MGTOW Israel

האם היהדות בעד או נגד גברים?

ליהדות יש את הפוטנציאל להיות בעד גברים, רק אם הם יפסיקו להיות קאקים מטומטמים וישתמשו בדת כדי לקחת מה שמגיע להם.

היהדות קובעת הרבה דברים שאמורים להגן על הגבר כגון "האישה חייבת להיות משועבדת לרצונות בעלה", “אין אישה אלא ליופי", “שריפה ומוות לאישה בוגדת", עדות אישה פסולה, ועוד. לכאורה הדת אמורה להיות בעד הגבר בדברים שחשובים לו, ולכאורה התלמידים החכמים אמורים להגן עלינו אחיהם היהודים.

אבל היום הרבנות נגד הגברים היהודים בכל צורה ודרך שהיא. מתי שהאישה השרמוטה הולכת להתלונן לרב שהבעל לא שילם לה חשבונות חשמל הוא בלי להסס יכול להוציא איזה פסיקת שווא מלוכלכת ולגזול את הבעל שלה וגם לגנוב אותה ממנו בעושק וממש בכוח לקחת מהגבר את אשתו.

רעבנים רשעים גוזלים גבר תמים ב700 אלף שקל

אם כן נשאלת השאלה, איך זה שהרבנים היום רשעים פמינאצים שחושבים כמו נשים? איך זה הגיוני שרבני היהדות היום כאלה פרזיטים רשעיים שמשתמשים בדת בשביל לגזול גברים? שמשתמשים בשם הקב"ה כדי לנטול קרדיט מעובדי הכפיים ולתת אותו בגזל לעצמם, כביכול בשם הקב"ה?

והתשובה לכך היא פשוטה. היהדות והתורה אכן אמורים להגן עלינו הגברים היהודים. אבל כל עוד הגברים הישראלים לא משתמשים בדת כדי לקחת ולדרוש את מה שמגיע להם, הם ימשיכו לקבל חרא לפרצוף וללעוס אותו וגם לחשוב שזה גלידה שוקולד מריר.

הדת היא בסך הכל הכלי שאמור להגן על הגבר היהודי, אבל אם לא משתמשים בו להגנה עצמית אז הוא לא יעזור – כמו כל נשק. הגבר היהודי אמור להשתמש בדת כל פעם כדי להזכיר לסובבים שהזכויות שלו כגבר ניתנו לו מהקב"ה בכבודו ובעצמו. הוא אמור לעמוד על שלו לכפות את הפטריארכיה הדתית על השרמוטות הרשעות והרעבנים שלהן! לא להיות שאנן ולחשוב שאחרים ידאגו לזכויות שמגיעות לו כמו שהיום הקוקסינלים הגרושים עושים.

זה לא הגיוני בכלל מה שהגברים הישראלים מצפים. כל החיים הם חוגגים ועושים חיים, מתעסקים בשטויות ובכדורגל, ואז פתאום ביום בהיר רוצים שיחכה להם רב קהילתי צדיק שישפוט אותם צדק. זה לא הגיוני שהבן אדם יתחמק כל החיים מהתפקיד שלו בקהילה, ילך למצעדי גאווה, ישלב את הבנות שלו עם בנים בכיתה ויעשה מהן שרמוטות. ואז שבסוף למרות כל הטרור הזה שבסוף יהיה רב צדיק שישפוט אותו צדק תמורת משכורת זעומה.

הרבנים מתנתקים מכם כי אתם פמיניסטים מטומטמים ששולחים את הבנות שלהם לזנות בצבא במקום לשדך בכפייה בגיל מוקדם כך שתהיה עקרת בית. -קרדיט תמונה: ynet.co.il

ולכן היום בגלל שהישראלים מתעסקים בשטויות ומריירים על שרלילות במקום לשתף פעולה אחד עם השני, ככה גם נראית ההנהגה הדתית שלנו. וחמור מכך, מרוב שהישראלים קאקסים אפסים שסוגדים לנשים, הם יוצאים במרד על כל רב שיעז להגיד משהו "שלא מכבד נשים" וגורמים לו להתפטר בעצמו.

הדרך היחידה לתקן את המצב ולהחזיר עוטרת ליושנה זה אם הרבה יהודים יקחו על עצמם להפסיק להתפלפל בשטויות, ולהתחיל להשתמש ביהדות כדי לדרוש את מה שמגיע להם. כן, מגיע לכל אחד שאשתו תהיה הרכוש שלו. וכן צריך להשתמש ביהדות כדי להעיף מהארץ סודנים שמטנפים יהודיות – כי זה מחסיר מהכבוד של הגבר היהודי שיאלץ אחרכך להתחתן לאחת שרמוטה ששכבה עם גויים מרוב המחסור הנוראי בנשים בתולות.

אבל כל עוד היהודים פוחדים להסתכל בפשט של הפטריארכיה היהודית, וממשיכים לריב "אתה עושה לשון הרע אתה לא מכבד נשים" כמו איזה אהבלים, הם ימשיכו לריב אחד בין השני בזמן שהערבים והאריתראים מזיינים להם את הבנות. והם ימשיכו להתפלל לזיווג גם עד גיל 30 ובסוף גם להתחתן עם שמנה מכוערת חסרת בתולין, בגלל שכולן כבר ברחו לכפר לשטוף רצפה לערבים בזמן שהיהודים היו עסוקים להגן עליהן מ"לשון הרע".

כל עוד היהודים בוחרים להיות קאקס- הרבנים ימשיכו לעסוק בתפל

היום תלמידי החכמים מתעסקים בתפל ולא בעיקר, לרוב כי אין להם ברירה. דנים בגימאטריה, מתפלפלים בכל מיני דפי זוהר וחכמולוגיה, העיקר לא לדבר דוגרי מה שחשוב לגברים היהודים שסובלים מסביב.

אמנם הם פחדנים, אבל אפשר גם להבין את הפחדנות הזו: כל פעם שיוצא איזה רב נגד הגועל נפש שהישראלים בוחרים יום יום לעשות כאן, מייד סותמים להם את הפה. מספיק פעם אחת שרב צבאי יגיד שצריך להעיף כל הנשים מצה"ל ולחתן אותן בכוח – יפטרו אותו ויעשו לו שיימינג בכל הרשתות החברתיות.

התשקורת מתאמצת להפריע לקידום של רב שהעיז לדבר הלכה. -קרדיט מקור: ynet.co.il

וזה למה התלמידים החכמים מתעסקים בשטויות. אמנם באותם הספרים של המצוות רשומות גם כל הזכויות הפטריארכליות של הגבר היהודי, אבל אי אפשר להגיד את זה בעל פה כי אז מייד יבואו אליך כל צבאות הסימפים הממזרים מצבאות המנושים של פמיניסטאן.

אז מה הם עושים? נכון, הם לא אומרים בקול דברים כמו "אישה זה רכוש", או "אישה סוטה צריך לסקול באבנים". במקום זה הם מלמדים את המצווה שמסמלת על כך בערמומיות רבה, כדי שלפחות תשאר קרקע פוריה דתית יום אחד לעשות מדינת הלכה – מתי שהקאקים יפסיקו לסגוד לכוס.

לדוגמא מצוות ה"טפו" מ100 שערים שעושים סמוכטה עסיסית מתי שעוברת בדרך שיקסע פרוצה. המצווה הזו מסמלת את הגועל מהשיקסע שרוצה לגרות את האינסלים מהישיבות אבל בסוף לתת סקס רק לצ'אד הגוי. ולכן מצווה גדולה לעשות טפו בצד כדי להראות את הגועל שחווה היהודי הקדוש בזמן שהשיקסע מנסה להטריד אותו מינית.

פינוקי עושה מצוות ב100 שערים. מקור: לא ידוע, כל הזכויות שמורות ליוצרים המקוריים.

אבל אם הישראלים יתעוררו על עצמם ויבינו שלצפות בנשים חצי ערומות ברחוב זה לא סקס, ושבנישואין מוצלחים ומוקדמים הסיפוק לטווח ארוך הרבה יותר גבוה, אז הם יפסיקו לדפוק את עצמם. הם יפסיקו לקוות שהשרמוטות מהאוניברסיטאות איך שהוא בנס יפסיקו לדפוק אותם, ויתחילו לקחת את העניינים לידיים ולהשתמש בדת כדי לתקן את המצב החל מהרחוב.

וזה לא כל כך קשה באמת. הבעיה של הגברים ישראלים שהם לא רוצים לשתף פעולה אחד עם השני זה בגלל שהם בוחרים לברוח מהאמת. הם חושבים שאם הם יכחישו שהנשים שרמוטות אז בנס הנשים לא יהיו שרמוטות של ערבים שמתגרשות מיהודי אחרכך בשביל מזונות.

אז במקום להיות קאקס עלובים, הגיע הזמן שפשוט ילמדו לפי ההלכה מה שמגיע להם ויתמכו במנהיגים יהודים פטריארכלים שאכפת להם שלכל גבר יהודי יהיה זיווג הגון ופרנסה. האם זה יצליח לתקן את המצב או לא- זה כבר תלוי בשמיים. אבל לפחות ככה יהיה אפשר לנסות לתקן משהו.

בקיצור, המסקנה היא שהיהדות היא כן בעד הגבר היהודי, כל עוד מיישמים אותה כמו שצריך. וזה באחריותו של כל אחד ואחד, כולל לתת הערות בקהילה לשיקסע פרוצות שמחרחרות ריב בין היהודים, ולטפל באריתראים שגונבים יהודיות.

המשטרע והמדינה לא יעשו את זה בשבילכם. אתם אלה שצריכים להשתית את הדת ברחובות, גברים יהודים.

גויה פמיניסטית רוצה להטריד אותך מינית ולהחטיא האחרות כדי שלא תזכה לזיווג עם בתולה ומשפחה כשרה. -מקור: פיסבוק

אין רבנים טובים? תהיה אתה רב

באמת חסר רבנים טובים ופטריארכלים שיכניסו קצת תורה בנשים החצופות בימינו. בגלל שנהיה פה ביזנס שלם מהדת במדינה, מרוב אורך תקופת ההכחשה לפטריארכיה בה חיינו שנים רבות מאז קום המדינה- הדת הפכה לביזנעס תפל של מצוות לשם מצוות.

המצוות בימינו לא לשם שמיים, אלא לשם ביזנעס! כי אם באמת היו לשם שמיים, אז היו שמים דגש בראש ובראשונה על החוצפה הנשית ולהגביל את הנשים – כך שלכל יהודי יהיה זיווג הגון. אחרת פשוט אין שום הגיון בקיום מלוא המצוות, אם בכל מקרה הילדים ייחטפו מהאבא והאמא השרמוטה תגדל אותם. ואם בסופו של דבר בכל מקרה יקרעו את האבא במזונות, ולא יהיה לו זמן בכלל לקיים שום מצוות מרוב שצריך לפרנס ציפורניים לשרמוטה היהודיה שתפנק את המאהבים החדשים מכספי המזונות.

אז באמת חשוב שיקומו גברים יהודים נורמלים פה במדינה, שמבינים שעם ישראל זה הגברים, ולא בנות ישראל. בנות ישראל הן רכוש שצריך להיות מחולק באופן שווה בין בני ישראל. וכל עוד זה לא קורה- בני ישראל לא ישתפו שום פעולה עם הדת, כי אין בה שום טעם.

בלי המוסד המשפחתי – הדבר הכי בסיסי והכי חשוב בעם היהודי, אין שום טעם בשום דבר אחר כי אחרת העם פשוט לא קיים. ורק מתי שהיהודים ישתמשו ביהדות כדי באמת להחזיר את הזכויות של הגבר היהודי שמגיעות לו (לפחות בקהילות הקטנות, בניתוק מהממשלה), אז אף אחד לא ירצה לחזור להיות יהודי.

כל רב חדש שיצוץ ויתחיל לחבוט בבנות ישראל הרשעות והבוגדות האלה, הוא ברכה לעם ישראל ותרופה שהדור הזה חייב לה בדחיפות. כבר יש מספיק רבנים חופרים ועסקנים שבאים ומספרים לנו "לא למדת מספיק הלכות" , “אתה לא מניח ציציות נכון", “לא בירכת נכון על הפיסטוק". אבל דווקא גיבורים שיבואו ויגנו את הפריצות והשרמוטות כולל הערב רב הפמיניסטים שנתערבו בתוכנו- כאלה צריך.

3 תגובות על “האם היהדות בעד או נגד גברים?”

זה הכול בגלל האליטות ששולחים רבנים מיסיונרים מזוייפים שמלמדים שיעורי פמיניזם צריך לעשות מרד שלטוני

הזמנת נערת ליווי באילת ידועה כאטרקציה פופולארית מאוד בקרב גברים המגיעים לנופש
באילת. כל אלו שאלות שכדאי לענות עליהן לפני הזמנת
אשת החלומות. כל מה שקשור לבחורה הזו הוא סקסי.
כל השירותים והמודעות באתר הן ללא מין!

תמונות אמיתיות בת 21, אחת הבחורות הכי
שוות באתר בעלת פנים מפתות וחיוך כובש.
ראשית, חשוב לבחור מבין תמונות אמיתיות
של נערות ליווי בבאר שבע הנמצאות
באתר את האישה האולטימטיבית.
לאחר מכן, תוך כמה קליקים בודדים ובזריזות, תוכלו
להזמין את האישה האולטימטיבית עבורכם שתענג אותכם כפי שלא הכרתם.
לסיכום, דירות דיסקרטיות מדגישות את
היתרונות של בילוי רומנטי ואפשר להזמין אליהן נערות
ליווי גם בלי שום סוג של הכנה מוקדמת.

נערת ליווי צעירה ושובבה עם
גוף יפה וציצים מושלמים. לאנה היא נערת ליווי
צעירה עם פנים וגוף יפהפיים.

תמונות אמיתיות של בחורה צעירה ועדינה בשם מרגו.

אתה רואה תמונות אמיתיות של בחורה שיכולה… לסיכום, כנסו עוד היום לפורטל JOY – פורטל המבוגרים מספר אחת בארץ ותבחרו את נערת חלומותיכם מתוך אוסף של מאות
תמונות אמיתיות נערות ליווי בבאר שבע ובאיכות הכי גבוהה שיכולה להיות.
חדרים לפי שעה בבאר שבע מאפשרים לכם לשלם בדיוק על מספר השעות
שבהן השתמשתם בחדר ולא יותר מכך, וליהנות מפינוקים
ייחודיים של צימר למשך מספר שעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *