MGTOW Israel

כל האמת: למה אתה עדיין רווק

הבומרים והרעבנים יגידו לך שאתה אשם ושזה "התיקון שלך"- אבל דע הם משקרים. הנה הסיבה האמיתית למה אתה עדין לבד.

מקור תמונה: pixabay; עריכה: מגטאו ישראל

#למה אני עדין רווק? #איך למצוא בת זוג? #מה מעכב את הזיווג שלי? #תפילות לזיווגים #איך לקרב את הזיווג #איך למצוא בת זוג הנכונה #למה כולם שמנות #זיווג משמיים #למה אין זיווג

גבר יהודי יקר, אם הגעת לכאן כנראה אתה מחפש את התשובה מדוע אתה עדיין רווק. אתה לא מכוער מדי, לא טיפש, בסך הכל ילד טוב ונאמן לעם היהודי.

אבל משום מה השנים עוברות ואתה עדיין רווק, ולא מבין למה. הקשבת קצת ליועצים, ניסית להתחיל עם בנות, וכלום לא עובד. אתה נשארת לבד למרות שהשנים עוברות ובכל זאת הישראליות תמיד אומרות לך "אתה חמוד אבל פחות", "ישליחבר", נוטשות אחרי זמן קצר וכו' דוחות אותך בקש.

אז הנה התשובה האמיתית למה אתה רווק, ולמה אתה תשאר לבד כל עוד תמשיך לחזר אחרי הנקבות הישראליות. עכשיו אתה תבין את הסיבה האמיתית למה אין לך שום סיכוי בפמיניסטאן, ואיפה בדיוק הבעיה.

הנשים היהודיות בגדו בעם והחליטו לשרת מינית גויים ולהכחיד אותך

יש פה בארץ מזימה לאורך דורות להכחיד אותך , גבר יהודי יקר, ולתת את הנשים היהודיות לגויים. והן משתפות עם זה פעולה בשמחה רבה, כי טבע האישה הבהמה הוא לבגוד בעם שלה ולהשמידו- בדיוק כמו שטבע הגבר הבהמה זה לרצוח ולגנוב.

בטבע אצל הבהמות הנקבות תמיד הולכות לזכרים החזקים יותר מהשבטים העוינים אחרי שהלו מכניעים ברצח ומכות את הזכרים החלשים אליהם היו נשואות. זאת היא למעשה אלימות מינית של הנקבות, שלפעמים אפילו עוזרות לאוייבים כדי להכניע את הגברים של עצמן ולהחליפם כאשר הם נתפסים בעיניהן כחלשים.

וכך גם היום השרמוטות היהודיות הרצחניות החליטו לבגוד בגברי העם היהודי ולהשמיד אותנו, כלומר הגרסא הנקבית של גבר רוצח רשע שצריך לשבת בכלא. כל היהודיות הבוגדות האלה אחת אחת צריכות להיענש בחומרה רבה ולשבת בכלא בגלל פשעי המין שלהן והבגידה בעם. אבל בגלל שהן תפסו את כל תפקידי המפתח בעורמה רבה ומזימה הן מונעות חקיקה נורמלית שתעצור את הפשיעות המיניות שלהן נגד העם היהודי.

עוד יהודיה רזה וצעירה שדחתה את כל המחזרים היהודים והלכה בדווקא לשרת מינית סודני מסתנן, מקרה נפוץ ביותר. מקור: טיקטוק

ליהודים נשארות רק קומץ שרמוטות מכוערות זקנות ושמנות שרוצות לעשוק אותם במזונות

את שנות נעוריהן והגוף החטוב מביאות היהודיות לגויים, בין אם זה בטיסות שלהן לחו"ל כשהן 'מתאהבות' באיזה גוי בחו"ל. או בין אם זה בצבא ובסופ"שים עם דרוזים וכושים מאפריקה.

הגבר היהודי הוא בלתי נראה לשרמוטות היהודיות עד מתי שהן מסיימות שלב החגיגות – וגם אז בדרך כלל הוא ממשיך להיות בלתי נראה כי הזונה מקבלת קצבת ביטוח לאומי לעצמה ולממזרים הגויים שחירבנה. אבל אם לא מקבלת אז מוצאת בשלוף איזה חמור יהודי מפרנס ומנצלת אותו עד שהממזרים שלה יגדלו.

אתה צריך להבין, שבתור יהודי אתה נמצא בשוק יחסי מין שבו 90% בנים ו10% בנות כאשר רובן שרמוטות זקנות עם חור ענק מלא בסיפיליס שהיו בו עורלות בלי סוף. היחס גברים/נשים הוא מאוד רע היות וכל הנשים בגדו בעם והלכו להיות שפחות מין של גויים מרצונן החופשי ולשטוף להם רצפה בכפר ולבשל לערבים, חלקן אפילו עובדות ונותנות כל המשכורת לאדון הערבי שלהן שהעדיפו אותו על פני היהודים הפשוטים מסביב.

אתה בתור יהודי נשאר להתחרות עם עוד אלפי אינסלים יהודים עריריים על קומץ שרמוטות שמנות וחצופות שכבר התפגרו. התחרות על הדבות הזקנות האלה כל כך גבוהה שהן מעיזות לדרוש גבוהה אקדמאי ועובד. מקור: טלגרם שידוכים

יש גם יהודים שחושבים שהם לא אינסלים בגלל שמראש הסכימו לפתוח את החור התחת שלהם לאישה שרמוטה ולהיות העבד שלה: "אני אפרנס אותך אני גבר גבר, הנה תראי כמה כסף יש לי ואיזה רכב שקניתי במשכנתא". אבל כאשר נגמר הכסף לנחותים הללו היא עוזבת אותם וחוזרת לערבים, גויים סטוציונרים, ערסים מקועקעים, ולסודנים. למעשה הם לא היו בזוגיות עם השרמוטה, אלא הארנק שלהם היה בזוגיות איתה. מי שבאמת בזוגיות איתה זה הבועלים הגויים שאוהבת השרמוטה היהודיה הישראלית.

כלומר הסיכוי שלך למצוא בת זוג הוא קלוש וגם אם תמצא זה לא שווה את זה, כי כל יום יתחילו איתה אינספור יהודים חמורים נואשים וגם גויים טרוריסטים מיניים, ואין ליהודיות שום נאמנות לאחיהן. הן יעידיפו לקפץ מבולבול לבולבול וגם לקבל על הדרך סטטוס, כסף, מתנות ולנצל כמה שיותר יהודים חמורים בזמן שנהנית מעורלות של גויים.

עוד ועוד יהודיות צעירות פצצות מין בוחרות לשרת מינית את המחבלים שרוצחים אותך ומשפחתך בפיגועים. הן הולכות לעשות להם כביסות, אבל אתה? בלתי נראה בעיניהן. מקור: פיסבוק.

בערך מליון בנות היום מתגוררות בכפרים ערבים בשמחה ושוטפות רצפה ומשרתות את בעלן הערבי, בזמן שמליוני אחרות בכלל נשארות רווקות ונהנות מבולבול במשלוח "עד הדלת" הביתה בצלצול אחד לאיזה נואש יהודי שגם מגיע עם זרי פרחים ופייסל+בקבוק יין.

עוד כמה מליונים מהיהודיות בכלל גרות בחו"ל עם גוי בין אם זה ארה'ב או אירופה או סעודיה או יפן, ובסך הכל לפי החשבון הפשוט הזה נותר כל גבר יהודי להתמודד ביחד עם החמורים האחרים ביחד 1500 גברים על שרמוטה יהודיה שמנה אחת. ממש כמו בהמות שנלחמות ביניהן על פירורים.

את המצב הזה אפשר גם לראות במועדונים או באתרי ההיכרויות, שם בדכ מסתובבים 100 בולבולים על 3-4 שרמוטות חצופות שבסוף הולכות עם אחד עשיר לעשות אורגיה 3 בנות על אחד וכל שאר מבלי המועדון נשארים עם הבולבול ביד ומצדיקים: "באתי רק לשמוע מוזיקה". כאילו שמישהו עדין קונה את זה שהם באים לשם כדי לשמוע מוזיקה , עלק. חמורים אחד אחד שם כולם.

בת 44 שהתפגרה: כל החיים דחתה אותך והלכה לחגוג, עכשיו דורשת שתהיה גבוה מפרנס וגם תתחייב אליה כלכלית בחוזה עבדות (=חתונה). למרות הכל עומדים לה כרגע בתור עשרות חמורים יהודים עריריים שמתחננים להשתעבד לה כלכלית. -מקור: טלגרם שידוכים

אבל רוב אחיותינו הבוגדות עם גויים כבר, משרתות אותם מינית, ואתה הגבר היהודי גם אם תמצא שרמוטה יהודיה חסרת בתולין היא תתגרש ממך כעבור זמן קצר כי אתה סתם זבל בעיניה שאפילו לא שמרה לו בתולין ולכן אתה גם תשלם מזונות.

לכן אני רוצה שתבין יהודי יקר שאין לך שום סיכוי, וגם האבות היהודים היום הם בומרים חצופים שדורשים על הבת שלהם מינימום תואר בהייטק וגם שתהיה צדיק וגם שתהיה נדיב ובסוף עוד כשהיא תתגרש יתמכו בה ולא בך ואתה תהיה גרוש שמשלם מזונות ומחמר כל היום אחרי הילדים שלא ברור בכלל אם הם הזרע שלך או מהערבי שהיא בגדה בך איתו.

ישמעאלי מחבל שמשגל יהודיות צעירות מלמד אותנו למה ערביות לא יוצאות עם יהודים. בואו עכשיו תספרו לי על "זיווג משמיים" עם שרמוטה יהודיה פח זבל בת 25 שהתפגרה. -מקור: טיקטוק,פיסבוק

אתה צריך לעזוב. היהודיות בחרו להתבולל, להשמיד את העם היהודי, וגם הצליחו. הדור הזה הוא למעשה שאריות פליטה של ההשתרמטות והבגידה של היהודיות הזונות השרמוטות מאז קום המדינה שהחליטו לעשות לנו פה שואה והצליחו.

עכשיו נותרה לך אך ורק האופציה לברוח מהן, וללכת לרעות בשדות אחרים. תיסע לתאילנד, לקמבודיה, לפיליפינים ושאר המקומות והעמים שעושים להם שואה ותהנה מהבנות שלהם. או זה, או שתשאר ערירי עד המוות. אין לך שום ברירה אחרת.

אם תחסוך כסף ותיסע לשם, תהיה לך בת זוג שתאהב אותך בגלל השדרוג ברמת חיים שאתה יכול לספק לה ובגלל שיהודים זה נחשב בעיניהן גזע משובח(מגוכך אבל כך הן באמת רואות את זה). אתה תיהנה וגם היא, ותוכל להשלים את החסר ממה שהיהודיות הרשעות מנעו ממך ונתנו לאוייבים שלנו שפצעו אותך בפיגועים ובמלחמות והרגו את קרובי המשפחה שלך.

עוד יהודיה ישראלית מצויה מלמדת אותנו שאנחנו צריכים לפרנס שפיך של אחרים. יש יותר הוכחה מזה לכך שהן רוצות להשמיד את העם היהודי ושונאות אותך? לכך רוצות להשמיד אותך אישית רק כי אתה יהודי? -מקור: פיסבוק

כי גם לך מגיע אהבה, ולא רק לשרמוטות היהודיות הפרזיטיות שמצפות שנמשיך להירקב פה במדינת פמיניסטאן ולמות כל שנה במלחמות מול אותם הגויים שמרצחים אותנו – בזמן שהן מזדיינות איתם ומענגות אותם מינית.

גם לך מגיע אישה שתיגע בך מינית כל יום, תכבס לך, תשטוף, ואל תתן לאף חמור יהודי לשקר אותך ש"אתה לא טוב מספיק בגלל זה אין לך בת זוג". זה שקר, והמטרה של כל חמור יהודי שאומר לך גסות וחוצפה שכזו היא להכניע אותך בתחרות איתך על הפירורים. הוא מנסה להוריד אותך, כי שלו יהיה יותר סיכוי עם איזה שרמוטה יהודיה מסריחה שרוצה לראות מי ינצח במכות ואז לבחור אותו כבן זוג.

האמת היא שאין לך בת זוג לא בגלל שאתה לא טוב מספיק, אלא בגלל שהן בגדו בך ובכולנו בכלל ובגלל שהן רשעות. זוגיות ותא משפחתי לא אמור להיות מקום שבו אתה "טוב מספיק" ובגלל זה אשתך איתך. מה זה השטויות האלה? זוגיות זה מקום של חום שנמצאים ביחד גם כשקשה, ולא רק כשהשרמוטה הזקנה מתכערת אחרי ההריון וחולה אלא גם מתי שאתה צעיר ועדין לא אפוי.

ובמשפט אחד, אתה לא מוצא בת זוג כי הכחידו אותך. כל הנשים היום שפחות מין של גויים ואתה בעיני החברה, הנשים והאבות שלהן סתם מקק יהודי שצריך לרסס כי אתה "לא ראוי מספיק לבת זוג יהודיה".

אבל פה במגטאו אנחנו הגברים היהודים האחרונים ששרדו ולא הסכימו להיות קאקס, אנחנו בעדך. ואנחנו רוצים שיהיה לך טוב. בוא תצטרף לתנועה שלנו ותציל את עצמך. כי העם הזה נכחד כבר. העם הזה שונא את הבנים שלו, וסוגד לבנות שלו. זה עם שאסור להמשיך לתחזק ולשתף איתו פעולה, כי הם יורקים לנו בפנים כל יום ויום שעובר ומתעללים בנו: הנשים היהודיות, הזקנים היהודים, ועמלק – כולם יד אחת על הגברים היהודים הצעירים.

אחי, בוא אלינו ותראה ישועה עם הנשים האסיאתיות הקדושות בימינו, במקום היהודיות הבוגדות המסריחות והחצופות ימח שמן וזכרן.

תגובה אחת על “כל האמת: למה אתה עדיין רווק”

מסאג' משחרר ומפנק ברמת גן. מסאג' אירוטי בבת ים בזמן שנוח לך, באמצע השבוע, בסוף השבוע,
מתי שאתה פנוי, אפילו כשיש לך שעה פנויה ולא
יותר. מחפשים עיסוי מסאז בבת ים?
היכנס ומצא המלצות גולשים, חוות דעת ומידע מקצועי
אודות עיסוי וטיפול ספא בחיפה.

דפי זהב יסייע לך בבחירת עיסוי תאילנדי, עם חוות דעת גולשים, מחירון, פורום מומחה ועוד!
באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים
השונים במשק הישראלי. קריית האמנים נמצאת במרחק של פחות מ-5 דקות הליכה, ומוזיאון התנ"ך הישראלי נמצא במרחק של 300 מ’ מהמלון. הגעתם לאתר 0LOFT אינדקס חיפוש חדרים לפי שעה המרכז עבורכם חדרים להשכרה באזור באר שבע, מצאו תוך כמה דקות חדר להשכרה, מגוון של חדרים לופטים ווילות. בנוסף, גם זוגות דיסקרטיים הם כאלו שלא נשואים ומעוניינים להתבודד ביחד לכמה שעות, בלי רגשי אשם ובלי חשש להיתקל במישהו לא רצוי באזור. לצורך כך ניתן להיכנס לפורומים מקצועיים ברחבי הרשת ולשאול שם אנשים אובייקטיביים לגבי עיסוי ארוטי בהרצליה באזור. התייעצות בפורומים: תהיו בטוחים שממש כמוכם, עוד רבים חיפשו בעבר עיסוי ארוטי בהרצליה ועוד רבים יחפשו זאת בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *