MGTOW Israel

למה הילד שלך לא רוצה להתחתן

הסבר למבוגרים הישראלים למה הילד שלכם לא רוצה להתחתן.

#למה הילד שלי לא רוצה להתחתן #למה הילד רווק #מגיפת הרווקות #דור רווקים #דור גרושים #דור גרושות #דור פרוץ #למה הילד לא מתמסד

שלום לך הורה יקר/ה. (שאר הכתבה תהיה בלשון זכר אבל פונה גם לאמהות וגם לאבות הישראלים).

אתה חושב ותוהה מדוע הילדים שלך לא רוצים להתחתן, ולמה הבנים שלך ממשיכים לדחות ולדחות את המועד. אתה לא מבין למה זה קורה ובמה חטאת, הרי חינכת אותם על ערכים.

אתה לא שם לב אבל הנה הבן שלך כבר עוד מעט גיל 30, ובכל זאת אין נישואין. לא מקים בית, לא מתקדם, תקוע בחיים.

אז עכשיו אני אסביר לך, מר בומר, למה הילדים שלך לא מתחתנים. והפוסט הזה הוא בדיוק הכאפה לפנים שאתה זקוק לה כדי לצאת מהדמיונות בהם אתה שרוי. כל האמת עכשיו תתגלה עליך מדוע הילדים לא רוצים להתמסד ולהקים בית כשר בישראל.

הבנות שגידלתם לנו הן שרלילות פרוצות

כן, זה נכון. אתה וכל בני הדור שלך גידלתם נשים פרוצות מגעילות שבלתי אפשרי להתחייב אליהן בנישואין. לא רק זה, אלא בנוסף לכך הן גם חושבות שהן מלכות העולם בגלל החיזורים של כל מיני ממזרים וגויים מסביב, למרות שהערך האמיתי שלהן הוא כמו של פח זבל עם צואה. עשיתם פה תרבות של סגידה לפות סרוח, אפילו אם הוא לא מעריך ולא מכבד.

חד הורית שהמליטה 5 ממזרים, חיה מחשבוננו הצעירים ועוד מקבלת רחמים וכותרת ראשית בעיתון: אלה הנשים שגידלתם לנו. לכו לעזאזל. מקור: פיסבוק/ידיעות אחרונות

ההיפרגמיה בשוק יחסי המין ממנה סובלים בני הדור הצעיר ובנך היא קיצונית ומורידה את כל החשק בכלל להתחרות. כל דובה שמנה בת 30 שחגגה עם סודאנים ובמסיבות סקס בשנים הטובות שלה פתאום דורשת גבוה ועשיר. לא מעניין אותן בכלל המצב הכלכלי והגזירות הפיננסיות שמטילה הממשלה בדווקא על גברים יהודים צעירים, כי משלמים עליהן גויים עשירים. וגם אם אתה חושב שהבת שלך לא כזאת, אז דע שהיא דווקא כן זורמת איתם מאחורי הגב שלך באפליקציות בטלפון ובשושו.

הישראליות היום כולן שפחות מין של גויים, ואל תגיד לי "לא כולן כאלה". כי אם זה היה נכון אז הבן שלך כבר מזמן היה מתחתן. אבל אתה ישבת שאנן, למרות שזה התפקיד שלך כהורה לחתן את הילד מוקדם וגם לדאוג שהכלה לא תהיה שרמוטה. זה התפקיד שלך להרתיע אותה ומשפחתה מדי פעם כדי למנוע בגידות ונטישות.

אז בזמן שאתה ישבת שאנן, היהודיות הצעירות הלכו להיבעל בידי גויים ערלים וממזרים, והילד נשאר לבד. ככה רוב הגברים היהודים בני דורנו שהולכים לבתי ספר דתיים לייט וחילונים, שם אונסות אותם הבנות הממזרות בבגדים פרוצים ומראות אסורים. אז לא רק שבדור הזה מצפים מהצעירים להתחתן מאוחר אלא עוד נותנים לצעירות השרמוטות להטריד אותם מינית ולהזדיין עם גויים וממזרים בבתי הספר מול הפרצוף של הילדים, בזמן שהן הולכות חצי ערומות ולא נותנות להתרכז בלימודים.

דובה שמנה שכבר התפגרה ועוד מעיזה לבוא בדרישות- זה ההיצע היום. אל תתפלא שהילד לא רוצה להתחתן. מקור:YNET

ועכשיו אתה פתאום מתעורר כשהילד בן 30+ ומתחיל לצאת עליו "למה אתה לא מתחתן , אתה פרזיט". אבל מי שפרזיט באמת כאן זה אתה, מר בומר, שישב שאנן בזמן שהיה צריך לפעול. אתה היית עסוק ב"לכבד נשים" ו"לחנך לכבד נשים" , במקום להבין שאישה זה יצור רשע שצריך לשעבד.

ויכול להיות שכן ניסית והתאמצת, אבל לא ידעת באמת איפה לחפש. או שלא היה לך זמן בגלל העבודה ובגלל שהאישה מורדת ורשעית. דע שאני מכיר את הקשיים היום, והפוסט הוא בכללי נוקב ומדבר בכלליות להורים שלא משדכים בניהם ומטרתו אינה להעליב אותך. אבל בכל זאת האחריות היא שלך ורק שלך לחתן את הילדים.

ולפני שאתה חושב להביא לילד איזה דובה שמנה יהודיה ש"סיימה שלב החגיגות" ושהוא " יתפשר כי זה מה יש "-דע שזה לא הוגן וזו בדיוק הסיבה שגברים הולכים בדרכים היום. אחרי שהגבר סבל כל החיים לבד בלי שאישה תכבס ותבשל שלו, ואחרי בבית ספר ובצבא היה בלי אף אחת שתפנק מינית כל שבת עונג, ואחרי שהוא ראה איך כל האחיות היהודיות נמכרו לזנות בצבא (ואלה שלא- הדתיות, חוגגות עם גויים בשכונה).. אחרי כל זה כבר משפיל מאוד להתחתן ליהודיה כי הילד יודע שהוא שייך לעם של שרמוטות ושהוא יאלץ להיות החמור המפרנס של איזה זונה חסרת בתולין שהתפגרה ועוד תתגרש אחרי שהוא יתחייב אליה בכתובה.

אלה הזבל שהשארתם לנו, עם של נשים שרמוטות בוגדות ורצחניות. אל תתפלא שהילד לא רוצה להתחתן. -מקור: פיסבוק

כלומר במילים אחרות לחתן זה לא מספיק. אתה גם צריך לדאוג שהאישה תהיה ממשפחה טובה, עם אחים גדולים שירביצו לה ושיהיה לה אבא עם חגורה עבה שמעניש כשהיא חוטאת. וכמו כן תפקידך לשעבד את הבנות שלך ולשמור את כבודן וצניעותן, כדי שגם הבנים לא יפגעו ולא יחשבו "אני שייך לעם של שרמוטות חצופות ובוגדות, עדיף להתבולל". לשמור על הכבוד של הבנים שלך זה בעצם לרמוס ולרסן את הבנות והאישה, אבל כנראה שנכשלת בשניהם.

לא השארת לו דיור

גברים הם יצור טריטוריאלי, וכמו כן גם הילד שלך. כל גבר זקוק למרחב פרטי משלו כדי להרגיש שליטה מסויימת במצב ובחיים וכדי שבכלל יהיה לו חשק לעשות משהו בחיים. בלי דיור קבוע משלהם עם אישה משועבדת בתוכו, הבנים לא מרגישים בכלל חשק לצאת לפרנס ולעשות משהו בחיים. זה צורך הבסיסי ביותר של גבר לשלוט לפחות במרחב טריטוריאלי מצומצם משלו, ששם הכללים הם מה שהוא קובע.

אבל הדורות הקודמים של הישראלים יושבי הארץ החליטו שדיור זה נדל"ן, ולא נכס חשוב לעם ולדורות הבאים כדי שיקימו משפחות. פתאום כל קופסת בטון הפכה ל"נכס נדל'ן" כי אתם דור של ממזרים רשעים שהחליטו לספסר בבתים במקום לדאוג שישאר משהו לעם ישראל.

בומרים דורשים שתכנס לחובות של מולטימיליונים בשביל קופסת בטון מסריחה. מקןר: madlan.co.il

בזמן שהמבוגרים הערבים בונים לעצמם ולילדים שלהם, המבוגרים היהודים מחפשים לעשות געאשאפט על חשבון הצעירים ומעלים את מחירי הדיור כל שנה. ואז אתם גם מתפלאים למה הבנים שלכם לא רוצים להתחתן, לא רוצים להגן עליכם מהאויבים הישמעאלים ולמה בחוץ כולן זונות. אבל אתה זה שאשם.

כי גם אם לא ספסרת בנדלן, בכל מקרה לא בנית לילד שלך כלום. במקום שהדור של המבוגרים ישימו מקום ראשון את הילדים שלהם ורק במקום שני את הממשלה, אתם עשיתם להפך: קודם כל הקשבתם למה שהמדינה העמלקית הציונית אומרת, ורק אחריכן חשבתם מה יהיה עם הילדים. במקום לעשות כמו הערבים שבונים לילדים שלהם ומצפצפים על הממשלה אתה החלטת ללכת לפי חוקי מדינת הזדון ולהשאיר את הילד הומלס מסריח בשכירות/משכנתא של 90 שנה.

תמכת בפמיניזם

בוא נדבר תכלס: גם אם אתה החרדי הכי "קיצוני" במדינה רוב הסיכויים שאתה גם כן פמיניסט מניאק. בימינו אתם הבומרים מרשים הכל לאישה, ולגבר שום דבר. לא מעירים לשרמוטות שהולכות ערומות, לא מוקיעים שרמוטות שמתגרשות ושוברות לבעליהן את החיים בחסות מדינת הזדון, ובכללי כולכם עצלנים מניאקים שמצפצפים על הדור הצעיר ועושים מה שבא לכם.

אז עכשיו אל תתפלא שהבן שלך לא רוצה להתחתן לשרמוטה ישראלית ולהסתכן בכך שבכל רגע היא תיקח ממנו אפילו את המועט ביותר שיש לו. כי היום בזמן גירושין הן לוקחות הכל עד הפירור הכי אחרון, ולא רק זה אלא גם תומכים בה כל מיני נואפים מבוגרים מניאקים כמוך שממשיכים לחזק את תרבות החיזורים בה גבר צריך לתת לאישה מחמאות לא משנה כמה היא רשעה- העיקר למצוא חן בעיניה כדי לא להשאר לבד.

ההיפרגמיה היום קיצונית מדי והילד לא רואה טעם להתחרות עם עוד מאות אלפי גברים על קומץ יהודיות שרמוטות שאפילו לא יכבדו אותו אם יתחתן כי נזכרת באקסים השרמוטה. מקור:פיסבוק

הילד שלך רואה איך כולם מתחנפים לישראליות כולל הערבים והסודנים ורוסים הגויים והעובדים הזרים מארתראה ומבין שהוא מתחרה על הבנות של עצמו עם עוד אלפי עמים זרים ושהזיווג שלו יהיה בסך הכל שרמוטה יהודיה שחגגה עם גויים ולא שמרה לו כלום – על זה עוד הוא יאלץ לשלם ולפרנס כולל במזונות.

אין פלא שהילד לא רוצה להתחתן אחרי שראה דבר כזה, ומחליט לפרוש מהתכנונים לחתונה כבר מראש. אתה בסך הכל אוכל מה שבישלת, כי התשתית שהורשת לצעירים אתה וכל בני דורך היא רקובה מן היסוד ולכן הבאת לעולם ילדים לבטלה שיעצר זרעם ולא תהיה לך המשכיות למרות שחירבנת ילדים.

בנוסף הפמיניזם התפשט גם למערכת המשפט והחינוך כי השרמוטות המחוזרות בנות הדור שלך הן כמו סרטן שמחרב הכל בדרכו ודורש עוד ועוד זכויות. זה כבר די ברור שהיום האישה מקבלת הכל ברגע שמחליטה להגיש תלונת שווא או להתגרש, ואם אתה לא יודע אפילו את זה אז אתה סמרטוט בכלל ואל תקרא את הכתבה שלי – עדיף תלך לקבל זריקה לקורונה בקופת חולים לקבל דום לב ולפטור את כולנו מקיומך.

כי נאפת

אם אתה חגגת, התחתנת נישואי תאווה או הרשית לאישה להתגרש אז אל תתפלא שהבנים שלך לא יתחתנו מראש. הם רואים שאפילו הזקנים והזקנות כשמגיעים לגיל 60 מתגרשים אחרי שהילדים עוזבים את הבית, ומבינים שאין טעם בכלל להתחתן כי בכל מקרה זה יתפרק.

בגלל שאתה נטשת את המערכה בתא המשפחתי היהודי ולא שמרת טהרת המשפחה לפחות במינימום ולפחות לתת דוגמא לצעירים בנישואים שמחזיקים- עכשיו אל תתפלא שהילדים לא רוצים להכנס לביזנעס מסריח שדן אותם מראש לעבדות לפרנס ממזרים ובסוף להתגרש משרמוטה שסיימה לממש אינסטינקט האימהי שלה.

עוד זוג בומרים נואפים ומסריחים שמתגרשים מייד אחרי שהילדים גדלו ומראים לדורות הצעירים שאין טעם להתחתן בכלל כי זה בכל מקרה יסתיים בגירושין והדבר היחיד שהשרמוטה תבכה זה רק אם אין לה מזונות, לא עליך. -מקור:פיסבוק

הדור הצעיר רואה שכל המבוגרים הם נואפים אהבלים שהתחתנו בנישואי תאווה פמיניסטים, ובסוף התגרשו. והצעירים רואים גם שלעומת המבוגרים שהיו מתחתנים מוקדם בזכות הסבים והסבתות שהיו מחתנים פעם, הם בעצמם הצעירים יצטרכו להתחתן לשרמוטה בת 30 מגעילה בלי בתולין שעוד תתגרש אחרכך כשתסיים לחרבן ילדים- ואפילו לא יהנו מהשנים הצעירות והטובות שלה כשהעור מתוח.

לכן אל תתפלא שהילד סולד מהפרוצות הישראליות ומעדיף לחגוג בבנקוק עם תאילנדיות או בכלל להיות לבד וכל היום לשחק במחשב. אתה בישלת את הדייסה לעצמך בכך שלא שיעבדת את בנות הדור ובכך שחטאת בפמיניזם וסגידה לאיבר המין הנשי.

עכשיו כל עניין הגירושין כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישרעלית, וכל עורכי הדינים הרשעים והרשעיות מהרעווחה והשופטים כולם בנו תשתית שלמה של פרנסה מגירושין. זה הפך לגלגל כלכלי מפלצתי שרק מלחמה נוראית והרבה מוות יוכלו לתקן. ובמצב כזה לאף צעיר (אלא אם הוא חמור ישראלי מצוי) אין חשק להתחתן ולהפוך לעוד קורבן של תרבות הניאוף שיצרת אתה ובני דורך הנואפים.

2 תגובות על “למה הילד שלך לא רוצה להתחתן”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *