MGTOW Israel

אבירים לבנים הם זן נחות שאלוקים צריך להכחיד

האבירים הלבנים והמכבדי נשים למיניהם הם תת הרמה הכי נחותה של הבהמה בצורת אדם. אין דבר יותר שפל מזה בכל העולם.

סימפים הם הפרזיטים הכי גודלים שיש במדינת פמיניסטאן, והם גם הזכרים הכי טפשים שבהם קוללה האדמה הזו עליה אנחנו שרועים. הם ממש הגרסא הזכרית של הבהמה הישראלית שמזדיינת עם ערבים עד גיל 30+ ואז מחפשת נסיך.

למעשה אם תסתכלו היטב תמיד תגלו שדווקא השרמיטים "מכבדי הנשים" הנחותים הם אלה שאחיותיהם שרלילות משומשות ומגעילות שמתגאות בכמה שהן "מחוזרות". הם הם אותם הדבילים ששמים לייקים לנשים בפיסבוק ומאוננים שם וגם רושמים להן בתגובות מחמאות, בזמן שהם שהם בעצמם רווקים גלמודים ואותן הנשים שמקבלות מהם לייקים מזדיינות עם ערבים.

זו גם הסיבה שאותם השרמיטים אחריכן מתחתנים עם זונות חסרות בתולין, מביאים להן כל מיני מתנות שבכלל לא מגיעות להן, ובסוף גם אוכלים גירושים כואבים ומזונות כבדים. חשוב להבין, שהאנשים האלה מחלקים מתנות ו"מכבדים נשים" לא בגלל שהם באמת רוחשי כבוד לזולת אלא מתוך תאווה.

וההוכחה הכי גדולה לכך שמדובר באוסף של בהמות חצופות וחסרות כבוד לזולת, היא פרופילי הדייטינג של אותם הסימפים החיות אדם. האנשים האלה מדברים בזלזול וחוצפה לאחיהם היהודים, מפריעים לאחרים למצוא זיווג במקום לעזור, ומפריעים לקהילה לרסן את השרמוטות. אלה נבלות סרוחות שאפילו לא מתגלגלת לי הלשון לקרוא להם "גברים", אלא שרמיטים מטומטמים שדופקים את כל הקהילה עם הפיגור השכלי שלהם ודוחפים את הבנות לזנות באמצעות ה"כיבוד נשים" שלהם.

סימפ חיית השדה עושה לנו דרשת תוכחה שאנחנו "לא מספיק מכבדים ומגנים על הנשים" השרמוטות שהוא מכשיל ומעלה להן את האגו עוד יותר בהיותן זונות חצופות ומגעילות. מקור: פיסבוק

באמת הסימפים האלה לא מעצבנים אותי בגלל שהם נואשים, כי בואו נודה באמת: המצב פה בארץ זוועה, 99% הנשים שפחות מין של גויים ובדור הנוכחי כמעט כל הצעירים אינסלים בודדים. איך אפשר לשפוט אותם על כך שהם גם נפלו חלק מהסטטיסטיקה של רוב הגברים שלא מצאו אישה בתולה- פשוט כי אין וכולן היום זונות מגעילות שרוצות יהודי רק בשביל הכסף שלו או הסטטוס שיכול להעלות לה.

אבל מה שכן רשעי בסימפים האלה זה העובדה שהם ממשיכים להחמיר את המצב ולעשות רע לכולנו. הם גם שקרנים מסריחים, כי בעוד שהם צועקים לכל יהודי עובר ושב "אתה נואש!! מה אם זאת היתה אחותך" הם בעצמם לרוב זבלים שמוכנים למכור גם את הכוס של אמא שלהם בשביל סיכוי שאיזה גרושה חד הורית עם 5 ילדים תסכים להיות איתם, וגם לחתום עליה כתובה של 500 אלף שקל.

לפחות אם הם היו כנים ולא עוברים על דיברת ה"לא תשקר", היה אפשר להתחיל להזיז פה עניינים ולהניע את החברה הישראלית לתיקון וריסון הנשים היהודיות. אבל הזבל האלה יוצאים על כל מי שנמצא מסביב לאישה הישראלית כדי יותר לבלוט לה וכדי שאולי תואיל בטובה השרמוטה לגעת בנואף המסריח.

זה קורה בכל המקומות כבר, כולל באפליקציות וגם במרחב הציבורי. הסימפים הרשעים האלה הם הערב רב האמיתי והם אלו שהמשיח צידקנו יסקול באבנים וישמיד. אבל עד שיגיע המשיח דעו לכם שאלה האנשים שמכשילים את אחיותיכם ועושים מהן זונות, ואם אתם מנסים לדבר לסימפ והוא אלים כלפיכם יש לכם כל הזכות להגן על עצמכם.

סימפ נואף מוכר בציבור שמשפיל בקביעות גברים אחרים ומלמד אותנו בפיסבוק דרשות "איך לכבד נשים" ו"למה אתם הגברים הישראלים אף פעם לא בסדר". מקור: פיסבוק

ואילו הכבוד ה"פיקטיבי" שהוא כביכול מגן על היהודיות הזונות ברחוב זה בסך הכל כיבוס מילים, כי כבוד אמיתי זה כשאישה מתלבשת צנוע ויושבת כל היום בבית לבשל לבעלה. כבוד אמיתי של אישה זה כשהיא משתדכת דרך אבא שלה לגבר אחר מאותה עדה וקהילה כמוהו, ומשרתת אותו בלבד – להבדיל מהמצב היום שהן זונות ציבוריות ושפחות מין של ערבים, זונות מושרצות ומטונפות שמגעיל אפילו להסתכל להן בפרצוף. הערב רב האבירים לבנים האלה למעשה רוצים לגרוע מהכבוד שלך, גבר יהודי יקר, ולהפוך את הנשים שלנו לזונות ציבוריות חינם עבור גויים.

במקום שתמשיכו לקחת דוגמא מהסימפים הערב רב האלה שמחנכים אתכם "לכבד נשים", תלמדו מה זה כבוד אמיתי. תבינו שכבוד זה דבר שונה לגבי גבר ולגבי אישה, וכבוד של אישה נמדד אך ורק לפי כבוד בעלה. אם הזונה לא שמרה בתולין לבעל, מורדת בו , ואם בכלל היא גרושה – אז היא שרמוטה חסרת כבוד שצריך להרחיק מהילדים והמשפחה שלא תביא אותם לתרבות רעה. והסימפים האלה שמהללים שרמוטות על חשבון כל הסובבים הם חיות אדם שלא שולטים בתאוות שלהם, למרות שאפילו סקס לא מקבלים על כך – הם נהנים מהתאווה עצמה ולא מהסיפוק שיכול להביא תא משפחתי תקין וחברה מתוקנת.

במקום לבלבל את השכל "בנות ישראל קדושות מתי חתונה" עדיף שהגברים היהודים פה יתחילו להשפיל שרמוטות ולהרחיק אותן מהחברה כדי שיהיה לפחות לדורות הבאים סיכוי להתחתן עם בתולות בנות גילם ולהקים משפחות תקינות. אבל במצב הנוכחי, כשהערב רב האבירים הלבנים האלה משוטטים חופשי זה בלתי אפשרי כי כל ילד זך וטהור נאלץ להתמודד עם עוד צבאות סימפים מסריחים על כל ילדה בת גילו: הם כולם רצים לכבד דווקא את הפרגיות הצעירות ובמסירות רבה.

אם תסתכלו היטב תראו שהנבלות האלה הולכים "לכבד" ולהלל דווקא את הצעירות היפות או אלה שנשתמרו , כי הם בעצמם מונעים מתאווה רופסת כמו הכלבלבים המסריחים שהם בעצמם. בסך הכל אנשים נחותים מאוד שלא מסוגלים אפילו להפנים שהם הורסים גם לעצמם וגם לדורות הבאים. ובנוסף גם רשעים גמורים שלא מעניין אותם הטובה של הדורות הבאים, העיקר הסיכוי הקלוש לטבול את הבולבול כמה פעמים בפרגית צעירה שגנב במחמאות ואפילו אם זה בא על חשבון הכבוד של הנשים שמתפתות להיות שרמוטות וללכת עם האויבים של עם ישראל מרוב האגו שהאבירים הלבנים האלה מעלים להן.

עוד סימפ נואף שלא מבין שאישה זה רכוש שצריך לשעבד בירושה דרך ההורים שלה ולא לחזר אחריה כמו כלב מרייר ועוד כל החיים "לעשות לה טוב" מתוך פחד שהיא יכולה לעזוב כל רגע -מקור: פיסבוק

ובסופו של דבר כולנו גם המבוגרים סובלים בגלל התרבות הרעה שמפיצים הלקקנים הללו, כי עצם המחשבה בכלל והאידיאולוגיה שהם מקדמים גורמת לחופש ותמרוץ של פירוק משפחות. אם הגבר נאלץ כל החיים לרצות את האישה השרמוטה היהודיה החל מהרגע הראשון שהכיר אותה, אז מה יש לדבר בכלל על תא משפחתי? איך אפשר לבנות ככה משהו?

המצב היום הוא שכל גבר יודע ומפחד שבכל רגע הבת זוג שלו תעזוב אותו. הוא יודע שיש עוד רבבות סימפים שיעמדו לה בתור כדי לדחף את הבולבול, לנחם אותה וגם לזרוק עליך כמה מילים רעות כדי לגרום לה להרגיש טוב עם עצמה על כך שנטשה אותך (למרות כל ההשקעה הפיננסית והרגשית ששמת על הנבלה הבוגדת הזו). זה גורם לכולם לפחד משברון לב, מהתחייבות לבת הזוג, וגורם לגברים להרתע מהקמת משפחות והבאת ילדים לעולם.

רק עצם הקיום של אותם האבירים הלבנים הרשעים, רק עצם זה שאתה יודע שבכל שנייה שהבת זוג שלך יוצאת החוצה וניגשים אליה עשרות של יהודונים נואשים מניאקים "מכבדי נשים" שמנסים לפתות אישה במקום להכיר בשידוכים פטריארכלים דרך אבות. זה בעצמו גורם לפחד, קנאה וזלזול של הגברים הישראלים בבנות ישראל ולחטא כוללני. זה מצב בלתי נסבל בו הנשים מצפות שנשקיע בהן, אבל במקביל כל ההשקעה שלך יכולה לרדת לטמיון ברגע אחד בגלל איזה סימפ רשע שמעלה את האגו ומייעץ להפטר מבן הזוג מייד ברגע שרע לשרלילה (אפילו אם זה לא באמת בגללך, אלא סתם היא קישרה שרע לה בחיים בגללך).

וזו התוצאה של הרוע שיוצא מפה האבירים הלבנים הרשעים. שימו לב איך בדיוק מה שהם מחמיאים לנשים בפוסטי ההיכרויות למעלה, איך באותם מילים גרושה רנדומלית משתמשת כדי להצדיק גניבה, גזל ופירוק תא משפחתי לגבר שהשקיע באשתו במשך שנים."את לא מאושרת איתו אז מותר לך לעזוב ולגזול אותו". -מקור: פיסבוק

כל המכבדי נשים האלה הם פצצה מתקתקת, ממש רוע מהלך שצריך להרחיק ממנו את הבנות והילדים כדי שלא יצאו לתרבות רעה. האנשים האלה הרבה מהם יהודים מסכנים ואבודים שבאמת ראויים לרחמים, כי זיווג הגון בחיים לא יהיה להם- מן הסתם, כי יש מחסור אדיר בנשים היום בימינו כאשר מעל 1.5 מליון יהודיות ישראליות הלכו עם גויים ולא חזרו. אבל בשום מקרה ואופן זה לא מצדיק לאשרר להם להרוס גם את הבנות של הדורות הצעירים, ולחרב את הסיכוי של הצעירים לפחות לזיווג עם יהודיות צעירות בנות גילם מבלי שיעלו לה את האגו בצד 10-12 ידידים במקביל בו זמנית בכל הרשתות החברתיות וגם במציאות עם מתנות ובשמים שהם קונים להן.

ויתרה מכך, אפשר גם לטעון שהם לא ראויים לרחמים כלל כי עצם העובדה שהם סובלים לא מצדיקה שהם יגרמו סבל לאחרים. הם מהווים מטרד ציבורי וסכנה לשלום החברה היהודית בגלל מעשיהם הנבזים והתרבות הרעה שממשיכים לחזק, במקום לשבת בשקט וליהנות עם איזה פילגש גוייה או לפחות לשתוק ולשקוע בתחביבים מהנים.

אנשים כאלה שמטילים עלינו את העול של החטאים שלהם בזדון, בחוצפה, בלי בושה ועוד מנסים לטנף את הנשים של כולם באידיאולוגיות בזויות ופמינאציות בשביל לזכות לטיפה של פות פעם בשנה- אלה שיא הבזיון לעם היהודי והרשע. ועצם העובדה שאדם מסכן לא מצדיקה בשום צורה את זה שהוא מנסה למכור את הבת שלך ואחותך לזנות, שכן הפמיניזם הוא שם מכובס לעבדות מין מודרנית(פמיניזם וחופש לנשים זה בסך הכל תירוץ שמטרתו לגרום לבנות ישראל להתגרש מבני ישראל ולשרת מינית גויים).

לסיכום, התרחקו מהסימפים והאבירים הלבנים האלו ותרחיקו את הבנות והאחיות שלכם מהם. אלה אנשים רשעים מאוד ומסוכנים מאוד ששונאים את עם ישראל: אי אפשר לשנוא בנים מעם מסויים ולאהוב במקביל את הנשים, אלא אם כן מטרתך היא לנצל מינית. וזה בדיוק מה שעושים האבירים הלבנים המניאקים שבדרכם רומסים את כבוד הגבר היהודי ונוטלים אותו לעצמם, באמתלה של מסירת הכבוד לאישה שבכלל לא שייכת לאותו הסימפ מתוך הסדר מוסכם עם הוריה.

תגובה אחת על “אבירים לבנים הם זן נחות שאלוקים צריך להכחיד”

מנגד, כל עוד תקבלו עיסוי בחולון
בלבד לאורך כ-45 דקות ועד שעה, המחיר שתצטרכו לשלם יהיה נוח הרבה יותר
ויהפוך את חווית העיסוי לנגישה גם לכם!
מכף רגל עד הראש לאורך כל הגוף. הנערות
ליווי בחולון יודעות טוב- טוב מה לעשות עם הגוף המשגע להן.
אני יכול לעשות בגלל מהוואי, העסיסי החם שליוהחליק דומה
בהקדם הנוסף הושיט לו את האצבע
שלי בסמוך למצלמה, אני צריך אותך דרך שירותי ליווי להתמודד עם זה כמו שרק אתה
יכול. דרך האתר תוכלו להשוות בין המחירים של דירות דיסקרטיות בטבריה, צימרים בכנרת וחדרים
בבית מלון. רוצים פרטים על דירות דיסקרטיות ברעננה-כפר
סבא? נסו בעצמכם. איפה יש דירות למימוש מפגשים ארוטיים?
בחורות סקסיות ומענגות למימוש פנטזיות ויצרים גבריים.
אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו.
ומתברר כי המין החלש הוא למעשה חזק יותר ועמיד יותר
מאשר חזק יותר, כי במשך מאות שנים אנחנו לא אפשרנו לגברים להשתלט עלינו.
אנחנו צריכים לבחור, אם כי אם אתה מסתכל על
הסטטיסטיקה, הבחירה עדיין נשארת לאיש, וזה לא
יהיה לטובת ברונטיות, שיער חום או ג ' ינג ' ים.

נערות סקס ליווי בחולון לעיסוי שלנו יודעות לענות על
כל דרישה של לקוחות עניני טעם.
לידיעתך כל התמונות של הבנות הסקסיות
באתר אמיתיות ב-100%, בחר נערה
בחולון באתר סקס אדיר ואנחנו מתחייבים שזאת הבחורה שתיפגש איתך במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *