MGTOW Israel

הפרכת מיתוס: גבר צריך לשלם מזונות

הנשים הישראליות חושבות שגברים צריכים לשלם להן מזונות ולילדים שלהן אחרי שהן מורדות ומתגרשות. אבל בפועל אין שום חובה מוסרית לגבר לשלם מזונות, ומדובר בטרור פמיניסטי.

אנחנו חיים במדינת פמיניסטאן, מדינה בה הנשים היהודיות מפיצות תעמולה אנטי גברית בלתי פוסקת. הן לא מפסיקות לברבר שאנחנו חייבים להן מזונות, שגירושין זה בסדר גמור, שהן עצמאיות חזקות, ועוד כל מיני שטויות.

אבל שיא החוצפה של הנשים הישראליות, זה שלמרות כל החופש שנתנו להן כפי שהן ביקשו בשנות ה60. למרות זאת, הן מעיזות להמשיך לדרוש זכויות הלכתיות מהתורה שהגנו על נשים בימים הקדומים כאשר הן היו כנועות, צייתניות, וכשהחוק היה מגן על הגברים.

בפרט בכתבה זו אני רוצה לגעת בעניין המזונות, שהנשים הישראליות עדין חושבות שמגיע להן. למרות שיש להן מלא פריוילגיות חוקיות שהן אירגנו לעצמן ושהקאקס תמכו, הן מתנפלות ומסיתות נגד כל גבר נבגד שננטש על ידי אישתו.

קרדיט: טיקטוק

אף אחד לא חייב לכן מזונות

היום לנשים הישראליות יש אינספור זכויות שמגינות עליהן בעבודה, במערכות יחסים, מהטרדות, והאכיפה היא גם כן אך ורק לטובת נשים ישראליות. הן זוכות ליחס פריוילגי על חשבון הגבר, יכולות להעליל עליו בכל רגע ולקבל ממנו עשרות ומאות אלפי שקלים מבלי שום הצדקה.

בנוסף, יש להן כל היתרונות מעל הגבר בשוק העבודה עם אפליות בחוק נגד גברים, והן יכולות גם לעבוד ולפרנס את עצמן. כל העבודות הקלות שמורות רק להן וגם במקומות העבודה הקלילים דורשים נשים בלבד ומתייחסים יותר טוב לנשים כדי שגברים חרמנים יקנו אצלן מוצרים ביוקר.

לכן היום אין שום סיבה שגבר יצטרך לשלם לאשה מזונות. הנשים החצופות הללו יכולות לפרנס את עצמן כדי להביא פת לחם לילדים, ואין שום הצדקה שהגבר ישלם כסף מרחוק לאישה שלא מספקת לו שירותי כביסות מין ואהבה.

היות והנשים היום מתגרשות, נוטשות בוגדות, מורדות ומתחתנות מאוחר מבלי לשמור בכלל בתולין, גם בלי שום קשר לזכויות לא מגיע להן מזונות. על אחת כמה וכמה, כאשר המדינה נותנת להן את הזכויות בחוק לעבוד ועוד עם פריוילגיות שונות, אין שום סיבה לפרנס שרמוטות שכאלה בסכומי העתק שהן פוסקות לעצמן היום.

סכומי המזונות הגבוהים בעולם בישראל, ובכל זאת הישראליות הרשעות רוצות עוד. -מקור: ערוץ 10

כל הגברים אל-הוריים וכל הנשים רוצות ילדים

הנשים הישראליות חושבות שמגיע להן כסף רק כי חירבנו ילד. אבל במציאות זה לא מעניין אף גבר האם יש ילדים או לא, אלא התא המשפחתי והחום זה מה שמעניין אותו.

טבע הגבר הפוך מן האישה, והאישה בנויה לרצות להשריץ הרבה ילדים. לעומת זאת הגבר (כאשר גבריותו אינה מודחקת) פחות רוצה להביא ילדים, ויותר חשוב לו היופי של האישה, החום והסקס.

למעשה כאשר אישה מביאה ילדים לעולם היא עושה את זה בשביל עצמה בלבד, כדי לממש דבר הנקרא "אינסטינקט האימהי". והגבר עושה לה טובה בכך שמפרנס אותה ועוזר לה לגדל את הילדים.

אלא מה, היום הנשים היהודיות מרדו ובגדו בעם ישראל והחליטו שמותר להן להשריץ ילדים ואז להתגרש ולהפסיק לתת לבעל סקס נעים. בנוסף יש מליוני ישראליות רשעות שהשריצו מגויים, שדורשות מאיתנו להמשיך להגן עליהן והממזרים שלהן בצבא ולשלם מיסים.

קרדיט סרטון: אורית קלייר

המקרה היחידי בו לגבר כן משתלם להביא ילדים לעולם זה כאשר יש לו עסק משפחתי שהוא רוצה להעביר לבניו. אז באמת יש טעם להתרבות ולהעביר לילדים את המושכות של המלאכה מדור לדור.

אבל גם את זה ביטלו לגברים הנשים הישראליות באמצעות החוק שהעבירו לעצמן "חזקת הגיל הרך", וכמעט תמיד הילדים עוברים לאישה. הוא מאבד אפילו את ילדיו וגם את ההכנסות מהעסק שלו שנחנק ומת. בכלל אין שום טעם להביא ילדים לעולם במדינת פמיניסטאן.

איך זה פועל במדינות ערב נאורות ומוצלחות

הגיע הזמן להפנים ולהכיר בכך ש"השגשוג הכלכלי" שלנו הוא סתם אשליה, וערבים חיים הרבה יותר טוב מאיתנו – בזכות מוסד המשפחה שהם שימרו.

אצל הערבים כל ילדי בונה לעצמו וילה בין אם זה בפלסטין, בסעודיה, עומאן או טורקיה. ובנוסף כל אחד מקבל אישה בתולה צעירה גם אם הוא סתם סדרן בסופר – במיוחד במדינות הדתיות ופטריארכליות. רמת האושר שלהם כתוצאה מכך גבוהה יותר.

זה קורה בגלל שלנשים אין שם זכות לעבוד, לנהוג, לקבל ביטוח לאומי וכו'. ואם מישהי אצלם מתגרשת מדעת עצמה סתם כי "ירד לה" כמו רוב היהודיות בימינו, אז היא תיזרק לרחוב ואף אחד לא יקח גרושה- אולי רק איזה חתיאר בן 82.

לכן אם גם אנחנו רוצים להיות נאורים ומשגשגים ומאושרים עם בטחון כלכלי ופיזי, צריך לעשות מדינת הלכה שנשים יחשבו פעמיים האם להתגרש או לא, ושיהיה להן 0 זכויות.

הכתובה זו אכן זכותה של אישה מדאורייתא, אבל כאשר אין לנשים הזכות לעבוד ולקבל הבטחת הכנסה, הן יחשבו פעמיים האם להתגרש או לא. עוטרת תחזור ליושנה והאושר של הנשים לא יצטרך לבוא על חשבון חיי הגבר הישראלי שמתאבד כל שנה באלפי מונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *