MGTOW Israel

למה השמאלנים טועים למרות כל החכמה שלהם

למרות שהשמאלנים מאוד חכמים ומבינים בתחומי המדע הם טועים בדברים הכי בסיסיים, ובכך מכחידים את עצמם.

מקור תמונה: pixabay, עריכה: מגטאו ישראל.

השמאלנים הם בדרך כלל אנשים מלומדים במדעים, בפוליטיקה, בכלכלה ושאר התחומים הרחבים שנוגעים לחברה, מבלי להבין מה זה חברה ועם בכלל. הם רואים את התמונה הגדולה ולוקחים כמובן מאליו את קיום החברה כפי שהיא היום, וחושבים שכל זה ימשיך להתקיים -רק לשפר את המערכת בשביל להמשיך לחיות ממנה.

הם חושבים שאם רק נטפל בשחיתות ושיהיה פה רווח לנשום בבטחון ושפע פיננסי אז כולם מטבעם ישכילו ויפסיקו להיות ביביסטים מטומטמים. שאנשים יעזבו את הדתות החשוכות ויתחילו לתקן את הזיהום הסביבתי שגורם לאוויר שאנו נושמים לצרוב בריאות ובאינפלציה ובתשתיות המקולקלות והמים המזוהמים והבצע של החברות הענקיות.

אבל יש טעות אחת מאוד בסיסית בחשיבה שלהם השמאלנים. הם לא לוקחים בחשבון שהתשתית העיקרית שעליה עומדת כל החברה הוא התא המשפחתי, ושבלעדיו לא הייתה מתקיימת שום חברה מתקדמת בכלל אלא כולם היו חוזרים למערות ומלחמות שבטיות.

עוד יהודיה ש**וטה שדחתה כל החיים גברים יהודים, חיה על חשבונם ובסוף התאהבה בכושי מאפריקה. מקור: מגזין לאישה

תמיד בהיסטוריה היה נהוג שהתא המשפחתי ודיכוי נשים גורם לכך שגברים יתומרצו לתרום למערכת ולתקן אותה בעזרת שיתוף פעולה, כולל מיגור השחיתות. וזה עבד! בחברה תקינה שהנשים בבית והגברים בחוץ, כאשר לכולם יש זיווג ואין סודנים וערבים ברחובות שגונבים בתולות – למרבית האוכלוסיה אכן יש תמריץ לתרום ולהתעניין בפוליטיקה.

אבל בימינו אין תא משפחתי וכולן שרמוטות מגעילות וחצופות. בעוד השמאלנים הישראלים (אלו שעדין נשארו כאן) מתמרמרים מכך שאנשים בוחרים לצפות בכדורגל וללכת לכתות דתיות חשוכות, הם לא שמים לב שהם בעצמם אלו שגורמים לכך: הם לא מתקנים את העוול שנגרם לגברים במדינה, ולהפך מחמירים את המצב עם הפמיניזם ה"נאור" שלהם שגורם עוד יותר לרעב של גברים יהודים ועוד יותר מותיר לנשים היהודיות לבגוד בעם עם סודנים וללכת חצי ערומות ברחוב כדי לגרות את האינסלים היהודים.

עוד שרמוטה יהודיה מן המניין שהלכה להרות מערבי ולשרת אותו מינית בכפר, למרות שיש תורי תורות של חמורים יהודים נואשים שימכרו גם את אמא שלהם רק כדי שתהיה להם בת זוג יהודיה. מקור: טלגרם קבוצה של העיתונאי ידידיה אפשטיין

היום בדור הצעירים לפחות 95% מהיהודים הם אינסלים מבלי אפילו להיות מודעים לכך, כולל אותם השמאלנים הקאקס שעיוורים מדי מכדי לשים לב. אם הם היו נאלצים לעבוד קצת בעבודת כפיים קשה, היו נזכרים בטבע של עצמם ויודעים שזה בלתי אפשרי להחזיק מעמד בשיפוצים 9 שעות ביום אם אתה חוזר אחריכן לבית ריק בלי אישה וסקס ואווירה משפחתית. וגם אם אתה כן מחזיק מעמד, הדורות הבאים שגדלים עם אמא חצופה ושרמוטה בעלת עבר מיני ארוך מקבלים טראומות נפשיות בבית וגדלים כממזרים בעלי יכולת תפקוד נמוכה.

הם השמאלנים רובם בעצמם חלשים פיזית, מנותקים מהטבע של עצמם, וחושבים שבאמת מגיע להם שהערבים והסודנים יעשו את עבודות הכפיים בשבילם – בשיפוצים, נהיגה, הובלות וכו'. אבל בפועל החכמה הטכנולוגית והמדעית של השמאלנים לא שווה כלום, כי כל המשאבים בלאו הכי הולכים למהגרים שמחליפים אותנו פה בארץ. אין ילודה של יהודים, ולכן הכלכלה שהיתה אמורה לשרת אותנו הולכת לשרת את מי שכן מתרבה, ואפילו הערבים הפלסטינאים כבר עוקפים את הגברים היהודים בשיעור מסיימי התארים.

למעשה כל השחיתות במדינה, הרוע, הרציחות, הסמים, האלימות והירידה ברמת ההשכלה של האוכלוסיה היא בדיוק בגלל שהשמאלנים מקדמים פמיניזם וחופש לנשים. הם גורמים באופן ישיר לשחיתות הזו ובמקביל מתלוננים למה אף אחד לא רוצה לעזור להם לתקן את המערכת הזו שמנשלת את העם היהודי מנשותיו. הם חושבים שאנחנו נמשיך לשתף פעולה איתם והמדינה שלהם בזמן שהם מתקנים חוקים להגנה על נשים ונישול גברים מנכסיהם – במיוחד הפיפיסטים (מצביעי ביבי) שהם שיא השמאלנות והעילגות שחושבים עוד שהם ימנים מרוב פיגור שכלי.

שמאלנים חושבים במונחים של מדינה/כלכלה, ולא במונחים של עם/משפחה. הם לא מבינים מה גורם בכלל ליוקר המחייה(הפריצות). מקור תמונה: פיסבוק

ובאמת המערכת הזו, בלי מסגרת דתית מאוד "חשוכה" ואדוקה לוקחת מכל בית את אחיותיהם של הישראלים ושמה אותן בצבא, בשירות לאומי לעבוד לצד אויבים ערבים שמשתמשים עליהן בפיתויים כדי להרוס את העם מבפנים. המדינה והעמותות שולחים אינספור מסיונרים ופרסומות כדי לגרום ליהודיות לצאת עם גויים ולהזדיין בנופשים בחו"ל ולהתגרש מהבעל היהודי החמור. ובכל זאת השמאלנים מתקשים להבין למה הישראלים לא רוצים לתקן את המדינה שגונבת מהם את אחיותיהם ומותירה להם אך ורק את האופציה להתחתן עם גויה בחו"ל כדי לא להינזק?

ככל שהזמן יעבור, יותר ויותר שמאלנים יאלצו לברוח מהארץ או לחזור בתשובה – בהנחה ולא ניכחד לפניכן כולנו. הנשים של היום שרמוטות שפחות מין של גויים בלבד, בזמן ש98% הגברים היהודים פה במדינה חלשים ובודדים. השחיתות רק תגבר ותגבר, כי באמת למה שמישהו יתעניין בפוליטיקה אם אשתו ברחה ומזדיינת עם סודנים? למה שחייל יתעניין בפרשת הצוללות אם כל יום הוא רואה דרוזים מזיינים את היהודיות בזמן שהן מסננות אותו בטינדר? למה שגרוש שמשלם מזונות ירצה להמשיך לפרנס את בג"צ במיסים?

השמאלנים הם בסך הכל תוצר של שפע זמני שהיה בעולם בגלל הטכנולוגיה, אבל בגלל צרות העין שלהם ממלחמת המינים והשוויון בתחום שוק יחסי המין- העידן הזה עבר וחזרנו לעת החשוכה. עכשיו החכמה שלהם שהיתה רלוונטית לתקופת תור הזהב של השפע הכלכלי כבר אינה רלוונטית, כי הם לא התעוררו בזמן לעניין שוק יחסי המין והכבוד הגברי שמהווה נכס בפני עצמו שחשוב לא פחות מטריטוריה ונשקים.

תעמולה פמינאצית של הדיקטטורה העולמית החדשה, אבל יש סמולנים אהבלים שאשכרה מאמינים לזה. -מקור: פיסבוק

היום כבר לא חשוב לדעת איך פועלת המערכת הדמוקרטית ואיך להשקיע בבורסה ולתכנת, אלא חשוב לדעת איך להגן על עצמך מדקירות ברחוב ואיך להקים כנופייה שכונתית נגד אלימות של ערבים וסודנים. בימינו אנחנו חיים במדינת עולם חמישי כלאום נרדף, כשגבר יהודי נחשב האוייב האולטימטיבי של המדינה והיהודיות בחרו להיות שפחות מין של סודנים וגויים אירופאים – ואוי ואבוי למי שלא משרתת אותם מינית מייד יקראו לה גזענית כולל אמא ואבא שלה הממזרים הביביסטים.

מן הסתם במציאות כזו של פשע אלימות מלחמות שבטים כנופיות סמים ושואה של ערבים חמושים, אין שום תועלת בשמאלני מנ*אק שכל היום מתרוצץ אחרי נשים ומחלק להן מחמאות. או בכל הזבל האלה שעושים לייקים בפיסבוק ליהודיות שפחות מין של ערבים שמצטלמות בביקיני, ומסתפקים באוננות או ידידה פעם בשלוש שנים.

השמאלנים האלה יכולים גם לסיים הרצאות שלמות ולקרוא ספריות ולעשות 4-5 תארים, ובכל זאת הם בסוף יכחדו: הרבה מהם לא יתרבו בכלל כי האחוז של היהודיות שהפכו לשפחות מין של גויים עולה ועולה, וכבר אין מבחר גדול. וגם אלה מהשמאלנים שבסוף יתחתנו עם שמנה מסריחה שנבעלה בידי גויים, היא בסוף תתגרש מהם והילדים בכל מקרה יהיו ממזרים חסרי השכלה ועבדים של המדינה (זה מה שקורה כשאין דמות אב חזקה ומסורת פטריארכלית).

לסיכום, בימינו גם השכלתם של השמאלנים היא פג תוקף וגם הם בעצמם פג תוקף כי לא מסוגלים לעבוד בעבודת כפיים ושיפוצים. האינטרנט גם כן פג תוקף כי הוא הפך לכלי נשק בידי השמאלנים כדי לשכנע יהודיות להיות עוד יותר שרמוטות שפחות מין של סודנים. ואילו עכשיו דווקא הדתות החשוכות והכתות של החרדים הן החכמה הרלוונטית לימינו, שכן לכל עת חכמה שונה רלוונטית. וחכם הוא מי שמנצח, לא מי שצודק.

תגובה אחת על “למה השמאלנים טועים למרות כל החכמה שלהם”

הגדרה של שמאלנים כוללת תומכי נתניהו במקרה זה נראית סבירה. אכן התפיסה של האתר מהווה מיעוט בחברה הישראלית. אבל הרוב לא תמיד צודק והמינוי לא בהכרח מקופח אם יהיה מודע למצב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *