MGTOW Israel

מדוע לא כדאי להשכיר לחד הוריות

בעלי דירות רבים נדפקו בגלל שהסכימו להשכיר לחד הוריות, והנה ההסבר האמיתי למה זו עסקה לא משתלמת שגורמת לנזקים לבעל הנכס.

בעלי דירות רבים נדפקו בגלל ש"ריחמו" והשכירו את דירתם לאמהות חד הוריות. הם חשבו שאולי מדובר באישה שבאמת קשה לה ושאיזה גבר נטש אותה, ושכנראה היא תעריך את רחמנותם ולפחות תשתדל לעמוד בתשלומים.

אבל בסופו של דבר, המשכירים הללו מגלים שהאישה החד הורית הישראלית היא נחש ערמומי חסר הערכה לכסף. הגרושה הישראלית העיפה את הגרוש ועשתה הכל כדי לגרום לו לעזוב, בכדי לקבל את כספו. בנוסף היא לא מעריכה שום דבר ממה שהוא נותן לה וחושבת שכולם מסביב חייבים לה רק בגלל הפרצוף ה"יפה" שלה.

בנוסף, השרלילה מכניסה את בעל הדירה לחוב של כמה שנים בגלל המשכנתא שהוא משלם על הדירה שמשכיר לה. החוב מצטבר ומצטבר, והשכירות שלכאורה היתה אמורה לכסות אותה את תשלומי המשכנתא תופח עם ריביות שמנות.

המשכיר רץ אחרי השוכרת, מבזבז זמן יקר, והיא במקום לקחת אחריות מתחילה לפנות לממשלה וכל העמותות של החד הוריות שקיימות בשפע בפמיניסטאן. כל העובדות הסוציאליות שמתגייסות לצידה בחינם בתור סיוע, עוכרות הדין הפרוצות ושאר בר מינן מגיעות על המשכיר והופכות אותו לרשע בגלל שלא חיסל איזה מקק בשירותים.

גם עמותות הלהט"ב מתייצבות לצד החד הורית השקרנית שמעלילה על המשכיר הנגזל, וגם השופטת הפמינאצית בסוף פוסקת שהוא אשם כי לא תיקן חלון שהילד הממזר שלה שבר בכלל. למעשה המשכיר הישראלי ששוכר לאישה גרושה חד הורית נותן את נכסו לידי הס.מ. בעצמו וכל עמלק מתגייסים כדי להשתמש בנכס כאמתלה לעשוק את המשכיר בכל דרך אפשרית, כולל פיצויים על כך שלכאורה לא היה נחמד מספיק לממזרה החד הורית.

עמותות להט"ב שמקבלות כספים מעמלק בחו"ל מנסות לאלץ בעלי דירות ישראלים להשכיר לחד הוריות רשעות. מהר רוצו להשכיר לגברים יהודים ולמשפחות, לפני שהחד הוריות יפנו אליכם!!! -מקור: פוסט בפסיבוק

אין גבול לחוצפה של השיקסע הפרוצות האלה, ומי שחושב שבאמת אין להן כסף ושצריך לעזור טועה בגדול. אותן הנשים הישראליות שנשארו חד הוריות הן בדרך כלל חוגגות לשעבר שניצלו גברים, רמסו ודרכו, שברו לבבות, ובסוף מצאו איזה חמור ערירי כדי לעשוק במזונות.

ומי שחושב להשכיר למגרשת (99% מהמקרים בישראל השיקסע עוזבת את הבעל ולא להפך) שמקבלת הרבה כסף מהגרוש, וחושב שהכל יהיה בסדר, גם כן טועה בגדול. הן לא מעריכות בכלל את הסטיפות שמקבלות, וגוזלות את המגורש עד שהוא יתאבד.

יום אחד בהיר מתקשרת המגרשת האכזרית, וטוענת שאין מזונות יותר והמצב קשה ושדפקו אותה. אבל למעשה היא זו שהתעללה בגבר שתכנן איתה חיים, היא זו שעשתה לו את המוות – עד שהתאבד ולכן אין לה יותר מזונות. וכל מה שנשאר- בזבזה על מועדונים פדיקור, לק והמאהבים החדשים. המשכיר שחשב שהמזונות זה דבר יציב, מגלה שכיום גברים מעדיפים להתאבד כבר מרוב לשלם על נקבה שאפילו לא מכבסת להם (ובצדק) ועוד בזמן שהיא שוכבת עם אחרים. וזה עולה למשכיר ביוקר מתי שהגבר מתאבד, כי בלתי אפשרי לפנות את הגזלנית המתנחלת שעכשיו כבר נחשבת "אלמנה" (יותר מדויק לאמר רוצחת), וכל העמותות של עמלק מתייצבות לצידה נגד המשכיר כדי שיוותר לה על עוד ועוד תשלומים.

חד הורית טוענת שאין לה כסף: "מתפנקת" במסעדות מכספי המזונות ש"נלחמה" עליהם (כלומר התאמצה לגזול), מנסה לגייס את עמותות עמלק והלחץ הציבורי כדי לגרום לך להשכיר לה בכוח. בעל נכס, רוץ מהר להשכיר למשפחות וגברים צעירים לפני שהיא תבוא לתבוע אותך!!! -מקור: פייסבוק

היום זה כבר לא שנות ה80, למרות שגם אז לא היה כל כך טוב מבחינת הנשים הישראליות וכבר היתה מלא פריצות. היום, כשאישה יהודיה ישראלית מגרשת את בעלה היא גם דואגת אחריכן לעשוק אותו היטב היטב עד שהוא יתאבד, וחשוב לה דווקא שהוא ימות ויתאבד רק בשביל לספק את היצר הרע שלה.

דהיינו בעל נכס ששוקל לבטוח נכסו בכספי המזונות של הנקבה הישראלית טועה בגדול ולוקח סיכון בלתי סביר לחלוטין: היום מספר המגורשים המתאבדים כבר עקף את מספר חללי צה"ל בכל המלחמות כולן יחדיו. היום בימינו, כאשר הנשים הישראליות הן עמלק ו"אנשי ביתך יהיו מחרביך" (חזון אחרית הימים) ועושות שואה בבני ישראל, זה לא רק סיכון בלתי סביר אלא גם השתתפות ברצח הלכה למעשה של היהודי המגורש המסכן שמשלם מזונות וחי בעצמו מפיסטוקים של בית הכנסת בזמן שהישראלית הרשעה "מתפנקת" במסעדות גורמה והילדים בבית עם פיתה רקובה ביד וקצת במבה פג תוקף משבוע שעבר.

המגרשת נכנסת לחובות מייד כאשר המגורש מתאבד, סך הכל עוד מקרה טיפוסי. להכניס שוכרת מגרשת שמקבלת מזונות זה סיכון בלתי סביר לבעל הנכס, כי סביר שהמגורש יתאבד בקרוב. -מקור תמונה: פיסבוק

כשמתעקשים על התשלומי שכירות הן גם תובעות את בעלי הנכסים על הטרדה

לכל פרוצה חד הורית יש את נשק ה"הטרדה" מתחת לחגורה. כשהישראליות האלה מגיעות לגיל 30 הן חוו כבר כל כך הרבה בולבולים שבעיניהם חייו של גבר יהודי זה דבר זניח, ומוכנות גם להרוס לו את החיים אם הוא מפריע להן במסע הגזילה והרג.

לכן אל תתפלאו בעלי דירות אם הגרושה ששכרתם לה את דירתכם מפסיקה לשלם ועוד מאיימת לתבוע הטרדה מינית אם תעיזו לבקש את התשלומים שלא נתנה לכם. עדיף מראש ליטול תרופה למכה, ופשוט לא להתעסק עם נשים כאלה. יש גם ככה מלא רווקים צעירים ומלא משפחות מסורתיות שעדיף אפילו להוריד את המחיר בשבילם, מאשר להשכיר לאחת מפונקת שבסוף גם תתבע אתכם פיצויים על הטרדה מינית.

וכפי שהן לא מעריכות כסף, כך בהתאם גם גודל הכספים שהן תובעות. שיקסע פרוצה חד הורית מסוגלת גם לתבוע מליוני שקלים על מילה אחת לא במקום, אפילו אם סתם נפלט לכם קללונת. זאת אחרי שמיררה לכם את החיים ולא אכלתם כבר כמה חודשים בגלל הגזל של תשלומי השכירות שלה. ולפעמים גם סתם משקרות ומעלילות, כי ככה טבען של החד הוריות הללו שעושקות את המדינה והגברים הישראלים גם במיסים וגם במזונות.

עורכת דין מתמחה לענייני חד הוריות וישראליות פרוצות: קמה בבוקר והחליטה שהטרדת אותה(בלי שום הוכחות)? היא תתבע ממך סכומים אסטרונומים ותשבור אותך כלכלית. -מקור:פיסבוק,פרסומת לice.co.il

תמיד הסכומים האלה שהחד הוריות תובעות, ואפילו הרווקות(!) הפרוצות שמחזרים כל הזמן שופכים עליהן כסף- תמיד! הסכומים האלה מנותקים מהמציאות. יכולות גם לתבוע מגבר סכום ששווה ל4 פעמים ערך הנכס שלו, ואז לא רק שלא הרוויח בעל הדירה מהשכירות הזו אלא גם נכנס לחובות מפלצתיים שיביאו עליו את כל הנושים העבריינים מעולם הפשע והשוק האפור.

בימינו כבר בכלל לא כדאי לעשות שום עסקה עם נשים ישראליות, וגם זה נחשב בעצם אפליה נגד נשים. אבל היות וצריך להתפרנס ממשהו, חובה על כל בעל נכס לכוון מראש למשפחות וגברים רווקים. אלה היחידים שלפחות יש להם ההגינות לנסות לעמוד בתשלומים, ואילו החד הוריות לא רק שלא עומדות בתשלומים בגלל חוסר ההערכה שלהם לכסף והבזבוזים, אלא גם תובעות סכומים ומעלילות והורסות את החיים לכל גבר שמתעסק איתן!

מועלל שווא חשב לוותר למעלילה בפלילי כדי להתקדם הלאה כבר עם החיים, אבל היא ראתה שהוא נכנע ושידרגה לתביעה אזרחית – עיקולים בסך 3.2מליון שח על כך שאמר לה מילה לא במקום. ראו אוזהרתם בעלי נכסים, כי התעסקות על חד הורית ישראלית יכולה לעלות לכם בעיקולים שערכם 4 דירות שלמות. מקור:ריפוסט. כל הזכויות שמורות לבעלי התמונה המקורית.

ולסיכום אומר שהיום בכלל עם כל הביורוקרטיה והגזירות הכלכליות של עמלק על בני ישראל, בכלל לא משתלם לעסוק בנדל"ן. לאנשים אין כסף לשלם, הנשים הישראליות רשעות גמורות שעוקצות כל מי שטיפה מנצנץ, והכל סרוח. אבל אם כבר מישהו רוצה לעסוק בנדל"ן כי אוהב את העם ואת הארץ, אז לפחות שישכיר למשפחות. כדי לשמר את המדינה בידינו, וכדי שנמשיך להתקיים פה. ואילו להשכיר לחד הוריות זה גם סיכון בלתי סביר וגם זה ממשיך לתת לגיטימציה לנשים האלו שמפרקות משפחות סתם כי מטומטמות וחושבות שגבר יהודי זה דבר זניח.

אם כבר אתם משכירים נכסים ליהודים, תעשו את זה ליהודים ההגונים ולא לבררה הפמינאצית שהורסת את כל המדינה ואת כל עם ישראל מבפנים.

2 תגובות על “מדוע לא כדאי להשכיר לחד הוריות”

גרושה = אשה שלמדה שהחוק והמערכת עובדים לצדה ויעידו מגוון הכתבות באתר. לכן גבר שיש לו אינטראקציה כלשהי איתה סביר שיהיה חשוף לסחיטה, תלונות ואיומים. לדעתי, מומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה לפני כל מהלך כזה לעניין הפגיעה בזכויותיו.

לימדו אותן לשתות דם אז זה מה שהן שותות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *