MGTOW Israel

האם מגטאו זו כת של שנאת נשים?

אנשים רבים נוטים להגיב בכעס וזעם לתכני הרדפיל של מגטאו, אבל התגובה הרגשית שלהם אינה הופכת את הפילוסופיה שלנו לכת של שנאה.

מקור תמונה: pixabay

התכנים של הרדפיל באמת יכולים לגרום לאנשים לכעוס, כאשר הם מגלים שכל החיים עבדו עליהם. הגבר הישראלי בימינו מנוצל כמעט בכל פינה אפשרית, ולא רק שאסור לו לדבר על זה, אלא גם הישרעליות והרבנים דואגים לצנזר ולהלשין הכל כדי שהוא לא ישמע את האמת. הוא מגלה שכל המערכת נגדו החל מהמשטרה ועד ההוצל"פ. וכאשר הגבר בטעות איך שהוא מצליח כן להתקל באמת למרות הצנזורה של פמיניסטאן, הוא נכנס לשוק של החיים.

אנשים רבים נכנסים לדכאונות כשהם מגלים שהם חלק מעם של גברים רכרוכיים חסרי עמוד שדרה, שהנשים היהודיות שלהם שפחות מין של כל הגויים מסביב ששונאות את הגבר היהודי. הישראלים מתעצבנים כשמראים להם שאמהותיהם פרוצות ואחיותיהן מבחירתן מעדיפות ערבים ולא אותם. הרבה מהבלופילז היהודים בפמיניסטאן גם מדחיקים את האמת ומכחישים אותה, רק כדי לא להרגיש את הכאב וההשפלה שכרוכה בכך.

אך האמת היא אובייקטיבית, ואי אפשר לבטל אותה. בזמן שהישראלים עם הראש בחול, הערבים מסביב חוגגים כל אחד עם 5 יהודיות במקביל ומחליפים קבוע ל5 יזיזות יהודיות אחרות. סודנים מעברים מרוקאיות בסקס פרוע בשירותי התחנה המרכזית, ואפילו המסז'יסטיות האוקראיניות כבר העלו את המחיר כאשר מדובר ביהודים כי יודעות כמה אנחנו נואשים (לערבים הן עושות הנחה כי מפחדות לקבל מכות).

מקור סרטון: טוויטר של יאיר קראוס

זה לא בדיון וזה לא הגזמה. זו המציאות. ולישראלים קשה להפנים את זה, כי כל החיים מספרים להם "בנות ישראל קדושות וחסודות", אבל במקביל לא מדרבנים אותם לעשות שום דבר כדי שהן באמת יהיו אמהות קדושות. להפך ההנהגה הדתית בימינו מאיצה בגברים יהודים להתחתן עם נשים פרוצות חסרות קרום בתולין, ואפילו מגינה על אותן הנשים הלא כשרות בבית הדין הרבני.

על בתי המשפט החילוניים בכלל אין מה לדבר, כי שם המצב לרעת הגבר ברמה כל כך קיצונית והנשים שם ששכבו עם ערבים הן הן גם עורכות הדין והשופטות. שם מתייחסים לגבר היהודי כמו לאשפה שצריך לדלל, וגם מיישמים את זה ודואגים לדרדר אותו להתאבדות.

ולכן זה בהחלט הגיוני שאנשים רבים שצופים בסרטוני MGTOW ואשר קוראים את הכתבות הנפלאות שלנו, הגיוני שהם מתמלאים שנאה. אך חשוב להבין את מקור השנאה הזאת, על מנת שיהיה ניתן לכבות אותה. כי בלי כלים להתמודד עם האמת, הגבר הישראלי יחזור לשקר ולהכחשה. הוא לא יוכל לעמוד בעול הרגשי של השנאה. במקום להתמכר לשנאה אפשר לעכל את הכאב, ולשדרג אותו לחכמת חיים והבנת האוייב.

נשים ישראליות רשעות לא מספיק להן שאנחנו מתים בצבא להגן עליהן: אם אין כסף הן ידחו אותך ואפילו יהיו מוכנות להתעבר מהערבים שירו בך במלחמה. -מקור: askp.co.il

אנחנו במגטאו מדגישים תמיד לא לדבוק בשנאה, למרות שהנשים הישראליות מנסות לרצוח את הגברים היהודים, להתעלל, ולדרדר להתאבדות. והסיבה שאנחנו נגד שנאה היא פשוטה: השנאה היא עול רגשי שהגבר היהודי עלול לא להצליח לעמוד בו, ובסוף גם לחזור להיות קאק כלבלב של שרלילות ישראליות.

השנאה הזו היא בסך הכל תגובה רגשית בריאה שנובעת מעצם העובדה שאנחנו כולנו מושקעים רגשית מגיל 0 בנשים הישראליות הרשעות. מחנכים אותנו לכבד ילדות חצופות, לא להחזיר, להיות ילד כאפות של שרלילות חצופות, לספוג בגידות, לשלם על נצלניות חסרות בתולין, ואפילו לשלם מזונות על אישה מורדת. במערכת כולה שתולות נשים ישראליות שמתאמצות בכל דרך אפשרית לשבור פסיכולוגית את הגבר היהודי עד רמה שהוא יכנע לפמיניזם ויהפוך לכלב חסר כבוד.

כאשר ביום אחד כל האשליה הזו ש"האישה הישראלית תמיד צודקת" מתנפצת, הבן אדם מתחיל להתחרט על כך שרימו אותו כל חייו. הוא מרגיש את העוול שנעשה לו מגיל 0, את כל ההשפלות שהודחק הכאב הנובע מהן, את כל הבגידות שבגדו בו והוא הלך והתחנן לשרלילה שתחזור. כל הדברים האלה שהנשים הישראליות פגעו בו צפים מעלה, והוא מבין את העוול שנעשה לו.

לוקח לגבר נוטל הרדפיל הרבה זמן לעכל את כל הרמאויות והעלבונות שהנשים הישרעליות השליכו עליו מרבית חייו, ולכן אין טעם להתפלא שזעם הרדפיל גם ייקח 20 שנים אם במשך 20 שנים הגבר עבר התעללות בידי נשים ישרעליות. הרי עלבון של 20 שנים שהודחק יצטרך גם להיות מורגש במשך 20 שנים.

בסרטון מוצגת ההייפרגמיה הממוסדת שיצרו הנשים הישראליות הרשעות. -מקור: רוני לפני שהתחרפן.

אבל אפשר לזרז את התהליך של השנאה בכל מיני דרכים, כמו לדוגמא שינה טובה. בזמן השינה הנפש מתרפאת וצצים כל מיני חלומות של נקמה שהנפש מחזירה גמול למי שפגעה בה בדמיון. אפשר להשתמש בגראס רפואי כדי להקל על התהליך הסימפטומטי של ההרפאות מההתעללות הנפשית שהטילו בגבר הנשים הישרעליות.

יש כל מיני שיטות, ולא צריך לפחד מהאמת. להפך, אנחנו במגטאו ממליצים לאנשים להתמודד עם האמת וכל הרגשות השליליים שכרוכים בה, כי רגש שמדחיקים עלול לצוץ לפעמים בדרכים בלתי צפויות ובלתי מודעות. ממש כמו השוטר לאחרונה שרצח את אשתו ולא הבין למה.

האישה שהיתה "מטפלת זוגית" טיפוסית, בסך הכל עושה מה שהן כולן עושות כלומר לבטל את הגבר ולהדחיק אותו לגמרי. ולכן זו התוצאה. -מקור: אתר עדנה קרנבל

כל חייו הגבר הישראלי מדחיק את הטרור הרגשי ואת העובדה שלא היה לה בתולין בעת החתונה ובכל זאת באה בדרישות. הוא הדחיק ושטף רצפה, נתן לה לבגוד עם ערבים ככל הנראה גם, ואז פתאום יום אחד הנפש המודחקת לא מסוגלת יותר להדחיק. ואז פתאום רצח קורה.

וזה בדיוק מה שתנועת מגטאו עושה. מלמדת גברים להתמודד עם רגשות, מבלי לרצוח. אפשר לשנוא, זה בסדר. אבל דווקא הקאקס האלה שמדחיקים את האמת הם אלה שתמיד גם רוצחים.

במילים אחרות, דווקא אנחנו הצדיקים וכל הקאקס הם החוטאים ורוצחים. דווקא אלה שתומכים בפמיניזם וזכויות נשים, כולל הרבנים מכבדי הנשים שמאלצים לחתום ברבנות על שרלילה ואז עוד מפרקים משפחה בטענות מגוכחות כמו "בעל מורד"(למרות שאישה זה באמת רכוש של הבעל, שכן הוא *בעל* שלה, מהמילה "בעל רכוש"). אלה אלה הם הרשעים האמיתיים.

ואנחנו הצדיקים שמראים לכם את האמת ונותנים לכם להרגיש אותה. אמנם כן, כואב ומכעיס כשאתה מגלה שדופקים אותך מאחורה כל יום מתחילת חייך. אבל עדיף לדעת, מאשר שבסוף יהיה טחורים וסיבוכים בלתי הפיכים בחריץ האחורי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *