים עריריים ומוחלשים.

אז פעם הבאה שאומרים לכם שצריך לגרש את הערבים ולהלחם בהם כדי לפתור את בעיית פירוק התא המשפחתי, תרימו גבה. ותדעו שמדובר לרוב ברשעים נואפים ששונאים את הדור הצעיר. הם מוכנים לחרחר פה ריב עם הישמעאלים ולהסית את הנושא משורש הבעיה, בכדי שלא ניתפוס אותם על הפשעים שלהם ונתחיל לתקן את הפריצות שהם מקדמים ושעולה ביוקר לדורות היהודים הבאים.

3 תגובות על “ניפוץ מיתוס: הערבים אשמים בזה שהיהודיות שרמוטות”

ערבים לא תתי אדם, הם גברים יחסית ליהודים שאוכלים בתחת בפמיניסטאן

נכון מאוד ואצלנו בבית שומרים את הנשים שלא יצרו קשרים עם כל מיני ערסים ערבים ומה לא והן ישלמו אם יעיזו להתעסק עם ערבי כי אני שומר על הכבוד שלי ושל המשפחה שלי אבל רוב היהודים הפכו לאמריקאים ולא מגינים על בנותיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *